Capgemini

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 165 ocen.

Opinie o Capgemini

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capgemini

BRB

Tak samo jak @Laszlo_Kovacs wysłałem kilka aplikacji w ciągu ostatniego roku (oczywiście na stanowiska na które spełniałem wymagania) i nie było reakcji ze strony CapGemini. Trochę to dziwne bo inne firmy (dużo większe od CG) po pewnym czasie przynajmniej odpowiedziały... albo chociaż automat wysłał maila ;) Może rzeczywiście szukają tylko studencików na stanowiska za 3000,00 zł netto :)

Byly pracownik

Nie polecam pracodawcy. Ludzie sa traktowani przedmiotowo - mozliwosci rozwoju sa tylko dla osob z koneksjami kosztem tych kompetentnych. Brak pozytywnych aspektow dojrzalej korporacji - coachingu, mentoringu a zostaje czlowiek jako liczba odebranych zgloszen. Mozna sie zniechecic do korpo a nie wszystkie sa takie tragiczne.

Gosia
@Byly pracownik 13.11.2017 19:26
Nie polecam pracodawcy. Ludzie sa traktowani przedmiotowo - mozliwosci rozwoju sa tylko dla osob z koneksjami kosztem tych komp...

Cześć Były Pracowniku! Dasz znać co się stało na komunikacja.pl@capgemini.com? Pozdrawiam!

Łoś

Capgemini jako firma nie jest moim zdaniem złym pracodawcą bo zarobki jak i benefity nie są najgorsze. Jednak jeśli chodzi o charakter i tryb pracy, atmosferę to wszystko zależne jest od projektu, na który się trafi, gdyż każdy projekt tak na prawdę rządzi się swoim prawem. Ja np. mogę każdemu odradzić pracy na 8 piętrze w SBP na projekcie wspierającym pewną dużą niemiecką firmę transportową i logistyczną.

Gosia
@Łoś 01.11.2017 22:50
Capgemini jako firma nie jest moim zdaniem złym pracodawcą bo zarobki jak i benefity nie są najgorsze. Jednak jeśli chodzi o ch...

Hej, a możesz powiedzieć dlaczego? Napisz proszę na komunikacja.pl@capgemini.com.

Michal

Witam, Mamy pytanko czy angielski na poziomie B1 jest wystarczający aby pracować w Capie? Czy w firmie są jakieś zajęcia doszkalające ? jak dokładnie wyglądają benefity sportowe słyszałem że nie ma multisportu ale jest ok system, czy można go też wykupić dla osoby towarzyszącej jeśli tak to za ile.

Anna

cześć, interesuje mnie oferta na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych z językiem angielskim (late shift), proszę o informację w jakich godzinach należy się spodziewać pracy oraz czy grafik uwzględnia wolne soboty i niedziele?

Gosia
@Anna 04.10.2017 19:02
cześć, interesuje mnie oferta na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych z językiem angielskim (late shift), pr...

Hej! Generalnie praca jest w trybie pięciodniowego tygodnia pracy – poniedziałek – piątek. Co do godzin pracy – zależy to tak naprawdę od projektu. Na ogół zmiany popołudniowe rozpoczynają się po godzinie 12.00, są dodatkowo gratyfikowane i jeżeli zmiana kończy się po godzinie 22.30 pracodawca gwarantuje przejazd taksówką do domu w granicach Krakowa. edź

Andrzej

Śmieszna firma, człowiek idzie na rozmowę, odpowiada bezproblemowo na wszystkie pytania, zespół rekrutujący zadowolony. Następnie przedstawia swoją stawkę... i kończy się na "odezwiemy się do pana". Oczywiście jak tu pisali wyżej, odzewu brak. A dwa tygodnie później dostałem ofertę od konkurencji za dużo większą stawkę. Jak tak dalej pójdzie, to za niedługo zaczną zatrudniać studentów na umowę zlecenie.

Ja
@Andrzej 01.10.2017 13:03
Śmieszna firma, człowiek idzie na rozmowę, odpowiada bezproblemowo na wszystkie pytania, zespół rekrutujący zadowolony. Następn...

Capgemini jest korpo, który Krk płaci najgorzej. Jakby płacili tyle co konkurencja to by musieli zwinąć żagle. Po prostu wybrali kogoś tańszego niż Ty, wygrałeś los na loterii, haha.

Piotrek

Z przykrością stwierdzam, że niestety zawiodłem się na Capgemini. Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Front-End Developera. Pierwszy telefon otrzymałem bardzo szybko, bo już po pół godziny od wysłania przeze mnie CV. Dostałem zaproszenie do rozwiązania testów ze znajomości języka angielskiego, oraz analitycznego myślenia. Po rozwiązaniu testów odbyłem około półgodzinną rozmowę z Panią z HR, część po angielsku, część po polsku. Pani zapewniała, że Capgemini zawsze daje odpowiedź osobom biorącym udział w rekrutacji, niezależnie od jej wyniku. Dziś mija już miesiąc od tej rozmowy. Kontaktu niestety brak. Szkoda. Miło by było gdyby tak poważna firma dotrzymywała słowa, a nie trzymała człowieka w niepewności.

Gosia
@Piotrek 12.09.2017 18:49
Z przykrością stwierdzam, że niestety zawiodłem się na Capgemini. Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Front-End Developera...

Hej Piotrek, Przykro mi to słyszeć, nasi rekruterzy starają się skontaktować ze wszystkimi osobami, które miały u nas rozmowę. Przesłałam tą informację do nich jakiś czas temu, jeśli nie skontaktowali się jeszcze z Tobą - podeślij mi swoje dane na adres: komunikacja.pl@capgemini.com, poproszę ich o wyjaśnienie sprawy.

Enginer
@Gosia 25.09.2017 12:01
Hej Piotrek, Przykro mi to słyszeć, nasi rekruterzy starają się skontaktować ze wszystkimi osobami, które miały u nas rozmowę...

Jeżeli firma zapewnia, ze prześle feedbacka a nie robi tego to oznacza ,że nie działa profesjonalnie i nie szanuje kandydatów. Wiele firm tak robi ale zapewniają , obiecują bardzo wiele a w rzeczywistości jest inaczej. Wiec przestroga dla HR, improve IT a będzie lepiej. Pozdrawia Enginer

takaja

Jakas podpowiedz co do trybu pracy? pn-pt czy z weekendami? zmiany?

Beata
@takaja 04.09.2017 18:17
Jakas podpowiedz co do trybu pracy? pn-pt czy z weekendami? zmiany?

Hej! To zależy od projektu(działu) w jakim się pracuje. Większość pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach tzw. biznesowych czyli 8.30-17.00. Niektóre jednak działy, które świadczą usługi 24h na dobę pracują na zmiany. W trakcie rekrutacji możesz zaznaczyć, że interesuje Cię praca w godzinach biznesowych lub zmianowa czy np. w porach nocnych :)

Natalia

@Bohun - warto udać się na rozmowę z pracodawcą w celu poznania wynagrodzenia za stanowisko, na które poszukują kandydata. Będziesz od razu mieć okazję pokazać się z jak najlepszej strony i poznać dużo więcej szczegółów niż same widełki płacowe.

Bohun

Krótkie pytanie : stanowisko "Asystent ds. Wsparcia Klienta z językiem czeskim/słowackim"- widełki płacowe. Z mojej strony doświadczenie w pracy (zarówno małe firmy jak i wielkie korporacje). Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta.

onnnaaa

5000 brutto zaraz po studiach (kosmetologia) możliwe w Capegemini?

Andrzej
@onnnaaa 12.08.2017 15:34
5000 brutto zaraz po studiach (kosmetologia) możliwe w Capegemini?

Chyba jak zostaniesz "asystentką" prezesa.

RH+

@Gosia, usiłujesz zrobić tej firmie pozytywny PR wbrew rzeczywistości i opiniom, za wszelką cenę... Samo to o czymś świadczy.

Gosia
@RH+ 08.08.2017 07:24
@Gosia, usiłujesz zrobić tej firmie pozytywny PR wbrew rzeczywistości i opiniom, za wszelką cenę... Samo to o czymś świadczy....

Hej RH+, mam po prostu swoją opinię, bo pracuję tu dość długo i jeśli mogę w czymś pomóc - staram się to robić. Pozdrawiam!

zosia

Czy jest ktoś w stanie powiedziec ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku credit and collection analyst?:)

JuniorIT

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja na stanowisko Junior IT Specialist? W sumie w ofercie na stronie Capa nie ma żadnych konkretów jaki byłby preferowany profil kandydata (Jest wymagany angielski wiedza o sieciach ale co zawiera się w pojęciu: "generalna wiedza o IT?") Pytam się, bo jestem akurat na kursie Javy i Androida, powoli kończe i zaczynam rozgladać się za pracą w IT i chciałbym wiedzieć czy jest w ogóle sens aplikować.

Gosia
@JuniorIT 24.07.2017 16:02
Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja na stanowisko Junior IT Specialist? W sumie w ofercie na stronie Capa ni...

Cześć, co do wymagań dotyczących wiedzy o IT, dostałam taką odpowiedź: Chodzi tutaj o generalne zorientowanie w takich obszarach jak systemy operacyjne, sieci, obszar wirtualizacji i różnych technologiach z tym związanych. Sama rekrutacja to najczęściej: rozmowa telefoniczna, test językowy i rozmowa z team leaderem. Pozdrawiam!

Natalia

Wiele ofert pracy dotyczy stanowisk, na których wymagane jest posługiwanie się językiem obcym. Czy posiadanie certyfikatu językowego jest dużym atutem podczas rekrutacji? Ciekawi mnie też przebieg rozmowy telefonicznej - czy w jakikolwiek sposób weryfikowane jest posługiwanie się językiem w formie pisemnej przed kolejnym etapem rekrutacji?

Gosia
@Natalia 19.07.2017 22:32
Wiele ofert pracy dotyczy stanowisk, na których wymagane jest posługiwanie się językiem obcym. Czy posiadanie certyfikatu język...

hej, u nas wygląda to następująco: Certyfikat językowy jest mile widziany, ale niekonieczny. Przed rozmową wysyłamy kandydatom test z test z j. obcego + test analityczny. Rozmowa: pierwszy etap rekrutacji trwa ok 25 min i podczas tej rozmowy badamy kompetencje w języku angielskim. Jeżeli kandydat posługuje się jescze jakimś językiem obcym, to zlecamy mu tak zwanego language checka ( umawiamy kandydata na 15 min rozmowę np. w języku francuskim z lektorem ze szkoły językowej Selekt). Msam nadzieje, że pomogłam!

Laszlo_Kovacs

Kolega z Krakowa polecił mnie na kilka stanowisk w Katowicach, ale mimo że spełniam wszystkie wymagania, to nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi poza mailem. Czy poczekać jeszcze trochę (minęły ~2 tygodnie), czy pisać już na maila podanego przez Gosię? Jakieś rady?

Gosia
@Laszlo_Kovacs 10.07.2017 14:39
Dzięki za zainteresowanie! Pisać na tego maila komunikacja.pl@capgemini.com?

Tak jest:) czekam na wiadomość!

Laszlo_Kovacs
@Gosia 11.07.2017 11:26
Tak jest:) czekam na wiadomość!

Wysłane :)

woj

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko asystenta do wsparcia klienta niemieckojęzycznego. Język niemiecki znam na poziomie b1 i angielski tak samo, czy w tak wypadku warto się starać? Na jakim poziomie trzeba znać języki?

Angelus

Hejka, wie ktoś może ile można dostać na stanowisku junior IT support? Będę wdzięczny za odpowiedz! :)

pracownik (zadowolony)
@Angelus 14.06.2017 17:39
Hejka, wie ktoś może ile można dostać na stanowisku junior IT support? Będę wdzięczny za odpowiedz! :)...

2200 na reke

Angelus
@pracownik (zadowolony) 21.07.2017 13:13
2200 na reke

Dzięki za odpowiedz ????

Annna

Hej, chciała bym aplikowac na stanowisko English Customer Service Advisor. Nie mam doświadczenia jako advisor bezposrednio, ale angielski całkiem dobry, skończone studia w Anglii i 10 letni pobyt w UK. Ale moja znajomość języka jest raczej praktyczna B2, nie jestem pewna czy mogę go określić jako C1. Czy warto aplikowac, jak mniej więcej wygląda test sprawdzajacy znajomość języka ?

Annna
@Gosia 16.06.2017 11:38
Hej, koniecznie spróbuj! Poziom języka bedzie oceniony podczas rozmowy telefonicznej, jeśli zajdzie taka potrzeba możesz zostać...

Dzięki Gosiu, za odpowiedź. Na pewno spróbuję :)

Gosia
@Annna 16.06.2017 12:26
Dzięki Gosiu, za odpowiedź. Na pewno spróbuję :)

Trzymam kciuki!

ciekawy

Ktoś może mi powiedzieć ile dostanie netto Junior Network Engineer?

Pan Tadeusz

Capgemini Opole-Przydupasy maja lepiej,wieczny brak sluchawek,niedzialajace programy,stare laptopy,bardziej dba sie o mlodego pracownika niz o doswiadczonego,premie dostaja przydupasy mimo ze np byli na l4,łamanie praw pracowniczych wzgledem przerw.osoby mniej doswiadczone zajmuja wyzsze stanowiska mimo ze nie maja zielonego pojecia o swojej pracy.Pozdrawiam

Gosia
@Pan Tadeusz 26.05.2017 13:19
Capgemini Opole-Przydupasy maja lepiej,wieczny brak sluchawek,niedzialajace programy,stare laptopy,bardziej dba sie o mlodego p...

Cześć, jeśli masz złe doświadczenie związane z pracą w Opolu, opisz to proszę szerzej na komunikacja.pl@capgemini.com - postaram się to wyjaśnić!

olgierd

iść, popracować chwilę, wyszkolić się, poznać środowisko korpo i uciekać do fajniejszej i lepiej płatnej roboty. Takie jest moje zdanie.

Gośka

Czy Cap rzeczywiście szuka pracowników? Ciągle wiszą oferty niemiecki B2, włoski B2 itp.. nikt nie spełnia tych kryteriów? Czy tylko tworzą sobie bazę danych kandydatów? Jakie są ich realne wymagania co do języków?

Karola
@Gosia 17.05.2017 13:07
Cześć, dość mocno się rozwijamy, więc powstają nowe projekty, albo dochodzi do poszerzenia tych obecnie działających. Mamy bar...

Czy szukają Państwo pracownika z językiem arabskim i angielskim? Gdzie można wysłać CV?

Gosia
@Karola 20.09.2017 13:01
Czy szukają Państwo pracownika z językiem arabskim i angielskim? Gdzie można wysłać CV?

Hej, nie mamy stanowiska z językiem arabskim, za to z językim angielskim jest ich sporo: https://www.capgemini.com/pl-pl/kariera/wyszukiwarka-ofert-pracy/?search_term=english&filter_sorting=&filter_contract_type=

coccoc

Witajcie, wysłałem CV i dzisiaj dzwonił ktoś do mnie capa - niestety nie mogłem odebrać bo byłem na zajęciach, próbowałem oddzwonić (dlatego wiem, że to z capa) ale przemiła pani z recepcji powiedziała, że nie jest w stanie mi powiedzieć kto do mnie dzwonił, bo każdy ma taki sam nr. Orientuje się ktoś czy ludzie z HR oddzwaniają później czy po prostu wykreślają z listy i moje szanse przeadły? - zależy mi na pracy tam a nie chce wyjść na desperata ;d

Gosia
@coccoc 10.04.2017 15:30
Witajcie, wysłałem CV i dzisiaj dzwonił ktoś do mnie capa - niestety nie mogłem odebrać bo byłem na zajęciach, próbowałem oddzw...

Hej, możesz napisać na jaką pozycję aplikowałeś i jak się nazywasz na komunikacja.pl@capgemini.com - sprawdzę z rekrutacją czy Twoja aplikacja jest procesowana i może uda się ustalić dogodną godzinę na kontakt telefoniczny:) Jeśli więc potrzebujesz pomocy - daj znać.

RH+

Wszystko zależy, w którym dziale się pracuje. Ja oceniam to przez perspektywę swojego przypadku. Otóż pracowałem w CG na serwisie ponad 6 lat. 3 pierwsze lata - ok, potem projekty się pokończyły, klienci nie poprzedłużali umów, zaczęła się równia pochyła. W efekcie zostałem skierowany (bez pytania, czy mi się to podoba) do pracy na francuskojęzycznym serwisie, działającym na francuskojęzycznych systemach i aplikacjach oraz w oparciu o francuskojęzyczne instrukcje. I tylko drobny szczegół: ja po francusku "ni w ząb", a o tym, że Francuzi nie chcą mówić po angielsku wie każdy, kto się z nimi zetknął... Ciekawe co by było, gdyby ci klienci wiedzieli, jak "profesjonalnie" działa CG kierując do ich obsługi osoby nie znające języka ?... Skończyło się zwolnieniem mnie, bo tak naprawdę nie mogło być inaczej. Jednakże zarzuty były z palca wyssane i CG "odszczekało" je już grzecznie na pierwszej rozprawie w sądzie pracy, która trwała może 20 minut i skończyła się wycofaniem CG ze swego stanowiska. Pomijając powyższą historię powiem ogólniej: A) Co mi się podobało ? 1) Firma zatrudnia i wypłaca pensję. B) Co mi się nie podobało: 1) Atmosfera plotkarsko-wazeliniarsko-chamska, szczególnie w wykonaniu Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Pani Kierownik i Jej Psiapsiółek 2) Brak kompetencji - byłem informatykiem zatrudnionym w firmie z branży IT, a kierownikowali mi przedszkolanka oraz historyczka, nie znający elementarnych pojęć z tejże branży 3) Tumiwisizm - załatwić cokolwiek, jakąś zmianę na lepsze to jest nie do zrobienia, w tej materii są tylko ruchy pozorne 4) System ocen okresowych i zmuszanie pracowników do nonsensownej "nadaktywności" (jak ktoś w kwartale ileś tam razy się nie zasłuży ponad zwykłe obowiązki, to jest źle oceniany i nawet jeśli jest pracowitym superfachowcem, to podwyżki nie dostanie) 5) Totalny brak szkoleń/instruktarzy: siadasz na nowym stanowisku pracy i masz robić, choć systemu nie znasz; musisz dopytywać współpracowników a oni będą odpowiadać tyle, co sami wiedzą tak długo, aż się na twoje wypytywanie nie wkurzą (to się w CG nazywa dumnie "crosstraining"). 6) Bałagan w dokumentacjach - te francuskie materiały były nieaktualne, niedostosowane do stanu bieżącego (wersje systemów, działanie aplikacji, telefony i maile kontaktowe itd. itp., niektóre były nie ruszane od 12 lat !) 7) Korporacyjne myślenie i postawy w najgorszym tego słowa znaczeniu oraz oczekiwanie, że się te korpobzdety będzie nie tylko pokornie łykać i do nich stosować. Różnie się w życiu toczy i może okazać się, że "z braku laku" kiedyś coś jeszcze z tą firmą będę miał wspólnego. Ale jeśli nie będę naprawdę musiał, to oby nigdy.

emka
@RH+ 05.04.2017 11:28
Wszystko zależy, w którym dziale się pracuje. Ja oceniam to przez perspektywę swojego przypadku. Otóż pracowałem w CG na serwis...

Nic dodać, nic ująć, RH+, święte słowa!

Christopher M.

Po kilku miesiącach każą Ci przejąć całkowicie obowiązki osoby która jest na grade 3, za pensje jaką dostaje nowicjusz na grade 2. Super - nic dodać nic ująć. Niedługo za darmo trzeba będzie tam robić.

Capowicz :-)

Niestety czasami na odpowied trzeba troche poczekać... Ja polecalem już do Capa nie jedną osobe i nawet z polecenia osoby muszą troche poczekać na odpowiedz z firmy. Ja osobiscie pracuje w Capgemini już 6 lat i zostaję tam nadal. W porownaniu z innymi firmami na rynku Cap wypada nieźle... Mam znajomych w wielu podobnych (firmach IT) na śląsku i już nie jedna osoba wróciła do Capa... Poza wszystkim Capgemini to świetna firma szkoleniowa... Nie słyszałem jeszcze aby kolejny pracodawca kręcił nosem na informacje że się pracowalo w Capie... Bardzo polecam tą firme jako poerwsze zatrudnienie jak i pracę na stałe!

Rob

hej, możecie napisać ile można dostać w Capie na pozycji architekta ? pozdrawiam

okaryna

Witam, czy podczas rozmowy na stanowisko Junior Accountant with Italian będzie sprawdzana wiedza z zakresu księgowości? Znam język włoski na poziomie B2/C1 oraz angielski B1/B2, ale nie mam żadnej wiedzy, jeśli chodzi o księgowość i zastanawiam się, czy jest sens aplikować.

Gosia
@okaryna 30.01.2017 12:30
Witam, czy podczas rozmowy na stanowisko Junior Accountant with Italian będzie sprawdzana wiedza z zakresu księgowości? Znam...

Hej! Nowym pracownikom oferujemy pełne przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki. Nie oczekujemy wiedzy księgowej na stanowisko Juniorskie, więc aplikuj śmiało!

heheh
@Gosia 01.02.2017 11:24
Hej! Nowym pracownikom oferujemy pełne przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki. Nie oczekujemy wiedzy księgowej na stanowis...

przeszkolenie hehehe dobre ,jakie przeszkolenie ?niezly zart

takijeden

Czy jeżeli aplikowałem na stanowisko, nie dostałem umowy (byłem na rozmowie w siedzibie) to jest jakiś sens aplikowania na np inne stanowisko? czy taka osoba jak ja jest z góry skreślana i nie brana pod uwagę podczas następnej rekrutacji w ogóle? 2. Czemu połowa ogłoszeń jest po Polska a reszta w Ang? mam na te ogłoszenia odpowiadać angielskim cv czy może być polskie?;p Poproszę o odpowiedź kogoś kto pracuje w HR czy coś, jeżeli ktoś tu zagląda ;)

disapointed
@Gosia 24.01.2017 11:13
Cześć, nie pracuje w HR, ale skontaktowałam się z przedstawicielami tego działu. To, że nie dostałeś się na dane stanowisko abs...

Gratuluje Gosiu, jesteś rasowym zwierzem korporacyjnym, nie wiem, gdzie pracujesz, ale najwyraźniej straciłaś kontakt ze światem rzeczywistym i żyjesz mrzonkami, którymi karmi Cię Twój TL lub OPS... Fajne projekty zostały już dawno zamknięte, a teraz do władzy dorwały się szakale, nie życzę Ci, abyś na jakiegoś trafiła :) Zamordyzm, szykany i kompletny brak poszanowania człowieka - to aktualny trend w tej korporacji. A wszystko przy akompaniamencie stwierdzeń, że nikt nie jest przecież zmuszany tam pracować, a serwis zawsze może trafić do Indii..... Ech, żenada i nic poza tym.....!

NIka
@disapointed 14.02.2017 19:06
Gratuluje Gosiu, jesteś rasowym zwierzem korporacyjnym, nie wiem, gdzie pracujesz, ale najwyraźniej straciłaś kontakt ze świate...

ej no każdy ma swoje doswiadczenia, moje sa tez bardzo spoko - mialam fajne wprowadzenie do projektu, szkolenia. to ze Tobie nie poszlo nie znaczy ze tak jest wszedzie... take it easy! ja polecam, mnie w Capie jest dobrze. Zalezy do jakiego projektu trafisz, ale ludzie sa spoko, bardzo fajna atmosfera, zarobki zawsze moglyby byc wieksze - wiadomo.

Gosia

Przykro czytać taką opinię, szczególnie jeśli pochodzi od osoby, która była w Capgemini tak krótko. Znam masę świetnych ludzi, którzy pracują tu latami, nie noszą krawata i nie porwónują tego miejsca do obozu koncentracyjnego (swoją drogą to wyjątkowo obraźliwe porównanie). Jeśli chcesz opowiedzieć o swoim doświadczeniu możesz napisać na adres: komunikacja.pl@capgemini.com

nooowyp

mógłby ktoś coś napisać o zarobkach na stanowisku junior financial specialist - Katowice, ew jakieś informacje na temat 'late shift' tzn od której praca itd

Gosia
@nooowyp 12.01.2017 01:12
mógłby ktoś coś napisać o zarobkach na stanowisku junior financial specialist - Katowice, ew jakieś informacje na temat 'l...

Hej, zarobki poznasz już podczas procesu rekrutacji. Zmiany nocne są w godzinach 17.00 -1.30. Za taki late shift przewidziany jest dodatek plus bezpłatna taxi do domu:)

Ada

Na jakie wynagrodzenie brutto może liczyć junior accountant z komunikatywnym niemieckim i dobrym angielskim, bez doświadczenia?

pracownik (zadowolony)
@Ada 31.12.2016 15:41
Na jakie wynagrodzenie brutto może liczyć junior accountant z komunikatywnym niemieckim i dobrym angielskim, bez doświadczenia?...

2800 na reke

Fakir

Wymagania wysokie, zarobki beznadziejne, ludzie chamscy i ordynarni, zwłaszcza Agnieszka J. Jak dla mnie niedostatecznie!

Gosia
@Fakir 01.02.2017 09:15
Widać mało wiesz o ludziach z tej firmy!

Pracuję tu już ponad 5 lat, więc nie mogę się z Tobą zgodzić. Ludzie są tu niesamowici, będę to mówiła do końca świata!

Fakir
@Gosia 03.02.2017 11:22
Pracuję tu już ponad 5 lat, więc nie mogę się z Tobą zgodzić. Ludzie są tu niesamowici, będę to mówiła do końca świata!...

Swój swojego broni do końca :-))))

Mati21

Jak 2 tyg po rozmowie, nie dostałem maila ani żadnego telefonu to znaczy że mam czekać dalej czy szukać czegoś innego?

Mati21
@Pola 18.11.2016 09:14
Możesz napisać na praca.pl@capgemini.com - ja tak zrobilam i dali mi odpowiedź. Te procesy troche trwają i kontakt jest tylko z...

Dzięki ci bardzo

Capowicz :-)
@Mati21 17.11.2016 19:16
Jak 2 tyg po rozmowie, nie dostałem maila ani żadnego telefonu to znaczy że mam czekać dalej czy szukać czegoś innego?...

Niestety czasami na odpowied trzeba troche poczekać... Ja polecalem już do Capa nie jedną osobe i nawet z polecenia osoby muszą troche poczekać na odpowiedz z firmy. Ja osobiscie pracuje w Capgemini już 6 lat i zostaję tam nadal. W porownaniu z innymi firmami na rynku Cap wypada nieźle... Mam znajomych w wielu podobnych (firmach IT) na śląsku i już nie jedna osoba wróciła do Capa... Poza wszystkim Capgemini to świetna firma szkoleniowa... Nie słyszałem jeszcze aby kolejny pracodawca kręcił nosem na informacje że się pracowalo w Capie... Bardzo polecam tą firme jako pierwsze zatrudnienie jak i pracę na stałe! Kase wypłacają terminowo, ambitne osoby mogą awansować b. Szybko w strukturach Capa.

Ruda

Ja już tu jestem 5 lat i nie narzekam!

Lupita

Rozważam aplikowanie na stanowisko asystent ds wsparcia technicznego (klient hiszpańskojęzyczny) w Katowicach. Będę wdzięczna za kilka odpowiedzi na ważne dla mnie pytania: obsługuje się klientów z Hiszpanii czy Ameryki Łacińskiej? czy ten dział znajduje się w biurowcu przy ul. Chorzowskiej czy w Atrium? Jakie są godziny pracy? Czy można jakiej firmy klientami są osoby, które będę dzwonić, czy to jest praca na zlecenie Microsoftu czy jakiegoś hiszpańskiego zakładu pracy? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.

Grzesiek
@Lupita 29.10.2016 22:34
Rozważam aplikowanie na stanowisko asystent ds wsparcia technicznego (klient hiszpańskojęzyczny) w Katowicach. Będę wdzięczna...

Hej! Pracuje się od 8:00 lub od 11:00, klienci są z Europy i z Ameryki Łacińskiej, a biuro miesci się na Chorzowskiej w Katowicach

lupita
@Grzesiek 29.11.2016 12:30
Hej! Pracuje się od 8:00 lub od 11:00, klienci są z Europy i z Ameryki Łacińskiej, a biuro miesci się na Chorzowskiej w Katowi...

dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam.

Pszczola

A czy ktoś z Was może coś opowiedzieć o programie clikaj po niemiecku realizowanym w Opolu? Warto? Dzięki z góry za info:))

Zyniu
@Pszczola 20.10.2016 12:18
A czy ktoś z Was może coś opowiedzieć o programie clikaj po niemiecku realizowanym w Opolu? Warto? Dzięki z góry za info:))...

Cześć, Uczestniczyłem w Clickaju i powiem szczerze, że fajna sprawa. Nie dość, że zdobyłem doświadczenie to jeszcze poprawiłem język, a nawet nie musiałem żadnej lojalki podpisywać, że po skończonym kursie zostanę w firmie, więc luz. Wygląda to tak, że przychodzisz do pracy na 4 godziny i wdrażasz się do obsługi klienta, a potem na kolejne 4 godziny idziesz uczyć się w grupie języka niemieckiego. I tak przez 2 miechy i do tego normalna pensja za to wszystko.

Pszczola
@Zyniu 20.10.2016 15:00
Cześć, Uczestniczyłem w Clickaju i powiem szczerze, że fajna sprawa. Nie dość, że zdobyłem doświadczenie to jeszcze poprawiłem...

Jeśli dobrze rozumiem jesteś ich pracownikiem?aktualnym czy byłym? Opole czy Kato? a jak w praktyce wygląda praca? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Pytam bo różne rzeczy ludzie piszą;) dzięki:))

anonim

(usunięte przez administratora)

K
@Pola 29.09.2016 11:25
Hej, ja jako pracownik czuje sie zadbana - wiem,ze to zabrzmi jak patologia, ale wczesniej pracowalam w miejscu gdzie musialam...

Ja jak najbardziej polecam, przed zatrudnieniem dużo czytałam opinii innych osób, ale nie przejęłam sie nimi na całe szczęście, opinia opinii zawsze będzie nie równa bo niektórzy trafia do fajnego zespołu gdzie panuje super atmosfera i od razu sie lepiej pracuje, a niektórym sie nie uda wdrożyć. Zazwyczaj opinie piszą osoby, które są niezadowolone z pracy bo tylko takie osoby myślą o tym zeby opowiedzieć o swoich doświadczeniach publicznie, a te które są zadowolone po prostu zapominają o tym, ze przez opinie mogą pomoc komuś w wyborze pracy. :) ja zostawiam ta pozytywna, szczególnie polecam dla studentów bo można pogodzić prace z uczelnia.

Ola
@K 09.01.2017 15:34
Ja jak najbardziej polecam, przed zatrudnieniem dużo czytałam opinii innych osób, ale nie przejęłam sie nimi na całe szczęście,...

Absolutnie się z tym zgadzam!

anonim

(usunięte przez administratora)

Pola

Aplikuj, to fajna firma i daje stabilną pracę - myslę, że warto!

nesca

Zapomniałem dodać, że chodzi o lokalizację w Katowiacach :)

nesca

Witam, Generalnie w zestawieniu z innymi firmami i wyrażonymi na ich temat negatywnymi opiniami w niniejszym serwisie Capgemini wypada naprawdę nieźle. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Was. Interesują mnie stanowiska Resource Manager lub Application Management Specialist. Czy ktoś orientuje się jakie są widełki na tych stanowiskach? Z góry dzięki za pomoc.

Aneta

Poszukujemy kandydata z biegłym niemieckim do pracy w Międzynarodowej Firmie Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zapytania na adres amalanowska.linguajob@gmail.com prześlę ofertę pracy. Proszę powołać się na serwis gowork

anonim

(usunięte przez administratora)

Kaśka

Właśnie tak, jest strasznie dużo ofert róznych, a Capgemini wspiera transfery wewnątrzfirmowe:)

anonim

(usunięte przez administratora)

obeznana
@Olka 22.09.2016 10:09
hmm, egzotyzne języki są zawsze w cenie, raczej nie ma szans na wylądowanie na bruku, raczej na przejscie do innego działu jeśl...

Nie masz racji, jeśli projekt nawet z mega niespotykanym językiem się kończy, rzadko kiedy taka osoba ma szanse na inną ofertę, bo to angielski i niemiecki królują obecnie w Capie....

Gosia
@obeznana 27.04.2017 21:58
Nie masz racji, jeśli projekt nawet z mega niespotykanym językiem się kończy, rzadko kiedy taka osoba ma szanse na inną ofertę,...

Hej, miałaś taką sytuację? W wolnej chwili napisz na komunikacja.pl@capgemini.com . Z tego co wiem większość osób zostaje w firmie i otrzymuje oferty przeniesienia do innego projektu. Jeśli w Twoim przypadku było inaczej, koniecznie daj znać!

Nowy

Powiedzcie mi, jakie są koszty utrzymania pracownika? Te benefity, ubezpieczenie, opieka medyczna... ile odejmuja od wyplaty? Przy umowie 3100 brutto? Ile dostane do ręki?

pracownik
@Nowy 16.09.2016 23:49
Powiedzcie mi, jakie są koszty utrzymania pracownika? Te benefity, ubezpieczenie, opieka medyczna... ile odejmuja od wyplaty? P...

ok 2200zl na reke

daszna

czy pracuje ktos zdalnie?

Olka
@daszna 07.09.2016 15:28
czy pracuje ktos zdalnie?

Tak! :)

gdf

HR jest od ochrony firmy.

memyselfandI
@gdf 05.09.2016 17:14
HR jest od ochrony firmy.

Gorzej, gdy to HR wkopuje firmę w kłopoty ;)

miszcz

prosze nie awansujecie na Team Lidera taki szpetnych kobiet !!! brzydkie kobiety mszcza sie na swoich podwladnych za kompletny brak aparycji...

emp

Firma musi mieć naprawdę problemy z dostępem do _dobrych_ pracowników, skoro nawet zaczyna angażować się w dyskusje tutaj. Jednak widzę, że poziom odpowiedzi też żenująco sztuczny, jak z korpo najgorszego kalibru. ;)

pola_1987
@emp 22.08.2016 14:45
Firma musi mieć naprawdę problemy z dostępem do _dobrych_ pracowników, skoro nawet zaczyna angażować się w dyskusje tutaj. Jedn...

a moim zdaniem to miłe, że sprawdzaja co tu sie dzieje. nie rozumiem po co hejtowac jak sie nie daje zadnych konkretow, totalny bezsens. chce zaczac tam prace i slysze od wszystkich,ze jest ok i ludzie fajni. ten niewolnik to byl we wszystkich dzialach,ze tak sie wypowiada,czy co? jak byl problem, to trzeba bylo napisac np do hr,a nie jojczyc teraz po forach.

były niewolnik
@pola_1987 23.08.2016 11:23
a moim zdaniem to miłe, że sprawdzaja co tu sie dzieje. nie rozumiem po co hejtowac jak sie nie daje zadnych konkretow, totalny...

Napisać do HR?! To zabawne, ale widać, że młoda z Ciebie osóbka i doświadczenie zawodowe masz raczej znikome.... W tej firmie HR to tylko fasada, nie potrafią prawidłowo i terminowo przygotować zwykłej umowy o pracę, o znajomości Kodeksu Pracy i innych kompetencjach już nie wspomnę.... Oczywiście możesz się poskarżyć, ale oni są aktywni tylko wtedy, kiedy to tobie mają dokopać - w drugą stronę tak to nie działa...... I nie bazuję wyłącznie na własnej opinii, kilka lat w tej korporacji dało mi wgląd w różne działy i wiem, o czym mówię. Oczywiście muszą publicznie zaprzeczać, tylko wielcy potrafią przyznać się do błędu i porażki :(

Zostaw opinię o Capgemini - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capgemini