Opinie o Capgemini w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Capgemini. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Capgemini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Kraków

ala

Finance&Accounting Process Analys - czym się zajmuje osoba na tym stanowisku??? kopiuj/ wklej???

@ala

Hej, F&A Process Analyst to rola związana z obsługą procesów finansowo-ksiegowych, prowadzeniem rozliczeń w systemach księgowych, przygotowywaniem raportów, a czasem także kontaktem z klientem w zakresie procesów F&A.

rola

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja na stanowisku Młodszy księgowy - dużo jest do nauki itp? Głównie kopiuj + wklej???

@rola

Hej, Co do tej roli, zdobyłam takie informacje: Rola raczej nie wymaga kontaktu z klientem, obowiązki to: prowadzenie rozliczeń w systemach księgowych, przygotowywanie raportów.

Sylwia

Witam, Czy jest tutaj ktoś kto powie mi jak wygląda sprawa z letnimi płatnymi praktykami? Chciałabym wiedzieć czy Dział Rekrutacji odezwał się już do wybranych kandydatów. Aplikacje można było przesyłać do 11 czerwca. Zastanawiam się czy jest jeszcze szansa, że ktoś się odezwie, czy osoby na staże zostały już wybrane? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :) Pozdrawiam serdecznie

dawny capgeminian

Pracowałem tam około roku, byłoby nawet ok gdyby nie śmiesznie niska pensja, która jest najniższa spośród Krakowskich corpo. W sumie dość dobre na start, po roku zmieniłem firmę i pensję (na dwa razy wyższą). Moim zdaniem warto jednak spróbować sił w rekrutacjach u konkurencyjnych firm i dopiero potem aplikować do Capa (chyba że ktoś chce pracować w korporacji nie dla pieniędzy :) ). Sama praca była raczej nudna i mało rozwojowa ale za to nie stresująca, więc może to być dla kogoś plusem. Atmosfera w pracy dobra.

Justyna
@dawny capgeminian

Hej. Możesz polecić inne korpo w krk do ktorych warto się kierowac?

Tak samo jak niżej, rozmowa telefoniczna wstępna ok, potem spotkanie umówione i nikt się nie pojawił, brak info o tym, nie ma z kim się skontaktować zapytać o co chodzi, marnowanie czasu ludzi. nie polecam jeśli komuś faktycznie zależy normalnie na pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
aqq

ktoś może wie cokolwiek na temat stażów w dziale IT? Byłbym wdzięczny za krótki opis. Pozdrawiam

Patrycja
@aqq

Zależy od lokalizacji. A na jakim stanowisku ci zależy?

Perski Nick

Witam serdecznie. Bardzo proszę o informację ile kasy może zawołać kandydat na C2C Team Leader? Czy podczas składania cv wymagane jest dołączenie cover letter? Pozdrawiam Pers

Filmowiec

Hej wyplacaja nadgodziny ?? Nigdy nie slyszalem. Zawsze byl odbior nadgodzin w postaci wczesniejszego wyjscia z pracy. Co do pozostalych. Jezeli to wasza pierwsza praca to najlepiej traficie. Nawet studenci. Bo nigdzie tak dobrze nie zarobisz pracujac na 1/2 etatu.

Mijają 3 tygodnie od chwili, kiedy miałem 2 testy online oraz telefoniczną rozmowę polsko-angielską. Podobno w ciągu 2 tygodni dostaje się maila, jeżeli coś poszło nie tak z tymi etapami rekrutacji, bądź podało się zbyt wygórowaną stawkę oczekiwanego wynagrodzenia. Ja nie dostałem od tego czasu żadnej informacji. Czy to oznacza, że wakat, na który zostałem polecony, jest już zajęty i dopiero gdy znajdzie się kolejne wolne stanowisko pasujące do mojego profilu zawodowego, mogę spodziewać się zaproszenia na rozmowę z team leaderem? Czy już powinienem sobie odpuścić i przestać czekać?

@Paweł

Cześć, odezwali się już? Jeśli nie - daj znac na adres komunikacja.pl@capgemini. com - postaram się pomóc:)

@Gosia

Tak, odezwali się. Byłem na rozmowie, wydaje się, że super ludzie w tym zespole pracują i atmosfera też ok, dość szybko dostałem informację zwrotną, że chcą mnie. Jednak w tym samym czasie dostałem propozycję z innej firmy za lepszą stawkę, więc musiałem odmówić współpracy. Może kiedyś ;)

Wesoła_Pracowniczka

Hej, zaczynam czwarty miesiąc pracy w capgemini na stanowisku z językiem francuskim - nie używanym w mowie, ale pisemnie. 1. Rektrutacja - była dla mnie przyjemnym doświadczeniem. Wysyłałam CV przez stronę Capa w weekend, w poniedziałek zadzwoniono do mnie by umówić się na rozmowę telefoniczną i wysłać mi testy (myślenie analityczne, angielski, francuski). Jak dla mnie angielski był na umiarkowanym poziomie (słownictwo+gramatyka), francuski trochę trudniejszy (ja sama oceniam się na B1 i tak też napisałam w CV) - było dużo gramatyki, polecam szybką powtórkę. Późniejsza rozmowa telefoniczna była dość długa a Pani w języku polskim zadawała mi wiele pytań dotyczących moich poprzednich prac, zainteresowań i motywacji. Później przeprowadziła ze mną rozmowę po angielsku a następnie po francusku. Szczerze mogę powiedzieć, że poszło mi średnio, bo byłam zestresowana. Ale same pytania nie były trudne - co robię w wolnym czasie, czy byłam we Francji, co mi się tam podobało. Na podobnym poziomie były pytania po francusku. Jakieś dwa dni minęły od tej rozmowy i zostałam zaproszona na rozmowę z TeamLeaderką mojego potencjalnego zespołu. Spotkały się ze mną dwie osoby - jedna w celu "checku" mojego języka Francuskiego. Rozmowa była dość luźna, dotyczyła poprzednich doświadczeń. Pytania w języku angielskim - w przeciwieństwie do tych zadawanych podczas rozmowy telefonicznej - były bardziej typowo rekrutacyjne. Ogólnie ja mówiłam dużo o sobie a potem powiedziano mi dużo o projekcie. Było ostrzeżenie o nadgodzinach. Po paru dniach dostałam odpowiedź, że zostałam przyjęta w progi Capa. 3. Praca. O szkoleniu nie będę pisać - info o capie, podstawy bhp i takie tam. Całkiem przyjemnie i sprawnie. Pracuje mi się dobrze, chociaż nie wątpię, że wpływ na to ma fajna teamleaderka i spoko zespół. Nie czuję żadnej presji. Trochę do ogarnięcia jest (no dobra, nawet sporo), podobno mniej na "słuchawie". Język B1 wystarcza do pracy z tekstem aczkolwiek wydaje mi się, że żeby piąć się w górę, trzeba ciągle nad tym pracować. Są targety, jest nacisk na jakość, ale nie jest to nic dziwnego w korpo. Nadgodziny mogę odebrać lub wziąć do zapłaty. Nikt mnie jeszcze do nich nie zmuszał chociaż mile widziany jest jakiś dzień weekendu raz w miesiącu. Przeważnie zawsze wypłacają Ci hajs jeśli zostajesz bo dużo pracy, bo leader każe, bo cośtam. Do odbioru godziny są wtedy, kiedy o to po prosisz; "Siema, zostaję godzinę dłużej, kiedyś przyjdę tylko na 7h". Fajna opcja :) No i tak ogólnie to polecam serdecznie :)

doma
@Wesoła_Pracowniczka

Witaj ;) mam podobną sytuację bo też się ubiegam o pracę z dwoma językami, ale zamiast j. francuskiego jest to niemiecki również na poziomie B1 :) Pojutrze mam rozmowę kwalifikacyjną z TeamLeader'em i bardzo stresuję się pytań w języku niemieckim (a raczej tego, że nie będę w stanie na nie odpowiedzieć po niemiecku)...czy mogłabyś mi powiedzieć jakie dokładnie zadano Ci pytania w języku francuskim i czy zadawał Ci je TeamLeader czy osoba od sprawdzenia języka?? Czy ta osoba od sprawdzenia poziomu języka to był native speaker? Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam ;)

Krer

Czy ktoś może podać czy na stanowisku specialist w IT lub finansach wysokość podstawy lub czy jest wiecej niz na junior accountant

Bpo leaks

Zarobki w SSC w Krakowie możecie odnaleść na stronie bpo leaks - tyle tylko że od minumum tam podanego trzeba odjąć 1000 zł i to jest własnie poziom Capgemini.

obca

Nie dowiecie się tutaj na tej stronie ile się zarabia. Może od czasu do czasu znajdzie się ktoś odważny i poda "widełki." Musicie polegać na raportach w postaci pdf'u bądź dowiedzieć się metodą pantoflową. Podobno pracownicy mają to zaznaczone w umowach, że nie mogą podawać do informacji ogólnej swoich zarobków. Ja nawet nawet podczas rozmów kwalifikacyjnych nie byłam w stanie od nich wyciągnąć niczego. A w moim wypadku taka informacja byłaby mile widziana, gdyż decyzja o podjęciu pracy łączy się z moją relokacją do Polski. I takim sposobem marnowałam swój cenny czas, no i oczywiście ich przechodząc kolejne rozmowy i nie dostając informacji zwrotnej na jakiej mi zależało, czyli wynagrodzenie. Poza tym, na tym forum są pracownicy capa, więc może i to jest powodem dla którego dużo osób boi się napisać o swoim wynagrodzeniu (uważajcie,bo jeszcze was wytropią,znajdą i zwolnią; trochę odwagi młodzi ludzie)

ciekeeeeeawy

Mam pytanie jak kształtują się zarobki. Chodzi mi dokładnie o zarobki osób, które zaczynają jak i takich o trochę dłuższym stażu w firmie. Czy to prawda, że w firmie bywa tak, że zwalniane są osoby starsze z większym doświadczeniem na rzecz młodych osób? Proszę o odpowiedzi

jola

Witam chciałabym aplikować do capa na stanowisko junior Accountant z jez angielskim stąd mam pytanie jakie zarobki, godziny pracy i jakie pytania padają na rozmowie, czy ta rozmowa od razu jest generalna czy jest telefon poprzedzający ja? Z góry wielkie dzięki za informację!

David

Ja mam pytanie. ..jestem za granica I chce wrocic do kraju,wczesniej pracowalem 2 lata ale nie w korpo..jakie mam szanse???znam ang:-)

@David

No pewnie, jeśli znasz dobrze ten język - spróbuj aplikować! Tu są oferty z językiem angielskim: http://bit.ly/2qAeOZ4

Martin90

Witam, ja z kolei chciałem się zapytać czy w Capgemini są organizowane staże? Sprawa wygląda w ten sposób,że biorę udział w Programie UE ,,Praca dla młodych" , który organizuje staże z gwarancją zatrudnienia , a z racji tego,że znam dobrze angielski oraz pracowałem wcześniej w obsłudze klienta to poważnie myślę nad nawiązaniem współpracy z Capgemini. Jestem z nimi związany na czas trawania tego projektu, dlatego musi być to forma zatrudnienia w ramach stażu przez pierwsze 3 miesiące, a dopiero po tym okresie umowa o pracę. Pozdrawiam.

@Martin90

Program stażowy dla Krakowa, Katowic i Opola rusza wkrótce, ale nie gwarantujemy zatrudnienia wszystkim jego uczestnikom. Jeśli się zdecydujesz, zapraszamy:) Wkrótce podamy szczegóły na naszym oficjalnym profilu Facebook.

kamil
@Gosia

Możesz powiedzieć po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej z team leaderem mogę spodziewać się odpowiedzi?

Admirał

Gosia, na kawę czy rekrutację? :D

@Admirał

Na kawę i rozmowę:)

olalaaa

Cześć, Mam angielski na poziomie B2 - C1. Z pisaniem nie mam żadnego problemu ale w mowie mam pewne problemy, blokada - a przy tym stres.. Myślicie, że warto składać CV? Bardzo zależy mi na pracy w korpo..

@olalaaa

Hej Ola, spróbuj koniecznie, szczególnie jeśli Ci zależy. Ja pamiętam swoją rozmowę jak dziś, byłam tak zestresowana, że zaliczyłam kilka wpadek:) Starałam się do tego przygotować i wcześniej trochę potrenowałam rozmowę po angielsku ze znajomymi - polecam tą metodę:)

Bogna
@olalaaa

Hej, jak najbardziej wysyłaj! Pracuje w oddziale w Katowiach i ciągle do nas rekrutujemy osoby z angielskim :)

pawel

Witam, jestem obecnie w trakcie rekrutacji do Capgemini Krakow i z mojej strony wygladalo to tak ze wyslalem swoje cv, tydzien pozniej zadzwonila Pani z HR, zapytala czy jestem zainteresowany praca po czym uzgodnilismy termin rozmowy telefonicznej, ktora odbyla sie dzis, czesciowo po angielsku. Oczywiscie przygotowalem sie wczesniej, rozmowa byla w spokojnej atmosferze, troche pytan o doswiadczenie zawodowe troche prostych pytan z IT. Po zakonczonej rozmowie dowiedzialem sie ze do 2 tygodni sie ze mna skontaktuje dzial HR z informacja odnosnie wynikow rekrutacji. Trzymajcie za mnie kciuki bo zalezy mi na tej pracy bardzo :)

Ponad 3 tygodnie temu odbyłam telefoniczną rozmowę rekrutacyjną. Pani z HR powiedziała mi, że dostanę odpowiedź maksymalnie do 2 tygodni, jednak w dalszym ciągu nie otrzymałam żadnej informacji. Czy jest sens czekać dalej, czy lepiej sobie odpuścić?

Admirał
@Marta

Jedyne co pozostaje to czekać :) i szukać gdzie indziej. W Capie jest taki duży przemiał ludzi, że pewnie sami się gubią w tych rekrutacjach i możliwe, że zapominają odpisywać.

@Marta

Marto, dziękuję za sygnał! Sprawdzę co poszło nie tak, jednak potrzebuję więcej informacji. Podaj proszę swoje dane osobowe oraz stanowisko na jakie aplikowałaś - dla ochrony Twoich danych najlepiej wysłać je bezpośrednio na adres komunikacja.pl@capgemini.com.

@Admirał

Adrmirał, nie nazywałabym tego przemiałem, mamy dużo nowych klientów - z tego wynikają większe potrzeby rekrutacyjne:) Pozdrawiam!

@Gosia

Dzięki :) Wysłałam wiadomość.

@Marta

Dostałam odpowiedź, że dziś nasza rekrutacja się z Tobą skontaktuje:) Pozdrowienia!

@Gosia

Zgadza się, dostałam maila. Najpóźniej do jutra mam otrzymać informacje o wyniku rekrutacji. Mam nadzieję, że pozytywną ;) Dziękuję za pośrednictwo.

@Marta

Świetna wiadomość, trzymam kciuki!

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Kraków

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 85 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini