Wolanet

Opinie o Wolanet

Aneta

Szkoda, że nadal nikt nie odpowiedział na moje pytania, bo firma Wolanet szuka nowych pracowników https://www.gowork.pl/praca/wolanet;pr Pracownicy firmy mogą liczyć na stałe zatrudnienie, kontakt z nowymi technologiami informatycznymi, warunki do rozwoju własnych kompetencji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i pakiet medyczny. Uważacie, że to w porządku warunki zatrudnienia?

Aneta

Jesteś pracownikiem Wolanet? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej codziennej pracy. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które biorą pod uwagę Wolanet jako potencjalne miejsce pracy.

Mam

Wiesz co, no w tym momencie @janek nie ma nowych ofert to akurat jest prawda, moim zdaniem poszukiwać zawsze można, szczególnie tutaj, dlatego też się zgadzam z rtym, aby wysyłać swoje CV do nich, wiadomo

Zostaw opinię o Wolanet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolanet