Tatuum
Lila

Fatalna obsługa w Zielonej Górze. Zarozumialosc i noszenie nosa do góry

Ja Nowy wpis
@Lila

Za najniższą krajową to i tak dużo

Mariola K. Nowy wpis
@Ja

Za taką obsługę nawet tej najniższej krajowej nie powinno być. Komentarz brzmi jak odburkniecia nowej kierowniczki która się nie zna na niczym i jedyne co robi to faktycznie zadziera nosa a reszta pań jest nieuprzejmych. Wole ostatnio pofatygować się na zakupy do Poznania a szkoda bo trzymał poziom ten sklep.

Agata

Czy w firmie łatwo można awansować na wyższe stanowiska?

Ja Nowy wpis
@Agata

Stanowisk możesz mieć wiele, ale zapłacą za jedno

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jak ze studentami w Tatuum? Chętnie zatrudniają?

Klientka warszawa

Moje skromne pytanie przy opiniach właściciela firmy na temat problemów w handlu. Ile państwo jako firma produkcyjna w branży fashion uszyła masek ochronnych ??

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Czy jest możliwość w Tatuum pracy na część etatu?

Zainteresowana
Nazwa działu: Handlowy

Czy w firmie pracuje jeszcze nowa menagerka Sylwia N.

Pracodawca

@Zainteresowana

Dzień dobry. Tak. Sylwia pracuje

@Zainteresowana

Współczuję menagerka Sylwii miałam przyjemność ją poznać w poprzedniej firmie.wproeadza straszna atmosferę królowa lodu ....

Simka
@Pracownik

Bzdura. Najlepsza AM jaką miałam w Simple. Bardzo w porządku dziewczyna która jako jedyna z wysokiej kadry została z nami do końca, a mogła zwiać jak inni albo pójść sobie na l4. Zamiast tego łatała dziury aby każdemu starczyło na wypłatę. Tego już się nie pamięta?

Tak1Nie2
An
@Simka

Jaka bzdura. Walczyla bo jej obiecano posadke w tatuum haha haha

Simka
@An

A co ma jedna firma do drugiej? Nic. Mogła dawno odejsc do tatuum, czy gdzie indziej i miec problem z głowy. Zupełnie nie rozumiem Twoich argumentów. Może wyjaśnisz?

TakNie2
pracownica

Tak czytam Wasze opinie i po prostu wszystkiego mi się odechciewa. Ja pracuje w TATUUM i jestem bardzo zadowolona. Regionalny jest spoko dał szanse na szybki awans. Dzięki niemu mogę się rozwijać, nie stoję w miejscu tak jak to inni opisują. Trzeba trochę się postarać i pokazać, że Ci zależy a będziesz doceniony. Wynagrodzenie też jest spoko. Jak na kobietę zarabiam bardzo przyzwoite pieniądze. Do Patata i Zaciekawionej idziecie na kierownika i liczycie na opinie w portalu internetowym. Myśle, ze Wasze zachowanie nie jest na miejscu. Jak chcesz mieć prace na stanowisku kierowniczym to się po prostu postaraj o te stanowisko i pokaz kim jesteś a nikt się do Ciebie nie doczepi, a ja tu widze, ze wolicie posluchac sfrustrowanych ludzi, bo im się nie udało i zrezygnować z stanowiska i z fajnej pracy. Jestem zdania, ze trzeba po prostu lubiec taki tryb pracy i lubiec kontakt z ludzmi, bo obsluga w każdym sklepie jest najwazniejsza.

Tak2Nie2
Krzychu
@pracownica

Ten wpis wygląda jakby był dokonany przez pracownika wyższego szczebla mającego na celu zatrzeć dużą ilość negatywnych odpowiedzi.Wygląda na to, że ten wpis redagował facet podający się za kobietą - w jednym sformułowaniu widać wyraźnie pomyłkę rodzaju męskiego z żeńskim.

Fela

Agnieszka, o której mowa powyżej już nie pracuje - nowa regionalna jest w porządku. Klimat w pracy zależy od kierownika i reszty pracowników w konkretnym salonie a podobnie jak ludzi - jest ich bardzo wiele, więc nie oceniałabym całej firmy przez pryzmat jednostek. Jak w każdej dużej firmie są absurdalne pomysły centrali i ciężkie momenty, to jasne.

Tak5Nie1

Jasia
@Fela

Wasza Agnieszka szaleje w Cocodrillo. Właśnie pozbyła się najlepszej pracownicy z CH Ptak (Nie wiem czy to jeszcze Rzgów cz już Tuszyn).

Tak3Nie
Plip

Czy w Tatuum istnieje możliwość pracy na pół etatu?

Pracodawca

@Plip

dzień dobry tak- zatrudniamy Osoby na umowę o pracę w różnych wymiarach czasu pracy. zapraszam do współpracy:)

TakNie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tatuum?

No.
@Pytanie

Żadne :D

Tak9Nie
Magda pomorskie

Tatuum to nie ta firma co kiedyś roszady, regionalna (usunięte przez administratora)wprowadza presję,brak kompetencji brak pomocy nie potrafi rozwiązać najłatwiejszych spraw,nie kontroluje szkoleń podległych pracowników nie ma wiedzy produktowej. Wymagania i plany większe ,a dla nas finanse bez zmian.Stres , stres,stres .można się wykończyć

Tak8Nie
Nick

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, wypłata tak nędzna, że szkoda słów. Porażka!!!

antytatuum

Tatuum to jest po prostu wyzysk... Pracujesz po 12h czasami nawet 3 dni z rzędu albo kończysz prace o 21 i na dostawę musisz być na 8 . Oczywiście najniższa krajowa , podatek nawet biorą z premii o którą ciężko bo targety biorą z kosmosu.

Tak13Nie
Beata
@antytatuum

Rozumiem Twoje niezadowolenie. Piszesz o niskich zarobkach i trudnej do uzyskania premii, jednak jestem ciekawa czy firma Tatuum daje szanse na rozwój w firmie? Czy uzyskanie awansu w firmie jest trudne?

Do Beaty
@Beata

Nie jest trudne, ponieważ nie ma chętnych osób do pracy. Dlatego tak łatwo jest awansować. Awans nic nie daje, 100zl brutto więcej , więcej obowiązków za grosze.

Beata
@Do Beaty

@Do Beaty Rozumiem, dzięki za informację. Ciekawi mnie jeszcze jak jest z kwestią umowy w Tatuum. Nowo zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

anonymous

Miejsce pracy Zielona Góra. Nie polecam nikomu. Zarobki marne, plan nie do wykonania więc premii brak, a gdy już jest przyznana to firma z powodu bałaganu i chaosu i tak jej nie wypłaci. Ekipa zmienia się średnio co mc począwszy od kierownika skończywszy na sprzedawcach więc o czymś to świadczy..częste nadgodziny i praca w pojedynkę co oznacza brak opcji wyjścia do toalety przez kilka godz .Nie, nie o jeszcze nie.

Rekomendacja
@anonymous

Pracowałam przez okres wakacyjny i uważam że jesteś ewidentnie beznadziejna/y skoro wyrażasz taką opinię. Do pracy przychodzi się w wiadomym celu. Nikt nie płaci za narzekanie i nicnierobienie. A więc tak: Zarobki ok Premie-wow Widocznie miałaś/es nieogarniętego kierownika skoro nie wyrabialiscie planu i był problem z wyjściem do kibla. Praca po 8h Atmosfera jakiej nigdzie nie ma w tych czasach Szacunek i dbanie o potrzeby pracujących Pani kierownik z poczuciem humoru i ogromną wiedzą. Aha. Nie zapłacili mi za taka opinię :)))

Tak4Nie9
D1
@anonymous

Co sądzisz o zastepcy kierownika sklepu. Staram się o pracę na tym stanowisku

TakNie1
Dok
@J.

Mogę więcej info. Zaczynam również prace w tej firmie w Zielonej Górze

@Dok

Wspominam pracę bardzo dobrze. Będę się starać o etat na wakacje. Duży nacisk na obsługę klienta i wskaźniki.Była to moja pierwsza praca w tej branży i obawiałam się trudności w kontakcie z klientem ale niepotrzebnie. Nie ma presji, wszyscy byli mi pomocni i nie było miesiąca bez premii! Jedyny minus to czeste i dość spore dostawy na które brakuje miejsca i trzeba nieźle się namachac aby to wszystko wyprasować

teddi

Jak tam nowa kierowniczka zielona góra? ma jakies pojecie, jaka jest dla ludzi?

Kw
@teddi

Po kilku dniach pracy nowej kierowniczki dwie osoby złożyły wypowiedzenie. Tyle w temacie.

TakNie1
 Rekomendacja
@teddi

Najlepsza(!) z jaką miałam przyjemność współpracować. Jeśli wrócę po studiach do Zielonej Góry, podejmę się pracy w jej załodze bez zastanowienia.

BYŁY PRACOWNIK

Jestem byłym pracownikiem firmy Tatuum. Kilka lat pracy w niej wyrobiło zdanie na jej temat. Zacznę od plusów. Załogę na początku przyjęcia się miałam rewelacyjną, dziewczyny pracowite oraz wspierały pod każdym względem. Jeżeli chodzi o zalety to tyle. Płaca najniższa krajowa. Taka wspaniała firma, a nie potrafi zapewnić pracownikowi normalnego wynagrodzenia? Wstyd. Od jakiegoś czasu w firmie została zatrudniona nowa Pani dyrektor sprzedaży, (usunięte przez administratora) Mój staż pracy jest dłuższy niż tej Pani, więc w związku z dużą rotacja, nawet na wyższych stanowiskach, (usunięte przez administratora)niestety, ale nie posiedzi długo w tej firmie, prędzej czy później zostanie zatrudniona nowa dyrektorka, tak jak miało to miejsce do tej pory. Premie w firmie są, oczywiście.. Tylko jakie? Wystarczy na waciki i może gumę kulkę. Są organizowane konkursy aby wygrać coś dla siebie, super! Bardzo fajna inicjatywa, w nagrodę dostaniecie ciasto, tak ciasto. Firma kompletnie nie szanuje pracowników, ani nawet klientów. Firma poszła w ilość, nie jakość- klienci to coraz częściej dostrzegają. Nowa kierowniczka regionalna, która ma pod opieką Gdańsk kompetentnie nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami. Nie zna standardów firmy, ani nawet systemu. Ocenę salonu robi nie sprawdzając 80% rzeczy. Poprzednia kierowniczka regionalna, A.- była świetna. Jeśli to czytasz to serdecznie pozdrawiam, bez Ciebie region nie jest już taki sam. Praca w firmie Tatuum jest na chwilę, ale nawet tego Wam odradzam. Chyba, że traficie na zgrany zespół, to można się przemęczyć jakoś. Rotacja pracowników o czymś świadczy. Każdemu życzę powodzenia, ale żałuję tych kilku lat przepracowanych w tej firmie oraz tego, że tak długo zbierałam się do napisania opinii.

Tak5Nie

Daria

Szukają kierownika do Gdyni,jakie warunki? Jakie benefity ? Atmosfera dobra? jakieś opinie

Oszukana

Pracowałam kilka lat w tej firmie, w różnych lokalizacjach, więc trochę mogę opowiedzieć o Tatuumie. NIE POLECAM PRACY W TATUUM. Bardzo żałuję, że tak długo godziłam się na takie warunki oraz traktowanie przez „górę“. Po pierwsze : Ludzie z biura uwielbiają mieszać z błotem ludzi pracujących w sklepach. Prezes uważa, że nie ma co się starać o dobre warunki, bo wg niego jak sie komuś nie podoba, to niech się zwalnia – on i tak znajdzie kogoś na to miejsce. Tyle tylko że w każdym sklepie są braki etatowe nawet po kilka osób. W sklepie, w którym powinno pracować 6 osób, pracują 3… I nie obchodzi ich to, ze w porównaniu z innymi firmami płacą za mało i ciężko znaleźć dobrego pracownika. Tych 3 pracowników musi robić wszystko. Jedna osoba przyjmuje dostawe ktora czesto jest ogromna (2 palety kartonów = około 400 sztuk odziezy). Wszystko robi się ręcznie, bo przecież nie ma co inwestować w skanery które przyspieszyłyby przyjmowanie dostaw. Przed otwarciem sklepu musi tez posprzatac go w pojedynke, bo jak przyjedzie regionalny i zobaczy „koty“ na półkach czy witrynie to dostaje sie niezla bure. Niewazne jest to ze do godziny 14 jest tylko jedna osoba, bo sa braki. I ta osoba przyjmuje dostawe, musi to wszystko rozpakowac, powiesic na wieszaki i zaczac przemieniac sklep wg zalecen z VMu. Nie ma chwili odpoczynku… Tatuum ma gdzieś pracowników pracujących kilka lat. Firma woli zatrudniać nowych ludzi i potrafi zaproponować im o wiele większą stawkę, niż dać podwyżkę ludziom, którzy pracują bardzo długo i bardzo dobrze są przeszkoleni ze wszystkiego. Kierownik regionalny nie potrafi zadbać o swoich pracowników. Często obiecuje podwyżki, premie i nie wywiązuje się z tych obietnic mówiąc, że przecież nic nie obiecywała, nic takiego nie mówiła. A najlepiej przez kilka tygodni nie przyjeżdżać do sklepu, żeby temat „przeminął“. Probuje robic z ludzi glupkow… Czesto pracownicy godza sie na to, bo są obiecywane podwyżki za kilka miesięcy. Tyle tylko że za kilka miesiecy regionalna wymysli sobie ze ktos nie pracowal dobrze i nie nalezy mu sie podwyzka. Uwielbiaja obcinac skrzydla i zniechecac pracownikow.

Tak22Nie

Paula

Mazowieckie jakie zarobki asystent sprzedaży, zastępca kierownika? Jak umowa zlecenie?

K.

Moim zdaniem ostatnie posunięcia ograniczania atrakcyjnych zakupów ich ubrań do osób z programem lojalnościowym GENERATION jest niesmaczny. Kupowałam ich produkty, ale nie jestem zwolenniczką tego typu programów, bo przecież zawsze wiążą się one z podawaniem swoich danych (wiem, wiem, dane są chronione i tego tam różne zapewnienia....) Nawet gdyby mi się coś podobało z tej obecnej kolekcji, nie kupię, bo takie nachalne "wychowywanie" klientek i klientów w stylu "chcesz taniej, to się zapisz to programu, a jak nie - płac 20 % drożej niż ci, którzy się wpisali" jest co najmniej niesmaczne. I tak od chyba ponad miesiąca - co zmiana treści na stronie, to podobna informacja. Moim zdaniem - żenua totalna. Myślałam, że to taka jednorazowa akcja, ale nie - frontalny, zmasowany atak. Zapisujcie, się , kobitki, nie ma co czekać... Ja zmieniam sklep. Jestem za duża na takie "wychowywanie"... Moje sugestie dla Tatuum: Czy naprawdę firma potrzebuje takiego 'wychowywania" klientów i klientek? To jakiś zmasowany atak. Państwa rzeczy i tak nie są tanie, jak na jakość (sorry) ubrań. Program lojalnościowy tak natrętnie proponowany odstręcza. Dajcie sobie Państwo spokój.

Palinka

Czyli podstawa plus premia tak?za wskaźniki?czy ty mówisz o premii za konwersję Upt?.

InMyMind

Pracuje od paru miesięcy i gdyby nie zespół to odeszła bym po pierwszym miesiącu. Po pierwsze uniformy koszulki dają ale spodnie musisz mieć swoje. tak samo z butami Pełny makijaz dostawa 2 razy w tygodniu naprawdę trzeba się nameczyć prasowanie układanie sprzatanie calego sklepu co rano a potem sie pracuje 12 godzin w kurzu.Niskie zarobki asystent sprzedawcy 2100 brutto Oczywiście są premie ale bardzo małe. masz napisane 300zl ale wrzucają to do ogólnej pensji i rzeczywistości twoja premia za cały miesiąc zapieprzania to nie całe 200zl . Awans raczej też nie wchodzi w grę. Szkoda czasu na tą firmę.

Tak10Nie

Iza

@teddi, rozumiem. Wybór pracy nie jest prostą sprawą. Jak wnioskuję po Twojej wypowiedzi, zdecydowałeś się nie aplikować do Tatuum? A może złożyłeś swoje CV ale jednocześnie zdecydowałeś się by nie uczestniczyć w procesie rekrutacji i zrezygnować? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i opinią na ten temat.

Iza

Przypominam, że obecny wątek dotyczy firmy Tatuum w Warszawie. Czy ktoś obecnie pracuję w tej lokalizacji? @Kw, możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś pracownikiem Tatuum? @teddi, czy jesteś zainteresowany aplikowaniem do firmy Tatuum? @Waldi, co chciałeś przez to powiedzieć? Mógłbyś doprecyzować? @anonymous, czy próbowałeś/próbowałaś podejmować rozmowy z kierownictwem, jeśli nie byłaś/byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie?

teddi
@Iza

he he, juz nie

Waldi

Konkurencja się mocno napracowała!!

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tatuum? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak3Nie

Zainteresowana

Zastanawiam się dlaczego taka cisza zapanowała?

mała

Tatuum Katowice miałam przyjemność pracować w tatuum w galerii Katowickiej ,nie polecam kierowniczka jest chamska i chyba ma cos z głową a jej zespół to pieski które biegają za nią jak ona zaszczeka.masakra

Tak19Nie

wiecia

sztywniary do tego ,pustaki same

Tak4Nie

Iw
@mała

Poziom kierowniczki taki jak i regionalnej... przebiły dno ....

Tak15Nie

Julia
@mała

Witam serdecznie moją była pracownicę, która po prostu nie była w stanie współpracować ze mną a tym bardziej z moim zespołem. Zespołem, który utrzymuje się od długiego czasu ( 2 lata) Czy jest im źle? Nie sądzę, dawno by ich ze mną nie było. Pisząc opinie na temat danej osoby kieruj się dowodami. Udowodnij nam jaka jest zła. Zawsze mogłaś iść do PIP i mnie zgłosić jeśli tak Ci bardzo źle ze mną było. Miło mi było poznać Twoją skromną osobę Pani M.S.

Iza

Jak sie pracuje? Może firma potrzebuje pracowników?

I wszystko jasne

Kapłon – wykastrowany i specjalnie utuczony młody kogut.

Tak21Nie

Zostaw opinię o Tatuum - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tatuum