"SOLD"S.A.

Kraków

"SOLD"S.A.

Opinie o "SOLD"S.A.

Nie ważne kto

Fajna firma tylko jest jeden minus dają umowy na stałe ludzie z grupami a ludzi bez grupy mają tylko na Rynek i na zastępstwa dla tego z ciężkim żalem muszę odejść z Soldu

Nie ważne kto

Z dniem 5.10.2018 kończę WSPOLPRACE Z FIRMA SOLD PARENASCIE LAT W FIRMIE SKONCZYLEM NIE CHCE ODCHODZIC ALE KIEROWNIK OBIECYWAL GRUSZKI NA WIERZBIE I DO TEJ PORY NIC Z ZALEM ODCHODZE ALE COZ

Jan

Niedługo będziesz się prosił o 13,70 a od nowego roku 14,70 rusku.

Krzys

Polecam nie kombinują z wypłatami i płacą całą najniższą. W innej robocie potrącali mi za mundur.

Wariat
@Krzys 30.08.2018 08:32

Wiem że płacą ale napewno masz Grupę to masz obiekt a ludzie którzy pracują w Soldzie już parę ładnych lat to mają tylko rynek główny jak są targi lub muszą iść na zastępstwa bo inni idą na urlop a jak nie ma urlopów to są bez obiektów ciekawe co zrobią z Rynkiem jak cała ekipa z dniówki i nocki odejdą to ciekawe kogo dadzą a na rynku nie jest ciekawie w szczególności z piątku na sobotę pozdrawiam Chłopaków z Rynku i trzymam kciuki żeby coś innego znaleźli bo mają rodziny do utrzymania

Rynek

Już niedługo paru chłopaków odchodzi z tej firmy

Anty Sold
@Rynek 01.08.2018 13:07

Tu masz rację jeden już odszedł albo dwóch teraz kolej na reszte

Gandalf

To zła firma tam czai się zło jak w Mordorze ???? Gollum jest tam kierownikiem????

Grot

Dorabiam do emerytury, płacą na czas, stawka 13,70.

Czesław

Sam jestem rencistą i mam grupę to co mamy iść na bruk, płacą parę groszy i dobrze , że Sold przyjmuje z grupami z resztą jak wszystkie firmy ale płaci dobrze i porządni ludzi tam pracują,

Alicja

@Rynek, a dlaczego to rozróżnienie ma aż takie znaczenie? Czym tak bardzo różnią się te dwa rodzaje pracy? A może stawki godzinowe są bardzo zróżnicowane w zależności od miejsca pracy?

@Alicja 04.06.2018 22:16

Stawki takie same czy Rynek czy obiekt a jeśli chodzi o obiekty których nie ma dla ludzi z Rynku pytać kierownictwo Sdu

Alicja

@Tymon, mam wrażenie, że ta wymiana zdań straciła już konieczną przejrzystość. Zatem mam propozycję, aby raz jeszcze przypomnieć, na czym polega problem, który chcecie rozwiązać i jakie w związku z tym chcecie zastosować środki. Przypominam, że jest to platforma wymiany opinii o pracodawcach i ma służyć potencjalnym pracownikom do właściwego wyboru miejsca pracy. Zatem jakie są zalety, a jakie wady pracy w "SOLD"S.A?

@Alicja 28.05.2018 22:28

Wady są takie że ludzi z grupami przyjmują na obiekty a ludzi bez grupy mają na Rynek i tylko rynek jak się pytam o obiekt to nie ma

Tymon

Może trzeba rozmawiać z szefostwem a pisać na forum?

Sold sa
@Tymon 23.05.2018 11:53

I tak to nic nie da o tylko obiecują ciekawe czy kogoś znajdą jak odejść chcą nie ktorzy

Chłopaki z Rynku

Staż pracy i dalej taka sama stawka jaka była nie ma czegoś takiego jak staż to więcej płacą a by się sprzydalo

Alicja

Nie jestem pracownikiem "SOLD"S.A. i nigdy nim nie byłam. Dopytuję o szczegóły zatrudnienia i warunków pracy w firmie, bo to są informacje, które pomagają forumowiczom w podejmowaniu decyzji zawodowych. To właśnie szczegóły ukazują realny obraz pracodawcy. @chłopaki z Rynku a jak długo pracujesz w "SOLD"? Zastanawiam się, czy można tu liczyć na wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem stażu pracy.

@Alicja 05.05.2018 21:40

4 lata w Soldzie robimy albo dłużej

Soldowiec

Widzę że nagle Pani Alicja ucichla

Alicja

@Chłopaki z rynku a co powoduje Twoje zadowolenie z zatrudnienia w "SOLD"S.A.? Możesz napisać coś więcej o plusach i minusach, jakie odnajdujesz w Twoich warunkach zatrudnienia i pracy na co dzień? Wszystkie dodatkowe informacje przybliżają realny obraz pracodawcy, a tym samym pomagają w weryfikowaniu niektórych planów zawodowych.

@Alicja 13.04.2018 15:50

minus jest taki że mamy tylko rynek a jak zawsze obietnicę że obiekt a tu jak zawsze nie ma i dla tego połowa chłopaków prawdopodobnie chce odejść plus Soldu jest że zawsze wypłata się zgadza szkoda tylko że nie może być obiektów na czas gdy nie ma rargow

Anonim
@Alicja 13.04.2018 15:50

Czy przypadkiem Pani (usunięte przez administratora)nie pracuje w Biurze Soldu?

Feniks
@Anonim 17.04.2018 22:56

Miałeś rację że chyba ta Niby Pani Alicja to ktoś z Firmy Sold się podszywa tylko ciekawe która to osoba

Soldowiec

Czy Sold ma same Apartamentowce czy inne obiekty też chodzi mi o obiekty 24h

ANONIm

Witam mam pytanie do Aktualnych pracowników Firmy Sold czy wiecie czy są jakieś obiekty wolne nie chodzi mi na przykład budowy itp daj cię znać bo kierownik obiecywał obiekty jestem poprostu ciekawy czy są czy zaś w h... Leci pozdrawiam

w nazwie brakuje litery "i"

Wyłudzają dane od osób niepełnosprawnych. Odradzam, proponuje uważać.

Ula

Czy są jakieś powody, że tak rzadko ostatnio piszecie?

MAREk
@Ula 25.03.2018 12:36

Sold powoli schodzi na psy Jet dużo imprez ale co z tego jak obiektów niby nie ma a wiem że są kierownicy dają obiekty ludziach z grupami a inni czekają przykład chłopaki z Rynku się buntują i nagle kierownik powiedział E Że są obiektu tyle co z nimi gadałem to jak nie będzie obiektów to odchodzą w Lipcu czy mam kciuki za chłopaków Z Rynku jeśli odejdą to ciekawe rynek obstawi

RON 1

TEN SOLD PRZEJĘLI MAGICY Z FENIKSA KLAN PRZYPRAW DO ZUP. CZYLI NIC DOBREGO TO NIE WRÓŻY PRACOWNIKOM.JEDNA Z PRZYPRAW TO MA ŚWIRA NA PUNKCIE MIGAJĄCYCH ŚWIATEŁEK .DOBRZE ŻE TERAZ JUŻ IM SIĘ NIE DA PŁACIĆ LUDZIOM 4 ZŁ ZA GODZ PRACY. TAKIE FIRĘMKI POWINNY CZĘSTO BYĆ KONTROLOWANE PRZEZ ODPOWIEDNIE ORGANY PAŃSTWOWE! SĄ PRZECIEKI ŻE LUDZIE KTÓRZY MAJĄ KOMORNIKA SĄ ZATRUDNIANI ZA MNIEJSZE PIENIĄDZE NIŻ WYNOSI MINIMALNA STAWKA GODZINOWA .MOŻE WYBUCHNIE AFERA PRZYPRAWOWA NA MIARĘ AMBER GOLD !!!

@RON 1 20.02.2018 09:23

a gdzie tak słyszałeś? że tak zatrudniają.

@RON 1 20.02.2018 09:23

Nie rozumiem czemu krytykujesz jest tyle firm jak się nie podoba to idz do Solida albo Justusa albo załóż sobie firmę i płać po 20 zł za1h pracownikom a nie tylko płakać umiesz. Pracowałem w wielu firmach i wszędzie tylko hejt żaden nie ma jaj tylko zza ekranu twardziel. Nie lubię takich jak Ty pewnie Ci dokuczali w szkole. Strzel sobie baranka przejdzie ci.

@nil 21.02.2018 21:50

Sold jest bardzo dobra i fajna Firma mała ale dobrze się w niej robi

n

Powiem Wam że miałem okazję pracować w Soldzie , firma nie najgorsza co prawda pracowalem 7 miesięcy wcześniej w innych firmach i w Soldzie była najlepsza atmosfera. Wypłata na czas. Czegóż wiecej oczekiwać. Teraz pracuje e innej firmie ale chętnie wrócę do Soldu bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Chłopaki z rynku

Stawka w Sold jest 13,70 a na rękę 9.70 tylko brak obiektów dla pracowników bez grup jedynie zastępstwa a tak to rynek jedynie

NIL

Witam, W soldzie w cale nie jest najgorzej , płacą regularnie , nie oszukują na kasie jak inne firmy gdzie płacą z rękawa. Tu wszystko jest wypłacane zgodnie z prawem pracy, Popatrzcie na inne firmy.

chłopaki z Rynku
@NIL 13.02.2018 15:19

Zgadzam się z tobą tylko niektórzy kierownicy mówią że brak obiektów i siedzisz w domu a jeśli chodzi o kasę to są wyplacalni

Sara

Kucharki to magicy mowia jedno robia drugie ????Powinni dostac Nobla z literatury za robienie dziadow ????????????

KIKI
@Sara 06.09.2017 16:50

SARA ŚWIĘTE SŁOWA KUCHARKI TO FAKTYCZNIE MAGICY.DZIWIE SIĘ WAM ŻE PRACUJECIE W TAKIEJ FIRMIE. KUCHARKI NIC TYLKO MYŚLĄ ŻĘ JESZCZE PO RZĄDZI I CHCĄ LUDZI ZA 5 ZŁ NA GODZ.

kucharek
@KIKI 10.12.2017 12:58

kiki o co Ci chodzi?

@Sara 06.09.2017 16:50

Znam osobiście w porządku są , widzę jak łatwo jest krytykować nie znając osób. To takie polskie.

Wiesz jak wyglądają zarobki w "SOLD"S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

chłopaki z Rynku
@Administrator 05.02.2018 17:49

Zarobki zarobkami mam w umowie te 13zl 70 gr szkoda że brutto bo tylko dostaje 9.70 na rękę i co z tego że mam tę 9zl jak to jeden kierownik mówi że nie ma obiektów a się dowiedziałem że są tylko nie chce dać na stałe czasem zadzwoni żeby przyjść za kogoś a jak nie to tylko targi na Rynku każdemu już powoli się to budzi dwóch już odeszło jeden do innej firmy ochrony i nie narzeka chodzi o Elvisa kto zna to wie gdzie drugi pracuje w sklepie mało już brakuje że wszyscy odejdą chodzi o ludzi z Rynku

Remik

Jak się pracuje w firmie? Słyszałem sporo dobrego, tak dziwnie piszecie!!

Alicja

@Sara możesz napisać jaśniej - co dokładnie masz na myśli? Opisać konkretne sytuacje, które spotkały Cię w firmie, które właśnie komentujesz?

Alicja

@Yy a co oznacza dokładniej według Ciebie ta "lipa"? Możesz napisać konkretniej - jakie plusy i minusy widzisz z zaistniałej sytuacji? Jest wiele osób zainteresowanych pracą w Party Deco.

Alicja

@Chłopak z Rynku, a z czego jesteś najbardziej zadowolony z pracy?

chlopaki z Rynku
@Alicja 29.03.2017 12:18

ATMOSFERA FAJNA LUDZIE ZGRANI SA I TO JEST NAIWAZNIEJSZE A TERAZ JEDEN MINUS CHODZI NAM O PATROL WOGOLE RZADKO PRZYJEZD A JAK JUZ PRZYJEDZIE TO RAZ NA RUSKI ROK I WSZCZEGOLNISCI PAN ŁABADEK

Zostaw opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SOLD"S.A.