Opinie o Saveinvest Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saveinvest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saveinvest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saveinvest Sp. z o.o. w Kraków

Witam zamierzam kupić ziemię od tej firmy, jestem biedny i oczywiście boje się stracić ostanie pieniądze ,już mnie oszukano przez Internet it, niby wszystko dobrze wyglądało a jednak. Dziwi mnie fakt że próbują sprzedać działkę za dwa lata której albo nie maja i chcą kupić zbierając od ludzi pieniądze , i boję się że może coś im po drodze nie wypalić. Czy to prawda że tak może być wszystko ok.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Saveinvest Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Prawnik? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Ja byłem na rozmowie. Co byś chciał wiedzieć?

Przemek
@Paweł

Ja też byłem na rozmowie w tej firmie. Rozmowa bardzo profesjonalna choć długa i wymagająca. Oferowane warunki były bardzo korzystne, a praca wydaje się na prawdę ciekawa. Wybrałem inną firmę, bo szybciej dostałem pozytywną odpowiedź. Potem dostałem również pozytywną odpowiedź z Saveinvest, ale zrezygnowałem i teraz żałuję tej decyzji i czekam aż będzie rekrutacja ponownie.

Wojciech
@Przemek

Jak wygląda przebieg rekrutacji i ile im potrzeba czasu, by mieć jasność co do kandydata? Zastanawiam się po jakim czasie się odezwali, że miałeś już nagraną inną pracę i jakie warunki finansowe proponują, że czekasz na ponowną rekrutację?

Przemek
@Wojciech

Ja akurat w firmie gdzie obecnie pracuję byłem na rozmowie o pracę dzień po rozmowie w Saveinvest i tego samego dnia co rano miałem rozmowę o pracę to wieczorem dostałem telefon, że chcą mnie zatrudnić. Z Saveinvest na odpowiedź też nie czekałem bardzo długo, jakoś kilka dni może maksymalnie tydzień.

Katarzyna
@Przemek

Co wypadało na korzyść twoim zdaniem podczas tej rozmowy? Możesz wymienić? Chodzi również o wynagrodzenie? Ile zaproponowali podstawy?

Zainteresowana

Oglądaliśmy z mężem działki w Jarosławcu i jest to przepiękna lokalizacja, a poziom obsługi klienta przez Saveinvest jest wspaniały. Zostało nam jeszcze kilka formalności, ale mam nadzieję, że już niebawem będziemy właścicielami pięknej, nowej działki.

Paulina
@Zainteresowana

Też mnie zainteresowała ta lokalizacja. Możesz napisać coś więcej? Dokonaliście już zakupu? Ta lokalizacja wygląda przepięknie.

Ida
@Zainteresowana

Jarosławiec jest przepiękny! Uwielbiam to miejsce!

Stanisław

Cały proces zakupu działki przebiegł bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Działka jest przepiękna, a lokalizacja znakomita.

@Stanisław

Stanisław w jakiej lokalizacji kupiłeś działkę?

Stanisław

Mielno Molo

Mirka
@Stanisław

Mielno Molo jest przepiękne. Też byliśmy zainteresowani działką w tym kompleksie, ale ktoś w międzyczasie kupił tą co nam się podobała i kupiliśmy w innej lokalizacji, ale też od Saveinvest.

Specjalista ds. Marketingu

Uczestniczyłam w rekrutacji w październiku 2017. Jest maj 2018, a wciąż szukają na to stanowisko - chyba to o czymś świadczy. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Panowie chcieli poznać osobę, która kandyduje na to stanowisko - to było miłe, ale momentami czułam się jakbym udzielała wywiadu - za dużo szczegółowych pytań dot. życia prywatnego. Przeszłam III etapy, na IV etap już nie zdecydowałam się pójść, a to właśnie po nim miała nastąpić decyzja. Niestety było to bardzo męczące, rozmowy trwały ponad 2 godziny, a na każdy etap trzeba było przygotować szczegółowe pytania. Dodatkowo oczekiwali bardzo dużej wiedzy, baaardzo szerokiej analizy, czepiali się szczegółów. Rozumiem podejście Panów, ale stawka w porównaniu do samodzielnego stanowiska, ilości zadań oraz wymagań - kompletnie słaba. Stawka proponowana na stanowisko juniora (młodszego specjalisty), a wiedza wymagana na magera (z kilku letnim doświadczeniem). Dodatkowo praca 9 godzin dziennie.

1. Analiza Google Analytics 2. Stworzenie kampanii w AdWords 3. Stworzenie kilku przykładów postów do social mediów 4. Analiza strony internetowej oraz propozycja poprawek (audyt)

Klient

Współpraca z tą firmą to przyjemność. Wszystko konkretnie, a kontakt jest znakomity.

Rekrutacja

Był ktoś ostatnio na rozmowie i może podpowiedzieć kto rekrutuje - czy jest dział HR czy ktoś z kierownictwa, ile osób, jaka atmosfera, itd?

@Rekrutacja

JA byłam jakiś czas temu. Nie było nikogo z HR. Atmosfera fajna, bez stresu. Ale spotkanie długie :/

Abc

U mnie podobnie, ale na rozmowie tylko jedna osoba była dyrektor. Pytania niezbyt proste, nawet bym powiedział, że przesadnie dopytują.

@Rekrutacja

Nie było nikogo z HR, była osoba z firmy posiadająca bardzo dużą wiedzę branżową i pytania były głównie z tematyki nieruchomości i obrotu nieruchomościami. Rozmowa długa, ale bardzo profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze.

Paulina
@Rekrutacja

Najpierw na czas określony na okres próbny.

Saveinvest

Cieszymy się, że podobała się Pani atmosfera podczas rekrutacji. Wiemy, że rozmowy są wymagając, ale staramy się utrzymywać najwyższe możliwe standardy, aby pozom obsługi klientów był bardzo profesjonalny.

Hanna

Z sieci dowiedziałam się na temat Saveinvest, że zajmują się inwestycjami. Ciekawią mnie szczegóły pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Pozyskiwania Gruntów. To prawda, że umowa o pracę jest dopiero po okresie próbnym? Bo była taka informacja na ich stronie.

Benek
@Hanna

Też jestem zainteresowany tym ogłoszeniem :) A co do umowy o prace po okresie próbnym to w większości firm tak ma, miałem ostatnio rozmowę w wielkim korpo i identyczna sytuacja.

Joasia
@Hanna

Tak, standardowo, najpierw na okres próbny, a jak się sprawdzisz to na czas nieokreślony.

Bartek
@Joasia

Teraz raczej ciężko spotkać oferty, że od razu od początku jest umowa na czas nieokreślony. Wydaje mi się to normalnym standardem, że jest okres próbny pod warunkiem, że po nim można liczyć na umowę na czas nieokreślony.

Czy w Saveinvest Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

S

Jeśli jest tworzone nowe stanowisko, a pracownik ma kompetencje, które sprawdzą się na nowym stanowisku i ma chęci sprawdzenia się w nowym zakresie obowiązków to zawsze jest możliwość wewnętrznej rekrutacji.

Jakie wartości są cenione w Saveinvest Sp. z o.o.?

X

Atmosfera jest bardzo dobra. Miło i konkretnie. Eleganckie biuro w centrum, wygodne warunki do pracy, pyszna kawa. Właściciel jest wymagający, ale jak dla mnie to oczywiste skoro handlujemy nieruchomościami o znacznej wartości.

2 lata

W ciągu dwóch lat zmiany raczej na plus. Bardzo mała rotacja pracowników, większe biuro i lepsze pieniądze. Na minus - dla mnie ciągłe raporty.

oponiodawca
@2 lata

No tak z tymi raportami to przesada - zbieranie wyników Twojej pracy. Jak masz robić robotę to rób i daj WYNIKI a nie raporty które zajmują 1/3 czasu zamiast wykorzystać to bezpośrednio ;), obojętnie czy z basenu czy z samolotu liczy się wynik Bo każdy ma swój system na zaoferowanie towaru ;)

@oponiodawca

Jak dla mnie jeśli pracodawca chce raportów i podczas rekrutacji i po przyjęciu do pracy jasno określa czego oczekuje to po prostu powinien to otrzymać. Ja na rozmowie jasno miałem powiedziane czego oczekują.

Łukasz

Zwracają dużą uwagę na posiadaną wiedzę, sumienność i profesjonalne podejście do klientów firmy.

Czy nowo zatrudnione osoby w Saveinvest Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jacek

Na początku na 3 miesiące potem na czas nieokreślony

Tomasz
@Jacek

O to super. Bo właśnie zależy mi stabilnej robocie i umowie na czas nieokreślony. Jak tu jest z godzinami pracy? Grafik jest elastyczny i można się dogadać w tym temacie z kierownikiem?

@Jacek

To zdecydowanie bardzo uczciwe warunki. Okres próbny 3 miesiące to norma, a potem jeśli jest bez jakiego przeciągania i ściemniania po prostu umowa na czas nieokreślony to jest w porządku.

Aktualnie

Pracuję w firmie od trzech lat i chyba taką najważniejszą rzeczą, która coś wniesie do dyskusji jest fakt, że najkrócej pracująca osoba jest tu od pół roku, 3 od roku, a cała reszta o wiele dłużej. To nie jest moja pierwsza praca, ale jestem najbardziej jak do tej pory zadowolony: mamy opłacane szkolenia zewnętrzne, a gdy źle się czuję nikt nie bije mi brawa, że dzielnie trwam tylko szef pomaga mi znaleźć dobrego specjalistę :D Atmosfera jest bardzo pozytywna, mamy częste wyjścia integracyjne, nawet na zwykłą pizzę, choć przeważnie to gokarty, paintball, itd., a 1-2 do roku mamy wyjazdy kilkudniowe. Ludzie tu naprawdę się lubią, pracują ze sobą długo. Niektórzy piszą o długich rekrutacjach - właśnie dlatego tak wyglądają, że tu zawsze szuka się osoby, która będzie pasowała do zespołu - czyli poza kompetencjami wniesie też takie ludzkie podejście, normalność, poczucie humoru. A jak pewnie wielu z was już wie, bo pracuje w różnych firmach - nie zawsze łatwo o kompetentnego a jednocześnie normalnego i sympatycznego współpracownika. Dobrego dnia ;)

Dopytuję
@Aktualnie

Czy możesz napisać coś o obecnej sytuacji? Niedawno wysłałam cv i czekam na odpowiedź - czy firma zrezygnowała z rekrutacji, czy zwalnia się ludzi? Czy pracuje się w biurze czy zdalnie?

Aktualnie
@Dopytuję

Nie ma zwolnień, pracujemy zdalnie. Co do rekrutacji niestety nie pomogę, nie wiem na jakim są etapie.

oponiodawca
@Aktualnie

Atmosfera w pracy to 90 % sukcesu

Iwona
@oponiodawca

Też tak sądzę :) Rozumiem że pracujesz w firmie? Atmosfera przekłada się na wyniki w pracy?

Rekrutacja

Rozmowa w miłej atmosferze, sporo pytań związanych z gruntami, procesem inwestycyjnym, itp. Myślę, że praca mogłaby być ciekawa

Halina
@Rekrutacja

Mogłaby być? Rozumiem, że czekasz na wynik? Chodzi o stanowisko na dziale sprzedaży czy jakie?

Wymagająca, ale ciekawa rekrutacja. Czekam na wynik

Mam dobre odczucia po przepracowaniu kilku lat, przede wszystkim ze względu na ludzi, atmosferę i szkolenia dzięki którym nauczyłem się przydatnych umiejętności.

Jacek
@Michał

Zgadza się, miałem podobne odczucie

Dorota Walasek

Kilka lat temu kupilam 2 dzialki nad morzem od firmy Saveinwest.Nazwalam je wtedy "kotem w worku"gdyz kupilam je w ciemno,bez uprzedniego ogladania.Firma Saveinwest zalatwila wzystkie formalnosci,pomogla zalatwic wszystkie przylacza,doprowadzili do konca wszystkie obiecane inwestycje np.utwardzenie drogi dojazdowej.Wszysy pracownicy sa zawsze do dyspozycji,pelen profesjonalizm!!!! No i coz z moim "kotem w worku"?Okazal sie rasowym kotkiem,bo firma Saveinwest sprzedala mi go za bardzo dobra cene,zalatwili wszystkie formalnosci notarialne a pieniazki w wyznaczonym czasie zasilily moje konto.Z pelna odpowiedzialnoscia polecam inwestowanie z firma Saveinwest!!!

Magda D
@Dorota Walasek

Identyczna sytuacja u mnie i męża. My akurat kupiliśmy działke z polecenia, ale sam proces obsługi to naprawdę duże zaskoczenie, bardzo pozytywnie oceniam firmę

Jak w Saveinvest Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Tomasz

Ja awansowałem po niecałym roku, ale to zależy od działu

student

@Radek a jak jestem na 2 roku to jestem skreślona?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Saveinvest Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Radek

Tak, na ostatnich latach studiów można wysyłać CV.

Czy osoby po 40 roku życia, mają szansę na dołączenie do zespołu? ????

Saveinvest
@Monika

Dzień dobry, Pani Moniko - nasz zespół składa się z osób w różnym wieku, także po 40. roku życia :) Szanse na dołączenie nie są uzależnione od wieku, bierzemy pod uwagę kompetencje i nastawienie do pracy :) Pozdrawiamy!

Ile jest zmian w Saveinvest Sp. z o.o.?

Zmian w sensie zwolnień nie ma żadnych. Tryb pracy zmienił się na częściowo zdalny.

Zostaw merytoryczną opinię o Saveinvest Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Saveinvest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saveinvest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saveinvest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saveinvest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Saveinvest Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saveinvest Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza 8 lok. 9
    30-112 Kraków