Opinie o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szlachetny Gest. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Szlachetny Gest o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Fundacja zniknęła... Wraz ze stroną internetową oraz naszymi wynagrodzeniami.

Nadia
@Annvill

I jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja? Czy są chociaż jakieś pogłoski, że firma ma nowo zacząć funkcjonować? I co z wynagrodzeniami pracowników? Zostały uregulowane?

Julka

Świetna praca i pracodawca.

OLKA
@Julka

Podzielam Twóją opinie! Super praca i wynagrodzenie

OLGA

Dzień dobry, ile czeka się na wyniki rekrutacji? Dziękuję za informację Olga

Nowa

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości przepracowanych godzin w tygodniu bądź miesiącu. Poniżej podaje widełki: ilość godzin wypracowanych w miesiącu: powyżej 131 - Stawka 14,00 zł netto/h ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 101- 130 – Stawka 13,00 zł netto/h ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 21- 100 – Stawka 12,00 zł netto/h ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 0-20 – Stawka 10,00 zł netto/h Powinnaś dostać dostęp do panelu rozliczeń. W nim będziesz miała podgląd do aktualnej ilości przepracowanych godzin, ilości przerw oraz ilość twoich sukcesów. Co jakiś czas jest on aktualizowany. Po za tym w systemie na którym pracujesz jest możliwość podejrzenia czasu pracy. Tak masz możliwość zrobienia sobie jednej dłuższej przerwy po przepracowaniu odpowiednich ilości godzin.

Pati

fajna praca u mnie miała to być praca na wakacje, ale jest tak super elastyczna, ze bez problemu pogodzę ją ze studiami. Polecam studentom i nie tylko

Blondi
@Pati

A na jakim stanowisku pracujesz? Ile minimalnie godzin tygodniowo trzeba przepracować? Można samemu ustalać godziny pracy, tak aby nie kolidowały z zajęciami? :) Sama studiuję i poszukuję dodatkowej pracy, więc może bym się tutaj załapała. :) Szukają ludzi?

Gosia Nowy wpis

Nie dostałam PIT t u z Fundacji . Strony nie ma a maile wracają z adnotacją ,ze nie istnieją . Co robić ??? Nie znam się co robić w takich sytuacjach . Ktoś podpowie ?

Annvill Nowy wpis
@Gosia

Cześć. Ja dzwoniłam do biura rachunkowego mając tylko zarobki miesięczne, które wpływały na konto bankowe. Poszłam i rozliczyli mnie tylko na tej podstawie. Inaczej chyba się nie da.

gosia.sienicka@gmail.com Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

czy wy dzialacie Wasz tel nie działa ,chcialam wpłacic .prosze o info pozdrawiam

Rodzic Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Wiadomo coś na jakim etapie jest sprawa w związku z kradzieżą pieniędzy podopiecznych?

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Nie dostałam pitu z fundacji co w takim przypadku muszę zrobić?

Konsultant Telefoniczny

Wysłanie cv i czekanie na odpowiedź

Kiedy mogę zacząć, wykształceń, ile chcę zarabiać, czy posiadam doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Składasz w skarbówce oświadczenie na podstawie wpływów na konto, nie potrzebujesz księgowej

Cv

Powinnaś poczekać do końca miesiąca bo taki termin ma pracodawca na wysłanie pitu pracownikowi.Pozniej wysłać prośbę na piśmie poleconym i dopiero gdy nie otrzymasz pitu rozliczasz się z przelewów i składasz do skarbówki z oświadczeniem . Tak jak zrobiłaś może skutkować kontrola skarbówki później

Jaka atmosfera jest między działami w Fundacja Szlachetny Gest?

Jak to nie ma, skąd takie informacje? Właśnie widziałem podobne wpisy, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia. Zamknęli się na stałe z jakiegoś powodu? Wiesz może dlaczego? I co z pracownikami, z wynagrodzeniami?

Annvill

Dostałam maila, że do 20.listopada jest awaria. I tak do dziś. Ludzie nie dostali pieniędzy. Fundacja zbankrutowała, bo prezes zawlaszczyl kasę, o którą my się staraliśmy. (usunięte przez administratora)

Cv
@Annvill

Czy z pracowników ktoś otrzymał pit ?

Karo
@Annvill

I co, udało Wam się odzyskać pieniądze? A może firma działa gdzieś pod inną nazwą? Wiesz coś może na ten temat?

@Karo

Ja na szczęście nie miałam wielu godzin wypracowanych. Nie wiem tylko, czy dostanę PIT.. Firma raczej nigdzie już nie działa, ale nie wiem na 100%.

Hanna

Czy ta sprawa pozostanie nierozwiązana? Czy ktoś ją zgłosił na drogę sądową, czy jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł? Może warto byłoby założyć zbiorowy pozew?

Bogusław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Witam, mam pytanie : jak i kiedy mogę otrzymać potwierdzenie darowizn z wysłanych na fundację funduszy w 2023 roku ? Proszę o odp. na e-maila; bogdan420@op.pl. Dziękuję - Bogusław Mazur z Jarosławia

Ja na pewno nie, a nie jest tak że pracodawca ma obowiązek wysłać do nas taki pit do końca lutego?

A ja tak sobie myślę, a co z zaliczkami na podatek? Też nie płacili?

Ona

Jej, czyli pracy jako konsultant telefoniczny tu już nie dostanę? Szukali rok temu w mojej okolicy, na pograniczu... Jak w ogóle ta cała sytuacja z prokuraturą wpłynęła na pracowników? Dostaliście wszystkie swoje należności, czy nie ma szans...

Weronika Ligęza

Byłam pracownikiem fundacji.z informacji publicznej wiadomo, że Prezes fundacji zatajał informacje co do ilości zebranych środków, tym samym wyprowadził z fundacji na prywatne konta 20 mln zł. Do informacji publicznej przedstawił, że wszystkie zbiórki zebrały ponad 1 mln. a naprawdę zebrały 26 mln. Wykorzystał moją łatwowierność i chęć pomocy chorym dzieciom. Zostałam zmanipulowana i (usunięte przez administratora) Najbardziej współczuje rodzicom podopiecznych, którzy zaufali Panu Jarosławowi. Policja w biurze fundacji w Częstochowie przejęła komputer i całą dokumentacje fundacji.

XY
@Weronika Ligęza

Ja już jakiś czas temu jako rodzic składałam doniesienie o popełnieniu przestępstwa, to była walka z wiatrakami i kumoterstwo inaczej tego nie nazwę. Ponownie wysłałam numer sprawy do obecnej Prokuratury. Mam nadzieję, że się przyda.

Fundacja zniknęła... Wraz ze stroną internetową oraz naszymi wynagrodzeniami.

@Marta

Podejrzewałam, że coś jest nie tak jak ogłosili awarię do 20 listopada.

@Marta

Czyli nie mam halucynacji, że strona internetowa nie działa. Czy wiadomo coś więcej o sytuacji w fundacji?

Malwa

Ja też dostałam maila z awarią do 20.11 ,a teraz dostałam z Temp Work Team rozwiązanie umowy i roczne rozliczenia , strony nie działają

Kaśka
@Marta

A to pracowałaś na stanowisku konsultanta telefonicznego coś w tylu call center ? Bo widzę ze szukali kogos rok temu na umowę zlecenie. Nie rozumiem trochę tego ze niby fundacja zniknęła, to pracowaliście zdalnie? Czy biuro zamknęli?

byla pracownia
@Marta

tez w niej pracowalam ale zauwazyalam e nie dostaje wystarczajacej wyplat ile powinnam miec trzymali sie co miesiac jednej kluczowej bardzo niskiej kwoty zastanawiam sie czy napewno aby pracowaliśmy dla fundacji bo faktycznie znikneli

Hilla99
@byla pracownia

A czy jest Pani w stanie powiedzieć czy ta fundacja miała coś wspólnego z fundacją szlachetny bohater? Czy w tej też wyjdzie na jaw takie samo (usunięte przez administratora) I znikną pieniążki naszych chorych dzieci?????????????

@byla pracownia

Pracowaliśmy dla partnerów zewnętrznych a nie dla Fundacji. Więc wszystkie pytania powinny być kierowane do tych firm u których pracowaliśmy.

Cześć, co z ta awaria? Piszesz, że do 20stego cos takiego ogłosili. Jest 21szy i właśnie liczyłem, że jakiś post się tu pojawi, a jak widzę cisza. Jest ktoś na bieżąco?

NH strona internetowa Fundacji wczoraj i dziś nie wyświetla się.

Annvill

Podejrzewam, że to koniec. Nie ma już dostępu do strony, żadnego maila. Szkoda, ale trzeba się rozejrzeć za czymś innym.

Nadia
@Annvill

Mąż ostrzegał mnie przed tą firmą, mówił, że za dużo niewiadomych jak na taka "super" pracę, że dlaczego nie mam umowy o dzieło od fundacji a podpisaną umowę mam z "ogólnopolską rejestracją", której prezesem był Jarosław Ś. Teraz już wiadomo :) Wszyscy zostali (usunięte przez administratora)

Macie jakieś informacje na temat zaległych wynagrodzeń ? Czy ktoś z Was otrzymał pieniądze?

Kora

Temp Work Team agencja pracy nam wypłaca 10 każdego miesiąca

Jaka firma wypłacała Twoje wynagrodzenia ?

Barbara

Lola

Jeszcze nie bo pensję była zawsze 10 każdego miesiąca wypłacana. Czekamy do piątku. Ale panel godzin naszych przepracowanych mają

Lola

Nas rozliczała agencja pracy Temp Work Team I były to wynagrodzenia za cały miesiąc.

Ta.

E-mail nie istnieje strona również jak fundacja brak możliwości ściągnięcia zaległego wynagrodzenia...

Nie wiem kto Wam wypłacał wynagrodzenia. Ja miałam system tygodniowego rozliczania i nie dostałam do tej pory nawet wyrównania za wrzesień

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szlachetny Gest - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Szlachetny Gest?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szlachetny Gest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Szlachetny Gest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 204 to opinie pozytywne, 218 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Szlachetny Gest?

Kandydaci do pracy w Fundacja Szlachetny Gest napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Szlachetny Gest
4.6/5 Na podstawie 1282 ocen.

Fundacja Szlachetny Gest