Semeko

Gdynia

Opinie o Semeko

dan

Praca jako hydraulik(budowa Reda), polecam wszystkim, którzy lubią pracować na czarno 13 godzin dziennie od 7-20, okres próbny bez żadnej umowy, nie obowiązują żadne stawki za nadgodziny(brak 50%, 100%), dwie listy z nadgodzinami oficjalna no i nie oficjalna. Po niby okresie próbnym na czarno obiecywana umowa zlecenie 12zł na godzinę. Ja się tylko pytam gdzie jest inspekcja pracy.Tragedia!!!!!!!!Panie Leszku Dyrektorze. Wyzysk i złodziejstwo. Potrzebują niewolników nie pracowników.

Zostaw opinię o Semeko - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semeko