Celon Pharma
counter
2 85 115 5 1
Nala

Zostałam zaproszono na rozmowę RM. Pierwszy etap. Czy ktoś może podpowiedzieć czego się spodziewa? jaki pytania pytania? Czy poruszany jest temat zarobków, a może ktoś wie ile można zarobić na tym stanowisku. Jaka jest atmosfera, czy można się tam czegoś nauczyć jeśli ktoś nie ma doświadczenia? Jak wyglądają relacje z przełożonym i ogonie czy polecacie prace w tej firmie :)

Leszek Nowy wpis
@Nala

Możesz napisać na jakie stanowisko będziesz aplikował, bo na stronie pracodawcy https://celonpharma.com/dolacz-do-nas/ widziałem sporo ofert rekrutacyjnych. Ja też interesuje się wysokością zarobków i możliwością zrobienia targetów. Daj znać czego się dowiedziałeś podczas rekrutacji. Bardzo mi tym pomożesz.

Ex Nowy wpis
@Nala

Co do przełożonego jak i realizacji targetu to wszystko zależy od terenu. Co do wynagrodzenia to na start 3.5 netto plus uznaniowe premie (jak nic się nie zmieniło to co 4mc)

Nala Nowy wpis
@Ex

Dzięki za info???? puki co rekrutacja odwołana. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość

Nala Nowy wpis
@Leszek

Rekrutacja została odwołana. Epidemia.. Stanowisko reprezentant medyczny

Zniesmaczony
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam aplikować na stanowisko handlowca. Dzwonią do człowieka bez doświadczenia w branży medycznej a oczekują ze zna ja od podszewki. Rozmowa rekrutacyjna fatalna w wynajetym pokoiku w novotelu. Odradzam

Justyna
@Zniesmaczony

Ooo, widzę, że niedawno byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w Celon Pharma, to może mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jak przebiegała rozmowa? Piszesz o doświadczeniu - czy ta kwestia była w jednoznaczny sposób zaznaczona w ogłoszeniu na stanowisko, na które aplikowałeś?

Pytalski

Jak się pracuje w dziale R&D?

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Laboratorium kontroli jakości

Celon Pharma--Fabryka w Kazuniu Nowym, Poziom kultury rekrutacyjnej w tej firmie jest poniżej zera, kierownik Kontroli Jakości przeprowadzający rozmowę rekrutacyjna na stanowisko Chemik analityk nie potrafi z kulturą odpisać na maila o wyniki rekrutacji, świadczy to nie tylko o nim samym ale także o całej firmie.. Brak słów

Tak6Nie
@Chemlover

A jak oceniasz ogólny przebieg rekrutacji do Celon Pharma? Jaka atmosfera panowała w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam Ciebie również do podzielenia się wrażeniami związanymi z zadawanymi pytaniami. Pomożesz tym osobom aplikującym właśnie do firmy.

@Iwona

Ogólny przebieg procesu rekrutacji oceniam dobrze, sama rozmowa była prowadzona w przyjaznej atmosferze

Tak1Nie

Adam

a jak wynagrodzenia?

@Adam

Kwota 3200 zł netto stanowi 'zbyt wygórowane oczekiwania finansowe'

Nick!
@Chemlover

;/ o jakim stanowisku piszesz? chemik analityk?

Nick!
@Chemlover

;/ o jakim stanowisku piszesz? chemik analityk?

@Nick!

Tak

a
@Chemlover

A jaka jest atmosfera w tej firmie? Ilu pracowników, nie licząc PM? jakie warunki- jakieś benefity?

Szymon
@Chemlover

A jaką konkretnie kwotę wynagrodzenia przewiduje pracodawca na stanowisku, którego dotyczył proces rekrutacyjny? Dodatkowo zastanawia mnie, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia obowiązują również ewentualne premie bądź innego rodzaju świadczenia dodatkowe. Mógłbyś napisać?

Asdf
@Szymon

Tego nie wiem, widocznie będzie to kwota poniżej 3200zl netto, co jest żałosne jak na mazowieckie warunki.. Na rozmowie słyszałam o premii rocznej

Tak1Nie
Szymon
@Asdf

Jak poszła Ci rozmowa rekrutacyjna i czy pomimo tych warunków finansowych zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii o wrażeniach z pierwszych dni pracy. A jak oceniają pracę w Celon Pharma inne osoby tam zatrudnione?

Ulala
@Szymon

Żadnych premii nie ma. Pracuje w Celonie więc wiem.

kk
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Małe zarobki . same fryzjerstwo nie mila atmosfera balagan nie szanowanie pracownika....

Anna
@kk

Zechcesz proszę bardziej rozwinąć swoją opinię o pracy w Celon Pharma? Dlaczego uważasz, że nie szanuje się tam pracowników? Czy w ramach tej pracy można odbyć jakieś szkolenia z dziedziny fryzjerstwa, które podniosłyby kwalifikacje pracowników tego salonu?

TakNie1
Malinka
Nazwa działu: Handlowy

Zdecydowanie odradzam proces rekrutacji na przedstawiciela medycznego Celon Pharma. Małostkowy ,szablonowy i pozornie nieabsorbujący czasowo przebieg rekrutacji w praktyce może oznaczać dla ciebie bezproduktywną podróż kilkaset kilometrów na 15 minut. Tam spotkasz bossa(ostatecznie przerost formy nad treścią..), który wiecznie uradowany zapyta cię o twoje marzenia. Uwierz tym marzeniem na pewno nie jest praca w tej raczkującej i mizernie zorganizowanej organizacji. A no i pewnie już się domyślasz podróż ,którą odbędziesz do wspomnianej siedziby w Warszawie jest oczywiście na Twój własny koszt! Zastanów się zanim podejmiesz decyzję o udziale w tej szopce.

Tak8Nie
Zenart
Nazwa działu: Magazyn produkcja

A może ktoś podpowie na jakim systemie komputerowym przy produkcji i w magazynach tam się pracuje? Jest jakiś Oracle czy może jakiś Comarch? Z góry dziękuję za info.

Awaria

Ciężko napisać coś o warunkach, bo nie informują o nich nawet na 1 etapie rekrutacji. Dopiero na 2 etapie ( w Warszawie, nie zwracają kosztów podróży) po pozytywnym przejściu rekrutacji jest informacja o wynagrodzeniu. Napewno jest to stawka niższa niż 3000 zł netto. Brak systemu premiowego za sprzedaż. Jest premia kwartalna uznaniowa ;) 1 etap bardzo prosty. Przyjemna atmosfera. Aplikowałam na reprezentanta medycznego.

Aplikująca
@Awaria

Czyli nie jest to premia uzależniona od wskaźników ims tylko uznaniowa? Jakie auta oferują? Zdecydowałaś się?

Pola

Czy ktos może napisac cos o aktualnych warunkach zatrudnienia, obecnej atomsferze, zarobkach?widzialam ogloszenie na PM i zastanawiam sie czy warto aplikowac

Awaria
@Pola

Iwona

@Była, poruszyłaś kwestię rozwoju w firmie, zatem chciałabym zapytać, czy firma organizowała szkolenia lub udział w kursach podnoszących kwalifikacje pracowników? Czy nowy pracownik był odpowiednio przeszkolony do pracy na swoim stanowisku? Myślę, że warto wyjaśnić na forum również te elementy pracy w Celon Parma.

Była

Dobra firma na początek w branży. Dobrze wspominam przepracowany czas. Świetna regionalna, miła atmosfera. Ogólnie bez problemowo. Na start jak najbardziej ale szanse na rozwój żadne więc jak ktoś oczekuje awansu to po 2-3 latach zmiana firmy :)

Tak7Nie
Eryk

Czy jest jakiś powód, że od dłuższego czasu nie piszecie? Czy to przez wakacje?

Anna

Firma bardzo rozwojowa z dużym potencjałem. Ogólnie panuje tutaj rodzinna atmosfera. Oprócz standardowej pracy w terenie jest niewielka ilość pracy biurowej. Pracuję się naprawdę komfortowo. Preparaty bardzo dobre i lubiane przez lekarzy,to też ważne co się promuje.Struktura tej firmy nie jest rozbudowana, więc jeśli ktoś myśli o awansie lub dalszym rozwoju to tu ciężko o to. Przynajmniej na ten moment. Zarobki tj.podstawa niższe w porównaniu do innych branż i premie tak samo. W tej firmie o zarobkach się nie rozmawia. Szkolenia ciekawe i dużo można się na nich nauczyć. Na pewno warto tu popracować, zdobyć doświadczenie, praca również ze specjalistami. Auta o małym przebiegu, można prywatnie korzystać. Uważam że, warto mieć takiego pracodawcę w cv.

Tak6Nie1

Magdalena
@Anna

Anna, czy mogę dowiedzieć się coś więcej nt. pracy na stanowisku przedstawiciela? Jakie godziny pracy? Jak w ogóle wyglada standardowy dzień pracy. ? Czy muszę tez prowadzić prezentacje dla większej ilości osób czy spotkania 1:1 z lekarzami?

Iwona

@Janek, zakładam, że już odbyłeś rozmowę, o której wspomniałeś w swoim wpisie. Czy mógłbyś podzielić się wrażeniami z jej poziomu merytorycznego i przebiegu? Czy planowana jest jeszcze druga rozmowa? Chciałbyś zostać pracownikiem Celon Pharma?

Janek

Dostałem zaproszenie na pierwszą rozmowę, przedstawiciel woj. lubelskie. Jest ktoś w stanie napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, jakie są zasady pracy, system premiowania, podstawa, narzędzia do wyk. pracy? Jest perspektywa rozwoju finansowego?

Tak25Nie

Iwona

@Mania czy dalej jesteś zainteresowana pracą w Celon Pharma? Kilka dni temu pojawiły się oferty pracy na stanowiska Chemik Analityk, Specjalista ds. preformulacji, Chemik Medyczny. Praca w jakim charakterze Cię interesuje? Zamierzasz aplikować?

Tak55Nie

Mania

Z przyjemnością poczytałam sobie opinie, jak to miło że są tacy pracodawcy jak Celon Pharma. Szkoda, że firma nie potrzebuje aktualnie innych pracowników.

Tak17Nie1

Iwona

@wojtek to dobrze, że firma Celon Pharma daje szansę młodym ludziom, wkraczającym na rynek pracy.

wojtek

To widać że firma zatrudnia młodych bardzo zdolnych ale bez doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Celon Pharma