Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Traper

Kolego Maciorku. O jakich ofertach pracy mowisz? Jakbys znał strukture zatrudnienia to byś szukał poprzez agencję ktora zatrudnienia ludzi w terenie. W skrocie: region 1 -3 osoby, drugi-ostatnio byly 4 oferty, region 3 - 3oferty, no chyba ze zarzadzajacy w 3 postraszyli i wycofali - to jest do ustalenia.

OWE

To szukaj u "handlarzy ludźmi" czyli firm zewnętrznych poprzez które Henkel zatrudnia. Tam dostaniesz prace, bo nikt nie chce pracować za 1700.

Mirek

Czy sądzicie, że można jeszcze coś zrobić żeby Henkel Polska poprawił swoją pozycję na rynku? Pracuje tu sporo osób i chyba warto zawalczyć o firmę.

Joaśka

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze powiadasz .A swoją drogą u nas na rynku o tej firmie słuchać dopiero od roku ,może trochę dłużej i rzeczywiście ofertami przebijają wszystkich ,nawet na północ Polski opłaca im się sprzedawać .

Mark

Czy naprawdę tak bardzo zmieniła się firma, że nie możecie napisać coś pozytywnego? To spora firma a was kilku!

Traper
@Mark

Mark...cos pozytywnego...hmmm.. pozytywem sa ludzie, niestety tych wartosciowych zostaje coraz mniej... i to jest smutne, bo odchodza bardzo dobrzy specjaliści... tak, odchodzą, a nie ich zwalniają....

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
robol

Obecnie praca w Henkel , to koszmar , system premiowania zamiast motywować , demotywuje , dadzą ci podwyżkę podstawy pod warunkiem że wykonasz ich wytyczne , śmiech na sali ,puste krzesła :)

Janusz

Dla mnie praca w Henkel-u jest bardzo udana. Wprawdzie staż nie jest jeszcze bardzo długi ale na tyle długi żebym mógł już ocenić. Uważam, że sporo jest osób którym się już nie chce specjalnie wysilać i oglądają się żeby ktoś za nich robił. Zbiorowość ma złe i dobre strony

Hej, skoro stażyści zarabiają "nie tak źle", to znaczy, że ile się na rękę dostaje?

Miłosz

Od prowadzenia firmy są odpowiednie osoby i one wiedzą w jakim celu robię roszady lub zwalniają. Każdy powinien pilnować swojej pracy to będzie z korzyścią dla wszystkich.

Enduro
@Miłosz

Pamiętaj, że firmę tworzą ludzie, i na odwrót zwalniając ludzi doświadczeniem lub też pozwalając im odejść to niszczysz firmę od środka. Być może ma to sens gdy trzeba coś naprawić. Trzeba odciąć słabe ogniwa , Ale w Henklu niestety spotykam się od dłuższego czasu z brakiem empatii. Brak komunikacji i pozwolenie na to by osoba z długoletnim doświadczeniem dochodziła przy czym cały czas robiąc plany. To nie normalne. Takie czasy już dawno się skończyły. To się odbije i dość poważnie. Głównie na rynku gdzie klienci będą mieć w poważaniu handel z firmą gdzie jest taka rotacja pracowników. Brak zaufania.

Joanna

Na początku miesiąca ruszyła rekrutacja do programu rozwojowego w dziale marketingu Pur i Somat. Ktoś pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Obecna

Coś nowego dzieje sie w firmie? Może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Jakieś poważne zmiany są robione a ja nic nie wiem.

hubi

Jacy kierownicy ok ? Zastawnik też ? ....to jest dopiero fachura...

Bartosz

Co słychać w firmie po zmianach jakie miały być przeprowadzone? Może ktoś napisać kilka słów na tym wątku?

Fachura

Witam Wszystkich Widziałem że obecnie firma poszukuje kogoś na stanowisko KAM' a dla Industry Czy stanowisko faktycznie managereskie czy tylko z nazwy - a jest sie zwykłym repem w blaszanej fabii ? Jak kształtuja się zarobi dla tej pozycji ?

Roman

Witam, jakiś czas brałem udział w rekrutacji na stanowisko Kierownika regionalnego, (usunięte przez administratora) Rozmowa odbyła się od początku bez zainteresowania i zaangażowania z ich strony. Bardzo NIEPROFESJONALNE zachowanie. Jeśli nie byli Państwo zainteresowani moją osobą w jakim celu byłem zaproszony do Warszawy? Jeśli mieliście już wybranego kandydata to w jakim celu byłem zaproszony do Warszawy? Żenujące, po prostu strata czasu i pieniędzy

Luidzi

Wiadomo, że atmosfera bardzo wpływa na efektywność pracy. Dlaczego Henkel wymienił kierownictwo? Może były jakieś bardzo ważne powody? Integracja być może pomoże .

Joanna

@Zenon dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że przez wiele lat było super. Jeśli dobrze rozumiem, to zmiana kierownictwa wpływa na brak motywacji pracowników. A czy obecnie nie macie już szkoleń, integracji, czy też dodatków?

Inny pracownik

Witam chciałem zmienić firmę i myśle o Henklu . U mnie tez jest rożnie , piszecie o różnych sprawach z przełożonymi i systemem premiowym i takich tam . A nie ma u was związków zawodowych , zrzeszeń pracowniczych , czesc tych kwestii oni powinni załatwić. Istniej cos takiego jak Państwowa inspekcja pracy , ona załatwi spawy z interpretacja przepisów , systemu premiowego , godzin pracy itp ? U mnie w firmie to wszystk jest i da sie z tym żyć :)

Joanna

@Mikośa tak konkretnie co sprawia, że uważasz Henkel Polska za dobre miejsce pracy? Mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z pracy w firmie oraz co ona Ci umożliwiła?

Zenon
@Joanna

Joanna moze ja cos napisze , firma henkel jako firma (detergenty) nie jest zła . Praca jak praca ma plusy i minusy . Przez wiele lat było super szczególnie dla pracowników zatrudnionych w Henklu . Atmosfera dodatki szkolenia integracja , zawsze było wiadomo ze henkel ma swą sile w ludziach ,warunki pracy i płacy - za tym szły wyniki . Nikt raczej z Henkla sam nie odchodził , to henkel pozbywał sie (złego ziarna ). Teraz kilka osób z poza firmy myśli ze wie lepiej ze ma monopol na wiedzę i jest jak jest atmosfery brak , wiekszosc robi tylko minimum aby sie nie czepiali . Czyli wyników brak , wiekszosc ludzi to sprzedawcy -firma nastawiona jest na sprzedaż . A tutaj teraz ludzie musz robić wszystko inne , aby dostać pieniądze za to na czym firmie zależy najbardziej. Systemy premiowe tak stworzone aby tylko nie zarabiać , nie czytelne, a jak czytelne to interpretacja inna niż myśli wiekszosc.

Mikoś

Henkel dla mnie to dobre miejsce pracy, choć nie jest lekko.

Joanna

@xxxrozumiem, że według Ciebie ciężko jest osiągnąć próg potrzebny do uzyskania premii. Wspominasz również o zatrudnieniu na własną działalność gospodarczą. Czy jest to jedyna forma możliwej umowy? @PODpiszesz, o braku możliwości rozwoju. Czy Henkel Polska nie zapewnia pracownikom kursów, czy szkoleń, które pozwalają na rozwinięcie kompetencji? Czego według Ciebie brakuje? Jakie możliwości rozwoju chciałbyś mieć zapewnione? @enduro zmiany na gorsze? Co w ostatnim czasie uległo w firmie zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.