Flesz Sp. z o.o.

Opinie o Flesz Sp. z o.o.

Boguś

Jak wrażenia po imprezie z okazji 25-lecia firmy?

anonymous
@Boguś 21.10.2017 19:49
Jak wrażenia po imprezie z okazji 25-lecia firmy?

IMPREZA JUBILEUSZOWA 25- LECIA FIRMY BARDZO UDANA PROWADZENIE NIESPODZIANKI ATMOSFERA FAJNI LUDZIE PRACUJA W NASZEJ FIRMIE MYŚL ZE KAŻDY BYŁ ZADOWOLONY .PREZES W SZCZEGÓLNOŚCI 25 LAT FIRMY GRATULACJE . CICHY

Nowy

Witam. Na jakie wynagrodzenie na stanowisku magazynier można liczyć w tej firmie?

kierowca

A może ktoś zna opinie jako kierowcy ile idzie zarobić i wogole jak jest na prawde? z góry dziękuje

jan

A zna ktoś opinię o Flesz Warszawa jako magazynier i w ogóle jaka tam się pracuje?

magazynier
@jan 19.04.2017 11:42

praca spoko , ekipa spoko ale szefostwo i warunki pracy tragiczne !! jak zarabisz dodatkowa kase to ci cos zabiora za braki towaru ktory przyjechal np. 3 lata temu hehe pozdrawiam

pracuś

a w oddziale w warszawie jako kierowca jakieś opinie ? pozdrawiam

fikio

Ale cz wypłata jest u nich terminowa? Dzięki za odpowiedź

Adam

Jak tam Berto po rozmowie? Warto iść tam bo jestem zaproszony na rozmowę.

Qwerty

Bzdury piszesz jaki socjal ???? Chyba że jesteś jednym z przydupasow prezesa bo takich głupot nikt kto tam pracował lub pracuje to nie napisze.

berto

Jutro idę na rozmowę do Flesz na Białołęce ,czy ktoś coś wie o tym oddziale?proszę o info

ja

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w biurze obsługi? zamierzam wysłać swoje cv

waldek

witam wie ktoś jak jest we wroclawiu na stanowisku kierowca bo nie wiem czy mam iść na rozmowe i jak traktują ludz?

wro

Mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda tam praca na stanowisku Magazyniera we Wrocławiu? Jakie zarobki? Ludzie?

drukarz

nie słyszałem ostatnimi czasy , aby jakikolwiek przedstwiciel handlowy zarabiał jedynie 1600 złotych... No chyba , że byłby on bardzo nieudolny, albo naiwny skoro dał sobie wcisnąć ofertę na taką kasę. Ale cóż i tacy ludzie przecież w końcu się zdarzają i niestety nie są oni rzadkością. Niestety nie są...

miałem, magazynier

?

Tego akurat Ci niestety nie napiszę bo nie wiem...

?

1600 na rękę pewnie dostaniesz, zależy jeszcze na jakie stanowisko chcesz tam składać? Pozdrawiam.

ciagle nowy

tylko gorzej - to równia pochyła...

aaa

Wszystkie negatywne opinie trafne. LUDZIE NIE ZATRUDNIAC SIE TAM !!!!!!!!

możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży ??

były pracownik FLESZ

(usunięte przez moderatora)Praca w tej firmie na długo zarziła mnie do poszukiwania prac kolejnych ( to były początki) na szczeście są jeszcze porządni pracodawcy. Aha dziewczyna z "SAMEJ WARSZAWY" z recepcji (i jej koledzy) jest jednym z powodów dlaczego rodowici Warszawiacy nie lubią napływy chlopków -roztropków z prowincji. Sorry że kogoś uraziłem ale taka jest prawda

Zostaw opinię o Flesz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flesz Sp. z o.o.