Opinie o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szlachetny Gest. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Szlachetny Gest o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Asia Gawlak

Jestem wolontariuszką od dwóch lat, dobrze, że tu trafiłam

anna anna

Fundacja która robi to do czego została powołana, chce im się, pomagają z chęcią! Super!

Daga

To była fajna przygoda, za rok wracam jako wolontariusz pzdr

Barbara

Witam, dziękuję Pani za wnikilwe informacje o dzieciach od was. ogromna wiedza i pamięć empatycznej Pani, która z cierpliwością i życzliwością opowiedziała o zbiórkach, tym samym odpowadając na moje wszytkie pytania. Wspieram was od długiego czasu i będę wspierać bo robicie wiele dobrego dla chorych aniołków. Pozdrawiam Panią Olę i całą fundację

Konsultant Telefoniczny

Wysłanie cv i czekanie na odpowiedź

Kiedy mogę zacząć, wykształceń, ile chcę zarabiać, czy posiadam doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Ala

Jestem wolontarisuzem już drugi rok, mega satysfakcjonujace doświadczenie

Bartosz T

Miła Pani wolontariuszka odpowiedziała na wszystkie moje pytania co do zbiórek. Wpłacam i polecam

Anna Szymanowicz

Dziękujemy! Nasza córeczka jest już w domu po leczeniu

Xyz

Spoko atmosfer sprzyjająca rozwojowi i możliwość zdobywania nowych doświadczeń!

beeeatka

Najlepsze miejsce pracy! Świetna atmosfera, wsparcie od innych, elastyczne godziny pracy, klarowne zasady. Miło wspominam czas Polecam

Pati

fajna praca u mnie miała to być praca na wakacje, ale jest tak super elastyczna, ze bez problemu pogodzę ją ze studiami. Polecam studentom i nie tylko

Blondi
@Pati

A na jakim stanowisku pracujesz? Ile minimalnie godzin tygodniowo trzeba przepracować? Można samemu ustalać godziny pracy, tak aby nie kolidowały z zajęciami? :) Sama studiuję i poszukuję dodatkowej pracy, więc może bym się tutaj załapała. :) Szukają ludzi?

Mikołaj

Bardzo ciekawe rzeczy robicie dla chorych dzieci Wspieram wasze działania od kilku lat. Dobra organizacja

Marika

Hej fajni ludzie, czy ktoś mi powie czy z tym elastycznym czasem pracy to potwierdzone info ?

Ewa Rudnicka

TU się dzieją cuda! Fajne zreczy dla dzieci robi fundacja. ciekawa praca

Czy Fundacja Szlachetny Gest organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Olga

Tak, w ciągu roku jest kilka szkoleń

Gośka

Dzień dobry dobra i ciekawa praca, polecam

Marta J

Swietny klimat wspaniali ciepli ludzie

tata

Dziękujemy za pomoc w leczeniu naszego synka. dzięki waszej pracy wraca do zdrowia. Pozdrawiamy cały zespół

T

Otrzymuje listownie prosby o dotacje. Nie mozna sie nigdy dodzwonic aby usunac swoje dane. To troche nieprzyzwoite ze fundacja zwraca sie do emerytow o pieniadze. Nie mam zaufania do firm, kktore maja tylko pozytywne opinie napisane tum samym stylem

Krzysztf Black

Cieszy, gdy młodzi ludzie myślą nie tylko o sobie, ale też o innych, gdy mają pomysły, możliwości i chęci by działać.

Pati

fundacja 10/10

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szlachetny Gest - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Szlachetny Gest?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szlachetny Gest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Szlachetny Gest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 204 to opinie pozytywne, 218 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Szlachetny Gest?

Kandydaci do pracy w Fundacja Szlachetny Gest napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Szlachetny Gest
4.6/5 Na podstawie 1282 ocen.

Fundacja Szlachetny Gest