Krakowski Teatr Variete

Kraków

Opinie o Krakowski Teatr Variete

Irek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy, może nie potrzeba ludzi?

Weronika

@olo proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Krakowski Teatr Variete, a nie na temat poszczególnych pracowników.

edr

hej hej noo to zależy przecież od tego na jakies ogłoszenie się trafi wiadomo preciez ze na każdym stanowisku to firma ma ten inne wymagania prawda ?

olo

nie polecam. dyrektor to bardzo arogancki, zadufany w sobie czlowiek, chamski, w dodatku czesto czuc od niego alcohol I jezdzacy samochodem po spozyciu. Czekalem na wyplate kilka miesiecy. A sam tetar zyje jedynie z dotacji bo nie utrzyma sie ze spektakli. Z reszta dziwi mnie, ze miasto utrzymuje taki wrzod.

Zostaw opinię o Krakowski Teatr Variete - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowski Teatr Variete