Bracia Sadurscy

Opinie o Bracia Sadurscy

Czy często w firmie Bracia Sadurscy zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zbyszek

Rekrutacje zdarzają się gdy otwierany jest nowy oddział lub gdy, ktoś odchodzi z pracy. Na przełomie 2020 i 2021 był otwierany nowy oddział.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Bracia Sadurscy odbywa się również w języku angielskim?

I jak? Byles na rozmowie? Jak wygladała?

Zbyszek

Nie, gdy z firma rekrutuje ludzi do pracy z Polakami.

Xzy

Witam, widziałem ogłoszenie o pracę do tej firmy i wysłałem CV. Ale mam pytanie jak wygląda tam praca? A raczej jej początek? Jak wygląda wynagrodzenie na samym początku? Mam rozumieć że pewnie jest okres próbny za minimalną? Czy firma ma inną politykę?

@Xzy

Pierwsze trzy miesiące to okres przyuczania się do zawodu. W tym czasie wiele się nie zarobi. Są osoby którym te trzy miesiące wystarcza i po tym okresie zaczynają zarabiać coraz lepiej. Ale tak naprawdę dobrze zarabia się tam dopiero jak człowiek nauczy się zawodu, a to często zajmuje dużo więcej czasu. Nie ma żadnych pensji minimalnych.

Magda

Mimo wielu krzywdzącym opiniom, praca godna polecenia. Trzeba jednak chcieć bo nic nie przychodzi za darmo !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bracia Sadurscy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Stefan

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale żeby to dostrzec trzeba być dobrym pracownikiem!!!

Młody zespół, bardzo pozytywna atmosfera, możliwość rozwoju, zdecydowanie polecam tą firmę!

@Michał

Na czym polega możliwość rozwoju w tej firmie? Powiedz coś więcej.

Marcel

Mam nadzieję, że dobra praca to przyczyna tego spokoju na forum.

Gosia

Praca idealna dla osób, które zdając sobie sprawę z czym się wiąże zawód "Agent Nieruchomości". Wiele negatywnych opinii zapewne bierze się z opinii "z 3 ręki", że idzie prosto zarobić kupę kasy, pracują niewiele. Dla rzetelnie wykonujących swoją pracę, efekty są więcej niż zadowalające.

Iwona

Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą firmą, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Szkolenia bardzo rzeczowe, ludzie pomocni i życzliwi. oby tak dalej ! :)

Jako osoba z długim stażem w firmie mogę ją polecić. Wbrew temu co się wypisuję warunki pracy są godne pozazdroszczenia przez inne firmy w branży. Jeżlei komuś coś nie odpowiada nie jest trzymany na siłę i wiązany skomplikowanymi umowami..

Imail

Wszystko w porządku. Przyjmując się wiadomo na co człowiek się decyduje. Ja jestem zadowolony ze współpracy.

Super, praca dla ambitnych. przy odpowiedniej motywacji i samozaparciu bardzo ciekawa opcja zawodowa

Kamil

Pracuję w tej firmie sporo lat i mogę ją w 100% polecić. Sporo opinii tutaj uważam za wyssane z palca( żeby nie nazwać tego inaczej). Zawsze najlepiej porozmawiać i samemu dowiedzieć się jak jest

P.

Miałem okazję pracować w biurze Sadurscy. Niestety po roku pracy, zrezygnowałem ponieważ firma nie oferuje możliwości rozwoju, człowiek pracujący tam stoi praktycznie w miejscu. (usunięte przez administratora) Brak jakichkolwiek benefitów, brak karty multisport. To nie te czasy gdzie pracodawca nie zapewniał pracownikowi żadnych innych możliwości oprócz pracy. (usunięte przez administratora) Nie oddają za paliwo, nie ma samochodów służbowych. Pracując tam, dostajesz 40% prowizji i KONIEC. Nic poza tym. Dziwie się wszystkim którzy tam zostali, choć nie powiem bo naprawdę świetni ludzie wtedy pracowali.

A.
@P.

Nawet jeżeli wpiszą Państwo 10 negatywnych opinii, dalej nie wykupimy tej karty multisport, dlatego że nie są zainteresowani tym żadni pracownicy, którzy u nas pracują. A po tych oszczerstwach, które Państwo wypisujecie w tym portalu nawet jak by tacy byli to i tak ich nie wykupimy.

P.
@A.

Proszę nie wypisywać bzdur że pracownicy nie są zainteresowani. Większość osób które pracują są to osoby młode które regularnie korzystają z zajęć sportowych, kin, teatrów itp; Robicie przede wszystkim sobie krzywdę bo dając umowy zlecenia bez jakichkolwiek benefitów, takie właśnie "oszczerstwa" w internecie są na porządku dziennym. Nie napisałem tego żeby zaszkodzić, raczej żeby uświadomić kierownictwo że to nie te czasy kiedy pracownik nie miał nic do robienia po pracy. Umowy zlecenia, brak benefitów, brak możliwości rozwoju, brak samochodów służbowych, brak zwrotów za paliwo i kosztów eksploatacji. Narób się i oddaj 60%.

Agnieszka

@Aga, Transparentność i zaufanie stanowią o jakości współczesnych firm na rynku. Ostatnie badania na rynku pracy pokazują, że pracownicy doceniają rzetelną rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki merytorycznej rozmowie profesjonalnie oceniają przyszłego pracodawcę. Czy ktoś z Was zatrudnił się w ostatnim czasie w firmie Bracia Sadurscy? W internecie aż huczy od informacji na temat nowych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Podobno to bardzo dochodowa branża. Czy zgadzacie się z tą opinią? Czy zamierzacie aplikować w najbliższym czasie do tej firmy?

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Bracia Sadurscy. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Ziutek

Z tego co wiem to od dawna nikogo nie przyjmowali i dlatego brak komentarzy. Ale jak jest takie zapotrzebowanie ze strony właścicieli serwisu to możemy im troszkę przywalić. Przecież i tak nikt tego nie sprawdzi co napiszę.

Aga

Byłam kiedyś u nich na rozmowie. Uczciwie przedstawiają sprawę, nie tak jak w innych agencjach (w tym czasie byłam też na innych rozmowach). Są szczerzy, niekiedy aż do bólu. Jasno stawiają sprawę już na pierwszej rozmowie. Pomimo, iż nie będę u nich pracować to nie żałuję, bo uświadomili mi, że zrobiłabym sobie krzywdę taką pracą, która nie byłaby dla mnie odpowiednia. Marnowałabym się w tej robocie. Teraz znalazłam inną pracę, która mnie satysfakcjonuje.

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Jagoda

Słyszałam o firmie dobre opinie. Widzę, że na forum cisza od miesięcy czyli jest dobrze??

Agnieszka

Czy w Bracia Sadurscy istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyk? Dla osób studiujących lub poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jest to dobra szansa na rozwój.

Agnieszka

@Wojtek, będziesz aplikował na to stanowisko?

Wojtek
@Agnieszka

Jakby się dało, to zawsze można spróbować ;-) Stąd moje pytanie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

• Jak się pracuje w Bracia Sadurscy?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Sadurscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Sadurscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bracia Sadurscy