Celon Pharma

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Celon Pharma

Celon Pharma szuka kogoś na to stanowisko Product Manager. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Vitalin
@Administrator

Jeśli poczytasz opinie, zapewne bedziesz mieć mieszane uczucia. Ja pracuje tutaj juz kilka lat I bardzo polecam prace tutaj. Nie skad biora sid negatywne opinie, ale zapewne sa one naladowane weenetrzna frustracja a nie merytorycznymi faktami. Jesli ktos jest ambitny I pracowity, dostanie szanse dzieki ktorej bedzie sie realizowal I rozwijal. Firma ma nieprzecuetnie wysokie szanse na wzrost, jest wrecz bliska zrewolucjonizowania swiata w swojej dziedzinie. Atmsfera jest bardzo partnerska nie przypomina korpo w zadnym wymiarze. Szefostwo moze wydawac sie niedostepne, ale to wrazenie, po prostu wizjonerzy tak juz maja :)

PM
@Administrator

To do centrali w Kazuniu. Do planowania strategii marketingowej etc… Zrobili też wewnętrzną rekrutację na to. Wszyscy dostali ogłoszenie tylko chyba na Junior Product Managera dokładnie. Przedstawiciele też mogą aplikować. Szefostwo ostatnio zapowiadało wejścia nowych produktów więc pewnie do tego. O warunkach mówić trudno bo to nie praca w terenie…Może najlepiej zapytać u źródła…

Jacina
@PM

Planuje powrót z Kanady do PL. Ostatnio na LinkedIn otrzymałam zaproszenie od head huntera ws rekrutacji. Czy w firmie przestrzegany jest work life balance? Czy po wykonanej pracy można swobodnie odciąć się od maila oraz telefonu komórkowego? Czytając opinie mam mieszane uczucia a chciałabym wiedzieć. Widzę komentage jednego z obecnych pracowników więc wygląda na to że może konkretnie odpowiedzieć bez ściemniania!

Ja
@Vitalin

Zazdroszczę. Zapewne nie pracujesz w sprzedaży. Zapraszamy do pionu sprzedaży aby na własnej skórze przekonać się skąd się biorą te opinie.

Chyba żart
@Vitalin

Firma naprawdę rewolucyjna a szczególnie w systemie premiowym. Nikt takiego nie ma nawet w Afryce Będziecie rozliczania z udziału w rynku czyli zrobicie wzrost w cyklu np. o 500 opakowań ale rynek urośnie bardziej - często tak jest - i mimo, że zarobiliście dla firmy dodatkowa kasę to masz spadek udziału w rynku I premia przepada. Dodatkowo system jest dziedziczony czyli jeśli zrobisz plan na 95 % to 5% masz dokładane do planu na kolejny okres Nie ważne, że nie było w tym czasie 2,3 kluczowych lekarzy bo pojechali na narty. W 3 cyklu masz kumulację z 2 poprzednich więc masz 0% szans na premie. Więc firma innowacyjna to prawda w zatrzymywaniu pieniędzy dla siebie Ja szukam pracy i spadam

Jeszcze pracujacy
@Chyba żart

Jest to w 100% prawda. Nigdzie nie ma planow robionych na podstawie M/S. Mało tego, często osoby z wysokim M/S nie są w stanie wykonać planu w 100%, a osoby z niskim wykonują go nawet w 110%. Tragedia. Zarobisz dla firmy (usunięte przez administratora) kasy, a Ty jesteś w plecy

daro Nowy wpis
@Vitalin

Wystarczy spojrzeć na kurs akcji. Jest najniższy w historii i dalej spada

Jarosław Nowy wpis
@daro

I co w związku z tym? To jakoś wpływa na pracowników?

Stefan Nowy wpis
@Jarosław

Tak. Motywująco. Do szukania nowego pracodawcy :D

Gabriela Nowy wpis
@Stefan

No popatrz i skutecznie do idzie? ;p Ty chyba wciąż szukasz, skoro dalej tu pracujesz? Czyli zalety jakieś też muzą być. ;)

Kandydatka
Kandydat

Pojawiło się trochę nowych ogłoszeń do siedziby w Kazuniu. Nad jednym się zastanawiam czy nie wysłać. A jest mało komentarzy ostatnio. Chciałam się zapytać jak to teraz wygląda? Czy jest lepiej czy gorzej niż było? Jak się pracuje? Z góry dziękuję za każdą informację.

Karol Strasburger
@Kandydatka

Komentarze są usuwane. Więc nie zobaczysz negatywnych. 4 pracowników w ciągu miesiąca zwolniło się na Śląsku.

Maria
@Karol Strasburger

A z jakich powodów się zwolnili wiesz?

Przed rozmową Wrocław
Kandydat

Witam . Czy ktoś ma wiedzę na temat rynku wrocławskiego ? Jaki jest regionalny ? Czy osoby spoza branży medycznej mają szansę ? Pozdrawiam // czemu to pytanie jest usuwane ?!?!

Milo
@Przed rozmową Wrocław

Trudny rynek, siedziba giganta aptecznego dr Max przez którą przechodzą zamówienia z całej Polski. Firma nie ma żadnych możliwości by tam zaistnieć! a potem tracisz udziały w rynku bo gigant wymienia Twoje recepty a szef będzie durnia z Ciebie robił że to Ty nie pracujesz. Odpowiedz sobie czy chcesz tak pracować... Ponadto sypnął się prawie cały zespół, więc nie ma z kim pracować, nowy szef to czysto korporacyjne podejście więc nie ma tam miejsca na bycie człowiekiem i współpracę z lekarzami na poziomie partnerstwa! Jesteś numerkiem i słupkiem! Po wielu latach pracy nie polecam! Ps. Już wiesz dlaczego usuwają to pytanie

Byly
@Przed rozmową Wrocław

We Wrocku jest nowy RKS Na wstępie powiedział, że ten region ma awansować z 10 Na 1 miejsce bo wszystkich zwolni tylko, że tam nie ma kogo zwolnić bo nikt nie pracuje bo się sami pozwalniali. Wiec on chyba siebie chce zwolnić

Kasia
@Milo

Tak jest

Zapytuję
Kandydat

Czy ktokolwiek z R&D z doktoratem mógłby opowiedzieć jak się tam pracuje, ile zarabia? Większość opinii widzę z przedstawicielstwa, a czy ktokolwiek z tzw. naukowców mi odpowie?

Były R&D
@Zapytuję

Zespół młody i prężny. No właśnie młody ludzie łapią się na kilka lat i uciekają. Na początek niezły wybór ale wypalenie przychodzi dość szybko, a finansowo czekasz do następnej WIELKIEJ ucieczki kilku pracowników R&D i myślą o dofinansowaniu szaraczków.

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Celon Pharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Reprezentant Medyczny.
Kamdydat
Kandydat

Ktoś może się wypowiedzieć jak wyglądają zarobki (podstawa, premia) częstotliwość premii, jakie auta? Czy można używać prywatnie?

Ja powiem
@Kamdydat

Podstawa 4000 netto, premia nie osiągalna i są 3 w roku, można jeździć autami prywatnie ale podlicza Cie co.do złotówki i nie ważne że w prywatnym czasie jedziesz coś załatwić dla lekarza. Mają golfy

Przed rozmową Wrocław
Kandydat

Witam, czy macie wiedzę o sytuacji we Wrocławiu ? Jaki jest regionalny ? Czy wyrobienie premii jest realne do wypracowania ? No i czy tylko u osob z wykształceniem medycznym praca ma sens ? Pozdrawiam

Jacinka
Kandydat

Planuje powrót z Kanady do PL. Ostatnio na LinkedIn otrzymałem zaproszenie od head huntera ws rekrutacji. (usunięte przez administratora) Czy w firmie przestrzegany jest work life balance? Czy po wykonanej pracy można swobodnie odciąć się od maila oraz telefonu komórkowego? Czytając opinie mam mieszane uczucia a chciałabym wiedzieć. Widzę komentage jednego z obecnych pracowników więc wygląda na to że może konkretnie odpowiedzieć bez ściemniania!

Miejscowy
@Jacinka

Bez ściemniania to zapytaj rekrutera, który ma takie informacje, przecież widzisz jakie tu poezje ludzie piszą. Jest regulamin pracy, który określa takie rzeczy... Osobiście nie mam problemów tu z worklife balance. Da się ogarnąć.

Łucja
@Miejscowy

Ale po to jest to forum, żeby pytać, co nie? Rekruterzy nie zawsze wszystko powiedzą a ludzie tak i to bardzo chętnie :D

Józef
@Jacinka

Z tego co słyszałem Celon Pharma ma bardzo mocną i rozpoznawaną markę na kanadyjskim rynku pracy. Przez studentów kierunków biotechnologicznych od lat wymieniany jest w Top3 wymarzonych pracodawców.

Tłusty Kot

Firma szczyci się odpowiedzialna postawa i dbałością o pracowników, tymczasem co kolejny szczyt fali covidowej organizują zjazdy pracownikom na których wszyscy mają się pozarażać nawzajem koronawirusem. Nieważne, że mamy obecnie ferie zimowe i poplanowane wyjazdy z dziećmi. "Wirusa już nie ma, nie trzeba się jego bać!"

Kandydat PM
Kandydat

Witam, Jak wygląda u Was w firmie kwestia premii? Na jakiej podstawie wyliczane, wypłacane zaraz po zakończonym cyklu? Ile trwa cykl(na ile premii w ciągu roku można liczyć)? Jeszcze chcę się dowiedzieć jak wygląda komunikacja z przełożonymi?

PM
@Kandydat PM

3 cykle, co 4 miesiące premia uzależniona od realizacji celu sprzedażowego. Komunikacja jak wszędzie różna w zależności od terenu i RKSa. Mnie się z moim akurat komunikuje całkiem spoko… wizyty podwójne wcześniej ustalane, telekonferencje, jest dostępny jak trzeba. Ogólnie poprawnie…

Nie polecam

Nie polecam. Można robić to samo za większe pieniądze. Poza fajnymi autami i brakiem ograniczeń paliwowych nie powiem nic pozytywnego... Panie z Warszawy uważają, że znają się na wszytskim. Nie pytają o nic tylko narzucają coś co zazwyczaj odgapily od konkurencji. Zła atmosfera. Pracowalam dwa lata.

Kosiniak Kamysz

Nawet namaszczony przez Diaboline KosiniakKamysz nie dał rady. Kiedyś ktoś pisał kto ostatni ten wazelina Diaboliny i Destruktora (DeVito).

Czekamy
@Kosiniak Kamysz

Fakt zaskoczenie duże ale to też pokazuje jakie Diabolina ma wyczucie do ludzi przecież każdy wiedział że on się nie nadaje... Teraz jeszcze pani z marketingu- prosimy odejdź!!!!

Jarosław
@Czekamy

A co jest nie tak z panią z marketingu? O ile możesz podać takie szczegóły oczywiście!

@Jarosław

Można mnożyć przykłady.. w materiałach przygotowanych przez ta Panią pełno jest błędów merytorycznych tj. chociażby błędy w nazwach substancji. Kilka razy wycofywalismy ulotki z powodu błędu. Gadżety, zdążają się niby drogie, ale kupione bez gustu i rozsądku, bo kolega pracuje w tej firmie, ale zdążają się tez tandetne jak np skarpetki.. Brak pomysłu ma marketing, pełno naklejek i ulotek bez przekazu. Dodatkowo zarozumiała i wyniosła, a na szkoleniach robi sobie żarty z wpisów na tym portalu. Należałoby chyba zrobić rachunek sumienia i w końcu się obudzic z tego letargu dopóki jest kogo jeszcze zatrzymać...

Nie do końca..
@Czekamy

Pozwól, ze nie do końca się z Tobą zgodze. Jesli pracujesz dłużej niż nastąpiła zmiana „władzy”, to wiesz, ze wcześniej do obowiązków koordynatorów należało niewiele sprawdzenie raportów w exelu, zaliczki i wizyty podwójne. Na takie stanowisko myśle, ze większość by się nadawała. Chłopak był bardzo dobrym przedstawicielem, zawsze w pierwszej dziesiątce., zaproponowano mu awans, wiec go przyjął. Dopiero wtedy zmieniły się obowiązki, bazy, analizy wyników, kosztów itp. Jednym słowem wszystko. Jeśli jesteś osobą bez doswiadczenia, liczysz na wsparcie, szkolenia itp, a tu nagle wszyscy oczekiwali, ze będziesz znał się na wszystkim... nie było taryfy ulgowej. Zaczęło się (usunięte przez administratora) za wszystko, upomnienia itp. Nawet najtwardszy zawodnik by tego nie wytrzymał, czego efektem jest, ze z 10 koordynatorów, w ciągu roku zmieniło się 6.. Duży plus dla chłopaka, ze starał się sam rozwijać i doszkalac we własnym zakresie...

Pracownik(jeszcze)
@Nie do końca..

Dokładnie, człowiek ogarnięty, oczytany w temacie zarządzania a zarazem sprzedaży. Niestety wygląda na to, że lepiej być bezwzględnym do swoich pracowników i traktować tylko jako narzędzia do zdobycia swoich celów, co pokazują nowi koordynatorzy. Przepraszam bardzo, ale albo zatrudniamy osoby na to stanowisko, które faktycznie wniosą coś nowego i pomogą podnieść wyniki albo osoby, które robią dobre "szoł" przed Szefostwem a poza tym nie mają nic do zaoferowania i ich dzialania są na niekorzyść. Z wielkim szacunkiem do wszystkich, ale nie każdy który opisuje się jako pro master sprzedaży nim jest. Niestety fakty są takie, ze jak ktoś się szanuje to odejdzie z firmy prędzej czy później. Ktoś wspomniał o Pani z marketingu i zgodzę się z tymi wszystkimi opiniami. Swego czasu osoba otwarta z która można było porozmawiać, która wspierała merytorycznie. Obecnie? Nie dzwońcie do mnie, bo wszystko powinniście wiedzieć ja jestem tutaj królową i nawet nie zobaczycie mojego uśmiechu.

Stalowenerwy
@Pracownik(jeszcze)

Od długiego czasu pracuję, codziennie skupiam się na swoim skromnym terenie i przyglądam się temu wszystkiemu, myśląc sobie będzie lepiej, wszystko się wyklaruje, dopracujemy i dotrzemy się jako zespół. A tu co... (usunięte przez administratora) Pańcie wyskoczyły ze swych dotychczasowych stanowisk zupełnie przypadkiem, bez żadnych kompetencji, nawet teoretycznych podstaw zarządzania, kreowania strategii, budowania zespołów, nie mówię już o analizie danych, budowaniu scenariuszy, biznes planów i analiz kosztowych. Skoro (usunięte przez administratora)Diabolina sam o sobie mówi "jak nie umiem excela to się go nauczę" więc można sobie wyobrazić o jakim poziomie kompetencji mówimy. Ponadto zupełny chaos zadaniowy, brak logiki. A marketing... owszem ładuje się w niego więcej kasy ale czy ma to sens kiedy piękna ulotkę, reprint szpecą błędy merytoryczne? Przede wszystkim strategia promocyjna jest nieprzemyślana, niekonsekwentna. Reasumując: dwie osoby, zakochane w sobie i tylko w sobie są w stanie rozwalić firmę od środka. Przy tym wszystkim bardzo słaby poziom komunikacji, poniżanie i brak nastawienia na współpracę, owe Panie przyjęły rolę tresera cyrkowego. Tylko małpy zaczęły im uciekać ... A konkurencyjne cyrki biją brawa. Zastanawiam się czy jak rano Diabolina&marketing manager patrzą w lustro to czy chce im się żygać ta obłudą tak jak nam wszystkim w terenie....

Me
@Pracownik(jeszcze)

Teraz och, ach jaki był super, a jak awansował to wszyscy pukali się w głowę, przecież było wiadomo że został namaszczony przez Diaboline i tyle. A kompetencji brak jemu tyle samo co Karolinie. Wcześniej ktoś pisał że on był ciągle w pierwszej 10...czego?! Przecież wynikowo też odstawał i były lepsze dziewczyny z tego regionu. Ten zły, tamten niedobry, ciężko wszystkim dogodzić. Wiadomo że nie wszyscy rks się nadają i próbują wykazać na siłę ale np ode mnie duży szacunek dla Pawła który jakoś został normalny i z tego co widać to ludzie chcą nadal z nim pracowac. I na cyklowce też potrafił swoich ludzi docenić i podziękować. A reszta? Dużo naprawdę nie trzeba. Panie K&B jeszcze dużo powinny się nauczyć nie tylko w kwestii biznesu i zarządzania ale również ludzkiego podejścia.

Strzał w dziesiątkę
@Stalowenerwy

W samo sedno, rozumiemy się bez słów…

Namaszczenie
@Me

No to ktoś zrobił Pawłowi "dobrze". Szukaj pracy takich ludzi się tu niszczy, masz poniżać, deptać, mobbing itp

Ogrodnik

Czuję się dyskryminowany! Skoro Children driver dostał ciepłą posadkę ja chętnie zastąpię DeVito też potrafię niszczyć pasożyty:):):). Mam na koncie kilka kretów, nornice, ślimaki itp

DeVito
@Ogrodnik

Kretów akurat u nas nie brakuje. I wiewiórki też je bardzo lubią.

Nick
@DeVito

Oj co prawda to prawda. Kreciki są i zawsze milutko doniosą Wiewioreczkom z samego południa do samej stolicy. Ale co się dziwić - tak jedynie można plusiki zdobyć.

DeVito
@DeVito

Ooo tak nawet "człowiek z pasją " pisze donosy do konkurencji

Klient DL
Klient

Po latach współpracy z przedstawicielem firmy, po latach lojalności wzg. produktu, jeśli okaże się Moi Szanowni Państwo z Zarządu, z którymi miałam przyjemność spotkać się podczas Akademii w Kołobrzegu, że to wszystko to prawda i nikt nie zareagował na takie działania wzg. pracowników terenowych, to bardzo przepraszam ale nie świadczy to dobrze o Firmie. Ps. (usunięte przez administratora) czy trzeba aż tak ostentacyjnie prezentować się wśród grona profesorskiego? Może warto zadbać o swój skromniejszy wizerunek i zawodowy profesjonalizm. Pozostawiam do rozmyśleń.

Szkoda, że dobrzy i ambitni ludzie z którymi współpracuje się super odchodzą... Ludzie, którzy nie tylko myślą o sobie, ale i o swoich kolegach/koleżankach a ich miejsce zastępują osoby bez żadnych skrupułów dla których najważniejsze jest własne ja(usunięte przez administratora). Ciężko w tym momencie napisać coś pozytywnego o pracy w tej firmie jak nie ma żadnej motywacji, rozumiem że wynik musi być, ale atmosfera w pracy i swobodna komuni akcja z przełożonymi jak to swego czasu było to jednak podstawa. Po zmianach jakie zaszły na korporacyjne nie widać aby przynosiło to zamierzone efekty a wręcz idzie w druga stronę i lepiej nie będzie niestety i nie chodzi tutaj o to, że ktoś jest oporny na zmiany ale nie widać w tym po prostu sensu i efektów. Przepraszam... Jedyny efekt jaki widać to zwolnienia pracowników i zastraszanie. Płaca w firmie również pozostawia wiele do życzenia pomimo zapewnień Szefostwa, że będzie lepiej, porównując do poprzednich firm w których pracowałem niestety płaca większa i atmosfera lepsza (pomimo, że z poprzedniej firmy odszedłem że względu na (usunięte przez administratora)-to spadłem z deszczu pod rynne). Póki co osobą, które chcą się zatrudnić radziłbym sie wstrzymać i przeczekać ten szalony czas w firmie.

Pasja

Chciałbym się podzielić informacją jaką przekazała mi Sie Wie dotyczącą nowych pasji jakie mają nudzący się "ludzie z pasją ". Otóż jeden ludź zajmuję się sprawdzaniem na GPS gdzie się poruszamy w czasie wolnym i komentuje nasze wyczyny po biurowcu drugi zaś zajmuje się pisaniem paszkwili do konkurencji, na szczęście w firmach konkurencyjnych mają tylko z tego powód do śmiechu. Czekam na kolejne newsy od Sie Wie.

Łała
@Pasja

Żenada. Ryba psuje się od głowy

Zniecierpliwiony
@Pasja

I jak? Masz te kolejne newsy czy nie? Bo jutro ostatni dzień miesiąca i nie wiem czy dalej siedzieć w tym (usunięte przez administratora) czy już (usunięte przez administratora) Buhahahaha

GPW

Wyniki w dół, giełda w dół, pensje to dopiero dół, atmosfera dół, co ja tu robię?????!!!!!

Dość
@GPW

Czy ktoś z myślących ma jeszcze chęć do pracy i wierzy że będzie lepiej albo że idzie ku lepszemu??? Kogoś spotkało coś miłego w ostatnich miesiącach?? Się Wie twoje opinie się nie liczą;), chyba że jakiś newsy o "ludziach z pasją " ????????

Children driver
@Dość

Mnie spotkał Hollywood sen, od pocybuta do milionera ????????. Woziłem Państwa dzieci a teraz proszę "floutowiec ", można???

ŁomiankowskiMickiewicz
@Children driver

Pociechy Prezesów latami woziłem O awansie na wciąż i ciągle marzyłem Więc pamiętaj! To nie wiedza a chęć szczera Tu gwarancją jest pozycji Menedżera!

WyZnawca
@ŁomiankowskiMickiewicz

Z tego stanowiska szybko się spada na sam dół.

Jaa
@WyZnawca

No tak ale ten lot dlugo trwa???? Dla mnie niesamowite jest to, że po awansie człowiek w tej firmie dostaje zastrzyk takiej arogancji, pychy i samouwielbienia.. nie wiem dieta się zmienia, czy co?

W niebo wzięta

Raduje się serce raduje się dusza, powiedz mi Diabolina jak te ostatnie podwyżki po marne 100 PLN mają się do twoich zapowiedzi że będziemy zarabiać po 10000 w tym tępię to życia mi braknie.

Diabolina
@W niebo wzięta

Tu chciałam sprostować, nieroby z regionów dostały 100 inni którym chciało się pracować lub za którymi wstawili się kierownicy dostali znacznie znacznie większe podwyżki. Reklamacji nie przyjmuję. Do roboty do roboty. A zarobki na poziomie 10000 zapomnijcie buhahaha

Zaciekawiony

I jak (dez)integracja firmowa? "Darmowe" żarełko było? Bo jak było to nie wiadomo czy na podwyżki starczy...

Pracownik cyrku

Bardzo ale to bardzo chciałem podziękować kiełownictwu firmy za tak wspaniały wyjazd uświadomiliście mnie jeszcze bardziej że nie ma sensu dalej pracować w tym cyrku. Aaa jeszcze jedno dziękuję za poznanie osobiście gwiazdy południa M.Gezler ;), zastanawiałem się dlaczego mówią tak ale już wiem.

elo
@Pracownik cyrku

Kto to gwiazda południa???

Pracownik cyrku
@elo

Jak to kto??? Nowa naj naj naj kierowniczka regionu M.Gessler ???? . A widać lubi też zjeść)

Ex stara gwardia
@Pracownik cyrku

Już dawno nie pracuję w Celon, ale czy chodzi o NHB?

Zniesmaczona
@Pracownik cyrku

Rozumiem, ze atmosfera jest bardzo napięta, ja rowniez mam wiele zastrzeżeń i aktualnie jest więcej minusów niż plusów. Natomiast wypowiadanie się negatywnie o czyimś wyglądzie nie jest w porzadku, niezaleznie czy pisze to kobieta czy mezczyzna. Nie znam charakteru i sposobu pracy tej osoby, wiec nie oceniam tego, ale komentarz, o tym, ze lubi zjeść uważam, za wielce niestosowany.

Popierający
@Zniesmaczona

Dokładnie, można kogoś nie lubić mieć zastrzeżenia do tego w jaki sposób się obnosi i pracuje, natomiast czepianie się wyglądu jest niedojrzałe... A swoją drogą to jest ladną osobą i nie można nic kobiecie zarzucić w tym aspekcie.

Znikajace opinie
Kandydat

Negatywne znikaja wiec dodam pozytywna, firmy nie polecam jako byly pracownik. W firmie malo placa jest napieta atmosfera pelno konfliktow (usunięte przez administratora) i kolesiostwo :) ci o ktorych mowie wiedza o co chodzi ogolnie rzecz biorac nie polecam omijac szerokim lukiem bajo jajo

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 0 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Celon Pharma?

Liczba opinii klientów firmy Celon Pharma, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma