PERFORMANTE SP. Z O.O.

Opinie o PERFORMANTE SP. Z O.O.

Maja

@Gość jasne, takie rozwiązanie jest najlepsza. Ale, żeby się dostać trzeba przejść przez rekrutacje. Może masz jakieś rady? Wiadomo, że z takimi radami stres będzie mniejszy i może bez problemu uda się dostać pracę w PERFORMANTE. Szczególnie, że szukają osób na kilka stanowisk. Oferty są dostępne na serwisie gowork.pl

Melih

Dobra firma, aby zacząć swoją karierę w online marketing. Praca jest ciekawa i rozwijająca. Wspólpracownicy są mili i przyjaźni.

Maja

@Aleksa, @Tina czyli pracując w PERFORMANTE ma się szansę i możliwości rozwoju. Wszystko co zostało wymienione brzmi zachęcająco. Co jeszcze mogłabyście doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

@Maja 21.09.2017 12:11

Radzę aplikować i przekonać się już podczas rozmowy rekrutacyjnej, że warto :)

Aleksa

Bardzo dobrze przeprowadzony proces rekrutacyjny, byłam o wszystkim poinformowana od początku. Performante jest firmą nastawioną na pracownika, na jego rozwój i potrzeby. Jest wiele możliwości rozwoju, moja praca nie jet powtarzalna, praktycznie codziennie zdobywam nowe doświadczenia, mam na swojej drodze nowe, ciekawe wyzwania i zdobywam nowe umiejętności. Polecam pracę tutaj w 100%

Maja

@Gość a jakie są te możliwości rozwoju? Czy sama praca jest rozwojowa? A może firma oferuje szereg szkoleń? PERFORMANTE szuka dużo osób (http://performante.com/careers), więc opinie z pierwszej ręki będą przydatne.

Tina
@Maja 06.09.2017 13:02

Cześć Maja, poza możliwością udziału w szkoleniach oraz wybrania dalszej ścieżki kariery zawodowej, każdy z naszych pracowników ma szansę współuczestnictwa w różnych projektach, a także wychodzenia z inicjatywą i wdrażania w życie swoich pomysłów. To niewątpliwie daje szansę na rozwój, ponieważ nie skupiamy się na swoich kilku powtarzalnych zadaniach, nie nudzimy się, uczymy się od osób doświadczonych i wierzymy, że rozwój pracownika to rozwój firmy, którą razem współtworzymy :)

Gość

Szerokie możliwości rozwoju i współpraca z kompetentnymi ludźmi – dla mnie to duży plus!

Maja

@Antoni rozumiem, że w Twoim wypadku proces rekrutacji przeprowadzony był profesjonalnie. @pffftakie sytuacje warto zgłaszać. Czy przesłałeś informacje o tym jakie nieprawidłowości wystąpiły podczas Twojego procesu rekrutacji do firmy lub też kontaktowałeś się samodzielnie z rekruterką? Możliwe, że było to jednorazowe niedopatrzenie.

Antoni

Ja mam pozytywne doświadczenia. Mam wrażenie, że to fajna firma, mają dużo obcokrajowców, jak byłem na rozmowie, widać było, że mają fajną atmosferę, ludzie sobie pracowali na kanapie, w kocykach. Mają wysokie wymagania, szczególnie co do angielskiego. Rekruterka była ze mną na bieżąco w kontakcie, wiedziałem na jakim etapie jest proces i dostałem feedback. Dużo rekrutują, może za jakiś czas zaaplikuję jeszcze raz, zobaczymy.

pfff

Rekruterka urwała kontakt. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi po wstępnej rozmowie. Brak profesjonalizmu.

Maja

@Dawidto ważne, że pracownicy mają poczucie że ich zdanie jest brane pod uwagę oraz mają możliwość wpływania na to jak wygląda praca w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w PERFORMANTE?

Dawid
@Maja 18.04.2017 11:18

@Maja: dla mnie osobiście była to miła odmiana w stosunku do agencyjnych "korporacji", tutaj demokracji jest znacznie więcej. Za przykłady podać mogę cotygodniowe spotkania, na których w gronie całej firmy (obecnie około 50 pracowników) dyskutowane są najważniejsze tematy, decyzje i ustalenia. Każdy może zabrać głos lub anonimowo zgłosić sugestię, która zostanie na spotkaniu przeczytana i poddana pod dyskusję. A takich przejawów jest więcej :)

Gość

Bardzo mili ludzie, międzynarodowe środowisko. Myślałam, że mają biura globalnie ale siedziba mieści się w Warszawie

Dawid

Miejsc, gdzie Twoje zdanie się liczy!

Zostaw opinię o PERFORMANTE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERFORMANTE SP. Z O.O.