Bracia Sadurscy

Opinie o Bracia Sadurscy

Dzień dobry. :) czytałem właśnie zakładkę z kariera i jest w niej napisane, że najlepszy wiek dla Agenta Nieruchomości to 28 do 50 lat. Ale nie wzbraniamy się przed osobami starszymi. A co z sytuacją w drugą stronę? Jeśli mam poniżej 28 lat to i tak mam szanse na pracę?

PrzemoX5 Nowy wpis

Dobrze kładzie brat tą insygnią, 2 paki na alejach miał jak nic

Adam Nowy wpis

Miałem okazję pracować w Krakowskim oddziale tej firmy. Atmosfera była bardzo pozytywna, a zespół pracowników profesjonalny i dbający o klientów. Niestety, musiałem odejść z pracy z powodu wyjazdu, ale zawsze będę miło wspominać moje doświadczenie w tej firmie. Polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje pewnego zatrudnienia.

Michał Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy Bracia Sadurscy w Krakowie, zajmującej się nieruchomościami. To wspaniałe miejsce do pracy. Nasza firma stawia na profesjonalizm, współpracę i dbałość o klienta. W codziennej pracy czuję się doceniany i wspierany przez zespół, co sprawia, że mogę rozwijać się zawodowo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bracia Sadurscy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Danuta

Według jednej klientki wszystko chodzi jak w zegarku a pracownicy co na to? Jak agenci teraz wychodzą na tych prowizjach z opisu? ocenicie warunki? mam teraz przed sobą jedna z ofert, gdzie podano kwoty od 5 do 12 tys na b2b. czy te 12 są na spokojnie wykonalne? Jak oceniacie wsparcie od Pracodawcy w tym zakresie?

Bożena

Zleciłam zarządzanie najmem kilku swoich mieszkań. Jestem zadowolona ze współpracy, super wypracowane procedury, bardzo dobry kontakt z właścicielami. Wszystko chodzi jak w zegarku. Polecam!

Czym w Bracia Sadurscy zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Po ponad 1,5 roku pracy w tej firmie, mogę śmiało powiedzieć, że było to pozytywne doświadczenie zawodowe. W krótkim okresie czasowym nauczyłam się wielu nowych rzeczy oraz udoskonaliłam swoje umiejętności. Nie było nigdy problemu z urlopami, chorobowym itp. Firma dynamicznie się rozwija i stawia także na rozwój pracowników poprzez szkolenia czy kursy. Dużym atutem jest także prywatna opieka medyczna oraz częste imprezy firmowe czy też wspólne świętowanie urodzin/uroczystości :)

Jestem zadowolony z pracy u nich, miła atmosfera oraz dogodne warunki.

Jaka jest kultura pracy w Bracia Sadurscy?

Jako pracownik biura nieruchomości moja praca polega na pomocy klientom w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości poprzez negocjacje cen, organizacje wizyt i przygotowywanie dokumentów. Muszę być na bierząco z rynkiem nieruchomości oraz dbać o bezpieczeństwo transakcji. Praca jest wymagająca, ale satysfakcjonująca. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Maciej

Firma oferuje wiele możliwości rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, co czyni ją idealnym miejscem dla ambitnych i pracowitych ludzi. Polecam!

DZIEŃ POŚREDNIKA

W tym szczególnym dniu, wszystkim pośrednikom składamy najserdeczniejsze życzenia!

To zawód wymagający dużej wiedzy, umiejętności i elastyczności w działaniu - wszystko po to, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klienta i zapewniać bezpieczeństwo oraz sprawność wszelkich transakcji na rynku nieruchomości

Zazwyczaj widzicie efekt końcowy, a czego nie widać?
• godzin spędzonych na researchu
• przejechanych kilometrów
• ilości wykonanych telefonów
• szkoleń i aktualizacji obowiązujących przepisów
• przebytych rozmów, z ludźmi w różnych sytuacjach
• szukania rozwiązania z nawet najtrudniejszych sytuacji
…i wielu innych

Cieszymy się, że możemy tworzyć zespół ponad 40tu pośredników, pełnych zapału i wyróżniających się dużą skutecznością

Dziękujemy, że jesteście z nami!

#dzieńpośrednika #dzienposrednika #agentnieruchomosci #posredniknieruchomosci #pośredniknieruchomości #nieruchomości

Aktualność

Jeśli ciekawi Cię jak wygląda praca pośrednika nieruchomości w firmie Bracia Sadurscy - Mariusz Krupa, licencjonowany pośrednik nieruchomości, znany w mediach społecznościowych jako @agent_z_krakowa odpowiada ze szczegółami na to na pytanie. Zapraszamy do obejrzenia!

Nasza firma zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu, co w mojej opinii jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu. Praca polega na pomaganiu klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości i zapewnieniu im najlepszej obsługi. Wszyscy pracownicy firmy zdają sobie sprawę z wagi naszych działań i podejmują wszelkie wysiłki, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Jestem również wdzięczny za inwestycje w nasz rozwój zawodowy, takie jak szkolenia i konferencje branżowe. Dzięki temu możemy zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży nieruchomości. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z mojego miejsca pracy i z dumą mogę powiedzieć, że jestem częścią tej wspaniałej organizacji.

Zofia
@Marcin

O szkoleniach faktycznie widziałam już wzmianki tutaj na forum. Możesz opisać je szerzej? One na bieżąco są jakkolwiek wzbogacane? Nowy pracownik oprócz tych wdrażających to jaki materiał mógłby mieć do narobienia?

@Zofia

Trendy w nieruchomościach zmieniają się cały czas. Pojawiają się także nowe ustawy i regulacje dotyczące rynku nieruchomości, dlatego ważne jest, abyśmy my jako pośrednicy byli na bieżąco. Firma oprócz szkoleń wdrażających na samym początku kariery agenta stawia także na kształcenie z obszaru obsługi klienta, wykorzystywanych narzędzi w pracy lub doszkala odnośnie wprowadzanych zmian na rynku.

Zofia
@Marcin

Ok, dziękuję. Czyli to wdrożenie jest standardowe dla każdego niezależnie od okresu, w którym ktoś ma zamiar się dostać? Ten sam schemat? Na co jeszcze osoba nowa może się nastawiać w takim razie? Tutaj raczej na działania indywidualne się stawia czy zespołowo się działa? Istnieje coś w rodzaju rywalizacji o klienta?

Patryk

Po raz drugi miałem okazję korzystać z usług tej firmy i po raz drugi było szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam !!

@Patryk

Bardzo dziękujemy za polecenie :)

Aktualność

Zakończyliśmy właśnie styczeń i możemy powiedzieć jedno: w nowy rok weszliśmy zdecydowanym, pewnym krokiem!

• Po świątecznym grudniu, śmiało możemy zdradzić, że rynek nieruchomości odżył z zaskakującym impetem i styczeń był bardzo pracowitym miesiącem dla naszych agentów! Pojawiły się nowe tematy, inne udało się szczęśliwie sfinalizować, a pośrednicy mieli rekordową od dłuższego czasu ilość zapytań, spotkań i prezentacji

• Otrzymaliśmy nominację do tytułu „Lider nieruchomości 2022” Otodom w kategorii wojewódzkiej

• Co za tym idzie, według rankingu w Małopolsce znajdujemy się w TOP10 biur nieruchomości

• Nasza homestagerka Marcelina @uwierz_w_homestaging otworzyła swój Instagram, na którym pokazuje backstage pracy i dzieli się swoją wiedzą

• Otworzyliśmy rekrutację na stanowisko agenta nieruchomości

• Zrealizowaliśmy profesjonalną sesję wizerunkową, której jeden z efektów możecie podziwiać na zdjęciu męskiej części naszych kierowników

• A na koniec, jako, że filozofia Feng Shui jest dla nas ważna, hucznie świętowaliśmy w firmie Chiński Nowy Rok!

Przed nami luty i już nie możemy się doczekać co nowego przyniesie .
#podsumowaniestycznia#biuronieruchomosci#sprzedaznieruchomosci#braciasadurscy
Beata

Wszystkim znajomym będę polecała Braci Sadurskich. Miałam do czynienia z kilkoma agencjami nieruchomości i ta jest najlepsza. Ich profesjonalizm i nastawienie na klienta trudno przecenić. Każdy krok zakupu mieszkania był z nimi łatwy i przyjemny.

@Beata

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bracia Sadurscy?

Nasi agenci mogą liczyć na nasze pełne wsparcie. Gwarantujemy szkolenia zarówno wdrażające na początku działalności jako pośrednik jak i wspierające. Dodatkowo każdy z naszych pracowników posiada własny telefon służbowy czy komputer wraz z potrzebnymi programami oraz stanowisko pracy w biurze, jeżeli ma ochotę pracować stacjonarnie:) Dajemy także możliwość dostępu do pełnego zakresu usług marketingowych.

Barbara
@Bracia Sadurscy

Czyli jest możliwość pracy zdalnej tak? Czy jest jakaś liczba godzin, która trzeba spędzić w biurze?

@Barbara

Niektórzy Agenci przychodzą raz na dwa tygodnie do biura. Ale nie zdalnie się tu nie pracuje. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia w biurze. Jak chcesz to przychodzisz do biura, jak nie chcesz to nie przychodzisz. Ale jak Ci się nie che robić to nawet nie przychodź na rozmowę w sprawie pracy, bo nikt tu nie płaci kasy za figurowanie na liście płac. To jest stanowisko na którym liczy się sprzedaż, wyniki, a nie siedzenie w biurze.

Magdalena

Współpracowaliśmy z kilkoma firmami przy sprzedaży mieszkania, bezskutecznie. Sytuacja rozwiązała się , gdy rozpoczęliśmy współpracę z Agencją Bracia Sadurscy. Profesjonaliści pod każdym względem. Dzięki nim udało się sprzedać mieszkanko szybko:) Szczególne podziękowania dla p. Grzegorza Zębali za zaangażowanie.

@Magdalena

Bardzo cieszymy się, że udało nam się sprostać oczekiwaniom :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

• Jak się pracuje w Bracia Sadurscy?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Sadurscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Sadurscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bracia Sadurscy