Opinie o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum e- Zdrowia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum e- Zdrowia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Bronisław

Łatwo jest tutaj dostać się do pracy? Czy opłaca się złożyć swoje CV na któreś ze stanowisk: https://www.csioz.gov.pl/o-nas/praca/?

Radosna
@Bronisław

Jeśli szukasz pracy, to obejrzyj ogłoszenia a potem aplikuj i nie pytaj czy trudno czy łatwo tę pracę się dostaje.

Zażenowany

Dyrektir wymyślił ze nawet schodząc po jedzenie przy recepcji trzeba się odbijać na bramce - może niedługo do toalety tez będzie nam mierzył czas na sikanie

Antoni
@Zażenowany

Jak to? To aby wejść do kuchni, czy stołówki firmowej - bo nie wiem co tam macie - musicie się odbijać? Czy może chodzi o to, że wychodzicie na zewnątrz poza biuro na jedzenie? Jeśli to drugie to nie rozumiem - bo zakładam, że nie macie recepcji lecz ochronę - jeśli ochrona to coś ma chronić, prawda? A może ma siedzieć i nie patrzeć jak każdy łazi sobie w tą i z powrotem? Znam takich co przychodzą w innych firmach na 8h, ale z tych 8h przepracują 3h bo to papierosek, godzinny obiad na mieście, a to inne sprawy... Pewno chodzi o to, że jako administracja macie rejestrowany czas pracy i dyrekcja się zorientowała, że "robić nie ma komu" bo wszyscy gdzieś/coś sobie prywatnie organizują. Bez przesady... Nie płacę Wam - tak - ja - bo to publiczne pieniądze więc i moje, za pierdzenie w stołki. A jedzenie sobie zrób w domu jak Ci nie pasuje jeden z drugim.

Halina
@Zażenowany

A jaki jest przewidywany czas na przerwę pracowniczą w firmie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia? Być może pracownicy zbyt wiele czasu poświęcali na sprawy inne niż praca i stąd wynika to obostrzenie?

Pod wrażeniem

Zobaczcie. Minister Zdrowia wystąpił z wnioskiem o nowelizację rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków wynagradzania za pracę i przyznawania innych świadczeń związanych z pracą dla pracowników zatrudnionych w niektórych państwowych jednostkach budżetowych działających w ochronie zdrowia (Dz. U. z 2018 r. poz. 2241 oraz z 2019 r. poz. 532) w zakresie regulacji dotyczących pracowników zatrudnionych w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). wnioskowane zmiany wychodzą naprzeciw potrzebom kadrowym CSIOZ - dostosowanie kompetencji kadry zarządzającej - Dyrektor Departamentu, Dyrektor Główny, zastępcy Dyrektorów... no naprawdę trzeba tworzyć departamenty w takiej małej jednostce

Ktosiek
@Pod wrażeniem

Po pierwsze gdzie we wspomnianym rozporządzeniu jest mowa, że obecni pracownicy CSIOZ zostaną Dyrektorami... mowa jest tylko, że pojawią się takie stanowiska. I znając realia obecni kierownicy pozostaną nimi, a dostaną nad sobą politycznego opiekuna z jedynego właściwego obozu. A po drugie... "te stanowiska im się należały" parafrazując znaną mówcę z broszką na piersi.

Rozbawiony

Sami dyrektorzy teraz będą (usunięte przez administratora)

Product Manager

Żenująco niski poziom przesłuchania. Za dużo osób na rozmowie, główna rozmówczyni była wyjątkowo chamska reszta siedziała cicho na wyłączonym audio i kamerze.

Nie ma co nawet wypisywać dyrdymałów o które rozmówczyni pytała, bo sama sobie zaprzeczała trzy zdania potem. Rozmowa była męcząca przeciągana jak z kimś kto jest przekonany o swojej nieomylności i nie dociera do niego nic

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Chaos, brak doceniania osób zaangażowanych. Mikrozarzadzanie, wszystko sterowane przez pana wiceministra ręcznie. Ustawione rekrutacje. Nie mam nic więcej do dodania.

@Michał

Potwierdzam - były pracownik

Witold
@Michał

Uważasz, że rekrutacje nie odbywają się prawidłowo? Przecież pracodawcy zależy, żeby wybrać na określone stanowisko osobę z największymi kompetencjami i doświadczenie, która przyniesie firmie zyski. Obecnie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia szuka architekta bezpieczeństwa IT, a także prowadzi praktyki dla absolwentów i studentów. Trwają trzy miesiące i są bezpłatne. Czy ktoś z Was ma doświadczenie jak przebiegają takie staże?

Ekhm
@Witold

Mam nieodparte wrażenie, że Witold to nowa wersja osoby z HR - ugładzony język i pełna nazwa CSIOZ ? Kto normalnie tak pisze?

NIE REKOMENDUJĘ

CSIOZ lub jak niektórzy co naoglądali się amerykańskiego serialu CSI jak mawiają to firma nie godna polecenia. Piszę to jako już były pracownik, ale po kolei. Firma miałaby naprawdę dużą misję do spełnienia bo wszyscy wiemy jak wygląda informatyzacja ochrony zdrowia, ale niestety pod obecnym kierownictwem raczej projekty nadal będą dowożone z opóźnieniem, niedopracowane i skazane na "sukces medialny" bo jest silne parcie na reklamę.(usunięte przez administratora) Zero strategii w którą stronę firma zmierza, brak planów rozwojowych dla pracowników(usunięte przez administratora) Rozmowa wstępna - przejdziecie ją bez przygotowania bo przyjmują każdego jak leci jeśli tylko coś potrafi i jest to związane ze stanowiskiem, jeśli nie to mu stworzą stanowisko. Był tu (nie wiem czy jest nadal, ale pewno tak) nawet kierownik artystyczny - tak to nie żart, (usunięte przez administratora) A jakie stawki? Starzy pracownicy podobno zarabiają pomiędzy 5-8 tys. brutto, a nowi to już poniżej 10 tys. nie schodzą - kiedyś chyba nie przemyśleli i opublikowali ogłoszenie na programistę java gdzie podali górne widełki 13 tys. PLN. Kolejny wątek - szkolenia - obiecują, że tak super... a jak to wygląda? Od kierownik wiem, że ma 2000 brutto budżetu na człowieka rocznie - za tyle to na waciki ledwo starczy a nie na jakieś porządne szkolenie. Nie licz więc na rozwój - pamiętaj jakby się firma nie nazywała to jest nadal administracja publiczna. Aby pójść nawet na bezpłatną konferencję to musisz sporo się nazginać przed szefostwem. Benefity - nic rewelacyjnego - jakaś opieka medyczna świadczona przez PZU - nie wybrałem bo mam w pakiecie od żony lepsze warunki w Luxmed. Ta oferowana to tak naprawdę drobne przychodnie, a nawet gabinety rozrzucone po całej Wawie więc jak lubisz podróżować to oki, ja wolę mieć wszystko w jednym budynku i załatwione. Ponadto karta sportowa, dofinansowanie wczasów i tyle chyba - być może ktoś dostaje coś więcej - (usunięte przez administratora) Przełożeni? Różni, zwykle nieułożeni i nie czujący co tak naprawdę mają zrobić. Ostatnio byli wysłani wszyscy na szkolenie do EY, ale niektórym już nic nie pomoże. Wazeliną od nich pachnie aż na kilometr.(usunięte przez administratora)

Tak jest

Potwierdzam

Miła
@NIE REKOMENDUJĘ

Czytałam ten wpis kilka razy, i w dalszym ciągu nie wiem w jakim celu KTOŚ to pisał?? Czy utrata pracy? przecież ta opinia nic nie wnosi do oceny CSIOZ jako pracodawcy. No ale jeśli ten KTOS poczuł się lepiej wylewając "wiadro pomyj" to ok.

@NIE REKOMENDUJĘ

Tak właśnie jest wCsioz. Cała prawda

Lubię tu pracować

Pracuję tu od kilku miesięcy i uważam, że to jedno z najfajniejszych miejsc w jakim pracowałam. Najważniejszą rzeczą jest to, że tu wszyscy chodzą uśmiechnięci i bardzo angażują się w to co robią. Oczywiście zawsze da się znaleźć coś, co mogłoby działać lepiej, trzeba jednak pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:-). Co do dyrekcji - można mieć chyba do niej jedynie pretensję za otwartość i dopingowanie w działaniu. Jeszcze jedno, odnosząc się do niektórych komentarzy, wydaje mi się, że to nie jest najlepsze miejsce do wylewania swoich frustracji, zawsze warto porozmawiać, albo po prostu zmienić pracę, możliwości na rynku są nieograniczone.

Pozytyw

Od tygodnia trws akcja wystawiania pozytywnych opinii o centrum. Najlepsi dostaną duże premie. Na google już widać efekty tych co walczą bo w grę wchodzą tez awanse. Haha

Nie znany.

Według mnie firma działa prawidłowo nie widzę nic że, po prostu tam jest dobrze fajny pan dyrektor.

NIE REKOMENDUJĘ

cd. poprzedniej wypowiedzi bo limit 5 tys. znaków Zespół? Różny, spora część to znajomi Dyrekcji, podobno szczególnie dotyczy to nowych kierowników(usunięte przez administratora) Czy kierownik coś znaczy? Jest tylko formalistą i tyle, wszystkie decyzje podejmuje Dyrekcja. Nawet wprowadzono jakąś pracę zdalną, są takie osoby, które pracują niby na pracy zdalnej, a nikt ich na oczy nie widział i tylko na telekonferencjach je można usłyszeć, a jakbyś ty chciał to najpierw kierownik musi wyprosić dyrekcję byś na 1 dzień sobie poszedł. (usunięte przez administratora) Zresztą wspomniana impreza o której mowa w jednym z ostatnich postów to oczywiście nie integracja ale szkolenie - bo przecież nie przeszła by oficjalnie integracja. (usunięte przez administratora) Dalsze przykłady Bareji? Co tydzień są sprzątane lodówki ale idą na łatwiznę każą wyrzucać wszystko - nawet dżemy w słoikach, które powinny być przechowywane w lodówce po otwarciu, a których nikt nie zje od razu. (usunięte przez administratora)

Informator

A tymczasem dziś wielka impreza integracyjna CSIOZ. Będzie się działo. Na poprzedniej szefu nie dał rady wyjść o własnych siłach...

Witold
@Informator

Imprezy integracyjne to fajna inicjatywa dzięki, której pracownicy mogą się lepiej poznać ze sobą i z przełożonymi. Później atmosfera w pracy jest bardziej koleżeńska. Czy prócz takich spotkań firma oferuje inne benefity? Mam na myśli premie, szkolenia lub rozbudowany pakiet socjalny. Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Paula

Jednak czujemy się (usunięte przez administratora)- dyrektor wprowadził system premiowy, gdzie kazał pracownikom oddać 5 procent swojej pensji co miesiąc na poczet wypłaty 15 procent raz w kwartale i teraz robi tak zeby nie wypłacić. To było do przewidzenia bo dzięki takiemu systemowi ma oszczędności dla swoich, ale co zrobić kiedy szef (usunięte przez administratora)i nie ma wyjścia... tylko pozostaje zmienić prace........

Opinia negatywna

Odradzam potencjalnym kandydatom.

Aneta

„niestabilny emocjonalnie chłystek bez kompetencji” - w punkt ????????????

Tom
@Aneta

Dla mnie w punkt

aby było jak było

Kolejna filigranowa firemka, niby państwowa, która żeruje na miliardach pompowanych w tzw. Służbę Zdrowia (nie mylić z innymi służbami)

Negatywna opinia

Nie polecam. Nie dotrzymują ustaleń A godziwa płace maja jedynie ludzie od Dyrektora. Pozostali na smieciowkach i wykorzystywani

Informacja

Aktualny Dyrektor zatrudnił pół ludzi z Orange, których posunięto z tej firmy, wiec jak ma być dobrze? Ekipa Orange nie może nawet zapamiętać co znaczy skrót COI czy CPPC... tacy inteligentni tam pracują.

Serio
@Informacja

Znaleźli ciepła posadkę w panstwowce? Hmmmm

Miki
@Informacja

Jeśli odeszli z Orange, to akurat dobrze o nich świadczy

Być może
@Miki

Nie mięli wyjścia bo ich zwolniono. Nie wiem jak jest w Orange, ale około 20 osób zwolnionych z tej firmy jest zatrudnionych w CSIOZ bez jakichkolwiek konkursów rekrutacyjnych...

Prawda

Tak duża rotacja o czymś świadczy. Średnio na miesiąc przychodzi 10 nowych naiwnych pracowników, a odchodzi 12 świadomych swojej wartości ludzi!

Miki
@Prawda

Jeśli to prawda, to trochę niefajnie, ale ma to swoje zalety. Bo znam firmy do których ludzie przychodzą z poczuciem własnej wartości i chęcią do pracy, a po pół roku odchodzą jak wykręcona ścierka z poczuciem, że są głupsi niż byli przychodząc. Niczego się nie nauczyli, a spędzili kawał życia "zaplatając koniom grzywy"

M

Brak umów na czas, zmiany warunków w trakcie, brak stabilizacji. Ustalenia nie są dotrzymywane. Jeśli chcecie tam pracować polecam nagrać ustalenia z rozmowy na dyktafon.

Zielony

Nie wiem kto w tej "instytucji" zarządza personelem i kto zatrudnia ludzi którzy mają w głowach fikcje kilkudziesięciu idei do których próbują dążyć, a co im się nigdy nie uda. Wiem za to, że jeżeli szefem ma być niestabilny emocjonalnie chłystek bez kompetencji, to zatrudnienie w tej "instytucji" nie może być niczym przyjemnym dla człowieka z mózgiem i doświadczeniem. Nie wiem czy szef zespołu ma świadomość tego, że jest poddawany mobbingowi ale chyba nie. Ogólnie firma szuka studentów którzy coś tam zrobią ale nikt tam nie liczy na żadne profesjonalne rozwiązania. Jeżeli masz więcej niż 5 lat doświadczenia to w tej firmie będziesz się cofał do poziomu pracujących tam orangutanów.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum e- Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum e- Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum e- Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum e- Zdrowia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum e- Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Centrum e- Zdrowia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum e- Zdrowia