Opinie o Apsys Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Apsys Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apsys Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apsys Polska S.A. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Apsys Polska S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Wszystkie problemy są zamiatane pod dywan.Nieudolna, kadra zarządzająca to główny problem! Z całego serca nie polecam tej firmy!

Julia Nowy wpis
@Były pracownik

można dopytać o potencjalne problemy, które najczęściej tutaj występują? Co w Twoim przypadku wystąpiło i pozostało bez rozwiązania skoro już tak piszesz?

Xyz
Były pracownik

Nie polecam. Jedno z gorszych miejsc do pracy. Generalnie praca w agencji to droga przez mękę. W związku z tym radzę przemyśleć czy warto tracić cenny czas na tracenie go w takiej firmie. Szczególnie, że tu nie pracuje się po 8h tylko po 15h dziennie, albo i dłużej.

Julia Nowy wpis
@Xyz

Jak niby po 15 aż, serio? A z czego to wnika, że niby tak długo trzeba tu robić i przede wszystkim jak to rozliczane jest?

Julia

Ktoś tu jeszcze ponad rok temu spytało to czy często są tutaj jakieś delegacje, ale nikt do dziś na to nie odpowiedział. To one w ogóle się tutaj odbywają? Był ktoś ostatnio na jakiejś i mógłby opowiedzieć jak wyglądała? Czy jednak ich nie ma i tak jak ktoś dawno temu napisał siedzicie i gnijecie po godzinach w firmie?

księgowa
Kandydat
 Pytanie

Jakieś opinie o księgowości w centrali?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apsys Polska S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Analityk Finansowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel ds. Sprzedaży
Warszawa
Liberty Direct
(53 opinii)
Wyślij CV
logo firmy protokolant sądowy-stażysta
Warszawa
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
kandydat
Kandydat
 Pytanie

jakieś nowe opinie jak pracuje się w Apsys? Warto aplikować?

Kandytat
Kandydat
 Pytanie

Pojawiają sie nowe oferty, jakies opinie o firmie?

Grażyna
@Kandytat

Jest kilka opinii niżej, ale są takie mieszane bym powiedziała. Co o nich sądzisz? Będziesz aplikować na jakieś stanowisko? Też chciałam złożyć cv ale nie wiem..

Pytanie
 Pytanie

Obecnie Apsys Polska S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Analityk. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 2 lutego.

Finansista
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista w finansach? Dużo jest nadgodzin?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Apsys Polska S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Omijać_szerokim_łukiem
Były pracownik

Firma dobra dla desperatów. Jeśli nie przeszkadza Ci zacofanie oraz niewolniczy tryb pracy to spokojnie się tu odnajdziesz. Niech Cię nie zwiedzie prestiż biurowca czy lokalizacja. To tylko pozory. Czar pryśnie prędzej niż myślisz.

Pracownik
Pracownik
@Omijać_szerokim_łukiem

Pracuje w tej firmie już kilka lat i to, co tutaj czytam jest dla mnie zaskakujące i nie potwierdzam. Cenie Apsys jako pracodawcę i zawsze będę cenił, bo mam porównanie z innymi firmami z konkurencji. Wiadomo- nie ma ideałów i Apsys jak każda inna firma ma swoje wady i zalety, tak samo jak i działy. Wszystko zależy od specyfiki pracy, obsługiwanego Portfolio klienta, no i szefa. Pracy jest sporo, to tez nie ma co ukrywać( zwłaszcza w czasach covidu, ale jesteśmy firma usługowa i trzeba zdawać sobie z tego sprawę), ale nie znam firmy, w której dostaje sie wypłatę za nic nierobienie. Jeśli komuś jest zle, to zamiast narzekać, zawsze można coś zmienić w swoim życiu :)

czar
Pracownik
@Omijać_szerokim_łukiem

Co jak co, ale na czarowaniu znają się jak mało kto :-)

Ty_mi_tu_nie_pier__l
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Ty chyba z HR-ów jesteś, bo u Was to faktycznie, wiecznie kawkowa atmosfera, a to że w niektórych zespołach panuje współczesna forma niewolnictwa to już Cie nie obchodzi? Co rozumiesz przez stwierdzenie, że to firma usługowa? Czy to daje przyzwolenie na wyciskanie z pracownika codziennie 200 % normy? Proszę Cię, zamiast mydlić ludziom oczy, to wracaj do lajkowania postów na temat firmy w socialach. Przecież "kochana", to Twój zakres obowiązków, opuszczasz się.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Apsys Polska S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ktoś
Były pracownik

Firma bardzo nie lubiana w branży ze względu na ludzi, którzy w niej pracują i którzy ją utworzyli. Jest to firma, w której liczą się tylko i wyłącznie układy, oklaski i uśmiech. Na stanowiskach kierowniczych w centrali w Warszawie są osoby, które pracują tam po kilkanaście lat albo od początku - dlatego też są na tych stanowiskach. Żadna z tych osób nie ma umiejętności lidera zespołu, kierownika.... nie pomagają szkolenia dla nich :) zastosowano prl-owską metodę- szefem jest ten co najdłużej pracuje co oczywiście jest wielkim błędem. Przerażające jest to, że są osoby, które tylko tam pracowały w swoim życiu przez co nie mają porównanie, nic nie wnoszą, tylko odtwarzają utarty schemat i zrobią wszystko (dosłownie wszystko!) aby w tej pracy i na tym stołku pozostać. Bardzo przekonani o swojej własnej wyjątkowości, wspaniałości. Ktoś kto zdecyduje się odejść zostanie zmieszany z błotem no bo jak można opuścić tak "cudowną" firmę. Skąd im się to bierze nie wiem. Trochę jak w sekcie. Firma nie daje możliwości rozwoju, bo niby jak ludzie którzy tylko! tam pracują mogą wnosić coś nowego. Premia uznaniowa nie zależy od wykonanej pracy, tylko od tego jak cię lubi przełożony więc takiego podlizywania się nie ma nawet w szkole. Są oczywiście benefity, owoce, opieka medyczna, Multi sport, ale teraz już jest to standard, a poza tym nie jest to aż tak atrakcyjna oferta. Siedzenie po godzinach jest standardem i standardem jest że firma tego nie widzi, nie chce widzieć, nie liczcie na jakiekolwiek docenienie, za to można usłyszeć "dziękujemy za wasze zaangażowanie i prace, najważniejsze aby klient był zadowolony". Tylko już po kilku miesiącach słyszenia takich zwrotów można się zorientować że to dziękuję nie jest szczere, nie przekłada się na pieniądze, wygląda jak odtwarzanie z taśmy. Do tej firmy można iść tylko w oczekiwaniu na lepszą propozycję. Plus - przyjemne wyposażenie biura, biuro w centrum, blisko do metra i pkp.

Zgadzam się w 100 %
Pracownik
 Pytanie
@Ktoś

Lepiej nie dało się tego ująć :-) Jeśli komuś zależy na ładnym biurze i ma tam dobry dojazd to chyba jedyne argumenty, które mogłyby przemówić za pracę w tej firmie. Pensje i premie obniżone, bo firma pieniędzy nie ma. A niby 25 lat na rynku. To przez taki czas i przy tej skali biznesu nie dało się utworzyć rezerwy na czas pogorszenia koniunktury ? A co z nadgodzinami, które są wizytówką tej firmy (oczywiście nie wszystkie działy) ? Czy taka firma musi się dorabiać w taki sposób ? Skandal i tyle. Podsumowując: z zewnątrz super, pięknie, ładnie...(usunięte przez administratora)

Kobieta
Kandydat
 Pytanie
@Zgadzam się w 100 %

Serio jest aż tak źle? Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy i jak czytam te opinie, to aż nie chce się w to wierzyć ???? A jak jest ogólnie z wynagrodzeniami?

nick
Były pracownik
 Pytanie
@Kobieta

a na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Wiosna
Kandydat
 Pytanie
@nick

Czy mozecie napisac na jakie wynagrodzenie mozna liczyc w dziale ksiegowosci?

Michał

Są często delegacje?

Dość
Pracownik

Firma w 100 % nastawiona na wyciśnięcie pracownika jak cytrynę. W wielu zespołach nadgodziny to norma. Ale nie mówię tu o kilku godzinach w skali miesiąca. Gdyby tak było to nie wykraczałoby to poza pewien standard rynkowy. Od dłuższego czasu firma boryka się z problemami kadrowymi, co chwila przychodzą maile pożegnalne, bo ktoś odchodzi. Atmosfera jest napięta. Obowiązków tylko przybywa, pomimo że w wielu przypadkach ich liczba już dawno przekroczyła dopuszczalne normy. Praca dla ludzi którzy nie widzą świata poza obowiązkami służbowymi. Najlepiej nie mieć rodziny, dzieci, przyjaciół, zwierząt czy zainteresowań. Nie są Ci potrzebne. Twój wolny czas zagospodaruje Ci Apsys. Szukam pracy, odejdę jak tylko nadarzy się okazja. I nie tylko ja podjęłam taką decyzję. Współczuję nowym. Przychodzą i odchodzą, bo z miejsca zostają zasypani nawałem obowiązków bez odpowiedniego przygotowania, bo oczywiście nikt nie ma na to czasu. Czekam, aż ten koszmar się skończy. Nie ważne gdzie, za ile. Oby jak najdalej od tej firmy.

teka
Pracownik

Nie wiem, wydaje mi się że czytam opinie o innej firmie, bardzo chwale sobie prace w Apsys, a pracowałem już w kilku firmach z tej branży, wiec naprawdę uwierzcie mi, Apsys to najlepszy pracodawca z jakim mam przyjemność pracować od kilku lat. O gustach się nie dyskutuje, ale to nie jest firma w której przychodzi się na Pańszczyznę, tylko własna inicjatywa, kreatywność i elastyczne podejście do wielu różnych tematów jest istotna. Prawda jest taka że prędzej opinią podzieli się nie zadowolony niż zadowolony, który nie czuję się pokrzywdzony.

Młodszy analityk
Kandydat
 Pytanie

Właśnie pojawiła się oferta pracy na stanowisko młodszego analityka finansowego. Czy może ktoś powiedzieć czy warto aplikować, czy zespół jest zgrany, na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Xyz
Pracownik

Apsys to stabilna firma, o czym świadczy to, jak długo pracują w niej pracownicy, często staże są kilkunastoletnie. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Ilośc pracy i oczekiwania na każdym stanowisku są duże, ale dzięki atmosferze w firmie i relacjach z innymi nie jest to aż tak odczuwalne. Pracując w Apsys można dużo się nauczyć i dowiedzieć od starszych stażem kolegów, ale tez z uwagi na pozycje i renomę firmy na rynku ma się okazje pracy z profesjonalistami i ekspertami. Super benefity, rynkowe wynagrodzenia, „ normalni” przełożeni, otwarty i przyjazny zarząd i fajna atmosfera to napewno coś co ja wyróżnia i chce się w niej pracować.

Wxyz
Pracownik
 Pytanie
@Xyz

Apsys chyba chce podratować swoją opinię i umieścił tu autoreklamę ;) Uwaga - to nie jest stabilna firma dlatego też pewnie ten wpis. Szczególnie w mijającym roku. Podziękowali wszystkim, którzy byli na umowach na czas określony, na umowach zlecenie oraz na działalnościach B2B nawet jak ktoś pracował tam wiele lat, ciągle pojawiają się maile o zrzutkach na prezent dla osób które odchodzą. Trzymają jeszcze tych którzy są na umowę o pracy tylko dlatego aby nie stracić dofinasowania z programów tarcz od rządu. Ilość pracy i oczekiwań nie zawsze jest duża. Niektórzy mają ciągle nawał pracy ale większość to naprawdę się obija i ma czas na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek + kawy w między czasie. Czy można się dużo nauczyć? To zależy kto przychodzi. Jak ktoś ma doświadczenie to w tej firmie niczego się nowego nie nauczy bo niby od kogo jak osoby na stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich od kilkunastu lat pracują tylko w tej firmie i niczego nowego od tych kilkunastu lat się nie nauczyli. Jeżeli do firmy przychodzi ktoś kto nic nie umie to oczywiście ma szansę się nauczyć. Super benefity nie są super tylko są standardowe jak w większości firm: karta multisportu, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, oczywiście wszystko jest płatne przez pracownika. Ludzie są różni, jak w to różnych firmach bywa. Z jednymi można normalnie porozmawiać, inni zrobią wszystko aby utrzymać się na stołku i trzeba ich omijać szerokim łukiem.

Patrycja

@Odpowiedz to ile ten okres próbny może maksymalnie trwać?

Odpowiedz
Były pracownik
@Patrycja

Okres próbny to standardowo 3 msc, ale czasami zwierana jest od razu umowa na czas określony np 6 msc

Pytanie
 Pytanie

Czy w Apsys Polska S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedz
Były pracownik
@Pytanie

Nie, zawsze na okres próbny zawierane są umowy o prace, czasami nawet dłużej niż na 3 msc.

Anonimowa
Były pracownik

Pracując na stanowisku asystentki dyrektora wykonuje się większość pracy dyrektora, a wynagrodzenie marne. Obiecują gruszki na wierzbie, a nic z tego się nie ma. Ja podczas długiego L4 dyrektorki centrum charowalam jak wół i dostałam 100zl. Pensje niskie, wymagania wysokie. Odradzam. Do tego ludzie na wyższych stanowiskach zrobią wszystko by na nich pozostać, to ludzie pracujący długie lata lub od początku, trochę jak w cyrku, układy i lizanie (usunięte przez administratora)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Apsys Polska S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Apsys Polska S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Apsys Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Apsys Polska S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apsys Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Aleja Jana Pawła II 22
  00-133 Warszawa
 • NIP: 5261788225 REGON: 12339953 KRS: 0000447244
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Apsys Polska S.A.
Przejdź do nowych opinii