Ap Andrzej Paruzel

Opinie o Ap Andrzej Paruzel

Andrzej Paruzel

Zamieszczone na tym portalu negatywne opinie o mojej aktywności i agencji AP są niepodpisane nazwiskami. Jeżeli jakaś osoba uważa się za pokrzywdzoną powinna określić swoje stanowisko i roszczenia do agencji AP i wtedy zostanie to przeze mnie rozpatrzone. Obrażanie mojej osoby i stawianie nieprawdziwych zarzutów zapewne skończyłoby się w sądzie, ale póki co osoby nie mają odwagi podpisać swych krytycznych uwag.

MJ

Mam dobrą opinie o współpracy. Zobowiązania regulowane na bieżąco. W razie różnicy w opiniach wszystko jest do dogadania.

MK

Odradzam współpracy z tym Panem. Od kilku miesięcy czekam aż zapłaci mi za moją pracę. Na początku obiecuje wszystko, wysokie zarobki, bezstresową współpracę. Później zaczynają się inwektywy pod adresem współpracownicy, następnie zapomina o przelewach "w następnym tygodniu" "proszę wybaczyć chory byłem" itd itp lecz co chwilę opowiada o tym gdzie nie jest w europie zapraszany. Mitoman, kłamca, oszust.

Adam

Zdecydowanie odradzam.(usunięte przez administratora)Potwierdzam komentarze powyżej. (usunięte przez administratora)

Santiago

Odradzam współpracę z tą firmą. Przedmówca wyczerpał chyba temat, obecnie jest chyba jeszcze gorzej. Zapomnijcie o jakiejkolwiek umowie nawet na zlecenie. Ten człowiek nie szanuje ludzi i ich czasu. Wystrzegać się jak ognia.

Robek

Co też pani - a może pan! tu wypisuje. Pracowałem u tegoż pana [usunięte przez moderatora], jest on człowiekiem kłamliwym, nieuczciwym, tonie w długach, kręci, jest bardzo nerwowy i wybuchowy. Pracownicy często się u niego zmieniają. Miły jest tylko wtedy, gdy uda mu się uniknąć windykacji bankowej albo podłapie robotę/zlecenie. Za plecami pracownika wygaduje podłe bzdury. Gdy dzwonią wierzyciele, aby [usunięte przez moderatora] regulował należności z faktury, ten wysyła do rozmowy przez telefon pracownika i ten pracownik musi improwizować i głupoty wymyślać, aby odroczyć spłatę należności.

Zostaw opinię o Ap Andrzej Paruzel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ap Andrzej Paruzel