Celon Pharma

Kiełpin

Opinie o Celon Pharma

karolek

Witam, czy ktoś może powiedzieć jakie warunki mają pracownicy techniczni , administracyjni. Z góry dzięki za pomoc.

he

A ja wiem czy tak sporo obowiązków. Z tego co wyczytałem osoba na tym stanowisku zajmować się będzie głównie opracowywaniem i wdrażaniem nowych technologii do produkcji czy operacjami wytwarzania produktów do celów klinicznych.

korek81

"niemedycznym" pracownikom moze pracowac sie dobrze ale jesli idzie o (usuniete przez moderatora) to nie ma o czym mowic, lepiej odczekac i startowac od razu na wyzszy pulap bo szkoda czasu i nerwow...

nowy

A jak tam jest teraz? Kiedy przenoszą się do nowej siedziby? Będą zatrudniać nowych ludzi?

uuu

Firma o żenująco niskim podejściu do pracownika, pracując tam miałem wrażenie, że idę do fabryki, zero motywacji, wynagrodzenie obiecywane wyższe po pewnym etapie, na obietnicach sie skończyło, problemy z wyegzekwowaniem ustanowień ustnych. Jeżeli chcecie tam pracować żądajcie wszystkiego na piśmie. A osoby z którymi mialam okazje pracować z działu kontroli jakości w Łomiankach ((usuniete przez moderatora) to fatalni współpracownicy. Jedyna porządna tam osoba to obcokrajowiec (usuniete przez moderatora) i Prezes który chyba do końca nie wie jaki mają tam za przeproszeniem bajzel.

Zostaw opinię o Celon Pharma - Kiełpin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celon Pharma