Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Adam student
Kandydat

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA NA STAŻ TRWAŁA - 2 MINUTY Na spotkaniu były dwie osoby, które najwidoczniej nie zapoznały się z moim CV. Jako przedstawiciele firmy bardzo słabo ją zaprezentowały: zupełny brak profesjonalizmu i kultury osobistej. Brak zainteresowania i lekceważące podejście do kandydata - potraktowanie z góry, łącznie z zarzutem, że "jest się zbyt młodym". Amatorzy, którzy nie są w stanie profesjonalnie reprezentować tak znane przedsiębiorstwo. Pozostał niesmak i rozczarowanie, bo trudno to nazwać rozmową wstępną. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. NIGDY już nie kupię nic, co produkują.

2
anonim
Inne
@Adam student

To młodych nie zatrudniają czy o co konkretnie chodziło? Zadawano Ci konkretnie jakieś pytania, pamiętasz?

Produkcyjny
Pracownik
 Pytanie

W 2024 pensja minimalna ma iść do góry o 20%. Wtedy wszyscy na produkcji będziemy pracować za najniższą krajową. Nowo zatrudnieni będą zarabiać tak jak pracownicy z wieloletnim stażem pracy. Kto za to odpowiada? Głównym winowajcą jest Solidarność do której należymy. W 2021 roku Solidarność mogła wywalczyć 4 zł brutto podwyżki, ale mimo tego, że 97% pracowników w referendum strajkowym, opowiedziało się za ogłoszeniem strajku, to nie został on ogłoszony i dostaliśmy upokarzające "podwyżki" na poziomie 1,70 brutto. W styczniu 2023 ta sama Solidarność zagroziła, że wtedy gdy pracodawca nie podejmie negocjacji płacowych to zostanie wszczęty spór zbiorowy. Oczywiście pracodawca nie zgodził się na żadne negocjacje płacowe,a mimo to Solidarność nie wszczęła sporu zbiorowego. Doprowadziło to do tego, że dostaliśmy w tym roku upokarzające "podwyżki" w takiej samej wysokości jak w 2021 roku! Pracujemy dla firmy z wielkim zaangażowaniem wiele lat a czeka nas w przyszłym roku perspektywa pracy za najniższą krajową. Trudno pojąć dlaczego tak jest bo Henkel to bardzo zamożny koncern chemiczny. Solidarność natomiast obiecywała nam zarobki takie jakie mają w Niemczech, a robi wszystko żebyśmy pracowali za najniższą krajową.

KochamPis
Pracownik
@anonim

Karty opłaca firma, co do dopisania członków rodziny to nie wiem, bo jestem sam, sodexo to czerwiec i grudzień, a kwota uzależniona jest od dochodu

Pytanie
 Pytanie

Czy Henkel Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Gosia
Pracownik
 Pytanie
@@Odpowiedź

Na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas programu rozwojowego ?

anonim
Inne

Hej. Ciekawi mnie co tutaj pisaliście ale nikt nie napisał czy w nowym roku wskoczyły jakieś podwyżki koncowo i jak to się ma właśnie dla nowych i starych pracowników ? Faktycznie jest ta sama stawka czy zostaliście może jakoś nagrodzeni?

Adam
Pracownik
@anonim

Hej EX. Niestety potwierdziło się wszystko to co napisał Produkcyjny 29.04.2023. Nowo zatrudnieni pracownicy na produkcji mają zarobki takie same jak pracownicy z wieloletnim stażem pracy, a jak mają do 26 lat to zarabiają więcej od nich! Dlatego pracownicy z wieloletnim stażem pracy szukają innej pracy i zwalniają się bo czują się niedocenieni i nie chcą uczyć nowych, którzy zarabiają więcej od nich. Jedynie brygadziści i kierownicy nie odzywają się ale oni mają zarobki dużo większe od najniższej krajowej. Nagrodzeni zostaliśmy w ten sposób że za minimalną krajową musimy robić coraz więcej.

KochamPis
Pracownik
@anonim

W nowy rok weszliśmy bez żadnych podwyżek bo mamy je dostać w kwietniu.. Co do nowozatrudnionych to różnica płac wynosi może 1zl/h

Roma
Inne
@Adam

To na jakie wynagrodzenie w takim razie może liczyć nowy pracownik produkcji? Pytam, bo chętnie bym się dowiedziała. I na jaką umowę jest się zatrudnionym?

KochamPis
Pracownik
@Roma

Umowa o prace na czas okreslony, 28zl/h :)

Krzysztof
Pracownik
@KochamPis

Przecież to jest stawka minimalna. Wniosek z tego taki że pracownik produkcyjny ma tyrać za (usunięte przez administratora), po to by było na ogromne wypłaty dla brygadzistów i kierowników. Henkel to firma w której pracy nie polecam największemu wrogowi.

Paweł
Były pracownik
 Pytanie
@Adam

Jak w dzisiejszych czasach można pracować za minimalną? Ciężko za to utrzymać jedną osobę, a co dopiero jak ktoś ma rodzinę. Praca za minimalną krajową to upokorzenie dla człowieka. Nie umiecie zrobić jakiegoś strajku, iść wszyscy na L4? Macie przecież Solidarność. Też nic nie robią abyście nie musieli pracować za takie grosze? Niech brygadziści i kierownicy pracują za takie ochłapy.

Sebastian
Pracownik
 Pytanie
@KochamPis

Wiesz może na jakie podwyżki mogą liczyć pracownicy produkcyjni od kwietnia 2024?

KochamPis
Pracownik
@Krzysztof

Brygadzista i majster wcale nie zarabiają kokosów. My mamy utrzymywać kierowników i dyrektorów :)

KochamPis Nowy wpis
Pracownik
@Sebastian

Podwyżki było całe 8%

Diana Nowy wpis
Inne
@KochamPis

Czyli jak liczyć? Minimalna 4242 brutto miesięcznie plus 8 proc.? To daje jakieś 4500 brutto. Czy doliczać do netto? Muszę wiedzieć, ile od kwietnia zarabia się w H na produkcji. Pomocy!

KochamPis Nowy wpis
Pracownik
@Diana

Nijak liczyć, minimalna to 4200 brutto czyli 27,7zl a starsi stażem pracownicy produkcji mają mniej więcej po 30zl brutto :)

M Nowy wpis
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony. Naprawdę pracowałem w alior banku, w plusie, Bzwbk i Polskim januszexie - jestem w szoku jak tutaj traktują pracownika. Mega szacunek, wsparcie szkoleniowe i biznesowe, budżety, naprawdę bardzo - ale tak bardzo bogaty social, ja jestem zachwycony. Już pomijając naprawdę świetne warunki finansowe. Pracuję jako opiekun marki. Rekrutacja jest długa i wieloetapowa ale naprawdę warto się starać.

Pytanie
 Pytanie

Czy Henkel Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Odpowiedź
Były pracownik
@Pytanie

Henkel oferuje programy rozwojowe na okres dwoch lat

A
Były pracownik
@@Odpowiedź

To nie są żadne programy rozwojowe. Przez cały czas jego trwania (czyli 2 lata) nie miałem nawet żadnych rozmów okresowych (poza roczną) które jakkolwiek by monitorowały czy wspierały mój rozwój, nie mówiąc już o jakichkolwiek szkoleniach czy mentoringu. Ot praca z dnia na dzień, bez żadnego planu czy struktury. Jakby porównać ten ekhem "program rozwojowy" z ofertą konkurencji (np. Unilever czy P&G) to Henkel to śmiech na sali jeśli chodzi o rozwój.

3
Iza
Inne
@A

ale coś jednak Ciebie w tej pracy zatrzymało skoro pracowałeś kilka lat lub może i nadal pracujesz. Co to takiego było ? :)

A
Były pracownik
@Iza

Brak doświadczenia i nieświadomość tego jak wygląda praca w innych firmach na rynku

Roman
Inne
@A

To kiedy zdecydowałaś, że czas na zmianę i co było punktem zwrotnym?

A
Były pracownik
@Roman

Powiedzenie mi wprost że żeby w tej firmie osiągnąć sukces powinienem się jeszcze bardziej poświęcić i pracować tyle co najbardziej wydajne osoby (czyli po 12h dziennie)

Olga
Inne
@A

Serio są osoby, które tak się poświęcają? Pracować po 12 godzin? :/ ciekawi mnie jedno, jak rotacja w firmie?

Rozbawiony
Były pracownik
@Olga

Nie można pracować efektywnie 12 godzin dziennie. Można tylko siedzieć w pracy.

A
Były pracownik
@Olga

Oczywiście że są, w Henklu to niestety norma.

Jan
Inne
@A

Codziennie po 12 godzin czy są jakieś dni do odpoczynku oczywiście prócz weekendu? Tu praca jest zmianowa? Ile godzin wychodzi przeciętnie w miesiącu jak tyle godzin się jest w robocie?

A
Były pracownik
 Pytanie
@Jan

Jaka praca zmianowa? Jakie weekendy? Jak się nie wyrobiłeś z robotą na tygodniu to byli tacy co i w weekend siedzieli w domu przed kompem (albo i w biurze :DD). Henkel to firma gdzie pracownicy przyjeżdżają w weekendy do biura żeby dokończyć robotę z którą nie wyrobili się na tygodniu. HR i management udaje że nie widzi. Co do ilości nadgodzin to 1, 2 nadgodziny dziennie to jest norma czasem więcej. Wiec 200h lekką ręką

Olga
Inne
@A

A z jakich to powód można w firmie nie wyrabiać się z pracą? To nie sarkazm jak coś, pytam poważnie :) Dobrze obstawiam, że to nie lenistwo pracowników, tylko aż tyle pracy pracownik ma na głowie? Płacą dobrze za te nadgodziny? HR udaje że nie widzi, ale nie macie w firmie związków zawodowych, które by to spróbowały jakoś załatwić? Pracownicy nie mają dość? Chce tu podesłać cv, no i teraz mam zagwostkę niezłą, co robić;p

A
Były pracownik
@Olga

Olga unikaj tej firmy. Nie wyrabiają się, bo na 1 osobe przypada zadań na 2 albo 3 stanowiska. Management kompletnie nie ogarnia zarządzania ludźmi i projektami i nie panuje nad ilością pracy. Jak spróbujesz narzekać albo szukać rozwiązań na zrobienie czegoś szybciej i prościej to jeszcze usłyszysz że jesteś leniwa i że to twoja wina że się nie wyrabiasz. Za nadgodziny Henkel nie płaci w ogóle!!!!!!!!!!!! I nie możesz ich też odebrać, np. wyjść wcześniej albo mieć dzień wolny. Wolontariat w zamian za słuchanie ciągłych pretensji. To nie jest jednostkowy przypadek tylko tak pracuje cała firma a przynajmniej warszawskie biuro.

Gosia
Pracownik
 Pytanie
@@Odpowiedź

Na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas programu rozwojowego ?

anonim
Inne

Senior Group Brand Manager Beauty Care to praca w polskojęzycznym czy anglojęzycznym środowisku bardziej aktualnie? Rzuciło mi się w oczy nawet w tej ofercie sprzed 3 miesięcy, że wymagają biegłego polskiego i angielskiego, no ciekawe. Jednak wolę pracować w swoim ojczystym języku.

Kierownik Sprzedaży
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Pytania

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(52 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisu
Warszawa
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Eliza
Inne

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko programu rozwojowego w dziale marketingu ceresit. Widzę, że jest to praca hybrydowa. W które dni i w jakich godzinach się tutaj pracuje? Wspomniano, że w jeden dzień pracuje się krócej. W który? I przez ile się wtedy pracuje? :))

Produkcyjny
Pracownik
 Pytanie

W 2024 pensja minimalna ma iść do góry o 20%. Wtedy wszyscy na produkcji będziemy pracować za najniższą krajową. Nowo zatrudnieni będą zarabiać tak jak pracownicy z wieloletnim stażem pracy. Kto za to odpowiada? Głównym winowajcą jest Solidarność do której należymy. W 2021 roku Solidarność mogła wywalczyć 4 zł brutto podwyżki, ale mimo tego, że 97% pracowników w referendum strajkowym, opowiedziało się za ogłoszeniem strajku, to nie został on ogłoszony i dostaliśmy upokarzające "podwyżki" na poziomie 1,70 brutto. W styczniu 2023 ta sama Solidarność zagroziła, że wtedy gdy pracodawca nie podejmie negocjacji płacowych to zostanie wszczęty spór zbiorowy. Oczywiście pracodawca nie zgodził się na żadne negocjacje płacowe,a mimo to Solidarność nie wszczęła sporu zbiorowego. Doprowadziło to do tego, że dostaliśmy w tym roku upokarzające "podwyżki" w takiej samej wysokości jak w 2021 roku! Pracujemy dla firmy z wielkim zaangażowaniem wiele lat a czeka nas w przyszłym roku perspektywa pracy za najniższą krajową. Trudno pojąć dlaczego tak jest bo Henkel to bardzo zamożny koncern chemiczny. Solidarność natomiast obiecywała nam zarobki takie jakie mają w Niemczech, a robi wszystko żebyśmy pracowali za najniższą krajową.

Dorota
Inne
@Produkcyjny

Już chciałam aplikować do Henkla, ale to co napisałeś trochę mnie przyhamowało...No faktycznie, nie może być tak, że nowi pracownicy będą zarabiać tyle samo co długoletni pracownicy firmy. Dla nowych pracowników byłoby co prawda korzystnie czyli np. dla mnie. Ale sprawiedliwie mysi być. A może na to konto będą wypłacać większe premie proporcjonalne do długości stażu? Jak myślisz?

Robert
Pracownik
@Dorota

Doroto, w innych firmach rozwiązane jest to w ten sposób ze pracownicy mają dodatek stażowy po co najmniej 5 latach pracy. Jest on zwiększany wraz z kolejnymi latami pracy. Jesteśmy w Solidarności, ale Zarząd nie robi nic w aby zarobki pracowników się zwiększyły. Przepraszam, jedyne co robią to zbierają składki i organizują wycieczki tak jak biura podróży.

Rafał
Pracownik
@Produkcyjny

To już oficjalnie dzisiaj zostało potwierdzone przez rząd. Pensja minimalna dogoni nasze zarobki po wielu latach pracy dla Henkla na produkcji bo nie ma dodatku stażowego ani godnych podwyżek przy gigantycznej inflacji. Mamy dużo niższe zarobki od pracowników spółki Henkel Polska a to głównie dzięki naszej ciężkiej pracy mają oni co sprzedawać. A Solidarność zamiast walczyć o dodatek stażowy, godne podwyżki itp. to niestety sprzedała się pracodawcy.

Brabara
Kandydat
 Pytanie
@Rafał

Dodatku stażowego nie macie, a jest chociaż premia wakacyjna czy inaczej "wczasy pod gruszą"?

KochamPis
Pracownik
@Brabara

Produkcja nie ma czegoś takiego jak wczasy pod gruszą :) Do tej pory zastanawiamy się co się dzieje z naszymi pieniędzmi z funduszu socjalnego :)

Antek
Inne
@KochamPis

I co? Dalej się zastanawiacie czy ktoś pytał w kadrach? Nie ma nic co dofinansowuje firma? Choćby multisportu albo pakietu medycznego?

Izka
Inne
@Robert

Ale jakie składki i gdzie je zbierają? Wśród pracowników? I co, jak zbiorą pieniądze, to wtedy organizują jakieś wyjazdy pracownicze, mające się zintegrować z innymi? Jeżeli tak, to ile one trwają i czy całkiem spoko miejscówki są wybierane?

Antek
Kandydat
 Pytanie
@KochamPis

Czy są jakieś bony do sklepów ?

Zuzka
Inne
@KochamPis

A inne stanowiska mają? Może wiesz jaka jest kwota przydzielana za te wczasy?

KochamPis
Pracownik
@Antek

Karta multisportu Medicover I dwa razy w roku bony sodexo Tyle dostajemy od firmy :)

anonim
Inne
@KochamPis

Karta MultiSport i Medicover są opłacane w całości przez firmę? Czy do tej opieki zdrowotnej można dopisać członków rodziny? Jeśli chodzi o bony sodexo, to kiedy się je otrzymuje i w jakiej wysokości? No i gdzie później można je wykorzystać?

KochamPis
Pracownik
@anonim

Karty opłaca firma, co do dopisania członków rodziny to nie wiem, bo jestem sam, sodexo to czerwiec i grudzień, a kwota uzależniona jest od dochodu

Pytanie
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w Henkel Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 11 grudnia.

anonim
Inne

Znalazłem ogłoszenie na przedstawiciela handlowy Schwarzkopf Professional. Głównie to pozyskiwanie nowych klientów tzn. salonów fryzjerskich. Napisali o elastyczny czasie pracy. To znaczy że pracownik samodzielnie ustala grafik i nikt nie stoi nad głową i nie kontroluje? Ktoś pracuje jako PH i może się wypowiedzieć?

anonim
Inne

Senior Group Brand Manager od początku może częściowo z domu pracować czy najpierw jakieś szkolenie? Chciałabym wiedzieć, jak ogólnie się pracuje tam z domu, bo tak się złożyło, że nie mam najbliżej do siedziby i to jest dla mnie trochę problem, żeby tam dojechać. Parę razy w miesiącu byłoby ok czy nawet trochę więcej, ale tak to chyba bym musiała zrezygnować.

OPINIA
Inne

Bardzo nie polecam tej firmy. Obsługa klienta na poziomie mniej niż zero , arogancja i totalne olewanie klienta.

Adam student
Kandydat

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA NA STAŻ TRWAŁA - 2 MINUTY Na spotkaniu były dwie osoby, które najwidoczniej nie zapoznały się z moim CV. Jako przedstawiciele firmy bardzo słabo ją zaprezentowały: zupełny brak profesjonalizmu i kultury osobistej. Brak zainteresowania i lekceważące podejście do kandydata - potraktowanie z góry, łącznie z zarzutem, że "jest się zbyt młodym". Amatorzy, którzy nie są w stanie profesjonalnie reprezentować tak znane przedsiębiorstwo. Pozostał niesmak i rozczarowanie, bo trudno to nazwać rozmową wstępną. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. NIGDY już nie kupię nic, co produkują.

2
Mariolka
Kandydat
@Adam student

Mhm…. Dziwne ze taka sytuacja również mnie spotkała. Jeżeli taki jest ich work environment szkoda. Po prostu omijać z daleka, bo dział HR odbiega od jakichkolwiek standardów. P

2
Kamil
Kandydat
 Pytanie
@Adam student

A do jakiego działu to była rekrutacja ?

anonim
Inne
@Adam student

To młodych nie zatrudniają czy o co konkretnie chodziło? Zadawano Ci konkretnie jakieś pytania, pamiętasz?

Administrator

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Henkel Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Brand Manager. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda ich hybrydowa praca? Jest to w miarę elastyczne że można np. przyjechać 1 na 2 tygodnie czy raczej kilka dni w tygodniu?

Adriano
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jest ogkoszenie na handlowca w woj. Pomorskim. Czy ktoś moze cos wiecej powiedziec o tym stanowisku? Zarobki, ilosc wizyt dziennie, sklepy duże, male czy rozne punkty? Pozdrawiam

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

asdf

Gdzie te plotki zasłyszałeś? Jakieś kontakty z szefostwem masz? No i o co chodzi z tym zamętem, co takiego się dzieje w tym oddziale?

Robert
Pracownik

Przecież PseudoSolidarność miała okazję wywalczyć podwyżki o 4 zł brutto. Był spór zbiorowy, referendum strajkowe i trwały już podobno przygotowania do strajku. Wywalczyli 80 gr brutto, resztę dołożył pracodawca i dostaliśmy marne 1,50 zł brutto. Solidarność ogłosiła to jako ogromy sukces. Lepiej niech się nie ośmieszają i podadzą się wszyscy do dymisji bo my pracownicy nie chcemy być reprezentowani przez takich oszustów. W 2024 roku pensja minimalna ma zostać znowu podniesiona dwukrotnie o wysokie kwoty. Wtedy pracownicy Henkla będą pracować za minimalną bo nasze wynagrodzenia wzrastały co roku o śmieszne kwoty 60, 70 groszy. Henkel za to co rok ma ogromne zyski. Jak widać kosztem pracowników.

Bartek
Pracownik
@Robert

W tym roku od kwietnia pracownicy, przy gigantycznej inflacji, oczekują podwyżek stawek zasadniczych o co najmniej 6 zł brutto. Jeżeli Solidarność po raz kolejny ułoży się z pracodawcą tak jak to miało miejsce w październiku 2021 i pracownicy otrzymają ochłapy to wtedy pracownicy oczekują tego że zarząd Solidarności poda się do dymisji bo pracownicy nie chcą być reprezentowani przez ludzi którzy działają wbrew interesom i na szkodę pracowników.

Damian
Pracownik
 Pytanie
@Bartek

W firmach produkcyjnych które szanują i dbają o pracowników podwyżki wynagrodzeń w 2023 wynoszą ok. 1000 zł brutto. Henkel otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości jako solidny, inkluzywny i odpowiedzialny pracodawca. Naszą firmę tworzy zespół blisko 1 000 ambitnych i pełnych pasji pracowników, a u podstaw naszej kultury organizacyjnej od lat leży poczucie odpowiedzialności, uczciwość, szacunek dla innych i działanie zespołowe. Dlatego inwestujemy w pracowników i ich rozwój. Czy te słowa to tylko pusty slogan? Czy Zarząd Henkla przyzna godne podwyżki dla pracowników? Zobaczymy już wkrótce.

Frank Drebin
Były pracownik
 Pytanie
@Damian

Czy możesz swoją brawurową tezę podeprzeć konkretnymi przykładami?

Dorota
Pracownik
 Pytanie
@Damian

Damianie, w Henklu przez lata nie było żadnych podwyżek gdzie w tym samym czasie w innych firmach pracownicy dostawali corocznie po 2 lub 3 zł podwyżki. Za co ta firma dostaje jakieś pseudocertyfikaty?. Płacimy co raz więcej za żywność, paliwo, czynsze, energię, gaz itd. Kierownictwo mówi nam że ich to nie interesuje i wymaga od nas coraz więcej za te same pieniądze. Solidarność do której należymy również nie ogłosiła strajku kiedy wszyscy pracownicy byli za jego ogłoszeniem i nie wywalczyła przez lata nic wartego odnotowania.

Jan
Inne
@Dorota

Czyli wszyscy czekają na podwyżki. A jeśli chodzi o rozwój to firma sponsoruje jakieś szkolenia dla pracowników? W tym temacie dają środki żeby ludzie podnosili kwalifikacje?

KochamPis
Pracownik
@Robert

Inflacji było około 16/17% a pracownicy produkcji dostali cały (usunięte przez administratora) bo może 5% :)

Kolega
Pracownik
 Pytanie
@Robert

Zgadzam się z Tobą. Mietek to może jeszcze coś tam dla ludzi robi. Ale M.Zaboch... - koleżanka opowiadała mi bo pracuje w sklepie do którego On przyjeżdża- że ten drugi "sami wiecie o kim mowa" to rękawiczki sobie zakłada na rączki jak od wielkiego dzwonu jakieś proszki na półce przestawia. Parę zdjęć cykanie coś tam poklika na ekraniku i już go nie ma. Nawet cen nie dorobi nie mówiąc żeby towar z magazynu wystawiał. Więc jak nie robi tego za co mu płacą to jak może dla Nas co zawalczyć. ????

Robotnik z Raciborza
Pracownik
 Pytanie

Pracownicy produkcyjni podobno mają dostać podwyżki stawek godzinowych mniejsze od 2 zł brutto co w dzisiejszych czasach przy tak wysokich cenach wszystkiego cios poniżej pasa. Solidarność to jeszcze istnieje i działa? Henkel ma ogromne zyski a my jesteśmy coraz biedniejsi bo nie było od lat godnych podwyżek. Jak utrzymać rodzinę za tak niskie zarobki? Przyłączcie się do dyskusji na ten temat.

Jan
Inne
@Robotnik z Raciborza

To niewiele podwyższą. Kto zaproponował taką stawkę? Kierownictwo nie konsultowało się z pracownikami? Wiadomo kiedy będą te podwyżki?

Bartek
Pracownik
 Pytanie

Henkel Polska Operations to pracownicy fizyczni, a Henkel Polska to pracownicy umysłowi. Dlaczego pracownicy Henkel Polska Operations mają zarobki bliskie najniższej krajowej, a pracownicy Henkel Polska zarabiają średnią lub powyżej średniej krajowej?

Zdumiony
Były pracownik
 Pytanie
@Bartek

To to są pracownicy umysłowi? PS. Pracując w Henklu zarabiałem co najmniej 3 średnie krajowe.

Antoni
Inne

Operator Procesu Produkcji na Wydziale Sulfonacji jest poszukiwany i tak mnie zaciekawiła ta oferta. Od dłuższego czasu rozglądam się za stabilną firmą a po tym co pisaliście to pod tym względem chyba byłoby ok? Mam tylko pytanie, bo w ogłoszeniu podali, że na tym stanowisku firma zapewnia elastyczne godziny pracy. Rzeczywiście tak jest? W jakich godzinach pracuje się? Atrakcyjne wynagrodzenie jest według oferty, dlatego też chcę sprecyzować, ile ono wynosi na rękę na start?

Paweł
Pracownik

Liczymy jeszcze na to, że Solidarność i NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland i Spółek w Bielsku-Białej wywalczą dla pracowników podwyżki stawek godzinowych od kwietnia 2023 o co najmniej 5 zł brutto. Taka podwyżka powinna już zrekompensować bardzo wysoką inflację.

Elżbieta
Inne
@Paweł

A ile macie pln za godzinę bez tej oczekiwanej podwyżki? Chyba nie 22,80 brutto?...

Aneta
Pracownik
@Paweł

Dzisiaj padł rekord inflacji - 18,4% !!!. Podwyżki muszą być na takim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Henkel Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii