Henkel Polska Sp. z o.o.

Racibórz

Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o.

Waldi

Dużo zdrowia i smacznego sąsiadą

Magda

Olo
@Magda 13.09.2013 16:00
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat firmy Henkel ? Zastanawiam się nad aplikacją i będę wdzięczna za opinie....

Fizyczny na produkcji zarobi najniższą krajową ,operator wózka 12 netto na godzinę . Zakład strasznie skorumpowany !! złodziejstwo kumuterstwo topienie pieniędzy .Dyrektor młody szczeniak nie ogarnia z kim pracuje lub celowo nie widzi

Zostaw opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o.