E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Opinie o E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Maria

@pracowniczka Dziękuję za wypowiedź. Zawarłaś w niej wiele informacji. Mogę spytać, ile dziennie pracownik godzin musi przepracować, czy to także jest kwestia do dogadania z drugim pracownikiem, z którym przyjdzie pracować? Ponadto, wspomniałaś, że jest to umowa zlecenie. Jak wygląda zatem kwestia dodatków? Czy takowe są proponowane przez firmę E-TOTO? Ostatnia już kwestia. Jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Mogłabyś to opisać? Będę Ci serdecznie wdzięczna za odpowiedź. @Pysia Dziękuję również za wypowiedź. W swojej wypowiedzi wspomniałaś o szkoleniu. Rozumiem, że masz na myśli szkolenie wstępne, które kończy się egzaminem, tak? Jeśli źle zrozumiałam - popraw mnie, proszę. Jeszcze co do szkoleń. Czy inne szkolenia oprócz tego wstępnego są organizowane przez firmę E-TOTO dla swoich pracowników? Zachęcam Cię do opisania tych kwestii.

pracowniczka

A więc tak, kilka suchych faktów - umowa zlecenie, najniższa krajowa, praca w weekendy, święta za "zwykłą stawkę", więc nie liczcie że robiąc soboty i niedziele zarobicie więcej pieniędzy. Oczywiście, pracodawca kusi czymś takim jak "premia za wyniki", ale uwierzcie mi - zrealizowanie wyników których od Was będą oczekiwać jest praktycznie niemożliwe, więc żadnej "premii za wyniki" nie uświadczycie. Przerwy de facto w pracy nie ma. Nie ma, po prostu. Obojętnie czy pracujecie 10 czy 5 godzin dziennie, żadnej przerwy regulaminowej, w umowie - nie macie. A jeśli będziecie mieli potrzebę gdzieś wyjść, zamknąć na chwilę punkt - nie wiem, by kupić wodę mineralną w sklepie spożywczym obok, albo iść skorzystać z toalety - fakt ten musicie zgłosić przełożonemu telefonicznie. Dokładnie tak - musicie się tłumaczyć przełożonemu dlaczego wychodzicie, na ile i po co. Żałosne. Grafik elastyczny, ale wiele zależy od osoby z którą pracujecie. Bo to tylko i wyłącznie z nią ten grafik sobie ustalacie. Jeśli traficie na osobę fajną i elastyczną - problemu nie będzie. Jeśli nie - macie problem. Po miesiącu pracy i dzieląc godziny z drugim pracownikiem po równo, zarobicie maksymalnie 1550 złotych. Jak jesteście studentem to odrobinę więcej. Praca lekka to fakt, ale nie jest to tego warte. Zarobicie psi pieniądz i w dodatku będziecie musieli płaszczyć się przed przełożonym tłumacząc dlaczego idziecie do toalety albo dlaczego w lato gdzie jest gorąco chcecie na dwie minuty wyskoczyć po zimną wodę do sklepu naprzeciwko. Abstrahując już że pracodawca będzie was straszył Kodeksem Karnym w kwestii niedopilnowania procedur w sprawie podrobionych banknotów albo prania brudnych pieniędzy - ale nie liczcie że otrzymacie jakikolwiek tester banknotów do użytku, a szkoleń z tego tematu jest jak na lekarstwo :) A, jeśli zapytacie się o przejście na umowę o pracę to w odpowiedzi dostaniecie tylko zdziwioną minę pracodawcy, więc na zbyt wiele nie liczcie. Pozdrawiam.

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Pysia

Praca bardzo przyjemna, lekka, wymaga tylko obsługi komputera, terminali i komunikatywnosci, uśmiech mile widziany bo najbardziej działa na klientów :) Umowa zlecenie, grafik elastyczny, ustala sie go z współpracownikiem. Szkolenie zwykle odbywa sie szybko, na koniec rozwiązuje sie egzamin, obsługa systemu bardzo prosta :)

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E-TOTO zaklady bukmacherskie sp. Z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Iza

Czy tylko narzekać potraficie? Może lepiej zająć się pracą?

TakiTam

Witam, może ktoś dać znać jak wygląda szkolenie nowego pracownika? Ilu dniowe szkolenie? poza miejscem zatrudnienia? Pozdrawiam

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w E-TOTO zaklady bukmacherskie sp. Z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Marne pieniądze i umowa zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę!!!

Nickita

Uczciwa stawka (osiem-dziesięć brutto) , pracujemy cały miesiąc z drugą osobą na zmiane. Praca nie jest bardzo wymagająca, obsługa komputera i komuniktywność, do tego nerwy na krótkiej smyczy bo klienci bywają różni. Niepoważne podejście do pracownika.

@Nickita 01.05.2016 15:16

Zgadzam się z Twoją opinia pozdrawiam

Niezadowolona

Tylko same zakazy i nakazy Tobie się nic nie należy.

Najniższa stawka praca w niedziele i święta za te same pieniądze. Niepolecam brak zrozumienia i wsparcia od strony pracodawcy same minusy szukajcie innej pracy chyba, że chcecie być więźniem w swojej pracy!!!!!

Zostaw opinię o E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.