Bracia Sadurscy

3.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Bracia Sadurscy

Michał Nowy wpis
Pracownik

Jestem pracownikiem firmy Bracia Sadurscy w Krakowie, zajmującej się nieruchomościami. To wspaniałe miejsce do pracy. Nasza firma stawia na profesjonalizm, współpracę i dbałość o klienta. W codziennej pracy czuję się doceniany i wspierany przez zespół, co sprawia, że mogę rozwijać się zawodowo.

OP Nowy wpis
Kandydat
@Michał

Co do samego rozwoju kiedyś była wzmianka dotycząca kursów oraz szkoleń, macie może do tego nieco szersze odniesienie? jakich programów można teraz się spodziewać? Ciekawi mnie ile nowa osoba potrzebuje poświecić czasu aby nadrobić cały materiał.

PrzemoX5 Nowy wpis
Kandydat

Dobrze kładzie brat tą insygnią, 2 paki na alejach miał jak nic

Adam Nowy wpis
Były pracownik

Miałem okazję pracować w Krakowskim oddziale tej firmy. Atmosfera była bardzo pozytywna, a zespół pracowników profesjonalny i dbający o klientów. Niestety, musiałem odejść z pracy z powodu wyjazdu, ale zawsze będę miło wspominać moje doświadczenie w tej firmie. Polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje pewnego zatrudnienia.

Danuta
Kandydat

Według jednej klientki wszystko chodzi jak w zegarku a pracownicy co na to? Jak agenci teraz wychodzą na tych prowizjach z opisu? ocenicie warunki? mam teraz przed sobą jedna z ofert, gdzie podano kwoty od 5 do 12 tys na b2b. czy te 12 są na spokojnie wykonalne? Jak oceniacie wsparcie od Pracodawcy w tym zakresie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bracia Sadurscy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bożena
Inne

Zleciłam zarządzanie najmem kilku swoich mieszkań. Jestem zadowolona ze współpracy, super wypracowane procedury, bardzo dobry kontakt z właścicielami. Wszystko chodzi jak w zegarku. Polecam!

Pytanie
 Pytanie

Czym w Bracia Sadurscy zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ania
Były pracownik

Po ponad 1,5 roku pracy w tej firmie, mogę śmiało powiedzieć, że było to pozytywne doświadczenie zawodowe. W krótkim okresie czasowym nauczyłam się wielu nowych rzeczy oraz udoskonaliłam swoje umiejętności. Nie było nigdy problemu z urlopami, chorobowym itp. Firma dynamicznie się rozwija i stawia także na rozwój pracowników poprzez szkolenia czy kursy. Dużym atutem jest także prywatna opieka medyczna oraz częste imprezy firmowe czy też wspólne świętowanie urodzin/uroczystości :)

Paweł
Pracownik

Jestem zadowolony z pracy u nich, miła atmosfera oraz dogodne warunki.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Bracia Sadurscy?

Piotr
Pracownik

Jako pracownik biura nieruchomości moja praca polega na pomocy klientom w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości poprzez negocjacje cen, organizacje wizyt i przygotowywanie dokumentów. Muszę być na bierząco z rynkiem nieruchomości oraz dbać o bezpieczeństwo transakcji. Praca jest wymagająca, ale satysfakcjonująca. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Maciej
Pracownik

Firma oferuje wiele możliwości rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, co czyni ją idealnym miejscem dla ambitnych i pracowitych ludzi. Polecam!

Pracodawca

 Aktualność

 DZIEŃ POŚREDNIKA

W tym szczególnym dniu, wszystkim pośrednikom składamy najserdeczniejsze życzenia!

To zawód wymagający dużej wiedzy, umiejętności i elastyczności w działaniu - wszystko po to, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klienta i zapewniać bezpieczeństwo oraz sprawność wszelkich transakcji na rynku nieruchomości

Zazwyczaj widzicie efekt końcowy, a czego nie widać?
• godzin spędzonych na researchu
• przejechanych kilometrów
• ilości wykonanych telefonów
• szkoleń i aktualizacji obowiązujących przepisów
• przebytych rozmów, z ludźmi w różnych sytuacjach
• szukania rozwiązania z nawet najtrudniejszych sytuacji
…i wielu innych

Cieszymy się, że możemy tworzyć zespół ponad 40tu pośredników, pełnych zapału i wyróżniających się dużą skutecznością

Dziękujemy, że jesteście z nami!

#dzieńpośrednika #dzienposrednika #agentnieruchomosci #posredniknieruchomosci #pośredniknieruchomości #nieruchomości

Pracodawca

 Aktualność

Jeśli ciekawi Cię jak wygląda praca pośrednika nieruchomości w firmie Bracia Sadurscy - Mariusz Krupa, licencjonowany pośrednik nieruchomości, znany w mediach społecznościowych jako @agent_z_krakowa odpowiada ze szczegółami na to na pytanie. Zapraszamy do obejrzenia!
Marcin
Pracownik

Nasza firma zawsze stawia klienta na pierwszym miejscu, co w mojej opinii jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu. Praca polega na pomaganiu klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości i zapewnieniu im najlepszej obsługi. Wszyscy pracownicy firmy zdają sobie sprawę z wagi naszych działań i podejmują wszelkie wysiłki, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Jestem również wdzięczny za inwestycje w nasz rozwój zawodowy, takie jak szkolenia i konferencje branżowe. Dzięki temu możemy zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży nieruchomości. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z mojego miejsca pracy i z dumą mogę powiedzieć, że jestem częścią tej wspaniałej organizacji.

Zofia
Kandydat
@Marcin

O szkoleniach faktycznie widziałam już wzmianki tutaj na forum. Możesz opisać je szerzej? One na bieżąco są jakkolwiek wzbogacane? Nowy pracownik oprócz tych wdrażających to jaki materiał mógłby mieć do narobienia?

Marcin
Pracownik
@Zofia

Trendy w nieruchomościach zmieniają się cały czas. Pojawiają się także nowe ustawy i regulacje dotyczące rynku nieruchomości, dlatego ważne jest, abyśmy my jako pośrednicy byli na bieżąco. Firma oprócz szkoleń wdrażających na samym początku kariery agenta stawia także na kształcenie z obszaru obsługi klienta, wykorzystywanych narzędzi w pracy lub doszkala odnośnie wprowadzanych zmian na rynku.

Zofia
Inne
@Marcin

Ok, dziękuję. Czyli to wdrożenie jest standardowe dla każdego niezależnie od okresu, w którym ktoś ma zamiar się dostać? Ten sam schemat? Na co jeszcze osoba nowa może się nastawiać w takim razie? Tutaj raczej na działania indywidualne się stawia czy zespołowo się działa? Istnieje coś w rodzaju rywalizacji o klienta?

Patryk
Inne

Po raz drugi miałem okazję korzystać z usług tej firmy i po raz drugi było szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam !!

Pracodawca

@Patryk

Bardzo dziękujemy za polecenie :)

Pracodawca

 Aktualność


Zakończyliśmy właśnie styczeń i możemy powiedzieć jedno: w nowy rok weszliśmy zdecydowanym, pewnym krokiem!

 • Po świątecznym grudniu, śmiało możemy zdradzić, że rynek nieruchomości odżył z zaskakującym impetem i styczeń był bardzo pracowitym miesiącem dla naszych agentów! Pojawiły się nowe tematy, inne udało się szczęśliwie sfinalizować, a pośrednicy mieli rekordową od dłuższego czasu ilość zapytań, spotkań i prezentacji

 • Otrzymaliśmy nominację do tytułu „Lider nieruchomości 2022” Otodom w kategorii wojewódzkiej

 • Co za tym idzie, według rankingu w Małopolsce znajdujemy się w TOP10 biur nieruchomości

 • Nasza homestagerka Marcelina @uwierz_w_homestaging otworzyła swój Instagram, na którym pokazuje backstage pracy i dzieli się swoją wiedzą

 • Otworzyliśmy rekrutację na stanowisko agenta nieruchomości

 • Zrealizowaliśmy profesjonalną sesję wizerunkową, której jeden z efektów możecie podziwiać na zdjęciu męskiej części naszych kierowników

 • A na koniec, jako, że filozofia Feng Shui jest dla nas ważna, hucznie świętowaliśmy w firmie Chiński Nowy Rok!


Przed nami luty i już nie możemy się doczekać co nowego przyniesie .
#podsumowaniestycznia#biuronieruchomosci#sprzedaznieruchomosci#braciasadurscy
Beata
Inne

Wszystkim znajomym będę polecała Braci Sadurskich. Miałam do czynienia z kilkoma agencjami nieruchomości i ta jest najlepsza. Ich profesjonalizm i nastawienie na klienta trudno przecenić. Każdy krok zakupu mieszkania był z nimi łatwy i przyjemny.

Pracodawca
Pracodawca
@Beata

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bracia Sadurscy?

Pracodawca

@Pytanie

Nasi agenci mogą liczyć na nasze pełne wsparcie. Gwarantujemy szkolenia zarówno wdrażające na początku działalności jako pośrednik jak i wspierające. Dodatkowo każdy z naszych pracowników posiada własny telefon służbowy czy komputer wraz z potrzebnymi programami oraz stanowisko pracy w biurze, jeżeli ma ochotę pracować stacjonarnie:) Dajemy także możliwość dostępu do pełnego zakresu usług marketingowych.

Barbara
Inne
@Bracia Sadurscy

Czyli jest możliwość pracy zdalnej tak? Czy jest jakaś liczba godzin, która trzeba spędzić w biurze?

Pracodawca

@Barbara

Niektórzy Agenci przychodzą raz na dwa tygodnie do biura. Ale nie zdalnie się tu nie pracuje. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia w biurze. Jak chcesz to przychodzisz do biura, jak nie chcesz to nie przychodzisz. Ale jak Ci się nie che robić to nawet nie przychodź na rozmowę w sprawie pracy, bo nikt tu nie płaci kasy za figurowanie na liście płac. To jest stanowisko na którym liczy się sprzedaż, wyniki, a nie siedzenie w biurze.

Magdalena
Inne

Współpracowaliśmy z kilkoma firmami przy sprzedaży mieszkania, bezskutecznie. Sytuacja rozwiązała się , gdy rozpoczęliśmy współpracę z Agencją Bracia Sadurscy. Profesjonaliści pod każdym względem. Dzięki nim udało się sprzedać mieszkanko szybko:) Szczególne podziękowania dla p. Grzegorza Zębali za zaangażowanie.

Pracodawca

@Magdalena

Bardzo cieszymy się, że udało nam się sprostać oczekiwaniom :)

Marzena
Inne

Serdecznie polecam firmę Bracia Sadurscy a przede wszystkim Panią Julię T. , która w 2 tygodnie znalazła kupca na moje mieszkanie ☺️ Pani Julia chętnie wyjaśnia i pomaga w całym procederze. Wszystko przebiega sprawnie i bez komplikacji.

Pracodawca

@Marzena

Bardzo dziękujemy za opinię :) U Pani Julii takie szybkie sprzedaże, zdarzają się bardzo często. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Bracia Sadurscy?

  Zobacz opinie na temat firmy Bracia Sadurscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Sadurscy?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bracia Sadurscy
Przejdź do nowych opinii