Celon Pharma

Łomianki

Opinie o Celon Pharma

użytkownik zarejestrowany

@Mania czy dalej jesteś zainteresowana pracą w Celon Pharma? Kilka dni temu pojawiły się oferty pracy na stanowiska Chemik Analityk, Specjalista ds. preformulacji, Chemik Medyczny. Praca w jakim charakterze Cię interesuje? Zamierzasz aplikować?

Mania
użytkownik zarejestrowany

Z przyjemnością poczytałam sobie opinie, jak to miło że są tacy pracodawcy jak Celon Pharma. Szkoda, że firma nie potrzebuje aktualnie innych pracowników.

użytkownik zarejestrowany

@wojtek to dobrze, że firma Celon Pharma daje szansę młodym ludziom, wkraczającym na rynek pracy.

Szukasz pracy?

wojtek

To widać że firma zatrudnia młodych bardzo zdolnych ale bez doświadczenia

użytkownik zarejestrowany

@Annaczyli warto potraktować pracę w Celon Pharma jako możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Na jakie szkolenia można liczyć pracując w firmie?

Anna

Firma bardzo rozwojowa z dużym potencjałem. Ogólnie panuje tutaj rodzinna atmosfera. Oprócz standardowej pracy w terenie jest niewielka ilość pracy biurowej. Pracuję się naprawdę komfortowo. Preparaty bardzo dobre i lubiane przez lekarzy,to też ważne co się promuje.Struktura tej firmy nie jest rozbudowana, więc jeśli ktoś myśli o awansie lub dalszym rozwoju to tu ciężko o to. Przynajmniej na ten moment. Zarobki tj.podstawa niższe w porównaniu do innych branż i premie tak samo. W tej firmie o zarobkach się nie rozmawia. Szkolenia ciekawe i dużo można się na nich nauczyć. Na pewno warto tu popracować, zdobyć doświadczenie, praca również ze specjalistami. Auta o małym przebiegu, można prywatnie korzystać. Uważam że, warto mieć takiego pracodawcę w cv.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik to bardzo dobra informacja, że firma jest otwarta na osoby bez doświadczenia! Czy po przyjęciu do pracy przygotowano dla Ciebie szkolenia pozwalające na podniesienie kwalifikacji?

Pracę dostałam nie mając doświadczenia w FMCG ani tym bardziej jako medyczny. Bardzo przyjazna firma, która daje dużo możliwości nawet osobom bez doświadczenia. Trzeba dobrze się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej. To co dobrze działa to na pewno zaprezentowanie siebie jako osoby sympatycznej, otwartej, łatwo nawiązującej kontakty. Dobrze jest poprzeć to argumentami związanymi z naszym poprzednim doświadczeniem nawet jeśli była to praca w sklepie. Wszystko można ładnie opakować.

Relax

Majka - nie prawda. Sam pracuję prawie rok w Celonie i dostałem się mając doświadczenie tylko w FMCG. Tak samo mój kolega z innego regionu który pracował jako handlowiec w Calvinie Kleinie.... Nie nazwiesz chyba tego doświadczeniem w medycznym ?? Teraz z tego co wiem do Area Krakowskiego również dostała się dziewczyna tylko z doświadczeniem w FMCG Co do rozmów wszystko zależy od koordynatora bo z nim jest pierwszy etap a nie z HRami

Majka

rekrutacje to ściema; pierwszy etap to 15 minut na głowę; prawie żadnych pytań; tylko to co jest w CV; z góry mają wybraną osobę (oczywiście z branży); nowych z poza zapraszają jako statystów; szkoda czasu

ononaono

kiedyś zauważyłam, że maja bardzo dobrze rozwinięty dział HR. Myślałam, że to dobrze, tak profesjonalnie. Tak...wyrobili się 90 % rotacji w 3 miesiące. Całe mnóstwo nowych, naiwnych pracowników. Pochwa...

Alaj
użytkownik zarejestrowany

Ja bym chciał do celonu prawdę mówiąc, mam jakieś doświadczenie farmaceutyczne, byłem już kiedyś przedstawicielem medycznym i byłem w tym naprawdę dobry, mam nadzieję, że teraz też jest taka możliwość, aby się tym zająć na poważnie tutaj, to bym spróbował

stasiek

ludzie istny czarnobyl na produkcji brak szacunku dla pacowników tylko normy brygadzistom wyrabiac

Relax

Mage20 - dziwne bo z tego co wiem to każdy dostaje umowę o prace op 3 mc.... Może po prostu jesteś średnio kompetentnym pracownikiem?

mage20

ja pracuje w tej firmie ponad 1 rok na zleceniu!!! skandal prezes Maciej W. nie wie że ma dobrych pracowników tyle czasu na zleceniu a rodzinka dostaje po 3 miesiącach i po 6 miesiącach umowy szokkkkkkkkkkk

mage20
@mage20 30.05.2016 12:21

już tam nie pracuje( chcąc napisać pracowałam napisałam pracuje )

Andy
@mage20 30.05.2016 12:21

To czemu się nie upomnisz o swoje? Może wcale nie jesteś taki dobry?

Raf

Witam serdecznie bardzo proszę o aktualną informację w sprawie warunków pracy na stanowisku medycznego, samochód z GPS ? sztywne godziny pracy, premie miesięczne czy kwartalne, realne, będę wdzięczny za informacje

opi

a jakie zaorbki na stqnowisku reprezentanta medycznego w celonce?

opi

wybrac celonke czy ranbaxy sun pharme ?prosze o opinie

Żyra

Bunt, a masz jakieś doświadczenie z ta firma? Bo do dnia dzisiejszego zostaje bez odpowiedzi

Żyra

Taro byłeś na rozmowie? Ja byłem w ubiegły czwartek i do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi :(. Samej rozmowy byłem zadowolony, ale chyba nie wystarczyło. Nie wiem czy jest jeszcze szansa że zadzwonią. Ma ktoś doświadczenie? Po jakim czasie zapraszają na 2 etap.

Żyra

Masz racje wiedza jest podstawa!!! ale z tego co wcześniej inni pisali oni wola przeszkolić pracownika pod siebie. Ponoć sa osoby w firmie, które sie dostały bez doświadczenia - bo liczy sie osobowość. Oczywiście wiedzę w późniejszym etapu tez musieli sobie przyswoić.

Żyra

Czy ktoś dostał sie do 2 etapu region Leszno i okolice?

Prima

pytania tego typu: dlaczego akurat oni, jak przekonać do sprzedaży ich produktów, ogólny przegląd doświadczenie zawodowego itp. Na każdego kandydata maja przeznaczone około 15 min.

Prima

na jaki region? Ja dzisiaj byłem na rozmowie i ogólnie luz. Było bardzo sympatycznie pytania standardowe

NOWY

witam przede mna 1 rozmowa z tego co czytam to wiele sie w tej firmie zmienia i to chyba na dobre wiec mam prosbe czy ktos z pracujacych na stanowisku repa moze dac jakies iformacje co do zarobkow i ogólnie pojetej atmosfery w firmie z goru Wam dziekuje

wyga

Jest szansa, że się odezwą, bo np w moim przypadku zadzwonili po równo miesiącu- (urlopy, okres wakacyjny- brak osób decyzyjnych) Co do komfortu pracy, to zależy od bezpośredniego przełożonego. Generalnie regionali są ok. Standardowy dzień pracy: 10 lekarski + 2 apteki. Różnica jest w szpitalu, bo na oddziale możesz zaraportować za jednym zamachem 4 lekarzy. Jest nacisk na aktywną sprzedaż w aptekach, ale też bez przesady. W firmie ważne jest utrzymanie wyniku lub jego wzrost. Pogorszenie= zwolnienie. Oczywiście będzie pomoc tzn. szukanie przyczyny słabszego wyniku i jej wyeliminowanie np: merytoryka (mała wiedza o leku) nieumiejętność wykorzystania wiedzy na rozmowach z lekarzem, czy brak asertywności związany z nieumiejętnością wyciagania zobowiązań. Jak to w sprzedaży liczy się wynik końcowy. Nikt nie będzie się do Ciebie przyp. jak cyfry będą się zgadzały. Co do spraw ogólnych, to jest budżet przeznaczony na cele marketinogwe, czyli zakup upominków dla lekarzy, farmaceutów itp. Auto do dyspozycji prywatnej. Brak ogólno pojętej kontroli w przypadku osób wykazujących chęci i zapał do pracy (tak mi się wydaje) Ludzie w Celonie też bardzo fajni ;)

mcia

@ medyk a gdzie startujesz?

medyk

Wyga dziękuję za Ta odpowiedź. A ile już pracujesz w tej firmie i jak Ci się podoba? Ja na rozmowie na pierwszym etapie miałem wczoraj to wszystko co Ty na drugim. Takie właśnie pytania itd :) były dwie Panie. Mam czekać na odpowiedz do końca tego tygodnia, jeśli nie zadzwonił tzn ze wybrało kogoś innego. Dzisiaj jeszcze zero odzewu. Myślisz ze jest jeszcze szansa ze zadzwonia? Bardzo bym chciał pracować jako Rep. Jak będziesz miał chwile czasu to napisz jak wygląda praca ogólnie itd, będę bardzo wdzięczny :) pozdrawiam i czekam :)

medyk

Jeszcze nie wiem do jakiej linii. Ale bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze dobrze wypadnę. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o przedstawiciela, ale pracuje a szpitalu w środowisku lekarzy, myślicie że to coś mi pomoże? Jakiś dodatkowy plus? Bardzo zależy mi na pracy jako przedstawiciel. Jakie zagadnienia z branży powinienem znać? Jeśli chodzi o produkty to chyba najlepiej przygotować się z informacji które są na stronie firmy prawda?

wyga
@medyk 15.05.2015 07:16

Medyk wcale nie musisz mieć doświadczenia w branży. Mnie na pierwszej rozmowe nikt o leki nie pytał. Na drugiej rozmowie miałem wymienić trzy produkty i to wszystko. Generalnie, to co pisały sooby powyżej prócz tego doświadczenia, to prawda. Nie trzeba mieć doświadczenia jako REP- firma woli zrekrutować osoby nowe, nie z branży i je wychować po swojemu. Najważniejsze, to trzeba się dobrze sprzedać na każdej z rozmów, być bardzo otwarty, kreatywnym i EENERGICZNYM. Pierwszy etap, to Regionalny- jak się spodobasz i dziesz dalej. Na drugim Bogdan- Prezes lub dwie przesympatyczne Products Manager's. Ja miałem przyjemność brac udził w drugim wariańcie. Tutaj miałem więcej pytań w stylu- jak sobie wyobrażasz pracę, dzień pracy itp. + pytania o przedsnią pracę wyniki w niej. Mnie przyyjeli więc wiem, co piszę :)

robik

Medyk a do jakiej lini kardiologicznej czy nerologicznej? 1 etap z twoim bezposrednim przelozonym. 2 we Warszawie. Na 1 etapie pytania z pracy z klientem, sprzedazy, warto powiedzoec cos o firmie. Trzeba byc bystrym i dobrze sie przugotowac. Byc soba przede wszystkim. We firmie dobrze sie pracuje. Wyniki musza byc to wtedy cie docenia jak w kazdej normalnej firmie. Auta wymieniaja teraz na nowe golfy a na poczatek focus.

ktos

Do medyka. 1 etap rozmowa bardzo konkretna zero lania wody. Musisz dobrze sie przygotowac z firmyproduktow oraz ogolnych zagadnien typowo branzowych. Pytania ze sprzedazy tez ga byc. Najwazniejsze to w tej firmie to osobowosc. Musisz byc z werwa i pozytywny. Firma szuka pracownikow bo wciaz sie rozrasta. Nie ma rotacji duzej wsrod Repow. Daja dobre warunki i dobrze szkola swoich ludzi. Auta sluzbowe do dyspozycji.

medyk

Hej, przyblizysz mi jakieś szczegóły dotyczące pracy w tej firmie jako reprezentant medyczny? Będę bardzo wdzięczny :)

medyk

Witam, Jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna pierwszy etap. Czy jest ktoś w stanie mi udzielić informacji czego mogę spodziewać się na rozmowie? I jakie są warunki pracy? Czy trudno się utrzymać na stanowisku? Jakie pieniądze dają na początek i jaki samochód? Czy są jakieś ograniczenia w związku z posiadanym autem służbowym? Poproszę o wszystkie możliwe szczegóły. Z góry dziękuję .

zaineresowany

Na poczatek daja focusy albo mondeo potem dostajesz nowego golfa. Atmosfera ok. Produkty tez ok. O wynagrodzeniu sie nie rozmawia w tej firmie ale,zarobki sa przyzwoite. Premie to juz bardzo indywidualnie.

celina

Nie dotyczy reprezentantów medycznych i produkcji - ale działów kontroli jakości, administracji i R&D. Dobre miejsce dla studenta po studiach. Nie płacą dużo, ale pensja jest punktualnie. Można się czegoś nauczyć, zacisnąć ząbki, wziąć kredyt, urodzić dziecko i ... zdobyć doświadczenie pozwalające znaleźć inną pracę. Wg mnie jeśli jest się uczciwym pracownikiem, dodatkowo odpornym na złe zarządzanie, niekompetentnych przełożonych, i szczyptę chaosu to można tam chyba pracować do emerytury. Jeśli ma się wiedze, ambicje to jw zacisnąć ząbki, popracować i zmiana pracodawcy.

zaineresowany

Prosze o info jak wyglada 2 etap rekrutacji na repa. Czego moge sie spodziewac ?

Ja

Proszę o informację ile zarabia Rep w Celon Pharma? Jakie ogólne warunki? Jaka podstawa ile można premii wyciągnąc? Jakie auta? ile wizyt dziennie? proszę też o info na temat rekrutacji - ile czeka się na zaproszenie na drugi etap rozmowy. Z góry dziękuję.

@Ja 26.03.2015 21:43

Z premią jest różnie, to zależy tylko i wyłącznie od przełożonego. Przekaż odgórny jest taki, że premia jest uznaniowa i rośnie wraz ze stażem. od 300/500 zł za kwartał na początek. Nie wiem jaka jest góra granica, bo pieniądze lubią ciszę i raczej w regionie nikt o kasie nie rozmawia. Myślę, że do 3, 4 tys spokojnie po 2 latach w terenie można wyciągnąć. Co do autek: nowe fiesty, stare i nowe focusy, golfy VI.

hhhaaaallllloooooooooooo

wita, firma, a raczzej firemka, w której nie ma jasnego przekazu co do systemu premiowego, przede wszystkim góra sa zdecydowanie osoby, które SŁODZA koordynatorom. po drugie zazwyczaj kierownikiem ( z małymi wyjatkami) sa osoby bardzo nie do informowane,nie sypiace wiedzą, a osoby, które nie znają nawet substancji czynnej głównej konkurencji, w dodatku ich rola i zakres obowiązków pozostawia wiele do zyczenia, tym bardziej że głównie przyjeżdżają i mówia " da się" i polansować sie w nowej sukience i z nową torebką. Firma, ktora nie pomaga osobom wracającym po urlopie macierzyńskim, wrecz przeciwnie, koordynator rzuca tylko kłody pod nogi, poza tym szkolenia prowadzone w firmie są jak opowiadanie dziecku historyjek o kubusiu puchatku, czyli sa a nic z nich nie wynika i nikt tak naprawde nie jest w stanie z nich wyniesć. Po takim szkoleniu wraca sie ....i wielkie nic;);;)

irys
użytkownik zarejestrowany

Z tego co sie wczytałem, to firma inwestuje w ludzi, bo jakies konkursy nawet robili. Dofinansowują jakieś projekty badawcze w zakresie chorób zapalnych w chorobach płuc.Tylko nie wiem, czy czegoś nie pokręciłem i czy to Celon pharma dofinansowuje, czy to oni dostali dofinansowanie i czy to dofinansowane to dla pracowików firmy.

muminek
@irys 05.03.2015 21:27

dawaj do celonu nadajesz się!!!

zainteresowana

witam mam pytanko czy moze orientuje sie ktos czy sa w tej firmie przyjecia na produkcje i ile mozna tam zarobic glownie chodzi o firme w kazuniu nowym

to ja

Nie mogę zbyt wiele powiedzieć na temat pracy w firmie,jednak opinie mówiące o dużej rotacji wydają się być prawdziwe i uzasadnione. Jakiś czas temu (lipiec/sierpień) zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na reprezentanta medycznego (region podkarpacie), która miała się odbyć w Lublinie. Rozmowa przebiegła w milej atmosferze (dwie panie rekrutujące, z których tak naprawdę jedna zadawała pytania, pytania jak na większości rozmów - ogólne. Niestety (a może i stety)do kolejnego etapu rekrutacji nie przeszłam, jednak nie zostałam poinformowana ani o pozytywnej, ani o negatywnej decyzji. Na rozmowie moja przygoda z Celon pharma się skończyła. Jest listopad - na jednym z portali pojawia się ogłoszenie z tejże samej firmy na reprezentanta medycznego na ten sam region. Czyżby osobie po 3 miesiącach okresu próbnego nie zaproponowano umowy o pracę? Zaznaczę, że firma w ogłoszeniu pisze o "stabilnym środowisku pracy"?? Być może rep się nie sprawdził - zastanawiające..

fiona

Na start w firmie ze wcześniejszym doświadczeniem w handlu (niedużym) dostałam 2500 po 3 miesiącach 100 podwyżki.

fiona

2500/3000 zł to stawka za którą się pracuje bez wielkiego doświadczenia i bez negocjowania stawki na rozmowach. Szkoda że ludzie nie godzą się pracować za 900zł W biedronce dają 2000zł na rękę plus benefity.

Andy
@fiona 10.09.2014 09:58

Bonusy, chciałeś powiedzieć :)

masmix

jak pracujesz za 1900zł to cię dymają buhehehe. Jak jesteś repem oczywiście

kermit128

Popieram, ludzie nie mają pokory...no cóż to chyba naprawdę nasza cecha narodowa-narzekanie.

handlowiec

Może z łaski swojej drodzy reprezentanci handlowi firmy Celon Pharma przestańcie narzekać, do dyspozycji auto, nie byle jakie bo Ford Focus, jeździcie po pracy gdzie chcecie, w weekendy macie wolne, towaru ciężkiego nie nosicie,...zarobki dobre...co byście jeszcze chcieli?....worek złota co miesiąc, do tego Mercedesa S Classe, i 3 dni pracy w tygodniu? Szanujcie firmę w której pracujecie, a jak kubusiowi puchatkowi się nie podoba to droga wolna, nikt na siłę nie trzyma.

rep

Tak kubuś....ja wiem, Ty to byś chciał służbowo po grodzie Kopernika swoim motorem jeździć. :)

masmix
@rep 28.04.2014 09:48

każda praca w charakterze przedstawiciela wiąże się z jazdą autem :>

kubuś puchatek

Witam, ja jestem reprezentantem handlowym w pewnym mieście w woj. Kujawsko-pomorskim, powiem tak, jedynie co fajne to służbowe auto - nowy Ford Focus, mogę sobie nim śmigać po pracy gdzie chcę i nic poza tym. Zarobki słabe, pracy dużo, dużo jeżdzenia i narażania się na mandaty i wypadki. Nie polecam, ja szukam innej pracy a praca w tej firmie da mi potrzebne doświadczenie. Ja nie polecam. Tak na marginesie, idzie lato, uważajmy na na motocyklistów oni nie są chronieni przez blachę tak jak kierowcy samochodów. Pozdrawiam.

kermit128

Obserwuję z boku te wpisy i dochodzę do wniosku, że wszyscy, którzy się tak marnie uzewnętrzniają i pękają z niezadowolenia to prawdopodobnie mają ogromne kompleksy i aspiracje na bycie kierownikiem, ale chyba w sklepie mięsnym... na początek radzę się zastanowić nad swoja "absolutną doskonałością" a dopiero potem dzielić się opiniami na forach, jak to dobrze jest tam gdzie nas nie ma, a jak źle tam gdzie nam przyszło pracować...

raszid
użytkownik zarejestrowany

nie ma co się dziwić. Nie wszystkie firmy przyjmują tylu pracowników, aby bezustannie prowadzić rekrutacje

Zostaw opinię o Celon Pharma - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celon Pharma