S.D.T Real Lubin

Opinie o S.D.T Real Lubin

jezz

Pracuję w realu i jestem przerażony mobbingiem który stosuje tam kier.ochrony!!! Pracownicy przychodząc do pracy nie wiedzą do czego się uw pan znowu przyczepi.Zarabiają psie pieniądze a wymaga od nich poświęcenia i umiejętności większych niż w policji czy w wojsku.Zastrasza ich ciągłymi uwagami o ewentualnym zwolnieniu za byle pierdołę przy czym sam boi się przychodzić na zatrzymania złodziei i ogólnie mało czym się zajmuje oprócz dołowania swoich pracowników.

Zostaw opinię o S.D.T Real Lubin - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.D.T Real Lubin