Opinie o Legal Cakes Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Legal Cakes Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Legal Cakes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legal Cakes Sp. z o.o. w Warszawa

Hdyegvdidue

Pracodawca który usuwa niewygodne dla niego komentarze i opinie na jego temat... To tylko udowadnia jak ta firma jest zakłamana i ma ewidentnie coś do ukrycia. Nie radzę aplikować do tego "zakładu" pracy.

Jadzia
@Krystyna

Nic nie jest zaklamane i ze wszystkim sie mozna dogadac nie mam zadnych problemow.

Hdyegvdidue

Krystyna
@Hdyegvdidue

Chyba nie piszesz o opiniach na GoWorku? Bo akurat tu sporo tych negatywów nadal jest. Dlaczego właściwie uważasz, że Legal Cakes to zakłamana firma?

Realnie
@Hdyegvdidue

Na GoWork nie da się usuwać opini, także wszystko co napisałeś/napisałaś jest mało wiarygodne

Jadzia Nowy wpis
@Krystyna

Abc

Czy ktoś na jakieś Świeże opinie na temat tej firmy?jsk sie tam pracuje?

Anonim 2137 Nowy wpis
@Abc

Tragedia. Nie polecam pracy w tym miejscu. Atmosfera straszna

Abc Nowy wpis
@Anonim 2137

A możesz przybliżyć więcej szczegółów?

Jadzia Nowy wpis
@Abc

Mam i super ekipa świetnie się pracuje bardzo miła atmosfera . I bardzo w porządku i miły szef.

Malgośka

Od razu na wstępie zraził mnie fakt jak ubrana była włascicielka na rozmowę rekrutacyjną. Ja rozumiem, że tam też pracuje fizycznie, ale brudny wyciągnięty dres to gruba przesada. Rozmowy rekrutacyjne nie trwają całe 365 dni, a góra 2 tygodnie, warto w tym czasie zadbać o wygląd... zakres obowiązków duży, praca typowo dla nieobytego studenta, który robiąc wszystko chciałby zarabiać grosze. Od razu wiedziałam, że w życiu bym tam nie chciała pracować.

@Malgośka

Masz racje. Wygląd zewnętrzny to jednak wizytówka, szczególnie, że reprezentuje się firmę. Te grosze co ci zaproponowali to ile? Możesz podać konkretną kwotę?

Tomasz Z

jestem ich klientem i mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii współpracy. Dostawy w umówionych dniach, Pani która przyjeżdża do mojego sklepu zawsze uśmiechnięta, zawsze zamieni kilka zdań, jest to chyba jedyny handlowiec, który pracuje po godzinach i w święta.Mile mnie zaskoczyła gdy w dniu wczorajszym(lany poniedziałek) przyjechała żeby " spisać stan produktów ".

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Legal Cakes Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Tomasz

Żeby atmosfera w pracy była dobra muszą wszyscy na to pracować. Firma nie psuje jej tylko maruderzy a firma jest generalnie ok

ElaWandaAgnieszka

Niestety, muszę się zgodzić z poniższymi opiniami. Mogę dodać jeszcze, że atmosfera w tej firmie woła o pomstę do nieba. Ciągłe niedopowodzenia

ElaWandaAgnieszka
@ElaWandaAgnieszka

... narastające konflikty między pracownikami. A właścicielce Monice to odpowiada. Bo jest aferzystką nr 1. Zamiast jednoczyć zespół to mąci między nimi. Wypłata w ratach, mizerna. Nie dość że oszczędza zatrudniając pracowników na czarno to w dodatku płaci poniżej najniższej krajowej stawki godzinowej. Przydałaby się tam kontrola z pipu.

Krystyna

Jak wygląda rekrutacja do Legal Cakes? Jeśli ktoś był na rozmowie o pracę w firmie, to napiszcie, co oferują i o co pytali. Dzięki.

Horror handlowca. Zepsuty szrot jako auto firmowe w ktorym musisz spędzać po 12h dziennie ! Nieterminowa wypłata dla 1 pracownika ale ty musisz pracować za 3 ! Nasterydowany właściciel który wyżywa się na tobie za swoje porażki Polityka firmy to wprowadzanie w bład pracowników oraz klientów

T.D

jak już zostaniesz zatrudniony jako ( pseudo ) handlowiec ganiasz jako kierowca po 10h , plus praca na kompie, hajs tragiczny , zapomnij o prowizjach, premiach bo to piękne bajki, a atmosfera...masakra . gorąco nie polecam

Zepsuty piekarnik

Nie polecam pracy w Legal Cakes (kawiarnia) na ul. Poznanskiej. Szefowa nie szanuje pracowników, obcina wypłatę jak sobie chce i nie wypłaca wypłat w terminie. Nie stwarza odpowiednich warunków pracy i dziwi się ze pracownicy nie wyrabiają się z nakładem pracy jaki musza zrobić. Jeżeli już ktoś dostanie umowę to jej zawartość dla szefowej Alicji nie jest wazna. ciagle zmiany, brak odpowiedniej ilości pracowników i nieodpowiednie traktowanie ich powoduje ze praca tam to tylko i wyłącznie katorga. Do szefowej chyba karma wraca, ponieważ lokale słabo się kręcą i w sumie dobrze. Może wreszcie zauważy ze to ona stwarza problem a nie pracownicy. A najlepsze jest to ze jeżeli coś się nie spodoba klientowi to PRACOWNIK PŁACI KWOTĘ jaka klient miał zapłacić bo przecież to na pewno wina pracownika ( 20 zł albo kilka stow) :P

Wsad123

Nie polecam, na rozmowie kwalifikacyjnej już nie jest mówione wszystko. UMOWA? z miejsca się z nią pożegnaj, szefowa(Monika Mioduszewska) z miesiąca na miesiąc będzie Ci przekładać termin jej podpisania "niestety nie mam na to pieniędzy". A jeśli chodzi o docenianie pracowników... Hmmm 0, za to jest ciągłe narzekanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Legal Cakes Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Legal Cakes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Legal Cakes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Legal Cakes Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nałęczowska 31A
    02-922 Warszawa