Opinie o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

Szamot67 Nowy wpis
Klient

W 2018 roku, rozwiązałem umowę z firmą ubezpieczeniową Vienna Life, w której wykupione miałem ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym ze Składką Jednorazową "MultiAsset Invest". Realizacja transakcji w ramach funduszu FIZ7 następowało zgodnie z obsługą zleceń odkupu certyfikatów inwestycyjnych ALTER Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Multi Strategia (dalej jako FIZ), które stanowią aktywa UFK VL Multi Strategia (kod UFK: FIZ7). Obecnie aktywa zarządzane przez Rockbridge TFI S.A. Na chwilę obecną Vienna nie może mi zrealizować całości zlecenia odkupienia jednostek funduszu bo Rockbridge zawiesiło od prawie dwóch lat wycenę posiadanych jednostek, czyli reasumując: Vienna oddała mi ok80% włożonego wkładu a reszta leży w zamrożonych i nie wycenianych jednostkach przez Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa. Dlatego uważajcie na tą firmę. Paweł S.

Marta Nowy wpis
@Szamot67

Czy w związku z tym dobrze zrozumiałam, że pozostałe 20% już nigdy nie zostanie zwrócone, czy jest jeszcze jednak na to nadzieja?

Szamot67 Nowy wpis
Klient
@Marta

Witam. Wiadomo, "Nadzieja matką .......". Nie mam żadnych wiadomości i nie posiadam przesłanek, które sugerowałyby, że firma Rockbridge stara się wznowić wycenę jednostek mojego funduszu. Dlatego rozpoczynam postepowanie ugodowe z VIENNA Live, żeby odzyskać swoje pieniądze.

rocky3
Klient
 Pytanie

Czy oprócz Warszawy, mają jeszcze gdzieś oddziały?

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. na prywatną opiekę medyczną?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Fidel
Klient

Inwestuję w tej firmie w 3 flarze na emeryturę i widzę że jest coraz gorzej. w ostatnim półroczu nic nie zarobiłem inwestując kilkaset zł.

barbarka
Klient
 Pytanie

fatalne zarzadzanie , nie ma zyskow,pieniadze zainwestowane przepadaja , nie odrabiaja, . Kto tym zarzadza))??? Czy KNF wreszcie sie zajmie tymi Funduszami, ??

Marek
Pracownik

Towarzystwo nieudaczników którym nie powierzył bym złamanego grosza a nie oszczędności, nie polecam, panuje tu amatorszczyzna

As
Klient

Brak zasad moralnych

Giełowy_Wyga
Klient

Ta spółka ta manipulator, któremu przygląda się KNF, spore kary finansowe to kwestia czasu, drugi jpmorgan-manipulator rynku

Mariusz

Czy adres firmy się zmienił?

Iza

A studenci są tu zatrudniani ?Ktoś wie ?

As
Kandydat
 Pytanie

Na mieście się mówi, że już małpa lepiej zainwestowałby pieniądze, prawda to?

1
Amiga
Pracownik

38% straty mówi samo za siebie , kto wie czy to nie świadome działanie patrząc na poczynania funduszu .

1
ja
Klient

Chyba gorszego od nich nie ma , masakra

1
Gracz
Pracownik

Same straty nie ma o czym mówić najgorsza inwestycja mojego życia

1
Administrator

Ktoś z zatrudnionych może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie firmy Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w miejscowości Warszawa? Czekamy na wieści.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bonifraterska 17
  00-203 Warszawa
 • NIP: 5272153832 REGON: 13083243 KRS: 0000002970
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Przejdź do nowych opinii