They.pl

Opinie o They.pl

orange_boy

Brak odpowiedzi na temat statusu rekrutacji, pomimo zapewnienia na obydwu etapach że bez względu na jej wynik będzie feedback - sam proces ciągnący się w nieskończoność, nieprzestrzeganie założonych terminów także przez osoby z zarządu - bardzo nieprofesjonalnie

J

Jest spoko. Świetni ludzie, konkretni pracodawcy, fajne projekty i poważne podejście do spraw. Całkiem się wybija w agencyjnym, mordorowym środowisku.

kandydat

Na rozmowie rekrutacyjnej panie tak bardzo znudzone i niezainteresowane jakby tam były za karę. Pierwsze wrażenie tak słabe, że odechciewa się dalej z nimi gadać...

Tomek
@kandydat 28.08.2017 14:56

Może kandydat był tak interesującym i atrakcyjnym rozmówcą? :)

żenada

Pozytywne opinie o tej firmie są oczywiście pisane przez jej właścicieli. Są tak samo prawdziwe i godne zaufania jak ich wspaniały oddział w Londynie https://goo.gl/maps/Y3oXXZKXQSP2

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

cóż

ty

Aktualnie poszukują - i tu podaję dokładnie nazwę stanowiska: Web Developer / Webmaster / Front-End Developer do Warszawy. Ktoś jest chętny ???? :)

Arti22

Nie ma żadnych śmieciówek, przynajmniej na mojej rekrutacji była mowa o działalności lub umowie o prace i firma mówiła, że nie zatrudnia na inny typ umowy aktualnie pracowników tj zadnych laczonych smieci jak w innych wiekszych agenturach (dziś po spotkaniu na frontend dev)

Niezadowolony klient

Firma nie bardzo interesuje się klientem. Po podpisaniu umowy ciężki kontakt mailowy. Telefony sporadycznie odbierają. Widać, że idą na ilość a nie na jakość.

Zostaw opinię o They.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie They.pl