Celon Pharma

Opinie o Celon Pharma

Obłuda

A może by tak jedna z dyrektorek Sie Wie podesłała nam artykuł jakie dywidendy bierze prezes a jak mizerne są wypłaty pracowników???

@Obłuda

Przykro się to czyta, biorąc pod uwagę, ze został wprowadzony kalkulator nagród wynikowych i nierealne plany, które spowodowały, ze mimo, iż przedstawiciele zarabiają dla firmy więcej, sami będą zarabiać jeszcze mniej:( wspomnę, ze obowiązków i nauki jest dwa razy tyle co było. Szkoda, ze pani Kierownik Produktu (która sama będąc przedstawicielem, nie mogła pochwalic się wyjątkowymi osiągnięciami w kwestii wyników i merytoryki, zwłaszcza dotyczącej leku Valzek), nie pomysli, ze zamiast Nas wspierać, poniża Nas podczas szkoleń i za wszelka cene próbuje udowodnić, ze spadek wyników jest Nasza wina, bo jesteśmy idiotami!

A może by tak...

Z tego co widzę to miarka się przebrała, zatem mam pytanie... Czy są tu osoby gotowe na złożenie pozwu zbiorowego? Myślę, że przyszła już na to pora. Dosyć tyranii, mobbingu i zastraszania.

@A może by tak...

Dobry pomysł. Większość koordynatorów na antydepresantach leci. To jakaś paranoja tak się nie da żyć. Trzeba walczyć o dawny Celon.

RKS
@A może by tak...

Oczywiście jestem za!!!!! Telefony znamy do siebie. Nie zgodzę się tylko o walkę o dawny celon, dawny celon to ludzie, a tych ludzi już nie ma !! Odeszli i nie wrócą nie ma do czego i do kogo.

Szarak
@RKS

Również jestem za. Szkoda, że Wasza naczelna Pani Beata jak była w terenie jakoś nie miała najwspanialszych wyników, a teraz wszystkich chce zmienić żeby było dobrze. Drogi zarządzie nie na tym rzecz polega.Przykre że cała praca, wysiłek i pasja Pana Macieja idzie na marne i nie potrafi dostrzec tego co się dzieje a z taką opinia i rządzącymi daleko nie zajedziecie. Trzymam za Was kciuki drodzy przedstawiciele i ich kierownicy, że wszystko wróci do normy i nie będziecie odstawiać szopek, chociażby po trzy osoby wchodząc do gabinetu...

A może by tak...
@A może by tak...

To może zamiast dawać uśmieszki pod wpisem odezwą się osoby, które chcą złożyć pozew zbiorowy. Od wylewania żali tutaj nic się nie zmieni, zatem trzeba zacząć działać. Tym bardziej, że Pan Jacek i Pani Beata zamiast wyciągnąć wnioski, że pracownikom jest źle i wielokrotnie przewija się słowo (usunięte przez administratora) jako określające to co uskuteczniają, wolą jeszcze przykręcać śrubę.

Przed
@A może by tak...

Ktoś musi rozpocząć, ponieważ tutaj ciężko będzie cokolwiek ustalić. Wysłać do jednej osoby i później instrukcja już pójdzie:) Nie ma na co czekać, bo fantastyczna czwórka zdąży wszystkich pracowników wymienić...

Georgiana
@A może by tak...

Pani Beata wielka Menager, bez żadnego przygotowania, ani klasy ani obycia ani kultury. Prezesie przejrzyj na oczy !!!!!!!!!!

Porażka
@A może by tak...

To co się tutaj wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie... Atmosfera w firmie osiągnęła totalne (usunięte przez administratora) a ciągle udowadnianie pracownikom, że są najgorsi i nic nie potrafią- organizując spotkania jak w klubie AA, usiądźmy jako kierowniczki i pokażmy im że są idiotami przyprawiają o dreszcze... Kiedy to się skończy?

Gość 2

Dlatego ja żeby nie dopuścić do powiedzenia mądry polak po szkodzie ja zbieram materiał czyli nagrywam wszystkie rozmowy, spotkania maila itp. Oj zbiera się.

KPilj
@Gość 2

A masz może nagrane ostatnie spotkanie regionalne jak ksieciunio mówił jak mamy zap... i nie spać po nocach, zwalniać ludzi itp????

Gość 2
@KPilj

Oczywiście że mam, to jest rola oscarowa. Najlepsze jest że nie tylko głos ale jeszcze obraz

@Gość 2

Zbieraj zbieraj. Niestety, współpracując z tą firmą trzeba mieć oczy dookoła głowy. Jak mawia staropolskie przysłowie: strzeżonego ..

@Gość

@Gość, @Gość2- Wasze komentarze są bardzo niepokojące. Jeżeli faktycznie macie tak istotne informacje na temat pracy w firmie, zostawcie więcej szczegółów w komentarzu. Od jak dawna pracujecie w Celon Pharma?

Czytelnik
@Elżbieta

A co ty Elzuniu chcesz dokładnie ustalić?

@Elżbieta

Elka, pozwól że na wstępie pozdrowie nowe lepsze kierownictwo firmy. ( czytaj w tym ciebie). Podobno nie ma ludzi niezastąpionych aj aj tu niestety się nie udało. Pytałaś czy są tu pracownicy celon odpowiadam oczywiście że nie ma wszyscy szukają pracy bądź chodzą na rozmowy do innych lepszych firm gdzie szanują pracownika. Ja jestem płytkarzem glazurnikiem wchodzę tu w przerwie jak kładę fugę. Pytałaś też czy są przeprowadzone oceny, a jakże są i co???? "Kierowniczki" z tego co wiem nie wypadły najlepiej i pytam ciebie Elżbieta jak żyć??? P.S . Jak już pojawi się jakiś pracownik z celon (poza Elką) daję rabat 50 % dla pierwszych 10 którzy się zwolnią życzę powodzenia

A może by tak
@Gość 2

Pomożesz w pozwie? Każdy dowód na wagę złota

Były

Do Celonu za moich czasów szło się pracować za gówniane pieniądze, ale za to w świetnej atmosferze, bez mobbingu, zastraszania, szukania haków i niejasnych zasad zależnych od PMS jakiejś pożal się Boże gwiazdki z Mazowsza. Widzę, że decyzja o odejściu w dobrym momencie była jedną z lepszych w moim życiu zawodowym. ????

Honor

Mam słowo do dziadka, skoro nie dowiozłeś to odejdź z honorem. Odkąd zaczęły się rządy dziadka i 3x dyrektorki wyniki lecą w dół, przypadek?????? KPI ,interwały, HWD i inne bzdety nie pomagają???? Jak mogła firma wcześniej działać??? A mogła,

Litość
@Honor

Zostawcie dziadka w spokoju on kończył szkoły z towarzyszem Bierutem od tego czasu zarządzanie trochę się zmieniło. Może jakieś kursy online, książka?? Nie kopmy leżącego "staruszka " wcześniej czy później będzie musiał się wytłumaczyć z nieudolnych rządów. A my??? sobie poradzimy jesteśmy zdolni młodzi i piękni.

Kolejny gość

Smutne jest to że to nie bajka tylko prawda i to szczątkowa, myślę że nadszedł czas żeby przestać udawać że Diabolina jes t madrzejsza od nas. Zabierają premie i wmawiają nam że będziemy zarabiać więcej hmmm chyba brakuje podstaw matematyki. Jest też światło w tunelu i jak zazwyczaj w bajkach bywa dobro wygrywa, poprawa się leginsy Diaboliny i prawda wypłynie. Proponuję grę kto ostatni się zwolni ten ucho Diaboliny. P.S jeden już zastąpił Anitę, śmiem twierdzić że będzie to najlepszy region w Polsce tak go będzie Diabolina przedstawiać a że z matematyką braki więc..... Anita dlaczego nie zaprosiłaś Diabolliny na wesele

@Kolejny gość

A pewno, że będzie najlepszy. O ile w ogóle będzie, bo po tym co beatka z przydupasem wyprawiają z zespołem to raczej ludzie tam już długo nie posiedzą, każdy będzie tylko szukał, gdzie tu prysnąć.

Poeta

I pałą i pałą i pałą przez łeb tak dziad z demancja zarabia na chleb. Nie te czasy I nie te metody

Glazurnik

NEWS NEWS . Otóż czytałem te diagnozy że dziadek ma demencję i nie wierzyłem, ale ostatnio odbyło się spotkanie óż owego z aptecznymi i óż owy powiedział że żaden kierownik z regionu nie nadaje się do pracy w owej cudownej firmie i oczywiście przedstawiciele to samo więc diagnoza jest jedna i słuszna Otóż ów owy mówiąc takie rzeczy musi mieć demencję......... My też mamy znajomych w różnych firmach i nikt nie powiedział dobrego słowa na temat dziadka wszędzie zgliszcza. Wszyscy do szalup ratunkowych okręt celon pod rządami dziadka i Diaboliny tonie!!!!!!!!

Rysikek przybłęda

Pracowałem w wielu firmach ale takiego syfu dawno nie widziałem. Kobyła gna nie wiadomo gdzie, co chce osiągnąć ?Straszenie straszenie i jeszcze raz straszenie ale od straszenia to są duchy i czarownice . Hehe w sumie to by się zgadzało czarownica jest z kółkiem w (usunięte przez administratora) Niech jej ktoś w końcu tą tępą dzidę na ostrzy bo to nie tędy droga hwd diabolinie i starcowi z demęcją. Ciekawe jak długo jeszcze ich rządy nierządu umysłowego będą trwać

Pracuś

Zdecydowanie Celon to nie jest najlepsze miejsce na karierę, rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dodatkowym minusem są skandalicznie niskie zarobki w porównaniu z krajową medianą.

Smerf?
@Pracuś

Nie tylko szarzy pracownicy ale także personel uzupełniający a nawet jednostki z działów badawczych są zgodni że rządzi w Celonie obłuda, skąpstwo i kolesiostwo. Przykładowo pracownicy działu kontroli jakości z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem zarabiają mniej niż nowi pracownicy działu produkcji. Nic dziwnego że odchodzą.

Szczera prawda
@Pracuś

Ukrywa sie tu (usunięte przez administratora) i zwykły wyzysk. Brakuje przy bramie głównej napisu arbacht macht frei. Wielu zgodzi sie ze mną. Są też tzw. kapo, osoby zajmujące sie donosicielstwem i są to ulubieńcy kierownictwa. Dział produkcji który jest fundamentem utrzymania Celonu... a ludzi traktuje się przedmiotowo. Niestety takie kapitalistyczne czasy. Nie brakuje też pozytywów pracy w Celonie. Fajnie że na dzień kobiet słodki poczęstunek znalazł się w stołowce ale jedno całe piętro z mnóstwem kobiet zostało pominięte i kobiety z pierwszego piętra poczuły się sponiewierane. Nic o poczęstunku nie wiedziały. Nic dla nich nie zostało. Przykre. W dodatku sporo pracowników pracuje na drugą a nawet trzecią zmianę i dla nich też nic nie zostało. Tak samo było w tłusty czwartek i w dzień dziecka. Jak nie potraficie tego ogarnąć to dajcie sobie z tym spokój. Na każdym kroku widać w firmie oszczędności i to na pracownikach zaczynając a kończąc na sprzęcie poprzez surowiec i bhp. Nawet strach przebywać w budynku Celonu bo drzwi ppoż pozamykane na klucz, klucze poginęły. W razie pożaru tylko jedno wyjście. Litości...za nic mają pracowników. Do tego żenujące konkursy 10 minutowe dla pracowników z żenującymi nagrodami. Małgosiu pls. Dajcie chociaż szansę innym też wziąć udział a najlepiej dajcie sobie spokój i lepiej pilnujcie żeby mydło było w łazienkach bo te wasze oszczędności idą w złą stronę. Korporacja, wyzysk, bałagan, skąpstwo.

@Szczera prawda

O proszę ! Czyli rozumiem, że brak szacunku do pracownika, obłuda i hipokryzja to obowiązujacy standard we wszystkich działach. Wstyd! A gdzie ekspert od komunikacji wewnętrznej!!! Hmm maluje trawę i raportuje do prezesa jacy to wszystko świetnie działa. Proszę usunąć że stron firmy i wszystkich piękno barwnych prelekcji jak to dla firmy ludzie są najważniejsi.... Bo ta obłuda jest straszna!!!

Tik tak tik tak

A co to się dzieje w naj naj u naj naj lepszej psiapsiuleczki Diaboliny w regionie małopolskim??? Czyżby bat i gnębienie poniżanie itp nie dawało efektów sprzedaży??? Czy myślicie że taką polityką daleko ujedziecie ha ha ha. Konkurencja nie śpi i czeka na takie decyzje. Mam propozycję niech psiapsiulka z Diabolina wyrusza same w teren i pokażą wszystkim jak się kręci wyniki. Ciekaw jestem bardzo jak daleko ujada na takiej polityce.

@Tik tak tik tak

Jakby ktoś pokusił się o przeczytanie choć jednej książki o zarządzaniu ludźmi to wiedziałby, że straszeniem zwolnieniem, planem naprawczym czy testem który wykaże -jaki Ty - człowieku terenu głupi jesteś - nie zmotywuję nikogo. Koszty rosną, wyniki lecą a szanowna góra tylko baty zmienia. Nie tędy droga Szanowne Panie - pora na refleksję - bo jak mawiał klasyk- "Kto nie dowozi to trzeba zmienić na takich co dowiozą " :-)

Proponuję Diabolinie zastąpić legginsy na odzież skórzaną i dołączyć pejcz choć odkąd nastąpiła nowa lepsza zmiana wyniki wciąż spadają oczywiście jest to wina nierobow z terenu i pijaków bo każdy pijak to (usunięte przez administratora) jak mawiał klasyk.

Medyczny

Hej, proszę o informacje jakimi autami jeżdżą przedstawiciele medyczni ? Z góry dziękuje za info

Prac
@Medyczny

Starymi z rudą

Jakiś pracownik

Czy wszystkim się już ulewa??? Brak ładu składu logiki przemyślenia, padają jakieś strzały tu tam to tamto gdzie 90 % czynności to rzeczy które do niczego nie są potrzebne . Czekam na moment aż się sprawdzi przepowiednia że małpy spadają z drzew oczywiście jeśli sam/a wcześniej nie (usunięte przez administratora)

Glazurnik

Co tam Elżbieta u ciebie?? Dlaczego nie zadajesz już pytań?? Czyżby zabrakło, a może boisz się usłyszeć szczerej prawdy np jak to kierowniczki kiepsko wypadły w ankiecie??. Przypominam bo może nie wszyscy doczytali choć prawdę wszyscy znają. Hmmm dalej są na swoich stołkach więc pytam Elzbieto jaki sens tych ankiet????? Pozdrawiam tych jadących jeszcze na oparach

Nikomu nie do śmiechu
@Glazurnik

Elżbieta przeczytała ankiety i co z tego? Wnioski wyciągnięte! Trzeba będzie dalej trawę malować tylko więcej farby kłaść. Może nerkę teraz oddać albo WOSP wesprzeć- tak ooo żeby PR kierowniczek ratować, że one dobre tylko nikt nie doceniać. A to, że zespół padnie? Straty muszą być!

Max do wakacji
@Nikomu nie do śmiechu

Małpy też z drzew spadają.

Czytelnik

Bajeczne posty znikają.... ale smród czuć nadal.... Szkoda bo to taka prawdziwa historia była...

Awaria

Ciężko napisać coś o warunkach, bo nie informują o nich nawet na 1 etapie rekrutacji. Dopiero na 2 etapie ( w Warszawie, nie zwracają kosztów podróży) po pozytywnym przejściu rekrutacji jest informacja o wynagrodzeniu. Napewno jest to stawka niższa niż 3000 zł netto. Brak systemu premiowego za sprzedaż. Jest premia kwartalna uznaniowa ;) 1 etap bardzo prosty. Przyjemna atmosfera. Aplikowałam na reprezentanta medycznego.

Aplikująca
@Awaria

Czyli nie jest to premia uzależniona od wskaźników ims tylko uznaniowa? Jakie auta oferują? Zdecydowałaś się?

Elka
@Awaria

Nie spotkałam się ze zwrotem kosztów podróży na rozmowę rekrutacyjną....

@Awaria

to nie jest premia kwartalna . tylko jakaś abstrakcja

@Awaria

A powiesz jakie pytania zadawali i jakie masz doświadczenie zawodowe? Kwota mniejsza niż 3000 złotych netto może być w porządku dla kogoś bez doświadczenia, każdy z nas ma inne wymagania. Ciekawi mnie jednak, czy są w stanie zaoferować więcej, komuś z dużym stażem pracy w branży? Są tu jacyś pracownicy Celon Pharma?

Elżbieta

Hej, jak często przeprowadzane są procesy oceniające wyniki pracy zespołu Celon Pharma? Dzięki takim zabiegom, firma jest w stanie wychwycić najlepszych pracowników. Czy taki system, w tej firmie istnieje?

W tym momencie praca w Celon wygląda jak wyścig koni. Tylko Pan Jacek i Pani Beata zapominają, że po każdym wyścigu trzeba dać odpocząć koniom, nakarmić i napoić. Chłosta batem przyspiesza galop tylko na początku. Zachłostać konia na śmierć też się da, a martwe konie nie pociągną Waszego rydwanu drodzy Państwo.

Dzień dobry, jakie jest średnie wynagrodzenie dla pracownika w dziale R&B? Jak wygląda rekrutacja w tym dziale?

Stary
@Ania

Murgrabie Bogdan nie miał demencji starczej

Zostaw merytoryczną opinię o Celon Pharma - Łomianki

• Jak się pracuje w Celon Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Celon Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celon Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 0 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Celon Pharma?

Kandydaci do pracy w Celon Pharma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Celon Pharma