Opinie o Krakowski Teatr Variete w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowski Teatr Variete, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowski Teatr Variete o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Teatr Variete w Kraków

T. M Nowy wpis

Na rozmowie kwalifikacyjnej Pan szanowny dyrektor pyta czy ma sie stalego partnera, dzieci oraz czy w najblizszym czasie planuje sie je miec. Porazka, wstyd, zenada, i zdaje sie art. 18 kodeksu pracy tego zabrania. Gratulacje panie dyrektorze.

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Krakowski Teatr Variete, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Irek Nowy wpis

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy, może nie potrzeba ludzi?

Weronika Nowy wpis

@olo proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Krakowski Teatr Variete, a nie na temat poszczególnych pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Krakowski Teatr Variete szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

edr

hej hej noo to zależy przecież od tego na jakies ogłoszenie się trafi wiadomo preciez ze na każdym stanowisku to firma ma ten inne wymagania prawda ?

olo

nie polecam. dyrektor to bardzo arogancki, zadufany w sobie czlowiek, chamski, w dodatku czesto czuc od niego alcohol I jezdzacy samochodem po spozyciu. Czekalem na wyplate kilka miesiecy. A sam tetar zyje jedynie z dotacji bo nie utrzyma sie ze spektakli. Z reszta dziwi mnie, ze miasto utrzymuje taki wrzod.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Teatr Variete - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krakowski Teatr Variete