Opinie o Audioklan Janusz Prządka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Audioklan Janusz Prządka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Audioklan Janusz Prządka o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Audioklan Janusz Prządka w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Audioklan Janusz Prządka odbywa się w siedzibie firmy?

Sknera Nowy wpis

W nowym ogłoszeniu, w sekcji "Benefity", można zauważyć, że dla pracowników firmy sa na produkty z oferty "Audioklanu" zniżki. Na ile upustu można liczyć? Dziękuję i pozdrawiam.

Danuta Nowy wpis

Czyli już opcji na uop to tu nie ma? Ktoś tu pisał o dużej liczbie obowiązków... Obecnie też ich tyle nakładają czy sytuacja dzięki wspomnianym szkoleniom jakoś to wszystko usprawniła? Czego obecnie od ludzi tu wymagają i na jaki zarobek można przy tym liczyć?

Mysz, która ryknęła

Tylko deklaratywnie - w ogłoszeniu o pracę - tak, w rzeczywistości - nie. Premia świąteczna jest.

Janusz
@Mysz, która ryknęła

To już coś, przecież mogło tej premii nie być. A o co chodzi z tą preferowaną umową B2B? Ma to coś wspólnego z tym, co wcześniej pisano o maksymalnym nastawieniu firmy na maksymalizację zysków? Co z deklarowanym tu brakiem szacunku do "zatrudnionych" (na B2B, to nie zatrudniony) ludzi? Co z brakiem szkoleń, pomocy od współpracowników i niskimi ogólnie zarobkami, zwłaszcza w porównaniu do ilości obowiązków?

Mysz, która ryknęła Nowy wpis
@Janusz

Preferowana umowa B2B. W jednym dziale nastąpiła wymiana pracowników z UoP na tych rozliczających się wg.B2B. Ci którzy nie byli zadowoleni nową propozycją współpracy odeszli i przyszli nowi. Nowi są na B2B. Co do szacunku lub jego braku, to różnie bywa. Zależy od tego, czy się potrafi wyznaczać granice. Jak się nie potrafi, to można zostać przygniecionym dużą ilością obowiązków. Im więcej obowiązków, tym mniej czasu na rzetelne się z nich wywiązywanie, więc się "nie dowozi", co z tym idzie, ma się mniejszy szacunek u kierownictwa. To stąpanie po cienkiej linie, bo jak się jest zbyt asertywnym to też nie za dobrze. Dostaje się łatkę roszczeniowego lenia i np. siedzi 7 lat na juniorskim stanowisku. Przez ostatnie 2 lata są szkolenia, głównie webinary i spotkania online organizowane przez producentów, ale to z powodu pandemii bardziej, niż nieokiełznanej chęci kierownictwa do podnoszenia kwalifikacji pracowników. Szkoleń podnoszących inne kwalifikacje niż dotyczące oferty produktowej brak. Przecież to koszta są! C'mon!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Audioklan Janusz Prządka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Audioklan Janusz Prządka możliwa jest praca na podstawie B2B?

Kot salonowiec

Nie tylko możliwa, ale nawet preferowaną zatrudnienia formą jest B2B. Z wielu względów, które pozostawię w "domyśle".

Gocha

Jeżeli naprawy gwarancyjne mają wyglądać tak jak kontakt z klientem, odbieranie od nich telefonów, odpowiedzi na ich maile to ja dziękuję. Mam nadzieję, że moja Yamaha nie będzie potrzebowała pomocy!

Klient

Spróbujcie się do nich dodzwonić. Nikt nie odbiera telefonów.

P
@Klient

Ja też nie mogę.

BB

Firma AudioKlan nastawiona na sukces ale tylko dla siebie, niestety ten pracodawca jest cwaniakiem nie szanuje pracowników a liczy swoje zyski co zrobić żeby zakombinować aby wyszło na moje ( nic więcej dobrego nie otrzymasz, benefitów nie ma, dodatków nie ma, szkoleń nie ma ) osoby współpracujące dłużej mogą liczyć na marne bonusy pod stołem ale dostają je osoby wytypowane przez właścicieli bo ich zdaniem to tak ma być. Roboty jest masa, wiecznie chaos bo albo nikt niczego nie wie albo nie umie, spychologia na porządku dziennym. Poniektóre osoby reprezentują taki chlew co do języka i zachowania że brak słów aby to opisać. AudioKlan nie jest przyjaznym miejscem dla pracownika, nie nauczysz się niczego nowego, nie rozwiniesz się w żaden sposób a raczej cofniesz się dużo to tyłu.

Stary pierdzioch
@BB

Człowiek dla żartu raz napierdzi do szafy i od razu chlew.

kek

Stanowczo odradzam. Bardzo niskie pensje, premia pod stołem, połowy sprzętu nie ma na stanie i trzeba coś wymyślać klientom którzy byli zainteresowani. Zero benefitów i szkoleń produktowych czy sprzedażowych. Bardzo stary sprzęt na stanowiskach pracy przez co często komputer się zawieszał podczas wystawiania faktury klientowi. Brak szkoleń z udzielania kredytów mimo że należy to do twoich obowiązków. I jeszcze raz wypłata, co salon to inne zarobki na tym samym stanowisku. A rzeczy do zrobienia jest dużo zwłaszcza w okresie grudniowym niestety premie zupełnie nie zachęcające do starań o klienta.Jak ktoś liczy na adekwatną wypłatę co do swoich obowiązków i bądź co bądź prestiżu sklepu to się rozczaruje. Niestety prezes to przysłowiowy Janusz biznesu który nie potrafi zadbać o pracowników. Nie polecam.

olan

Nosiłem się dłużej z zamiarem napisania opinii, firma jest koszmarnym miejscem dla myślących ludzi. Rządzę unikać, wasze życie będzie szczęśliwsze bez poznawania koszmaru który się tutaj dzieje. Moje sugestie dla Audioklan Janusz Prządka: Zmieńcie stosunek do pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić wicedyrektora

Kris
@olan

Może jakieś konkrety? Ja ze swojej stony napiszę, że pracuję dość długo i nie chcę zmieniać miejsca pracy. I też nie zauważyłem, aby była rotacja - raczej długoletni pracownicy w centrali. W sklepach nie wiem ale tam pracownicy podlegają pod kierowników a nie Audio Klan. Ja ze swojej strony mogę napisać, że co roku firma wypłaca premie, pomimo że nie mam tego zapisanego w umowie ani nie byłem umówiony. Podwyżki wynagrodzeń też są.

ŁMarek
@olan

A kto tam jest wicedyrektorem? Syn Szefa?

Janusz Pszondka
@Kris

A kierownicy nie podlegają pod AudioKlan?

kamaz

To juz wiem dlaczego porysowano mi kolumny w "naprawie" i nei naprawiono sprzetu, stwierdzając że jest sprawny. Skoro tu taka zbieranina spod budki z piwem pracuje ...

Ag

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i z perspektywy czasu żałuję, że zrezygnowałam z pracy u nich. Napięcia między ludźmi są zawsze, niezależnie od firmy w jakiej się pracuje. Szefostwo jest specyficzne, ale są do wg mojej opinii bardzo dobrzy ludzie, którzy nigdy nie odmawiali pomocy swoim pracownikom. Firma nie zatrudnia wielu pracowników, atmosfera jest rodzinna i sympatyczna.

Robert
@Ag

Co konkretnie wpłynęło na to, że zdecydowałeś się na odejście z firmy Audioklan Janusz Prządka? Twoja decyzja była podyktowana zmianą miejsca zamieszkania, czy może zupełnie inne czynniki wpłynęły na to, iż musiałeś zrezygnować z tego miejsca pracy? Chciałbym lepiej zrozumieć motywy Twojej decyzji, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Cezary

Słyszałem dobre opinie o firmie. Jestem zaskoczony waszymi wpisami!!

Zmiennik

Zgadza się, z zewnątrz firma poważna a w środku szefostwo, które Ciągle myśli że się ich oszukuje .Najlepszy w tym wszystkim jest oczywiście osoba Syn Szefa.

Niestety nic się w podejściu do pracownika nie zmienia. Ktoś kto radził omijać szerokim łukiem miał rację. Ci co nie dowierzają po roku plują sobie w twarz i mogą dopisać się na tym forum. Na szczęście rynek pracy się zmienia na lepsze i powinien weryfikować takie podejście do pracownika. W firmie trzeszczy od napięć. Pracy dwa razy więcej a zarobki w miejscu, kombinowanie z premiami... Z zewnątrz firma poważna w środku śmieszni ludzie, absolutnie niedorośli do roli we współczesnych realiach.

wiola1602

Czy nadal jest tak zle?

Ktoś
@wiola1602

Tak, wręcz bym powiedział tragicznie - nie polecam

37n

na pewno wszystko było omówione na początku, a odpowiednią umowę powinieneś podpisać od razu a nie kombinować. to twoja wina @niki więc nie miej pretensji do firmy

Niki

Jeżeli ktoś z was chce się zatrudnić w tej firmie, to niech bardzo mocno się nad tym zastanowi. Przeszedłem do nich do pracy na umowę o pracę. Po trzech tygodniach codziennej pracy i przy okazji dopytywania się o umowę okazało się że mogą ze mną podpisać umowę ale na zlecenie … Zrezygnowałem bo wydaje mi się że nie są to standardowe i do tego mało fair zasady nawiązywania współpracy z pracownikami.

też ja

Nie wydaje mi się, że to bzdury. Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i dokładnie było to samo, czyli najniższa pensja + ewentualna prowizja pod stołem. Co do (usunięte przez administratora) to nie kojarzę osoby, która miałaby o nim dobre zdanie. Zadufany w sobie zwykły (usunięte przez administratora) ek, którego chyba psuła kasa tatusia.. Może teraz się poprawił, ale wątpię... Sam szef był (!) w miarę w porządku, ale z tego co słyszałem, to nie udźwignął ciężaru kasy, jaką zaczął zarabiać. Podobno jego osobowość delikatnie mówiąc straciła na jakości. Ale z tego co widziałem w życiu rzadko kto potrafi oprzeć się destrukcyjnej stronie mamony, jeżeli ta już go polubi...:) Na podsumowanie dodam, że miałem okazję pracować w lepszych, ale i gorszych miejscach. Tu na pewno najgorzej nie było, a i produkt handlowy interesujący:)

Rekrutacja

Byłem w AudioKlanie na rekrutacji - wrażenia pominę bo moga być subiektywne, ale interesuje mnie jedna sprawa - po co Szefostwo chowa w swoim gabinecie górę miękkiego papieru toaletowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Audioklan Janusz Prządka - Warszawa

• Jak się pracuje w Audioklan Janusz Prządka?

Zobacz opinie na temat firmy Audioklan Janusz Prządka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Audioklan Janusz Prządka
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gen. Władysława Andersa 12 lok. LU2
    00-201 Warszawa