Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Opinie o Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

były pracownik

Kompletna porażka. Debilna dyrekcja [usunięte przez moderatora] Zarobki głodowe. Biurokracja w kosmos, chaos i burdel w każdym wydziale... Jak się okazuje korupcja doszła do samej góry, dyrektor tej instytucji został oskarżony o fałszowanie dokumentów. Co za ulga że już tam nie pracuję... Totalne nieporozumienie i zmarnowany ponad rok czasu.

Kompletne dno. Zarobki żenująco niskie, wymagania kosmiczne i co chwila jakies kretyńskie decyzje i zarządzenia dyrekcji... Wyjątkowo debilna instytucja. Szkoda czasu i nerwów żeby tam pracować.

Zostaw opinię o Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia