Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Laboratorium kontroli jakości
 Opinia

Celon Pharma--Fabryka w Kazuniu Nowym, Poziom kultury rekrutacyjnej w tej firmie jest poniżej zera, kierownik Kontroli Jakości przeprowadzający rozmowę rekrutacyjna na stanowisko Chemik analityk nie potrafi z kulturą odpisać na maila o wyniki rekrutacji, świadczy to nie tylko o nim samym ale także o całej firmie.. Brak słów

Tak3Nie

@Chemlover 16.01.2019 20:41

A jak oceniasz ogólny przebieg rekrutacji do Celon Pharma? Jaka atmosfera panowała w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam Ciebie również do podzielenia się wrażeniami związanymi z zadawanymi pytaniami. Pomożesz tym osobom aplikującym właśnie do firmy.

@Iwona 16.01.2019 20:45

Ogólny przebieg procesu rekrutacji oceniam dobrze, sama rozmowa była prowadzona w przyjaznej atmosferze

Adam
@Chemlover 17.01.2019 18:49

a jak wynagrodzenia?

@Adam 27.01.2019 12:27

Kwota 3200 zł netto stanowi 'zbyt wygórowane oczekiwania finansowe'

Nick!
@Chemlover 03.02.2019 20:15

;/ o jakim stanowisku piszesz? chemik analityk?

Nick!
@Chemlover 03.02.2019 20:15

;/ o jakim stanowisku piszesz? chemik analityk?

@Nick! 10.02.2019 18:42

Tak

a
@Chemlover 14.02.2019 11:05

A jaka jest atmosfera w tej firmie? Ilu pracowników, nie licząc PM? jakie warunki- jakieś benefity?

Szymon
@Chemlover 03.02.2019 20:15

A jaką konkretnie kwotę wynagrodzenia przewiduje pracodawca na stanowisku, którego dotyczył proces rekrutacyjny? Dodatkowo zastanawia mnie, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia obowiązują również ewentualne premie bądź innego rodzaju świadczenia dodatkowe. Mógłbyś napisać?

Asdf
@Szymon 30.05.2019 08:17

Tego nie wiem, widocznie będzie to kwota poniżej 3200zl netto, co jest żałosne jak na mazowieckie warunki.. Na rozmowie słyszałam o premii rocznej

Szymon
@Asdf 12.06.2019 17:08

Jak poszła Ci rozmowa rekrutacyjna i czy pomimo tych warunków finansowych zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii o wrażeniach z pierwszych dni pracy. A jak oceniają pracę w Celon Pharma inne osoby tam zatrudnione?

Malinka
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Zdecydowanie odradzam proces rekrutacji na przedstawiciela medycznego Celon Pharma. Małostkowy ,szablonowy i pozornie nieabsorbujący czasowo przebieg rekrutacji w praktyce może oznaczać dla ciebie bezproduktywną podróż kilkaset kilometrów na 15 minut. Tam spotkasz bossa(ostatecznie przerost formy nad treścią..), który wiecznie uradowany zapyta cię o twoje marzenia. Uwierz tym marzeniem na pewno nie jest praca w tej raczkującej i mizernie zorganizowanej organizacji. A no i pewnie już się domyślasz podróż ,którą odbędziesz do wspomnianej siedziby w Warszawie jest oczywiście na Twój własny koszt! Zastanów się zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej szopce.

Tak4Nie
Zenart
Nazwa działu: Magazyn produkcja
 Opinia

A może ktoś podpowie na jakim systemie komputerowym przy produkcji i w magazynach tam się pracuje? Jest jakiś Oracle czy może jakiś Comarch? Z góry dziękuję za info.

Awaria
 Opinia

Ciężko napisać coś o warunkach, bo nie informują o nich nawet na 1 etapie rekrutacji. Dopiero na 2 etapie ( w Warszawie, nie zwracają kosztów podróży) po pozytywnym przejściu rekrutacji jest informacja o wynagrodzeniu. Napewno jest to stawka niższa niż 3000 zł netto. Brak systemu premiowego za sprzedaż. Jest premia kwartalna uznaniowa ;) 1 etap bardzo prosty. Przyjemna atmosfera. Aplikowałam na reprezentanta medycznego.

Aplikująca
@Awaria 29.01.2019 14:45

Czyli nie jest to premia uzależniona od wskaźników ims tylko uznaniowa? Jakie auta oferują? Zdecydowałaś się?

Pola
 Opinia

Czy ktos może napisac cos o aktualnych warunkach zatrudnienia, obecnej atomsferze, zarobkach?widzialam ogloszenie na PM i zastanawiam sie czy warto aplikowac

Awaria
@Pola 02.02.2018 16:39

Opinia

@Była, poruszyłaś kwestię rozwoju w firmie, zatem chciałabym zapytać, czy firma organizowała szkolenia lub udział w kursach podnoszących kwalifikacje pracowników? Czy nowy pracownik był odpowiednio przeszkolony do pracy na swoim stanowisku? Myślę, że warto wyjaśnić na forum również te elementy pracy w Celon Parma.

Była
 Opinia

Dobra firma na początek w branży. Dobrze wspominam przepracowany czas. Świetna regionalna, miła atmosfera. Ogólnie bez problemowo. Na start jak najbardziej ale szanse na rozwój żadne więc jak ktoś oczekuje awansu to po 2-3 latach zmiana firmy :)

Tak6Nie

Eryk
 Opinia

Czy jest jakiś powód, że od dłuższego czasu nie piszecie? Czy to przez wakacje?

Anna
 Opinia

Firma bardzo rozwojowa z dużym potencjałem. Ogólnie panuje tutaj rodzinna atmosfera. Oprócz standardowej pracy w terenie jest niewielka ilość pracy biurowej. Pracuję się naprawdę komfortowo. Preparaty bardzo dobre i lubiane przez lekarzy,to też ważne co się promuje.Struktura tej firmy nie jest rozbudowana, więc jeśli ktoś myśli o awansie lub dalszym rozwoju to tu ciężko o to. Przynajmniej na ten moment. Zarobki tj.podstawa niższe w porównaniu do innych branż i premie tak samo. W tej firmie o zarobkach się nie rozmawia. Szkolenia ciekawe i dużo można się na nich nauczyć. Na pewno warto tu popracować, zdobyć doświadczenie, praca również ze specjalistami. Auta o małym przebiegu, można prywatnie korzystać. Uważam że, warto mieć takiego pracodawcę w cv.

Tak4Nie

Magdalena
@Anna 15.04.2017 20:02

Anna, czy mogę dowiedzieć się coś więcej nt. pracy na stanowisku przedstawiciela? Jakie godziny pracy? Jak w ogóle wyglada standardowy dzień pracy. ? Czy muszę tez prowadzić prezentacje dla większej ilości osób czy spotkania 1:1 z lekarzami?

Opinia

@Janek, zakładam, że już odbyłeś rozmowę, o której wspomniałeś w swoim wpisie. Czy mógłbyś podzielić się wrażeniami z jej poziomu merytorycznego i przebiegu? Czy planowana jest jeszcze druga rozmowa? Chciałbyś zostać pracownikiem Celon Pharma?

Janek
 Opinia

Dostałem zaproszenie na pierwszą rozmowę, przedstawiciel woj. lubelskie. Jest ktoś w stanie napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, jakie są zasady pracy, system premiowania, podstawa, narzędzia do wyk. pracy? Jest perspektywa rozwoju finansowego?

Tak25Nie

Opinia

@Mania czy dalej jesteś zainteresowana pracą w Celon Pharma? Kilka dni temu pojawiły się oferty pracy na stanowiska Chemik Analityk, Specjalista ds. preformulacji, Chemik Medyczny. Praca w jakim charakterze Cię interesuje? Zamierzasz aplikować?

Tak55Nie

Mania
 Opinia

Z przyjemnością poczytałam sobie opinie, jak to miło że są tacy pracodawcy jak Celon Pharma. Szkoda, że firma nie potrzebuje aktualnie innych pracowników.

Tak17Nie

Opinia

@wojtek to dobrze, że firma Celon Pharma daje szansę młodym ludziom, wkraczającym na rynek pracy.

wojtek
 Opinia

To widać że firma zatrudnia młodych bardzo zdolnych ale bez doświadczenia

Tak2Nie

Opinia

@Annaczyli warto potraktować pracę w Celon Pharma jako możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Na jakie szkolenia można liczyć pracując w firmie?

Tak36Nie

Opinia

@Pracownik to bardzo dobra informacja, że firma jest otwarta na osoby bez doświadczenia! Czy po przyjęciu do pracy przygotowano dla Ciebie szkolenia pozwalające na podniesienie kwalifikacji?

Tak6Nie

Opinia

Pracę dostałam nie mając doświadczenia w FMCG ani tym bardziej jako medyczny. Bardzo przyjazna firma, która daje dużo możliwości nawet osobom bez doświadczenia. Trzeba dobrze się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej. To co dobrze działa to na pewno zaprezentowanie siebie jako osoby sympatycznej, otwartej, łatwo nawiązującej kontakty. Dobrze jest poprzeć to argumentami związanymi z naszym poprzednim doświadczeniem nawet jeśli była to praca w sklepie. Wszystko można ładnie opakować.

Relax
 Opinia

Majka - nie prawda. Sam pracuję prawie rok w Celonie i dostałem się mając doświadczenie tylko w FMCG. Tak samo mój kolega z innego regionu który pracował jako handlowiec w Calvinie Kleinie.... Nie nazwiesz chyba tego doświadczeniem w medycznym ?? Teraz z tego co wiem do Area Krakowskiego również dostała się dziewczyna tylko z doświadczeniem w FMCG Co do rozmów wszystko zależy od koordynatora bo z nim jest pierwszy etap a nie z HRami

Majka
 Opinia

rekrutacje to ściema; pierwszy etap to 15 minut na głowę; prawie żadnych pytań; tylko to co jest w CV; z góry mają wybraną osobę (oczywiście z branży); nowych z poza zapraszają jako statystów; szkoda czasu

ononaono
 Opinia

kiedyś zauważyłam, że maja bardzo dobrze rozwinięty dział HR. Myślałam, że to dobrze, tak profesjonalnie. Tak...wyrobili się 90 % rotacji w 3 miesiące. Całe mnóstwo nowych, naiwnych pracowników. Pochwa...

Alaj
 Opinia

Ja bym chciał do celonu prawdę mówiąc, mam jakieś doświadczenie farmaceutyczne, byłem już kiedyś przedstawicielem medycznym i byłem w tym naprawdę dobry, mam nadzieję, że teraz też jest taka możliwość, aby się tym zająć na poważnie tutaj, to bym spróbował

stasiek
 Opinia

ludzie istny czarnobyl na produkcji brak szacunku dla pacowników tylko normy brygadzistom wyrabiac

Relax
 Opinia

Mage20 - dziwne bo z tego co wiem to każdy dostaje umowę o prace op 3 mc.... Może po prostu jesteś średnio kompetentnym pracownikiem?

mage20
 Opinia

ja pracuje w tej firmie ponad 1 rok na zleceniu!!! skandal prezes Maciej W. nie wie że ma dobrych pracowników tyle czasu na zleceniu a rodzinka dostaje po 3 miesiącach i po 6 miesiącach umowy szokkkkkkkkkkk

Tak5Nie

mage20
@mage20 30.05.2016 12:21

już tam nie pracuje( chcąc napisać pracowałam napisałam pracuje )

Andy
@mage20 30.05.2016 12:21

To czemu się nie upomnisz o swoje? Może wcale nie jesteś taki dobry?

Raf
 Opinia

Witam serdecznie bardzo proszę o aktualną informację w sprawie warunków pracy na stanowisku medycznego, samochód z GPS ? sztywne godziny pracy, premie miesięczne czy kwartalne, realne, będę wdzięczny za informacje

opi
 Opinia

a jakie zaorbki na stqnowisku reprezentanta medycznego w celonce?

Tak3Nie

opi
 Opinia

wybrac celonke czy ranbaxy sun pharme ?prosze o opinie

Tak9Nie

Żyra
 Opinia

Bunt, a masz jakieś doświadczenie z ta firma? Bo do dnia dzisiejszego zostaje bez odpowiedzi

Żyra
 Opinia

Taro byłeś na rozmowie? Ja byłem w ubiegły czwartek i do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi :(. Samej rozmowy byłem zadowolony, ale chyba nie wystarczyło. Nie wiem czy jest jeszcze szansa że zadzwonią. Ma ktoś doświadczenie? Po jakim czasie zapraszają na 2 etap.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Celon Pharma - Łomianki