Opinie o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Czy była tutaj osoba, która pracowała na sekretariacie?? Jak atmosfera w pracy? Czy warto tam iść?

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Józek Nowy wpis

Bardzo dobra ale jednocześnie wymagająca firma. Generalnie polecam bo to dobre miejsce do pracy.

Czy w Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Eryk Nowy wpis
@Pytanie

Odpowiem tak: Luźne to mogą być troki od kaleson! Masz sprzedawać, sprzedawać i jeszcze raz sprzedawać!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik administracyjny/obsługa sekretariatu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewelina

Czy firma potrzebuje może specjalistów do sprzedaży ?

Pawcio

Dotyczy newslettera. Proponując publikacje typu "Nowe prawo budowlane i przepisy wykonawcze" proszę o podawanie informacji o możliwości odstąpienia od tak zawartej umowy. Na ogół zmusza się zamawiającego do zakupu publikacji przez co najmniej 3 miesiące. Pomimo chęci rezygnacji.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.?

Tonik

Konkurencja chce dołożyć firmie?

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie jakieś rekrutacje?

wytrych

Bardzo przepraszam za obraźliwy wpis zamieszczony w dniu 02.10.2014 r. o godz. 13:30:29, który napisałam używając nicka wytrych. Treść mojego wpisu znieważała Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. oraz naruszała dobra osobiste tej spółki. Komentarz zawierał nieprawdziwe informacje oraz pomówienia, które wprowadziły w błąd opinię publiczną i narażały Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. na utratę zaufania klientów oraz potencjalnych pracowników. Treść mojego komentarza jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego i oszczerczego komentarza. Renata Jaworska:)

karolina777

Może warto wiedzic przede wszystkim, że przez wydawnictwo przeszlo kilkudziesieciu (może nawet do setki) handlowców i ciagle tak się dzieje. Pytanie czy to każdy hadlowiec jest zły czy coś jest jednak nie tak z tym wydawnictwem. Co prawda pracowałam tam krótki czas, ale atmosfera , która tam panuje jest nie do zniesienia. Wielka pani szefowa to wampir energetyczny, która ciągle wzywa na dywanik i dyscyplinuje ostro z budzetu. Jej powiedzonko i "co zamierzasz z tym zrobic" odnośnie budzetu można wpisac do kanonu zachowań antymotywacyjnych. Poza tym klienci ciagle pytają o zmiany personalne handlowców, ale nikt nie śmie powiedziec im prawdy. Sprzedawac trzeba wszedzie, ale umiec motywowac czy szkolic to podstawa w każdej dobrej firmie, a w tym wydawnictwie po prostu zwalnia sie.

peroratorka

Uuuu to skoro protegowanym jest tam źle ...to widzę , że chyba coraz gorzej się dzieje. Całokształt tego podmiotu jest smutny i na dziwnie niskim poziomie, ponieważ mają świetny potencjał w samym dostępie do danych o specjalistach branży budowlanej , ale z ofertą nie dzieje się nic przełomowego . Kolejny tom , następnego tak samo wyglądającego tytułu....Nie tędy droga Panie Prezesie. No i ta redakcja, która po raz kolejny rok z rzędu pisze o tym samym u tych samych autorów...Żałosne przy takiej ilości dostępnych źródłach i specjalistach.Praca silnie odtwórcza.

ło rety

Hehe, uciekają stamtąd nawet protegowane lizusy :)))

Szarik

Czyją naprawdę własnością jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.?

Ciekawostka

Zaiste ciekawe, która koleżanka broni firmy koleżanki. Doprawdy niezwykła ripota...

eNKa

Mam koleżankę, która twierdzi, że na pensji i prowizji zarabia tam od lat grube tysiące!

mozaika

Radzę uważać na tę firmę. Dają ogłoszenie na sekretarkę, a tak naprawdę szukają taniej siły roboczej do handlowego. Szkoda czasu!!!

Okitajło

No cóż miejsce jakich wiele, w których zbyt wiele się nie dzieje.Przepraszam , dzieje się wiele , ale nie to co powinno. Osoby , które mają na sobie 80% ciężaru pracy to Graficzka, redakcja (ale nie miesięcznika) oraz część działu handlowego ( nie wszyscy po równo). Do tego ciągłe rotacje i zwolnienia ludzi z biura reklamy - 1 osoba co 3-4 miesiące. Uroczo.Jeżeli zastanawiasz się nad pracą tam , to tylko na przeczekanie. Jeżeli jesteś inteligentną, sprytną osobą sam zorientujesz się , że coś jest nie tak po około 3 tygodniach pracy(usunięte przez administratora)Jest to przykre, ale niestety prawda.Całe życie się człowiek uczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.