Opinie o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
XE Nowy wpis
Inne

Jak wygląda w firmie praca jako Specjalista ds. sprzedaży reklam? Wymagają kierunkowego wykształcenia związanego z marketingiem, ale po wgłębieniu się w ofertę, coś mi się wydaje, że to jednak stanowisko bardziej związane ze sprzedażą? :) Trochę tu przestój z informacjami się zrobił, napisze ktoś aktualnie obowiązujące widełki w firmie? Co z podwyżkami, premiami?

Rekrutacja Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy była tutaj osoba, która pracowała na sekretariacie?? Jak atmosfera w pracy? Czy warto tam iść?

Elea Nowy wpis
Były pracownik
@Rekrutacja

Pracowałam, ale za poprzedniej władzy. Praca przyjemna, czasami wymagająca, ale atmosfera na sekretariacie jak najbardziej ok. Oczywiście zawsze są jakieś spinki między ludźmi ale ogólnie miejsce pracy ok.

Józek Nowy wpis
Inne

Bardzo dobra ale jednocześnie wymagająca firma. Generalnie polecam bo to dobre miejsce do pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Eryk
@Pytanie

Odpowiem tak: Luźne to mogą być troki od kaleson! Masz sprzedawać, sprzedawać i jeszcze raz sprzedawać!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Nauczyciel Historii
Mielec
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel język migowy PJM
Katowice
Szkoła Policealna GoWork
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ewelina
Inne

Czy firma potrzebuje może specjalistów do sprzedaży ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pawcio

Dotyczy newslettera. Proponując publikacje typu "Nowe prawo budowlane i przepisy wykonawcze" proszę o podawanie informacji o możliwości odstąpienia od tak zawartej umowy. Na ogół zmusza się zamawiającego do zakupu publikacji przez co najmniej 3 miesiące. Pomimo chęci rezygnacji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tonik
Inne

Konkurencja chce dołożyć firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Filip
Inne

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie jakieś rekrutacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wytrych

Bardzo przepraszam za obraźliwy wpis zamieszczony w dniu 02.10.2014 r. o godz. 13:30:29, który napisałam używając nicka wytrych. Treść mojego wpisu znieważała Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. oraz naruszała dobra osobiste tej spółki. Komentarz zawierał nieprawdziwe informacje oraz pomówienia, które wprowadziły w błąd opinię publiczną i narażały Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. na utratę zaufania klientów oraz potencjalnych pracowników. Treść mojego komentarza jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego i oszczerczego komentarza. Renata Jaworska:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
karolina777

Może warto wiedzic przede wszystkim, że przez wydawnictwo przeszlo kilkudziesieciu (może nawet do setki) handlowców i ciagle tak się dzieje. Pytanie czy to każdy hadlowiec jest zły czy coś jest jednak nie tak z tym wydawnictwem. Co prawda pracowałam tam krótki czas, ale atmosfera , która tam panuje jest nie do zniesienia. Wielka pani szefowa to wampir energetyczny, która ciągle wzywa na dywanik i dyscyplinuje ostro z budzetu. Jej powiedzonko i "co zamierzasz z tym zrobic" odnośnie budzetu można wpisac do kanonu zachowań antymotywacyjnych. Poza tym klienci ciagle pytają o zmiany personalne handlowców, ale nikt nie śmie powiedziec im prawdy. Sprzedawac trzeba wszedzie, ale umiec motywowac czy szkolic to podstawa w każdej dobrej firmie, a w tym wydawnictwie po prostu zwalnia sie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
peroratorka

Uuuu to skoro protegowanym jest tam źle ...to widzę , że chyba coraz gorzej się dzieje. Całokształt tego podmiotu jest smutny i na dziwnie niskim poziomie, ponieważ mają świetny potencjał w samym dostępie do danych o specjalistach branży budowlanej , ale z ofertą nie dzieje się nic przełomowego . Kolejny tom , następnego tak samo wyglądającego tytułu....Nie tędy droga Panie Prezesie. No i ta redakcja, która po raz kolejny rok z rzędu pisze o tym samym u tych samych autorów...Żałosne przy takiej ilości dostępnych źródłach i specjalistach.Praca silnie odtwórcza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ło rety

Hehe, uciekają stamtąd nawet protegowane lizusy :)))

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szarik

Czyją naprawdę własnością jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciekawostka

Zaiste ciekawe, która koleżanka broni firmy koleżanki. Doprawdy niezwykła ripota...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
eNKa

Mam koleżankę, która twierdzi, że na pensji i prowizji zarabia tam od lat grube tysiące!

mozaika

Radzę uważać na tę firmę. Dają ogłoszenie na sekretarkę, a tak naprawdę szukają taniej siły roboczej do handlowego. Szkoda czasu!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Okitajło

No cóż miejsce jakich wiele, w których zbyt wiele się nie dzieje.Przepraszam , dzieje się wiele , ale nie to co powinno. Osoby , które mają na sobie 80% ciężaru pracy to Graficzka, redakcja (ale nie miesięcznika) oraz część działu handlowego ( nie wszyscy po równo). Do tego ciągłe rotacje i zwolnienia ludzi z biura reklamy - 1 osoba co 3-4 miesiące. Uroczo.Jeżeli zastanawiasz się nad pracą tam , to tylko na przeczekanie. Jeżeli jesteś inteligentną, sprytną osobą sam zorientujesz się , że coś jest nie tak po około 3 tygodniach pracy(usunięte przez administratora)Jest to przykre, ale niestety prawda.Całe życie się człowiek uczy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii