Opinie o Amway Global Business Services w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Amway Global Business Services. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amway Global Business Services o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amway Global Business Services w Kraków

Paulina

Dodaje opinie odnośnie siedziby firmy w Warszawie, a raczej o przebiegu procesu rekrutacyjnego. Nie warto tracić czasu na rozmowę, jeżeli nie jesteś po trzydziestce, bo nikt przychylnie nie patrzy tam na młodych, ambitnych ludzi. Aspirują do posiadania pracowników na lata, robią jednak wielkie oczy, gdy pracownik podaje stawkę zgodnie z własnymi preferencjami na podstawie ogłoszenia, gdzie rzekomo wynagrodzenie miało być atrakcyjne (nie mówię tu o wysokich kwotach). Nie to wszystko jednak pozostawiło ogromny niesmak. Obiecują kontakt i informację o procesie, co w efekcie nie dochodzi do skutku. Oczekujesz miesiąc na odpowiedź w związku z wcześniej ustaloną datą przez owe osoby odpowiedzialne za rekrutację, po czym nie dzieje się nic, a ty zostajesz olany. Nie polecam nikomu tracić swojego czasu na proces rekrutacyjny. Za to każda czterdziestka ze stażem pracy 10 lat ma szanse na kariere w tej firmie, powodzenia!

@Paulina

W związku z tym, że Twoja opinia dotyczy oddziału firmy w Warszawie, zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku. Te forum dotyczy Amway Business Centre Europe w Krakowie i Twój wpis może wprowadzić nieporozumienia na nim. Ponadto, założenie oddzielnego wątku umożliwi innym znalezienie cennych informacji oraz stworzy pole do wypowiedzi dla osób zatrudnionych we wspomnianym przez Ciebie oddziale.

@Paulina

Cześć. Przepraszamy, że nie otrzymałaś informacji zwrotnej. Twój komentarz rzeczywiście dotyczy rekrutacji do warszawskiego biura Amway, więc nie możemy odnieść się bezpośrednio, jednak staramy się, aby standardy rekrutacyjne były zachowane na wysokim poziomie, niezależnie od lokalizacji oddziału, dlatego przekażemy Twój komentarz do naszego warszawskiego zespołu.

@Karolina

w krakowie jest identycznie, wiec nie wiem czy jest sens usuwac komentarz :)

ABC
@Amway Global Business Services

WOW, to się nazywa profeska - odpowiedzieć kandydatowi po ponad roku Czy cała firma tak działa?

@ABC

@ABC Cześć, komentarz warty wyjaśnienia - wcześniej nie praktykowaliśmy odpowiadania na opinie tu zamieszczane, zaczęliśmy działać w tym obszarze dopiero niedawno. Postanowiliśmy odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, nawet te starsze, aby potencjalny kandydat mógł znaleźć informacje, których potrzebuje.

Bardzo rzadko wypowiadacie się ostatnio na temat firmy Amway Business Centre Europe. Jest to trochę zastanawiające, bowiem działa ona w sposób normalny, a co więcej - prężnie się rozwija. Świadczy o tym chociażby fakt, że cały czas poszukują nowych ludzi do pracy - ogłoszenia zamieszczają na bardzo popularnym serwisie. Możecie się ubiegać między innymi o stanowiska: Customer Service Representative with Slovenian – Contact Center, Senior Communications Project Leader oraz Back Office Administrator. Zdecydujecie się na rozpoczęcie kariery zawodowej z nimi?

@Karolina

Cześć Karolina, dziękujemy za komentarz i jednocześnie wszystkich zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy tutaj: https://gbs.amway.com . Obecnie nasze centrum biznesowe w Krakowie faktycznie bardzo się rozwija, prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych w obszarze finansów, marketingu, IT, HR i obsługi klienta. Mamy do zaoferowania ciekawy pakiet benefitów, międzynarodowe środowisko pracy oraz miłą atmosferę o którą dbamy na co dzień. To dla nas normalne :) Jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania, jako zespół Amway, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą.

@Amway Global Business Services

i coż z tego jak wasze rekruterki nie zwracaja uwagi na doswiadczenie na stanowisku, czy znajomosc jezyka jak odrzucaja o byle co. Wezcie sie za te baby bo juz glosno o nich w korpo na Krakowie. Jakas wykwalifikowana osoba powinna przeprowadzac ostateczna ocene, czy przyjmuje kamdydata, a nie baba ktora nie ma calkowicie pojecia o projekcie i o tym jak wyglada obsluga klienta w jezyku obcym. PORAŻKA

@Anne

Mogę jeszcze dodać, że dział rekrutacji kompletnie ignoruje kandydatów. Po odbytej rozmowie nie ma żadnego feedbacku (pomimo obietnic). Co więcej nie ma odpowiedzi ani na maile, ani na smsy, ani telefon nie jest odbierany. Jest to nieprofesjonalne i zwyczajnie niedopuszczalne. I bardzo źle świadczy o firmie, bo przecież dział rekrutacji nie występuje w swoim imieniu a w imieniu firmy. Żenada.

@Kandydat

@Kandydat Cześć, przepraszamy, że do tej pory nie otrzymałaś feedbacku po odbytym procesie rekrutacji. Staramy się na bieżąco odpowiadać zarówno na maile, jak również telefony/smsy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dlatego zachęcamy do kontaktu pod adresem: recruitment.krakow@amway.com.

Anne

Rozmowa rekrutacyjna to żenada i porażka w jednym, ogarnijcie te rekruterki, które decydują kogo przyjmują według jak swoich wlasnych kryteriów. Odrzucają ludzi ze swietna zajomoscia jezyka i doswiadczeniem na identycznym stanowisku. NIE POLECAM szkoda czasu na zawracanie sobie glowy taka firma. Nawet nie dostaje się konkretnego powodu odmowy. Rozumiem jakby rozmowa byla przeprowdzana z menadzerem, ktory ma jakas wiedze o projekcie i moze sprawdzic kilka jezykow, ale zwykla baba nie majaca pojecia blokuje dostep do kariery.

@Anne

Cześć. Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że masz negatywne doświadczenia związane z procesem rekrutacyjnym. Zadaniem zespołu rekrutacji w Amway jest m.in. wstępna selekcja kandydatów, podczas której brane jest pod uwagę wiele czynników. Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętności językowe są dla nas oczywiście bardzo ważne, ale bierzemy też pod uwagę inne aspekty, np umiejętności komunikacyjne, soft skills, wykształcenie, dopasowanie kulturowe do organizacji. Jeśli chciałabyś otrzymać bardziej szczegółową informację dot. Powodu odrzucenia Twojej aplikacji, napisz do nas na adres: recruitment.krakow@amway.com

Ernie

Pogratulowac hr

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Amway Global Business Services? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Junior Total Rewards Specialist?
Renata

Rekrutacja to faktycznie żenada. Byłam na rozmowie 2 miesiące temu, rozmowa z managerem i kierownikiem TA i teraz zero odzewu. Więcej nie będę tam napewno aplikować. Nie te czasy żeby tak traktować kandydatow

@Renata

Cześć, dziękujemy za komentarz. Przepraszamy, jeśli odpowiedź do Ciebie nie dotarła. Staramy się nie doprowadzić do sytuacji, w której kandydaci pozostają bez odpowiedzi zwrotnej. Jednak prowadzimy obecnie wiele procesów rekrutacyjnych i rzeczywiście mogło nam to umknąć. Staramy się na bieżąco udoskonalać nasze procesy rekrutacyjne na podstawie informacji zwrotnej od kandydatów. Być może warto byłoby dać nam drugą szansę? Zajrzyj na naszą stronę z ofertami i zaaplikuj, jeśli któraś oferta Cię zainteresuje: gbs.amway.com

Jak jest z awansem w Amway Business Centre Europe?

Amway Global Business Services

Cześć! Na to pytanie nie tak prosto odpowiedzieć, bo to zależy m.in. od Twoich kompetencji, predyspozycji i aspiracji, ale też od tego w jakiej funkcji i na jakim stanowisku pracujesz. Staramy się dawać wiele okazji do rozwoju tak w codziennej pracy, projektach jak i przez różne formy treningów. A za większymi kompetencjami idzie większa szansa na objęcie ciekawszego stanowiska. Zapraszamy - przekonaj się sam.

MK2

Totalne dno. Rozmowa kwalifikacyjna miła, ale zero odzewu. O tym, że nie dostałam pracy dowiedziałam się.... kiedy na pocztę przyszło mi powiadomienie, że firma właśnie wystawiła ofertę pracy na stanowisko, na które się rekrutowałam...

@MK2

Cześć, dziękujemy za komentarz. Mamy wiele stanowisk o tej samej nazwie, stąd na Twojej poczcie mogło pojawić się takie właśnie powiadomienie. Obecnie nasze centrum biznesowe w Krakowie bardzo się rozwija, prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych jednocześnie. Staramy się zawsze wysyłać feedback naszym kandydatom, przykro nam, że do Ciebie nie trafił. Dzięki Twojej opinii, będziemy przykładali do tego jeszcze większą uwagę.

Co wchodzi w socjal Amway Business Centre Europe?

Amway Global Business Services

Cześć, w naszym pakiecie benefitowym znajdziesz: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit. Tym co specyficzne dla nas są zniżki na nasze produkty oraz liczne imprezy firmowe. W ciągu roku organizujemy wiele eventów, jak bal karnawałowy, piknik rodzinny, wyjazd integracyjny, imprezę świąteczną i wiele, wiele innych. Celebrujemy również ważne wydarzenie z życia naszych pracowników (narodziny dziecka, ślub i wiele innych). Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Katarzyna

jakie jest wynagrodzenie na stanowisku księgowego ale bez doświadczenia w rachunkowości ale w finansach tak - 2 letnie.?

@Katarzyna

Świetnie, że ktoś w końcu zechciał trochę "ożywić" wątek, dotyczący firmy Amway Business Centre Europe. Dodatkowo cieszy to, iż jesteś zainteresowana pracą w niej. Trzymam kciuki za to, by znalazła się tu osoba, która opisze Ci te kwestie. A wiesz może, na jakie stanowiska mają tam jeszcze wakaty?

@Katarzyna

Cześć, dziękujemy za pytanie. Do naszego krakowskiego centrum Amway GBS obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska księgowe. Brak doświadczenia stricte w księgowości nie powinno być przeszkodą, jeśli znane Ci są podstawy księgowości/rachunkowości. Na etapie rekrutacji nie dzielimy się informacją dot. konkretnych wynagrodzeń. Staramy się, aby wynagrodzenia były adekwatne do kompleksowości stanowisk, kosztów życia a przy tym konkurencyjne względem innych firm na rynku lokalnym i polskim. Wejdź na naszą stronę: gbs.amway.com i zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko, a zespół rekrutacji skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Hej wszystkim. Czy ktos kto pracuje w Business Centre pod Krakowem w Amway mialy ochote troche pogadac przez telefon, chcialbym sie jak najwiecej dowiedziec o firmie, amtosferze i warunkach pracy. Zastanawiam sie nad powrotem z zagranicy wlasnie do Amway i wiaze sie to z wieloma niepewnosciami :) Pozdrawiam

Veronique
@Tomek

Hej! Od kiedy zaczynasz tam prace? I skad bedziesz dojezdzal? Pozdrawiam

@Tomek

Cześć, bardzo nam miło, jeśli nadal rozważasz pracę w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu z nami: recruitment.krakow@amway.com. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A jak jest w dziale marketingu? Jak sie tam pracuje na rynek hiszpanski i niemiecki?

@.

pracuje od jakiegos czasu w amway...dobrze wam radze znajdzie sobie inna robote

@.

Cześć, dziękujemy za pytanie. Nasz dział marketingu to obecnie kilka mniejszych zespołów, odpowiedzialnych za treści marketingowe i rozwiązania digitalowe dla rynków europejskich. Osoby ze znajomością języków obcych (np. hiszpański czy niemiecki) na poziomie native zajmują się treściami dedykowanymi do konkretnych rynków (m.in. tłumaczenia, proofreading), a także są zaangażowane w projekt tworzenia nowej platformy e-commerce dla klientów. Sprawdź aktualne oferty pracy na naszej stronie: gbs.amway.com. Prowadzimy rekrutacje z językiem hiszpańskim, może coś Cię zainteresuje?

Nie polecam tej firmy, pracuje w niej . Firma ma za zadanie ograniczać rotacje pracowników ale robią to poprzez przenoszenie ich na inne stanowiska. Wszystko zależy jak ktoś napisał wczesniej do jakiego teamu się trafi- są teamy gdzie ludzie są okropni dla siebie, wzajemne nagabywanie , ośmieszanie , kablowanie, straszenie jednym słowem mobbing. Ale też są takie gdzie ludzie są zżyci z sobą i raczej sobie pomagają niż szkodzą nawzajem. Bardzo kiepsko firma radzi sobie z organizacją pracy, praktycznie wszystko tam działa jakby nikt nie przemyślał ile osób trzba zatrudnić i do jakich zadań!!! nowy pracownik nie ma zupełnie wsparcia na początku, zostaje zostawiony sam sobie z procedurami które często się nieaktualne ( gdyż firma od roku przechodzi transformacje w systemach), od innych sama usłyszałam że tu wszyscy musieli sami dojść do wszystkiego sami, więc Ty też, siedź po godzinach aż zaczaisz o co chodzi przykładowo z systemem który pierwszy raz widzisz na oczy . Leaderzy są głownie od naganiania do pracy i stania z przysłowiowym batem, często nie znają się na specyfice bo krajów jest dużo, raczej też są na tyle zajęci że nie poświęcają czasu na pomaganie. Jeśli trafi się na trudniejszy rynek ( mówie o dziale finansowym ) to jest sporo nadgodzin, na szczęście są wypłacane co miesiąc za mies poprzedni. Jeśli trafi się na łatwiejszy i nie probelmatyczny rynek to człowiek nie ma się żywcem czym zająć i chodzi żebrać żeby mu coś extra dali bo nuda a on ambitny :-) Też nowością są spotkania codzienne pod tablicą - każdy team zbiera się codzień i analizuje swoją robote i wyłapuje problemy z jakimi się boryka . Firma może kiedyś mało korporacyjna - bardzo się zmieniła i niestety jest coraz bardziej do bani!!!! Ludzie z dłuższym stażem uciekają powoli bo to już nie to do czego przywykli

@Ania

Cześć, dziękujemy za komentarz. Dotyczy on do sytuacji z 2017, jednak postaramy się do niego odnieść. Relacje między pracownikami są dla nas bardzo ważne. Jeśli spotkały Cię sytuacje, o których piszesz, zachęcamy do rozmowy z Twoim przełożonym lub z lokalnym zespołem HR. Każdy nowy pracownik jest objęty programem onboardingowym, w którym zawarte są szkolenia HR-owe i szkolenia związane z objętym stanowiskiem. Każdy nowy pracownik ma wsparcie swojego leadera oraz tzw. "buddy" - osoby z zespołu, która jest nieformalnym wsparciem w kwestiach związanych bezpośrednio z obowiązkami i nie tylko. Nasze centrum GBS cały czas się rozwija, wspierając zaawansowane procesy, co czasami może wiązać się z nadgodzinami, które, tak jak wspomniałaś, zawsze są wypłacane lub odbierane przez pracownika. Spotkania przy tablicy wynikają z kultury Lean & Agile, która wspiera zespoły w lepszej komunikacji i kooperacji.

anika

Pilne pytanie: Ile są premie dla języków? Może ktoś pomóc? Dzięki

@anika

Cześć, dziękujemy za Twój komentarz. Dodatki językowe to kwestia indywidualna, zależna od zespołu w którym pracujesz i tego z jakich rynków klientów obsługujesz. Niemniej jednak staramy się być konkurencyjni na rynku pracy. Może warto zaryzykować? :)

Blag

Będąc na bieżąco, mogę jedynie napisać, że nie dziwi mnie fakt, że Wam nie odpowiadają na czas. Firma właśnie jest w trakcie transition i zatrudnia aktualnie dużo osób. W ciągu kilku miesięcy (z tego co się orientuję) w firmie pojawiło się ok 200 osób. Głównie w finansach. Pensja jak na Kraków przyzwoita. Benefity też. Tylko ten multisport - grrr. Jeśli piszecie, ze bez sensu jest zadawanie pytań księgowych, to was rozczaruję. Transition to mnóstwo kwiatków i jak nie macie wiedzy księgowej, to dużo ciężej będzie u Was z ogarnięciem nieusystematyzowanych procesów. Nawet seniorzy! To korpo aktualnie to multi-kulti, wiec jak dobrze stoicie z angielskim, to nie powinniście się martwić, ze o was zapomną.

xy

Niestety, kolejna niesłowna firma.... obiecują dać znać 'na pewno, nie ważne od wyniku' - żadnej na pewno nie dostaniecie. Szanujmy się nawzajem. Kiedyś rekrutacje były przyjemniejsze.

@xy

Rozumiem, że firma Amway Business Centre Europe nie poinformowała Cię o wynikach rekrutacji. Oczywiście, skoro obiecano Ci wiadomość zwrotną, to powinni ją przekazać. Jednak mogło nastąpić jakieś większe zamieszanie w firmie i z tego powodu jej nie otrzymałeś. Może sam powinieneś udać się bezpośrednio do firmy i dopytać o wynik. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

m.
@Karolina

Serio? To jest poważne podejście do kandydata? MA SAM IŚĆ DO FIRMY I ZAPYTAĆ SIĘ, CZY GO PRZYJĘLI?

@xy

Potwierdzam, że są niesłowni. Mieli dać znać do 2 tygodni, minęlo 3,5 tygodnia i przyszedł mail, żę wybrali kogoś o większym doświadczeniu. Nie dość, że 1,5 tygodnia po czasie, człowiek czeka i wstrzymuje inne rekrutacje, to jak zawsze ten sam powód w co nie chce mi się wierzyć :) Sama rozmowa ogólnie miła i sympatyczna, aczkolwiek zadają typowe pytania odnośnie wiedzy finansowo-księgowej. Wg mnie niepotrzebnie, bo żeby klepać w korpo nie trzeba umieć takich rzeczy, co innego jakieś wyższe i konkretne stanowisko ale ok.

Danuta
@Gość

@Gość Ale pomimo obiecanego czasu Amway Business jednak się odezwało. Powiedz jeszcze, czy rekrutacja tam składa się z jednego etapu?

noname

the nationality is not important, important is to be very nice to the leaders. Never say you opinion. this work is not for someone who thinks. So people - there are a lot opportunities in krakov, check them

@noname

Mógłbyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń w firmie Amway Business Centre Europe? Rozumiem, że może być Ci łatwiej wypowiadać się w języku angielskim, jednak pamiętaj, iż jest to forum polskojęzyczne, dlatego w miarę możliwości, proszę o wypowiedzi w tym właśnie języku. Liczę na Twoją odpowiedź związaną z zarobkami.

noname

You should be happy that they didnt take you. It was the wordt job I ve ever had. I dont wish anybody to get the job there

LALA

CZy biuro jest zlokalizowane tylko w Zabierzowie czy jest tez jakieś buyro w Krakowie. Niektore oferty pracy maja zaznaczone ze w Zabierzowe a drugie Krakow ale nie znalazlam info o innym biurze :)

@LALA

Obecny wątek dotyczy biura firmy Amway Business Centre Europe, które zlokalizowane jest w Krakowie. Jednak sprawdziłam to i okazje się, że firma ma również oddział właśnie w Zabierzowie. I rzeczywiście, niektóre oferty pracy dotyczą tej miejscowości. Chciałabyś może spróbować swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa? Jeśli tak to powiedz nam, jakie stanowisko by Ci odpowiadało.

Olga
@LALA

Hej, mamy biuro główne z Zabierzowie i jeszcze jedna lokalizacje w Krakowie (O3). W tym biurze w Krakowie pracuje dzial obslugi klientow.

LALA
@Olga

A stanowiska zwiazane z Payrollem znajduja sie w Zabierzowie? Na stronie jest napisane Krakow. STanoiwsko mnie interesuje jednka lokalizacja w Zabierzowie odpada. Dodatkowo czy ktos sie orientuje jakie widelki zarobkow mozna sie spodziewac na stanowisku Payroll Administration Specialist?

@LALA

Ja mam pytanie nieco innego gatunku. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy, aby móc pracować w firmie Amway Business Centre Europe należy posługiwać się biegle językiem angielskim? Zastanowiło mnie to, ponieważ ogłoszenia dodane przez pracodawcę są dodawane właśnie w tym języku.

Yung Chang pracownik krk korpo

Taka rezerwacja dla no Life , korpoludkow, płacą dobrze jak na krk, jak na Polskę normalnie, jak na zachód , gdzie ksieguja to samo , weryfikuja to samo, to w 4-5 i więcej razy mniej.

nick
@Yung Chang pracownik krk korpo

Placa nie najgorzej, ale bez szalu. A do tego w zaleznosci jak trafisz moze sie zdarzyc ze bedziesz pracowac za 2 lub 3 bo polowa teamu idzie jednoczesnie na zwolnienie lekarskie i nie ma komu pracowac. Do tego brak umiejetnego zarzadzania zespolem. Na zasadzie jakos to bedzie...

Norton
@nick

Tak się zastanawiam ile można dostać pensji na stanowisku Customer Service Representative znam j. Norweski czy kwota netto Ok 6 tys jest realna ?

nicky nick
@Norton

Chyba raczej nie jest realna, ale probuj.

Nie
@Norton

Jest realna

@Nie

Powiedz, proszę zatem czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie ze strony pracodawcy. Mam na myśli zarówno benefity pozapłacowe, jak i premie finansowe. Jeśli pracujesz w Amway Business Centre Europe to napisz, proszę jak to wygląda w tej firmie.

@.... AMWAY! Twój wpis zdaje się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku, a ponadto narusza regulamin Gowork. Jeśli jednak chciałbyś wypowiedzieć się w sposób kulturalny na temat tego pracodawcy - zapraszam. Czy ktoś z Was wie, jak wygląda sytuacja pracy w Amway Business Centre Europe? Bardzo serdecznie zachęcam Was do dyskusji na temat warunków zatrudnienia w tej firmie.

DORIS
@Karolina

Witam dostałam ofertę współpracy z tą firmą i potrzebuje najnowszych opinii czy ktoś mógłby mi pomóc??? Z góry dziękuj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Amway Global Business Services - Kraków

• Jak się pracuje w Amway Global Business Services?

Zobacz opinie na temat firmy Amway Global Business Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amway Global Business Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amway Global Business Services
2.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Krakowska 280
    32-080 Kraków