Opinie o Saveinvest Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saveinvest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saveinvest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saveinvest Sp. z o.o. w Kraków

Dużo osób pisze, że kiedyś pracowali ale odeszli. Dlaczego tak dużo osób stamtąd odchodzi, co tam się dzieję? Proszę o prawidzwe info, dziękuję!

@Appro

Napiszesz, co jest tego przyczyną? Jak się tu reaguje w sytuacji jakiejś trudności, gdy coś nagle przestaje funkcjonować? Na ile szybko pracujące tu osoby potrafią znaleźć skuteczne rozwiązanie? I czy ludzie tu na tyle fajni, że i po pracy się nieraz spotykacie?

Biuro w małym mieszkaniu, fejkowa rekrutacja służąca wyłącznie zbieraniu danych osobowych i masowaniu ego Prezesa. Na podobne stanowiska aplikuje kilkaset osób, nikt tych aplikacji nie czyta, po czym ogłoszenie jest wywieszane ponownie. Szkoda czasu.

Bożena
@Michał

Co takiego było na tym teście że piszesz że za ciężki? Wiedza teoretyczna czy raczej jakieś praktyczne zadania? Fajnie by było jakbyś dał znać bo też chciałam aplikować. Jeśli możesz to daj też znać czy udało.ci się poznać warunki zatrudnienia czy one są już na dalszym etapie?

Tym razem się nie udało, ale na pewno jeszcze będę próbował się dostać

@Lever

Cześć wam, możecie opowiedzieć, na czym polega to zadanie rekrutacyjne? Co trzeba zrobić i ile jest czas na odesłanie wykonanego zadania? I spotkanie w siedzibie firmy, to z kim jest? Rekruter czy już ważna osoba z firmy?

@Ania

Jest tylko kilka takich wypowiedzi, ta firma ma tak naprawdę bardzo małą rotację w stosunku do innych, a tym bardziej w stosunku do branży.

Normalny
@Ania

Raczej to pojedyncze opinie. Jedna Pani tutaj napisała, że zmieniła pracę, bo przeprowadzała się z mężem za granicę. Ludzie czasem też zmieniają pracę, bo szukają nowego miejsca, nowych wyzwań. To normalne, że w dynamicznej firmie część pracowników będzie się zmieniać, a część z tego co wiem pracuje w tej firmie praktycznie od jej początków działalności. Nie ma tam raczej jakiejś wielkiej rotacji pracowników. Bardziej pojedyncze zmiany miejsca pracy po dłuższym czasie pracy.

Justyna
@Ania

Zauważ, że byli pracownicy wypowiadają się dobrze o Saveinvest, a to jest rzadkość :D

Łukasz
@Ania

Pracuję w tej firmie bardzo długo i rotacja jest minimalna. Raczej jeśli ktoś już odchodzi, to nie ze względu na niezadowolenie z pracy, a z przyczyn osobistych jak np. przeprowadzka.

Halina
@Łukasz

No to chyba oznacza w takim razie stabilną pracę. Zastanawiam się tylko ile obecnie osób jest tu zatrudnionych?

@Ania

Jak na tyle lat działalności firmy i tylko kilka wypowiedzi byłych pracowników i to samych pozytywnych to raczej niewielka rotacja i normalna rzecz.

Klaudia
@Ania

Ja pracuję w Saveinvest od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona. Dobre warunki zatrudnienia i bardzo miłe warunki pracy. Pracowników z firmy odchodzi bardzo mało, to że ktoś odejdzie raz na kilka lat to raczej tylko dobrze świadczy o firmie, bo po prostu ludzie chcą pracować w tym świetnym zespole.

Samuel
@Ania

Jest możliwość rozwoju i to mi się podoba. Duże pole do popisu i wdrożenia własnych pomysłów. Nie ma trzymania się jakiegoś schematu. Po prostu działasz tak, żeby ostatecznie osiągnąć postawione cele.

david
@Ania

Nie ma dużej rotacji bo jak ktoś pracuje to pracuje tutaj wiele lat. Tak samo jak i w moim przypadku. Początkowo nie wiedziałem czego się spodziewać, ale szybko się wdrożyłem i złapałem kontakt z innymi. Tak już leci kolejny rok jak tutaj jestem i na ten moment nie planuję żadnych zmian bo jest mi tutaj dobrze.

czaro
@Ania

Z racji wyjazdu za granicę musiałam zrezygnować z pracy w Saveinvest kilka lat temu ale dobrze wspominam czas pracy. Sporo pracy i dostać się wcale nie jest łatwo, ale też jest szansa do rozwoju i zdobycia doświadczenia.

mat
@Ania

Jakiś czas temu tam pracowałem i dobrze wspominam czas pracy. Sporo możliwości rozwoju i zdobycia przydatnych umiejętności.

Appro
@Ania

Jak ktoś zaczyna pracę to zostaje na dłużej.

@Appro

nw co nawet Nowy wpis

Widać, że dbają o każdego klienta, rzadko w dzisiejszych zdarza się, żeby podczas kontaktu czy współpracy czuć było, aż takie zaangażowanie! Cały proces i działania starannie dopracowane, wszystkie prognozy się sprawdziły!

Tym razem się nie udało, ale na pewno jeszcze będę próbował się dostać

@pedro

Ja dopiero za trzecim razem się dostałem, także śmiało próbuj i powodzenia :)

Małgosia
@Lever

Za trzecim razem? Faktycznie cos pisałeś już w innym wpisie, że się dostałeś, ale czemu tyle razu trzeba było próbować? Jak poprzednie podejścia wyglądały? Czego zabrakło i jak to nadrobiłeś? Zdradzisz? I na dzień dzisiejszy na jakim etapie jesteś?

Anka
@Lever

Te 3 razy dotyczyły tego samego stanowiska? Czy rekrutacja składała się tylko z rozmowy kwalifikacyjnej czy coś jeszcze? Firma w każdym przypadku daje odpowiedź, nawet jeśli ktoś się nie dostanie?

@Anka

Tak, trzy etapy są - rozmowa online, zadanie do zrobienia w domu i spotkanie w siedzibie firmy. Odpowiedź bardzo szybka, bez zbędnego czekania itp.

Dawid Nowy wpis
@Lever

Dużo osób przechodzi do tych dalszych etapów? Jak to mniej więcej wygląda, wiesz może?

Dawid

Niedługo kończy mi się umowa w obecnej pracy. Możliwe że będę się starał dostać. Polecacie?

Specjalista ds. Marketingu

Uczestniczyłam w rekrutacji w październiku 2017. Jest maj 2018, a wciąż szukają na to stanowisko - chyba to o czymś świadczy. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Panowie chcieli poznać osobę, która kandyduje na to stanowisko - to było miłe, ale momentami czułam się jakbym udzielała wywiadu - za dużo szczegółowych pytań dot. życia prywatnego. Przeszłam III etapy, na IV etap już nie zdecydowałam się pójść, a to właśnie po nim miała nastąpić decyzja. Niestety było to bardzo męczące, rozmowy trwały ponad 2 godziny, a na każdy etap trzeba było przygotować szczegółowe pytania. Dodatkowo oczekiwali bardzo dużej wiedzy, baaardzo szerokiej analizy, czepiali się szczegółów. Rozumiem podejście Panów, ale stawka w porównaniu do samodzielnego stanowiska, ilości zadań oraz wymagań - kompletnie słaba. Stawka proponowana na stanowisko juniora (młodszego specjalisty), a wiedza wymagana na magera (z kilku letnim doświadczeniem). Dodatkowo praca 9 godzin dziennie.

1. Analiza Google Analytics 2. Stworzenie kampanii w AdWords 3. Stworzenie kilku przykładów postów do social mediów 4. Analiza strony internetowej oraz propozycja poprawek (audyt)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Appro

Dobre miejsce i na start ale i dla ludzi z doświadczeniem. Dostać się wcale nie jest łatwo, ale jak się uda to już raczej się zostaje na dłużej. Mi praca odpowiada.

Lever

Po rozmowie wszystko jest jasne. Człowiek wie gdzie trafi, co tak naprawdę będzie robił i jakie pieniądze dostanie. Narzekać nie ma na co bo warunki w porządku. Atmosfera też OK.

Maksiu

Moim zdaniem rekrutacja w tej firmie wiele mi dała, bo powiem szczerze że naprawdę się bałem. To była taka pierwsza poważniejsza kilkuetapowa w której uczestniczyłem. Nie udało się, ale spowodowało, że trochę się z takim czymś otrzaskałem. Może kiedyś tutaj jeszcze będę starał się dostać. PZDR

@Maksiu

Piszesz, że rekrutacja była kilkuetapowa, powiesz coś więcej? Ile w sumie jest takich etapów? Czy w ogóle na takiej rozmowie poznałeś realne stawki zarobków oraz zostały omówione szczegóły zatrudnienia?

Blacky

Sama rekrutacja można powiedzieć trzyetapowa. Rozmowa online, zadania w domu do zrobienia i spotkanie w siedzibie.

Patryk

Etapy są trzy

@Patryk

A jak wyglądają te zadania? Podacie jakiś przykład? Czytałem tutaj, że ta rekrutacja jest wymagająca, widzę że trochę osób się nie dostało. Długo trzeba czekać na odpowiedź z ich strony?

@Maksiu

A ile etapów? Czy czymś Cię zaskoczyli?

@Karolina

trzy etapy - rozmowa online, zadania do ogarnięcia w domu i spotkanie w siedzibie

Westo

Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać.

@Westo

A jak wyglądała w Twoim przypadku rekrutacja? Bo widzę tutaj sporo pozytywnych opinii na jej temat.

Patryk

Próbowałem się dostać, ale nie wyszło. Mimo wszystko fajne doświadczenie rekrutacyjne.

Papik
@Patryk

No to fakt, jest to bardzo dobrze zorganizowane.

Papik

Moim zdaniem miejsce do pracy jest dobre. Umowa możliwość i o pracę i B2B, pieniądze wypłacają bez opóźnień, atmosfera też ok.

16 dni temu jeszcze było można według ogłoszenia aplikować na młodszego specjalistę ds. pozyskiwania gruntów. W sumie mam doświadczenie i wolałbym wyżej coś jak junior, sam nie wiem, czy nie czekać na inne ogłoszenie następne. Duża różnica jest w zarobkach? No i w ogóle, czytałem tam, że nawet wyposażali mieszkanie do pracy, nadal tak jest? To co tam dają? Nigdy się z tym nie spotkałem, kazali samemu sobie w innych firmach ogarniać.

Blacky

Fajnie że atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, a to kluczowa sprawa dla mnie. Co do reszty – umowa do wyboru B2B lub o pracę więc też dobrze że można wybrać. Fajnie że są szkolenia i to nie na zasadzie jakichś niepotrzebnych tylko rzeczywiście takie, które coś dają.

Szuzu

Jeśli ktoś będzie zastanawiał się nad pracą w tej firmie, to ja z mojego doświadczenia mogę polecić.

Kris

Ile ludzi, tyle jest opinii, ale to że tutaj nie ma rotacji pracowników na pewno jest na duży plus bo ekipa zgrana to ważna sprawa.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Saveinvest Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Prawnik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 7 sierpnia.

Rafi

Każdy wie że atmosfera w pracy to podstawowa sprawa i tutaj nie ma z tym problemu. Rekrutacja jest wymagająca, ale jak się ma odpowiednie kwalifikacje to szansa żeby się dostać jest naprawdę duża.

Kobieta

Mąż chce aplikować na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów. Zainteresowała nas ta oferta oraz dodatki które zostały przedstawione w ogłoszeniu. Czytaliśmy nawet o jednym dniu z elastycznymi godzinami pracy, pierwszy raz się z tym spotykam. To znaczy, że pracuje się w wybranych przez siebie godzinach? Po okresie wdrożenia jest możliwość żeby przejść na system pracy hybrydowej. Okres wdrożenia ile wynosi?

Rafal

Zero problemów jeśli chodzi o kwestie finansowe, wszystko płacone w terminie. Firma wymagająca, ale oferująca warunki które są fair dla obydwu stron.

Mati

Rekrutacja jest wymagająca, ma kilka etapów i nie dobrnąłem do ostatniego, ale muszę przyznać mimo to, że zrobili na mnie naprawdę duże wrażenie. Widać, że poprzez szczegółowe pytania stawiają na kogoś kto ma swoje zadania wykonywać samodzielnie. Może kolejnym razem się uda o ile będę próbował.

Oferty mają ciekawe i może będę próbował się dostać, bo mam umowę jeszcze 3 miesiące. Słyszałem od kumpla, którego żona tam pracuje, że atmosfera jest dobra i raczej warto próbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Saveinvest Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Saveinvest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saveinvest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saveinvest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saveinvest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Saveinvest Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saveinvest Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza 8 lok. 9
    30-112 Kraków