Bracia Sadurscy

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bracia Sadurscy

Ziutek Nowy wpis

Początki są trudne, ale potem jest coraz lepiej.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Bracia Sadurscy?

Darek Nowy wpis
Klient

W ostatnim czasie postanowiłem sprzedać mieszkanie. Wybrałem firmę Bracia Sadurscy i to był strzał w dziesiątkę. Moim "aniołem stróżem" był pan Michał Dzięcioł. Dzięki jego dużej fachowj wiedzy, dzięki umięjętnościom negocjacyjnym, sprzedaż mieszkania była prawdziwą przyjemnością. Pan Michał okazał się bardzo skuteczny i mieszkanie sprzedałem szybko i nawet powyżej moich oczekiwań finansowych. Gorąco polecam firmę i i pana Michała.

jarosław.n

nmbbnm - Aplikowałem na stanowisko pośrednika bo innych tam stanowisk do objęcia nie ma. Rozmowa odbyła się miło ale te warunki to śmiech na sali w dzisiejszych czasach. Umowa zlecenie, brak jakichkolwiek dodatków, brak multisporta, brka karty medycznej, brak ubezpieczenia, nie zwracają za paliwo, jeździsz swoim samochodem (ekspolatacja samochodu) sam dokładasz do interesu a właściciel szuka takich naiwniaków. z tego co było mi mówione na rozmowie, wywnioskowałem że ciągle ktoś przychodzi i odchodzi, teraz sie nie dziwie po tych warunkach jakie proponuja.

Piotr Nowy wpis
@jarosław.n

Pracuję tu od dawna. Nie było tu nigdy kart multisport. Od kiedy pamiętam zawsze były jednak pakiety medyczne, nawet dla podwykonawców. Nie dostają ich osoby na okresach próbnych. A z tego co wiem od szefa, kart multisport nie będzie w tej firmie nigdy z uwagi na nachalnych naganiaczy, którzy próbowali szantażem wymusić wprowadzenie ich do firmy. Ja osobiście też nigdy nie dostawałem żadnej kasy na paliwo przy użytkowaniu własnego samochodu, ale dostawałem na początku swojej pracy przez pierwsze 3 miesiące dodatek dla początkującego. Dodatek był wielokrotnie większy niż kasa, którą wydawałem na paliwo w tej pracy. Ja w pracy zostałem i mnie się opłaci ten system, który tutaj panuje. Z kolei kolega, który ze mną startował nie dał rady. Według firmy za mało zarabiał. Kolega nie był wymagający, twierdził, że tyle mu wystarczy. Ale firma uważała, że nie są jej potrzebne osoby, które za mało według niej zarabiają.

Agnieszka

@P. możesz coś więcej powiedzieć o atmosferze panującej w Bracia Sadurscy? Jak wyglądały relacje pracownicze oraz kontakty z kierownictwem? Mógłbyś opisać czy prowizja 40% jest do osiągnięcia przez pośrednika czy może to próg, który udaj się osiągnąć nielicznym?

@Agnieszka

Atmosfera bardzo pozytywna, świetni ludzie w czasach kiedy pracowałem. Kierownicy też w porządku, nie narzekałem. Prowizja 40% jest zawsze. Niestety jest to jedyny zarobek. Tracisz na paliwo, tracisz eksploatacje samochodu. Brak karty multisport, brak dodatków. Biorąc pod uwagę te ujemne, 40% prowizji nie jest to duża suma biorąc pod uwagę koszty.

@P.

Skoro zarobek polega jedynie na prowizji, to na jakiej podstawie zawierana jest umowa z pracownikiem? Ciekawi mnie, jak to jest ujęte. Fajnie natomiast, że wspominasz o pozytywnej atmosferze w firmie - to jeden z tych ważniejszych czynników branych pod uwagę przy podejmowaniu pracy.

Agnieszka

Czy każda osoba pracująca u Braci Sadurskich zgodziła się na taką umowę i właśnie taką umowę podpisała? Jest to dla mnie ciekawe, w jaki sposób jest ona skonstruowana. A czy zdarzają się takie tygodnie, gdy ciężko jest wyrobić plany i dostać godziwą wypłatę?

Michał
@P.

A co nie wiedziałeś o tym zatrudniając się ?

Darek
@Agnieszka

Wszyscy Agenci mają te same stawki. Nie ważne ile pracują. Tylko osoby zaczynające pracę mają na starcie kroplówkę finansową ze strony firmy, dopóki nie nauczą się zawodu i nie zaczną dla niej zarabiać.

Czy w Bracia Sadurscy zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

zniesmaczona
@Pytanie

ciężko powiedzieć czy to okres próbny natomiast umowa zlecenie jest proponowana na okres nawet do roku czasu, bardzo wygodna opcja, niższe opłaty dla firmy, a dodatkowo możliwość wycofania się z niej z dnia na dzień.

@Pytanie

Tak. Każdy kto zaczyna zaczyna od umowy zlecenia.

Darek
@zniesmaczona

W dawnych czasach tak, pracowało się w Agencji długo na podstawie umowy zlecenia. Ale nie teraz. Sekretarki pracują na umowie zleceniu maksymalnie do pół roku. Agenci, aż sami zdecydują się przejść na samozatrudnienie. Jak zbyt długo nie przechodzą na samozatrudnienie, pomaga się im podjąć tą decyzje.

Czy często w firmie Bracia Sadurscy zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Rekrutacje zdarzają się gdy otwierany jest nowy oddział lub gdy, ktoś odchodzi z pracy. Na przełomie 2020 i 2021 był otwierany nowy oddział.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bracia Sadurscy odbywa się również w języku angielskim?

Anna
@Pytanie

I jak? Byles na rozmowie? Jak wygladała?

@Pytanie

Nie, gdy z firma rekrutuje ludzi do pracy z Polakami.

Xzy
Kandydat

Witam, widziałem ogłoszenie o pracę do tej firmy i wysłałem CV. Ale mam pytanie jak wygląda tam praca? A raczej jej początek? Jak wygląda wynagrodzenie na samym początku? Mam rozumieć że pewnie jest okres próbny za minimalną? Czy firma ma inną politykę?

@Xzy

Pierwsze trzy miesiące to okres przyuczania się do zawodu. W tym czasie wiele się nie zarobi. Są osoby którym te trzy miesiące wystarcza i po tym okresie zaczynają zarabiać coraz lepiej. Ale tak naprawdę dobrze zarabia się tam dopiero jak człowiek nauczy się zawodu, a to często zajmuje dużo więcej czasu. Nie ma żadnych pensji minimalnych.

Magda

Mimo wielu krzywdzącym opiniom, praca godna polecenia. Trzeba jednak chcieć bo nic nie przychodzi za darmo !

Stefan

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale żeby to dostrzec trzeba być dobrym pracownikiem!!!

Michał

Młody zespół, bardzo pozytywna atmosfera, możliwość rozwoju, zdecydowanie polecam tą firmę!

Marcin
@Michał

Na czym polega możliwość rozwoju w tej firmie? Powiedz coś więcej.

Marcel

Mam nadzieję, że dobra praca to przyczyna tego spokoju na forum.

Gosia

Praca idealna dla osób, które zdając sobie sprawę z czym się wiąże zawód "Agent Nieruchomości". Wiele negatywnych opinii zapewne bierze się z opinii "z 3 ręki", że idzie prosto zarobić kupę kasy, pracują niewiele. Dla rzetelnie wykonujących swoją pracę, efekty są więcej niż zadowalające.

Iwona

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą firmą, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Szkolenia bardzo rzeczowe, ludzie pomocni i życzliwi. oby tak dalej ! :)

Adam

Jako osoba z długim stażem w firmie mogę ją polecić. Wbrew temu co się wypisuję warunki pracy są godne pozazdroszczenia przez inne firmy w branży. Jeżlei komuś coś nie odpowiada nie jest trzymany na siłę i wiązany skomplikowanymi umowami..

Imail

Wszystko w porządku. Przyjmując się wiadomo na co człowiek się decyduje. Ja jestem zadowolony ze współpracy.

Anna

Super, praca dla ambitnych. przy odpowiedniej motywacji i samozaparciu bardzo ciekawa opcja zawodowa

Kamil

Pracuję w tej firmie sporo lat i mogę ją w 100% polecić. Sporo opinii tutaj uważam za wyssane z palca( żeby nie nazwać tego inaczej). Zawsze najlepiej porozmawiać i samemu dowiedzieć się jak jest

P.

Miałem okazję pracować w biurze Sadurscy. Niestety po roku pracy, zrezygnowałem ponieważ firma nie oferuje możliwości rozwoju, człowiek pracujący tam stoi praktycznie w miejscu. (usunięte przez administratora) Brak jakichkolwiek benefitów, brak karty multisport. To nie te czasy gdzie pracodawca nie zapewniał pracownikowi żadnych innych możliwości oprócz pracy. (usunięte przez administratora) Nie oddają za paliwo, nie ma samochodów służbowych. Pracując tam, dostajesz 40% prowizji i KONIEC. Nic poza tym. Dziwie się wszystkim którzy tam zostali, choć nie powiem bo naprawdę świetni ludzie wtedy pracowali.

A.
@P.

Nawet jeżeli wpiszą Państwo 10 negatywnych opinii, dalej nie wykupimy tej karty multisport, dlatego że nie są zainteresowani tym żadni pracownicy, którzy u nas pracują. A po tych oszczerstwach, które Państwo wypisujecie w tym portalu nawet jak by tacy byli to i tak ich nie wykupimy.

@A.

Proszę nie wypisywać bzdur że pracownicy nie są zainteresowani. Większość osób które pracują są to osoby młode które regularnie korzystają z zajęć sportowych, kin, teatrów itp; Robicie przede wszystkim sobie krzywdę bo dając umowy zlecenia bez jakichkolwiek benefitów, takie właśnie "oszczerstwa" w internecie są na porządku dziennym. Nie napisałem tego żeby zaszkodzić, raczej żeby uświadomić kierownictwo że to nie te czasy kiedy pracownik nie miał nic do robienia po pracy. Umowy zlecenia, brak benefitów, brak możliwości rozwoju, brak samochodów służbowych, brak zwrotów za paliwo i kosztów eksploatacji. Narób się i oddaj 60%.

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

Bracia Sadurscy