d-print.pl - Twoja Drukarnia Cyfrowa, dział firmy PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o d-print.pl - Twoja Drukarnia Cyfrowa, dział firmy PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie d-print.pl - Twoja Drukarnia Cyfrowa, dział firmy PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j.

Szanowny Pan

Zawsze opinie o tej firmie znikają... Co jest? Brak umów o pracę od lat przynajmniej dziesięciu, nieuczciwe rozliczanie nadgodzin, codzienne łamanie prawa pracy, pracownika itd. Pieniądze śmieszne, fatalne decyzje produkcyjne jednej ze wspólników uczestniczących w całym procesie. Zmiana załogo co 2 lata - gdy już wszystkie bałachy wyjdą na jaw. Błędy zrzucane na pracowników. Brak kultury. Kiedyś nie dostarczono całości gadżetów - błąd kuriera - właścicielka posądziła o kradzież młodą dziewczynę - nie przeprosiła, nie rozliczyła jej nadgodzin a gdy ta odeszła - zastraszając próbowała nakłonić ją do powrotu... Nie wiem czemu ta firma jeszcze działa - właściciele powinni siedzieć za kratami.

Xyz

Jeżeli lubisz zarabiać śmieszne pieniądze , mieć mnóstwo obowiązków pracując na umowę o dzieło/zlecenie to jest to firma dla Ciebie ; ) Wymagania działają tylko w jedną stronę. Generalnie jest milion lepszych drukarni w okolicy, więc lepiej się zastanów zanim się wybierzesz na ul. Gwiaździstą. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w bardzo ciepłym tonie. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda całkiem nieźle.Do momentu aż nie zaczniesz pracować w owej drukarni. Od tego momentu zaczynają się kwiatki. Nadgodziny nie są rozliczane w umówionym terminie, miesiąc po ich przepracowaniu. Gdy nie ma pracy jesteś dosłownie wyrzucany do domu, kosztem nadgodzin w stosunku 1:1 . Nie opłaca się więc zostawać na "nadgodziny" - prędzej czy później i tak Ci je zabiorą. Zlecenia nie wpływają na bieżąco do druku z biura (które jest kilka metrów od Ciebie ;) ), tylko przed wyjściem do domu dziewczyn zajmujących się klientami. Często bywało tak, że zostawało się po godzinach by podgonić robotę. Brak jakiegokolwiek obuwia i odzieży bhp chroniącej Cię urazami czy zniszczeniem Twojej prywatnej garderoby. Wyciągi nad maszynami bardzo marne. Drukując ciemne wydruki idzie się porzygać i to dosłownie wchodząc do pomieszczenia, gdzie stoją plotery. Gdy pracy nie ma robisz dosłownie każdą najidiotyczniejszą robotę ( od sprzątania magazynku z którym notabene nie masz nic wspólnego, po oklejanie jakiś [usunięte przez moderatora] kopert na płyty cd, których jest cała sterta ;) ) A w dodatku musisz unikać Pani [usunięte przez moderatora]. , która ma ciśnienie spowodowane brakiem wpływów na konto i szuka [usunięte przez moderatora] . Jednym z nielicznych plusów jest to, że pieniążki są zawsze płacone w terminie i jest kilka naprawdę ( policzę na palcach jednej ręki;) ) fajnych i inteligentnych osób. Generalnie - miernie. Nie polecam.

Zostaw opinię o d-print.pl - Twoja Drukarnia Cyfrowa, dział firmy PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie d-print.pl - Twoja Drukarnia Cyfrowa, dział firmy PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j.