CapGemini

Opinie o CapGemini

Iwona

@Mila droga Mila co możesz powiedzieć o firmie Capgemini? Jakie są warunki pracy? Na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Aktualnie firma poszukuje na stanowiska Cash Applications Specialist German Speaker – New Client , C2C Senior Finance & Accounting Process Specialist , Junior Linux Engineer . Czy ktoś jest zainteresowany którąś z ofert?

Iwona

@Mila to ważne trafić do sympatycznego zespołu i dogadywać się ze współpracownikami. Co możesz nam powiedzieć na temat pracy w CapGemini?

Mila
@Iwona 13.03.2017 13:21

A na przykład to, że pisze się Capgemini - nie wiem skąd taki zapis, drogi go worku?

Mila

Fajnie jest, super ludzie!

anai

na jakim stanowisku pracowałaś w Capgemini Polska @Gosia, aktualnie poszukują na stanowisko młodszy specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim i zastanawiam się nad aplikowaniem, bo wymagań jakiś wyjątkowych nie mają poza językami, ale nie podają warunków zatrudnienia i to mnie wstrzymuje

Gosia

Wspominam super. Byl czas na szkolenia, samorozwoj. Presja umiarkowana. Finansowo srednio ale moja wina bo negocjator ze mnie kiepski. A znam b zadowolonych z warunkow finansowych.

Gosia

@pan dysk: jeśli chodzi o kwalifikacje wszytsko znajdziesz w opisie stanowiska, które Cię interesuje, sprawdź nasze ofety na (usunięte przez administratora) @korek: Jeśli chodzi o Warszawę, to zwykle proces rekrutacji składa się z 3 etapów, 1.Wywiad z HR 2.Rozmowa z konsultantem technicznym 3.Końcowa rozmowa z dyrektorem zespołu @Pan Idealny: Wyślij swoje dane i nazwę stanowiska na jakie aplikowałeś tu: recruitment.pl@capgemini.com, postaramy się pomóc. Pozdrawiam!

Pan Idealny

Ja pasowałem idealnie do oferty pod każdym względem, mieli ciśnienie, więc wszystko wydawało się dogadane i miałem pozytywne zdanie o procesie rekrutacji, ale tak jak wydzwaniali, to przestali się się zupełnie odzywać i odpowiadać na maile, jakby kto tam umarł. Powód: kasa, a było to uczciwa kwota i znacznie mniejsza niż za każdego szanującego się specjalistę z podobnym doświadczeniem. Tak się nie robi, no chyba że nie ma się za grosz szacunku dla ludzi coś wartych dla firmy.

korek

Aplikowałem dokumenty i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii zwiazanych z rekrutacja z góry dziekuje za odpowiedzi...

Szwajcarski Krytyk

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie CapGemini to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. About us Capgemini Business Process Outsourcing is one of the first and the biggest outsourcing centers in Poland provi... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711187?keywords=&region=

Rozczarowana

Jestem szczerze rozczarowana tym, jak firma traktuje aplikujących kandydatów. Po wysłaniu CV, oddzwoniła do mnie przemiła pani, informując, że zaprasza mnie na telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną następnego dnia o 10:30. Kazała też przygotować się dobrze z wiadomości o firmie. Cały dzień i noc spędziłam na tym, żeby jak najlepiej się zaprezentować i pokazać co potrafię, bo tak zależało mi na tym stanowisku. Niestety, telefon nigdy nie miał miejsca. Nie zostałam też poinformowana, że rezygnują z mojej kandydatury. Napisałam również do nich maila (być może przeoczono przez pomyłkę moją kandydaturę). Niestety, nikt mi nie odpisał. To zachowanie ze strony firmy jest CHAMSKIE, NIEPROFESJONALNE i skoro potrafią w ten sposób traktować pełnych nadziei aplikujących, to można samemu wysunąć wnioski jak traktują swoich klientów. ODRADZAM.

Ras

hej Czy możesz podać nazwę stanowiska, na którym pracujesz? Co z wysokością wynagrodzenia?

Anonim

Hej. Pracuje we Wroclawskim Capie, po przejsciu 3-miesiecznego okresu probnego dostalem umowe na czas nieokreslony. Co do zarobkow nie jest zle, jednak nie ukrywam ze zostalem zatrudniony z praktycznie zerowa wiedza techniczna. Jesli twoim modelem firmy jest siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i odpisywanie na maile to tam rowniez to znajdziesz. Jesli wymagasz czegos wiecej, chcesz awansowac poszerzac wiedze i piac sie do gory to jak najbardziej jest to mozliwe jednak nikt Ci niczego gotowego pod nos nie podsunie. To chyba normalne? Swoje 8 godzin pracy, oprocz samej pracy w projekcie poswiecam na samodoszkalanie z innych zakresow, szkolenia online itd. sa tym bardziej przydatne gdy mam mozliwosc sprawdzic swoja wiedze na postawionych systemach i poprostu pytajac ludzi doswiadczonych. Co do atmosfery, mi bardzo odpowiada. Nie ma tzw. wyscigu szczurow - jesli mozna na tobie polegac, jestes uczynny i kumaty to trafiles w dobre miejsce. Pamietajmy ze ludzie to tylko ludzie, i chamow mozna znalesc wszedzie. Zauwazcie ze ci ktorzy pisza posty w stylu: cap to dno itd. to najczesciej nieudacznicy oderwani od rzeczywistosci, myslacy ze reprezentuja soba niewiadomo co a dajacych sie nabic w butelke przy pierwszym spotkaniu.

dart

Hej, czy kto. mógłby mi powiedzieć jak wyglądają testy z Outsourcing .Chodzi mi o test komputerowy ,co trzeba by wiedzieć???? i czego sie spodziewać??? [usunięte przez administratora]

Brałem udział w rekrutacji we Wrocławiu. Trafiłem na miłe, profesjonalne Panie z HR, ale już spotkanie i kontakt z Panem ( usunięte przez administratora )W nie należały do przyjemnych. Dodatkowo ( usunięte przez administratora ) W obiecał, że poinformuje o swojej decyzji w ciągu dwóch tygodni - niestety nie dotrzymał słowa. Chyba jest tak jak pisał ktoś przede mną - po prostu mają Cię za śmiecia i nic więcej...

edik

To może teraz coś na temat BPO w Katwoicach.. zatrudniają na jedno stanowisko, pracujesz na drugim, po czym stwierdzają że się nie nadajesz na to na które zostałeś zatrudniony, nie mając nawet możliwości wykazania się na nim, testy wstępne jak byś co najmniej stratowął na stanowisko menagera, tymczasem ty ubiegasz się tylko na CSR.. Smieszne procedury dostajesz po łbie nawet za jakieś głupoty typu że nie wstawiłeś przecinka po best regards... (po co nie weim- ale procedura jest procedurą). Zasada której należy się tam ogólnie trzymać: 1. Nie zadawaj pytań nawet jak cię o to proszą, źle postrzegane bo czaasmi mogą nie znać odpowiedzi i będziesz mieć problemy.. Ja już tam nie pracuję, mają cię ogólnie za śmiecia.. jesteś dla nich tylko tanią siłą roboczą...

pytanie anonim

witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak długo należy czekać po 3 etapie rekrutacji. mialem juz trzecią rozmowę na lubiczu z dwoma panami i juz minąl tydzien i nikt sie nie kontaktowal. mowili że trzeba czekac 2 tygodnie na odpowiedz ale cos nie chce mi sie w to wierzyc. proszę o jakies info. pozdrawiam

juz tam nie pracuje

znam osoby, ktore sobie tam poszybowaly, ale to mniejszosc. znam tez takie, ktore 4 lata czekaly na awans. jedna osoba awans wymusila, przedstawiajac oferte od firmy konkurencyjnej. tak tez mozna :) wszystkio zalezy od dzialu i przede wszystkim od ukladow. nie znam osoby zadowolonej z pracy w capie.

oz

Kolejny, chyba firmy pomyliles, pracuje od 3 lat i chwale sobie, zarabiam 3krotnie wiecej niz na strcie, do tego szkolenia i doswiadczenie w miedzynarodowym srodowisku, dali mi rownez szanse na delegacje do uk, pakiet socjalny to kolejny plus.

dupa

beznadziejna firma

karo

ja tam juz nie pracuje i stanowczo odradzam .. zalezy jaki dzial, ale prywata , malostkowosc, plotkarstwo... tragedia, finansowo daleko za konkurencja.

zuzia

Firma nie daje szans...taaaa... to moze sie wypowiesz cos wiecej. Dlaczego tak twierdzisz? Dla mnie np. jest ok. W ciagu trzech lat awansowalam od 1st line, przez Back Office i na Team Leadera a pensja podniosla mi sie prawie dwukrotnie. Poznalam swietnych ludzi, firma daje opieke zdrowotna, pakiet socjalny i zapewnia rozwoj w miedzynarodowej firmie. No, coz... jak dla mnie niezle ale malkontenci zawsze sie znajda.

bryzio

no tak, jak sie nie udalo nieudacznikowi to firma nie daje szans... moze czegos zabraklo ?

Firma nie daje szans na rozwoj. Nie polecam

Druga linia techniczna

Słowa kojarzące się z CapGemini (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, żmudna ale i rozwojowa, stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niezłe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są naprawdę ok (znaczy koledzy, bo menedżment ch...). Od jakiej stawki można negocjować pensję ? 1500 netto na początek. Jest parę działów, w których wzrasta o 1000 netto na rok. Ale po 3 latach raczej nie podskoczysz. Najbardziej podobało mi się w CapGemini: Zespół, wiedza którą zdobyłem, otrzaskanie w standardach pracy międzynarodowej. Najbardziej nie podobało mi się w CapGemini: Management mojego działu.

Zostaw opinię o CapGemini - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CapGemini