Opinie o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Anonimowy
Były pracownik

Powiem tak, pracowałem kilka dni i nigdy nie wyrabiam opinii na temat kogoś jak go nie poznam dokładnie. Ale ,,Szanowny’’ kierownik magazynu (zawód Syn) to jest jakaś tragedia gościu nie ma kompletnie pojęcia co robi bierze się za coś i wychodzi albo gorzej niż wcześniej albo tak samo. Firma przenosi się do Radzymina na większa siedzibę i skoro ten ,,SYNEK’’ ma tez tam być kierownikiem magazynu to powodzenia w przyszłości. Ale powiem tak obok macie Tago inpost i żabka gdzieś niedaleko. Ludzie bardzo dobrzy znają się na swoim każdy wykonuje swoją robotę jak potrafi.

1
Cichy wielbiciel
Były pracownik

No to tak. Zaczynając od porównań. Porządek jak po trzęsieniu ziemi w Turcji. Sprzęt jak w ruskim wojsku (obycie nowych pracowników podobnie). A w sumie jak mowa o nowych pracownikach to przemiał ludzi szybszy niż (usunięte przez administratora). Dobrzy pracownicy nie wytrzymują i odchodzą z firmy, a nowi błąkają się jak dzieci we mgle. Największe zażalenia do kierownika magazynu. Można porównać go do raka prostaty - złośliwy, nikt go nie lubi, działa z ukrycia, a jak zaatakuje to wszystko psuje. Firmie przydałaby się pilna chemioterapia, żeby pozbyć się niedogodności. Wypłaty nie odzwierciedlają faktycznych kompetencji pracowników. Starsi pracownicy z wieloletnim stażem w firmie zarabiają tyle samo lub mniej od nowych młokosów. Fajna opcja do zrobienia sobie uprawnień udt, dłuższej współpracy nie polecam. Jakby ktoś chciał czuć się szanowany za wykonaną pracę to szukajcie gdzie indziej. Radzymińska bajka pęknie szybciej od bańki mydlanej. Do pochwały zespół magazynierów, którzy tworzą fajny kolektyw. Wolałbym wysłać dziecko do ośrodka niż kazać mu tam pracować. Szanujcie się ludzie

1
Cichy wielbiciel
Były pracownik
@Ewa

Nie pospisujesz lojaki. Kierownik nie do ruszenia, bo ma w CV wpisane "zawód syn" (właściciela firmy - wspólnika). Szkolenia może i są, ale z takim materiałem nic nie ulepisz. W wymaganiach w pracy nie zapisali "logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem", więc pracują ludzie jacy pracują

1
XH Nowy wpis
Inne

Jak w tym roku magazyn ma z warunkami? Ktoś w ubiegłym co zaczynał opisywać. Z tego co było napisane, można było się dogadać i nic generalnie nie było przeładowane. Czy do dziś można go polecić? są na nim jakieś premie przyznawane? głównie o tych dla kierowców były komenatrze

Edzio Nowy wpis
Kandydat

Byłem ostatnio u nich na rozmowie o pracę na stanowisko kierowcy kat. C. Proponują 6500 brutto po okresie próbnym. Do tego dochodzi dieta między 200 a 500 zł netto miesięcznie i premia kwartalna ok 700 do 1500 zł brutto zależna od kilku czynników. Praca od 5 lub 5:30 8 godzin dziennie. Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo 50%. Kierowca sam ładuje rano samochód według trasówki. Godziny rozładunków ustalone z góry. Między innymi na ich podstawie wyliczana premia. Czym bliżej danej godziny jest rozładunek tym lepiej dla kierowcy.

Luiza Nowy wpis
Inne
@Edzio

Czy te wspomniane czynniki zostały przy tym jakoś jasno wyjaśnione? Ciekawa po prostu jestem co chłopak musiałby robić, żeby mieć te 1 500 zł gwarantowane. Do tego czy mobili konkretnie co się dźwiga? Ile może mieć to kg?

Edzio Nowy wpis
Kandydat
@Luiza

Jeśli chodzi o dźwiganie to nie wiem, nie dopytywałem. Na premie składa się punktualność na rozładunkach, dbanie o auto a co więcej to nie wiem. Tylko pamiętaj te 1500 zł to brutto nie na rękę.

XF
Inne

Faktycznie niektórych nie stać na to by tu pracować? tak przynajmniej widzę po ostatnich komentarzach w przypadku zatrudnienia jako kierowca, co z handlowcami? Parę miesięcy temu ktoś pisał, że siedzący ma 5,200 zł, teraz tez ma być dostępna do końca lutego oferta do hurtowni i zastanawiam się jakie zarobki oferują po dodatkowych, ustawowych podwyżkach? Czy 6,000 zł można zarobić?

Grzesiek Kierowca
Kandydat

Dziś byłem na rozmowie o pracę na stranowisko kierowca Kat. C. Śmiech na sali... Stawka ciut poniżej 20 zł/h... Ale możliwa kwartalna premia kilkaset złotych. Młody ambitny korpoludek tłumaczy mi patrząc się w oczy, że zarabiając połowę pensji pracownika biedronki to są normalne warunki na dzisiejsze czasy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

RA
Inne
@Grzesiek Kierowca

Hej, no to się nie dziwie twojej reakcji.. a to już kwota beton? Nie dało się z nimi nic więcej ponegocjować? Albo nie wiem, może mówili coś o późniejszej podwyżce? Ile robisz już jako kierowca? Z dużym doświadczeniem startowałeś?

Grzesiek Kierowca
Kandydat
 Pytanie
@RA

No i co jak podniesie o złotówkę czy max 3 po roku? Jako kierowca jeżdżę 24 lata z czego 6 na C i C+E. Kwalifikacja, uprawnienia to nie kosztowało 10 tys tylko sporo więcej. Zresztą pracy na C jest mnóstwo. Tu miałem pod nosem więc spróbowałem. Niestety za połowę normalnych zarobków kierowcy nie stać mnie pracować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. kandydat na stanowisko Szef Działu Ofertowania Inwestycyjnego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Łódź
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter centrali wentylacyjnych
Niederau
A-Climax-Klima Germany GmbH
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
PY
Inne

Hejka. :D tez właśnie widziałam to ogłoszenie dla szefa działy ofertowania inwestycyjnego. Z tym, że ono już i tak jest od miesiąca wygasłe, czy to oznacza, że ktoś już na pewno się dostał? Opiszecie mi proszę sam dział? Jaka ekipa w nim pracuje, ile to osób i jaka jest atmosfera? teraz niedawno wpadła opinia dotycząca magazynu, a co z biurem?

Gucio
Pracownik

Dzień dobry, pracuje w tej firmie na stanowisku magazyniera. Nie widziałem starych magazynów więc się nie wypowiem. Zresztą to historia. W Radzyminie pracuje 0,5 roku i coś już mogę powiedzieć. Budynek nowy więc jest świeżo. Magazyn nie przeładowany więc pracuje się normalnie. Sprzęt (wózki) w 80% nowy. Z kierownictwem idzie się dogadać chociaż kierują się dobrem firmy a nie indywidualnymi potrzebami pracownika. Nadgodziny są często (dla mnie to ok bo to dodatkowa gotówka) nie widziałem aby ktoś miał problemy bo wyszedł normalnie. Kartony do pakowania są zamawiane i nie trzeba grzebać w śmieciach jak pisali inni. Atmosfera raczej dobra chociaż jak to w życiu, w tłumie znajdzie się ktoś niespełna rozumu. Może nie jest to praca marzeń ale można trafić gorzej. Osobiście polecam ze względu na warunki zatrudnienia.

KI
Inne

No a ja widziałam, że kilka dni temu mieli jeszcze rekrutację i chodziło o stanowisko Inżynier sprzedaży – Przedstawiciel Handlowy. Macie info? Z tego co napisali, jest to praca mobilna. Ok. A czyli jak się jest w terenie to nie trzeba na koniec pracy zjeżdżać do biura, czy jednak wymagają aby zawsze się pokazać w firmie na koniec?

Pracownik
Pracownik

Firma totalnie źle zarządzana, niekompetentna kadra zarządzająca ktora nie jest w stanie zrobić coś dobrego dla firmy,.zapatrzeni tylko i wyłącznie na siebie.Dzialy, które powinny wspierać oddziały,.takie jak chociażby Marketing nie robi nic, zeby poprawić wizerunek firmy, wesprzeć sprzedaż, ale nie ma się co dziwić, są tam osoby które nie mają o tym pojecia. Firma aktualnie zaczęła pracowników zwalniać jak pisza poprzednicy,.także zastanówcie się dwa razy przed wysłaniem tutaj cv.

Muzykant
Kandydat
 Pytanie

Witam,może ktoś wie na jakie zarobki można liczyć jako specjalista ds sprzedaży?

były pracownik
Były pracownik
@Muzykant

Mi na start proponowali 5200 brutto jako handlowiec siedzacy

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie
@były pracownik

Ale w jakiej miejscowości tyle dali?

Pani
Inne
@były pracownik

Taka pensja t z jakim doświadczeniem? Nowa osoba z doświadczeniem około 5 lat to dostanie te pensję czy trzeba mieć więcej? I czy do tej kasy to premie za wyniki też dochodzi?

Emilian
Były pracownik

Aktualnie firma zwalnia stałych pracowników i zmusza do przejścia na zleceniówki. Zmniejszone zatrudnienie, więc zlecają codzienne nadgodziny. Nie polecam zatrudnienia.

Hanka
Inne

Chyba nie widziałam opinii o dziale inwestycyjnym a właśnie na takim portalu wisi oferta do niego, konkretnie dla Szefa. Po pierwsze z czego wynikają te nabory? co się stało z poprzednim? I czemu nikt z zespołu nie awansuje? Nie ma rekrutacji wewnętrznych?

Administrator

Planuję aplikować na stanowisko Magazynier do firmy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Cichy wielbiciel
Były pracownik

No to tak. Zaczynając od porównań. Porządek jak po trzęsieniu ziemi w Turcji. Sprzęt jak w ruskim wojsku (obycie nowych pracowników podobnie). A w sumie jak mowa o nowych pracownikach to przemiał ludzi szybszy niż (usunięte przez administratora). Dobrzy pracownicy nie wytrzymują i odchodzą z firmy, a nowi błąkają się jak dzieci we mgle. Największe zażalenia do kierownika magazynu. Można porównać go do raka prostaty - złośliwy, nikt go nie lubi, działa z ukrycia, a jak zaatakuje to wszystko psuje. Firmie przydałaby się pilna chemioterapia, żeby pozbyć się niedogodności. Wypłaty nie odzwierciedlają faktycznych kompetencji pracowników. Starsi pracownicy z wieloletnim stażem w firmie zarabiają tyle samo lub mniej od nowych młokosów. Fajna opcja do zrobienia sobie uprawnień udt, dłuższej współpracy nie polecam. Jakby ktoś chciał czuć się szanowany za wykonaną pracę to szukajcie gdzie indziej. Radzymińska bajka pęknie szybciej od bańki mydlanej. Do pochwały zespół magazynierów, którzy tworzą fajny kolektyw. Wolałbym wysłać dziecko do ośrodka niż kazać mu tam pracować. Szanujcie się ludzie

1
Ewa
Inne
@Cichy wielbiciel

To dla nowych nie ma żadnych szkoleń żeby mogli się wdrożyć? Swoją drogą to dziwne, że taki kierownik by długo zagrzał miejsce w firmie, nikt nie próbował jakoś zainterweniować, zgłosić problem wyżej? I z tego co piszesz to pomagają w zdobyciu uprawnień UDT, czy to wymaga podpisania jakiejś lojalki?

Cichy wielbiciel
Były pracownik
@Ewa

Nie pospisujesz lojaki. Kierownik nie do ruszenia, bo ma w CV wpisane "zawód syn" (właściciela firmy - wspólnika). Szkolenia może i są, ale z takim materiałem nic nie ulepisz. W wymaganiach w pracy nie zapisali "logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem", więc pracują ludzie jacy pracują

1
CHGW
Pracownik

Szkoda czasu na ta bandę łajdaków co rzadu ta firma, pamiętajcie jednym z nowych plusów na nowej lokalizacji bedzie WIATA DLA ROWERÓW, oczywiście bus tez ma byc ale jeśli chcesz wyjsc o normalnym czasie to zapomnij, ponieważ bedzie on TYLKO DLA TYCH CO ZOSTAJĄ NA NADGODZINACH, wiec nawet jak zostajesz zawsze, raz ci cos wypadnie to bedziesz musiał na własna rękę kombinować se jakues zwolnienie bo z panem igorkiem o UŻ tez bywa ciężko, niech nie zgubi was siwa grzywa lub młody igorek o bajce radzyminskiej. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM POZDRAWIAM KACPER

1
Anonimowy
Były pracownik

Powiem tak, pracowałem kilka dni i nigdy nie wyrabiam opinii na temat kogoś jak go nie poznam dokładnie. Ale ,,Szanowny’’ kierownik magazynu (zawód Syn) to jest jakaś tragedia gościu nie ma kompletnie pojęcia co robi bierze się za coś i wychodzi albo gorzej niż wcześniej albo tak samo. Firma przenosi się do Radzymina na większa siedzibę i skoro ten ,,SYNEK’’ ma tez tam być kierownikiem magazynu to powodzenia w przyszłości. Ale powiem tak obok macie Tago inpost i żabka gdzieś niedaleko. Ludzie bardzo dobrzy znają się na swoim każdy wykonuje swoją robotę jak potrafi.

1
Były pracownik
Były pracownik

Sam nie wiem od czego zacząć. Może plusy, bo mniej zajmie. Generalnie ludzie i atmosfera dobra. Każdy pogada, pomoże, pożartuje, do pracy przychodzi się z uśmiechem. No tylko problem z wieloma innymi sprawami. Kartonów szukaj sobie po śmietnikach, wózki jak nie rozładowane to rozwalone. Ogólny (usunięte przez administratora) na całym magazynie. Brak ludzi (zrozumiały jak najbardziej) powoduje natłok pracy i niemożliwość wyrobienia się ze wszystkim. Do tego dochodzi(usunięte przez administratora) (byłem świstkiem sytuacji, gdzie nie chcieli przedłużyć umowy, bo chłop był chory i poszedł na l4). Kierownik nie ma w swoim słowniku czegoś takiego jak słowność. Generalnie przykład karierowicza (synek dyrektora wspólnika firmy). Wozi się po magazynie jak szaman po Afryce, nikt go nie lubi i nie szanuje, a on sam uważa się za jakiegoś bossa. Na nowej lokalizacji w Radzyminie nie spodziewajcie się, że będzie lepiej. Już teraz przechwalają się, że skanery będą liczyć KAŻDE wyjście (nawet do toalety). Licz się z tym, że jak w ciągu dnia 4 razy pójdziesz sikać to będą mówić, że jesteś złym pracownikiem. Do tej pory zamówienia składane na kartkach, a koordynacja źle zaklepuje (powoduje to później, że niektórzy mają nadwyżkę, a inni obniżkę oczek w ciągu dnia). Przychodzi nowy ciećmierz, który nie potrafi śrubek do kartonu wrzucić bez spytania się 15 razy czy dobrze to robi i zarabia więcej niż pracownik z kilkuletnim stażem. Generalnie cyrk na kółkach, (usunięte przez administratora) ze strony kierownika, fajni ludzie na magazynie, ale to nie wystarczy. Pracowałem przez rok i raz dostałem premie za oczka (codziennie sam liczyłem sobie ile oczek zrobiłem i tych premii powinno być dużo więcej. W odpowiedzi czemu ich nie dostałem odpowiedziano mi, że najwidoczniej za mało zrobiłem). Prace polecam tylko dla kogoś kto nie szanuje siebie jako pracownika. Nie pozdrawiam tej firmy i pana Igorka, który pomylił odwagę z odważnikiem

1
Nikt
Pracownik

Dla wszystkich którzy wierzą ze praca na nowym miejscu Radzymin Dybów będzie cudowną przygodą.... Pracuje prawie 4 lata i wiem .... Nie ważne że masz garnitur za 10 tyś do póki nie będziesz mył du**py i zmieniał majtek nic nie zmienisz....banda pazerotów rządzi t@ firmą od dyrektora magazynu po sama górę ...nigdy nie bedzie brany pracownik pod uwagę... Poznałem tam setki ludzi...dyrekcja (usunięte przez administratora)!!!

Andriu
Były pracownik

Uciekłem z tego magazynu po paru dniach. NIE POLECAM !

Miro
Kandydat
 Pytanie
@Andriu

Jaka stawkę dostałeś na start?

Anna
Inne
@Miro

Mnie to bardziej ciekawi ile po tych kilku dniach wypłacono. Jak zerwanie umowy tutaj wygląda, są okresy wypowiedzenia? Chyba, że na próbnym był? On to ile obecnie mógłby trwać?

Eryk
Pracownik
 Pytanie

Witam. Orientuje się ktoś może, którego dnia będą przelewane pieniądze w grudniu?

Sprytny

Jak ma być normalnie w tej firmie na magazynie jak świeży magazynier bez pojęcia, bez obycia z asortymentem dostaje na początek 4400brutto,a starzy magazynierzy mają może 4000brutto to ich morale są bardzo nisko. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy

Hmm
Inne
 Pytanie
@Sprytny

Witaj, czy w ciągu niecałych 2 lat coś się zmieniło na plus w kwestii finansowej?

Zostaw merytoryczną opinię o Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.?

  Zobacz opinie na temat firmy Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.
1.3/5 Na podstawie 10 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Cieślewskich 44
  03-017 Warszawa
 • NIP: 5242541995 REGON: 140165161 KRS: 0000236364
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa Sp.K.
Przejdź do nowych opinii