Bracia Sadurscy

Kraków

Opinie o Bracia Sadurscy

Agnieszka

Czy w Bracia Sadurscy istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyk? Dla osób studiujących lub poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jest to dobra szansa na rozwój.

Agnieszka

@Wojtek, będziesz aplikował na to stanowisko?

Wojtek
@Agnieszka 29.03.2017 10:30
@Wojtek, będziesz aplikował na to stanowisko?

Jakby się dało, to zawsze można spróbować ;-) Stąd moje pytanie :-)

Wojtek

Ile może wyciągnąć na rękę pracownik na stanowisku Specjalista ds pozyskiwania i publikacji ofert - sekretarka? Jest to stała kwota, czy zależy od danego miesiąca? Firma zatrudnia na tych posadach (sekretarskich) tylko kobiety, czy mężczyźni też mogą się ubiegać o to stanowisko?

Mteo

Byłem na rozmowie z polecenia - warunki "świetne" : śmieciówka, wszystko wypłacane na lewo, żadnych benefitów, plusem rzeczywiście luzna atmosfera, jednak przez to "outfity" pracowników Biedronki są lepsze, aniżeli agentów tej firmy.

Mteo

to co to za agent? ale nowych szukają w Krakowie obecnie

jarosław.n

nmbbnm - Aplikowałem na stanowisko pośrednika bo innych tam stanowisk do objęcia nie ma. Rozmowa odbyła się miło ale te warunki to śmiech na sali w dzisiejszych czasach. Umowa zlecenie, brak jakichkolwiek dodatków, brak multisporta, brka karty medycznej, brak ubezpieczenia, nie zwracają za paliwo, jeździsz swoim samochodem (ekspolatacja samochodu) sam dokładasz do interesu a właściciel szuka takich naiwniaków. z tego co było mi mówione na rozmowie, wywnioskowałem że ciągle ktoś przychodzi i odchodzi, teraz sie nie dziwie po tych warunkach jakie proponuja.

jaroslaw.n

Dno dno i jeszcze raz dno. Zaproponowali mi na rozmowie umowe zlecenie. Brak jakichkolwiek dodatków benefitów. Sam sobie musisz płacić za paliwo. Sam musisz mieć samochód. Płacą tylko 40% prowizji. Byłem na rozmowie ale szukają naiwniaków i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znalazlem prace w biurze gdzie jest umowa o prace, podstawa i prowizja od sprzedazy. mam multisporta i karte medyczna. Nie polecam nikomu tam pracy.

zenek

Miałem krótki epizod w biurze na Czarnowiejskiej i generalnie mogę agencję polecić do pracy. Fajne miejsce, żeby stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Dużo się można nauczyć. Długo nie zabawiłem, bo dostałem inną propozycję pracy jako wspólnika od znajomego, ale gdyby nie to to pewnie bym tam jeszcze popracował.

R.

Pracuję już u nich długo. Jasne zasady, rodzina atmosfera i pomagamy sobie często. Firma pilnuje, aby nikt nie czuł się oszukany, koledzy nie chcą odchodzić do innych firm więc coś to chyba znaczy.

magdeuszek

Ja pracuję w tej firmie już ponad 6 lat. I bardzo mi się tu podoba. Są jasno określone zasady, nikt nikogo nie próbuje oszukiwać, jak to się zdarza w różnych firmach. Ważna jest też atmosfera - przyjazna i rodzinna.

Gosia

Pracuję w Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy od 6 lat, osobiście nie wyobrażam sobie innej pracy, rewelacyjna atmosfera, każdy może liczyć na siebie w każdej sytuacji,szef to osoba kompetentna oraz dbająca o pracownika . Jako osoba mająca już długi staż pracy w tej firmie z czystym sercem mogę polecić pracę!

ola.ola

Robię zdjęcia i filmy dla biura i nie narzekam na warunki. Płacą dobrze, zgodnie z tym na co się umawialiśmy. Zleceń też jest sporo, bo w przeciwieństwie do innych biur mają sporo nieruchomości w bazie, które trzeba zaprezentować.

klient
@ola.ola 26.04.2016 16:57

na nic piekne zdjecia i prezentacje skoro agent nie ma zielonego pojecia o ktore mieszkanie chodzi jak klient dzwoni z pytaniami, nie wie nic o ofercie, a powod jest wlasnie ten o ktorym Pani sama pisze- wszystkie mieszkania biorą jak leci!!!!!!!!!!!

nickelback

witam nie pracowalem i nigdy bym dla nich nie pracowal, agenci tego biura to naciagacze i nie maja pojecia o sprzedazy mieszkania, porazka prosze omijac ich szerokim lukiem

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Bracia Sadurscy? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bracia Sadurscy