Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.

Opinie o Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.

Chemik

Firma o wysokich standardach etycznych. Nastawiona na Klienta - od sprzedaży do obsługi serwisowej (bardzo spójna), z misją, ale także stwarzająca przyjazne środowisko pracy. Liczne szkolenia handlowców/inżynierów serwisu. Dobre warunki w zakresie elastycznego czasu pracy nie oznaczają tylko pracy w nadgodzinach.

Masz jakieś doświadczenie w pracy w Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.? Jeśli tak, napisz nam o warunkach pracy.

Zostaw opinię o Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.