Opinie o Compass Group Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Warszawa

MAN

Jedzenie w Man Niepołomice gorsze niż dla (usunięte przez administratora), (wysokoprzetworzone gotowce najniższej jakości) na hali kabin ziemniaki odgrzewane w bemarach chyba przez trzy dni. Ryż wiecznie pół surowy. Kostki rybne najtańsze niejadalne do tego w połowie zamrożone od góry podopieczne a pod spodem lód. Kapusta tak kwaśna że (usunięte przez administratora) wykręca. Do tego panie obsługujące głównie z Ukrainy nakładają porcje jak chcą jedna nałoży 10 kawalków mięsa w gulaszu druga trzy. Zupy bez smaku gotowane na resztkach. Kanapki zazwyczaj z wczorajszego pieczywa ( bułek). Z mięs w kólko dwa do wyboru przerośnięta karkówka i twardy schab że ciężko go pokroić.

Pani

Ktoś napisze odnośnie klimatów w Łodzi? Szukają m.in. tutaj asystenta kierownika restauracji. Mam pytanie o zarobki, bo zdanko "wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska" można by równie dobrze zastąpić słowem "jest". Czyli nie mam wyobrażenia, jak sobie liczą. Poza tym ciekawa jestem czasu pracy, realnych godzin.

AS

Pracowałam/em w Krakowie. Jak się ma fajny zespół to jest w porządku - do czasu kiedy skończy się kontrakt. Wtedy firma ma Cie gdzieś. Wypłaty zawsze terminowo, ale Panie z kadr w różnych przeliczeniach często się mylą - warto np. zapisywać sobie dni urlopu. Na wyższych stanowiskach za dużo stresu, znam kilka osób które zrezygnowały. Kadra zarządzającą z Warszawy to porażka. Wynagrodzenie raczej przeciętne, zależy na jakim stanowisku i w jakim kontrakcie.

?

Brak profesjonalizmu podczas rekrutacji. Aplikowałam na stanowisko zastępcy kierownika restauracji. Pierwsza rozmowa przebiegła fenomenalnie, Pan kierownik wyraził slowa uznana nt. wykształcenia i wiedzy czy doswiadczenia. Umówił się ze mną na dzień próbny. Zastrzegłam ze jesli chodzi o dojazd to po zatrudnieniu moge jezdzic autem, a tak zostalo mi jechac autobusem godzinkę i przejść sie okolo 2-3km. Zaden problem nadal bardzo chcę podjąć współpracę. Przed dniem probnym poprosił mnie Pan kierownik o zabranie ksiazeczki zdrowia, numeru konta itp. Odebralam to z dystansem ale jednoczesnie wybrzmienie było jednoznaczne... Przyjechalam na dzien próbny i tu zachowanie Kierownika bardzo inne niz wczesniej. Pan naburmuszony wygladal jakby zapomnial ze mam przyjechac. Okej nic nie szkodzi... nie ma problemu. Potem podpisanie bhp i ruszamy na zakład- zakład dla ktorego Compass świadczy wyzywienie. Po co to? Okej trzeba wiedzieć ruszamy. Pan zostawił mnie kompletnie w tyle grzebiac w telefonie po 50 minutach wrocilismy do biura. Zadowolona bo pomimo atmosfery nadal chce pracowac. Mialam byc przyszykowana na około 4h czy nawet wiecej.. Kierownik pyta sie o moje zdanie. Mówię ze fajnie i brak pytań chyba ze o organizację pracy. Po czym uslyszalam ze to nie ten moment i ze dziękuje. Bylam w szkoku wyszlam po 50 minutach bez dowidzenia tylko "w sumie rekrutacja trwa wiec moze bede dzwonic". No (usunięte przez administratora) paranoja. Po co te dokumenty to szykowanie sie z excela i innych. Oczywiscie brak odzewu ani pocałuj mnie gdzies ani dziekujemy ale mamy juz kogos. Nadal szukają... okej moze nie splenilam oczekiwań zdarza sie ale choćby kapke kultury i przyzwoitosci. Moze Pana z Kołbaskowa należy poratowac szkoleniem czy kims z HR

@?

A czy ten dzień próbny to z założenia miał być bezpłatny? Czy może firma poczuła się odpowiedzialna i zaproponowała chociaż jakieś wynagrodzenie za niego?

?
@Anna

Widmo
@?

Czekaj dogadują się która lepsza :D

@Widmo

i po jakim czasie zazwyczaj kończą się dogadywać? ;p to jakie w zasadzie takie konkretne te oczekiwania tu mają, żeby już na zapas wiedzieć? i co cenią w kandydatach dzięki temu na spory plus się jest?

Julita
@?

To prawda mnie tak zwodził kierownik pół miesiąca, to najpierw na rozm owe przyjechałam to zadzwonić po 1 listopada to znowu rozmowa i tu wyszło że pracowałam w Amazon to niby znikome szansę na zatrudnienie bo konkurencjia.ale prosiłam że jak odrzuca moja kandydaturę to proszę o telefon ale cisza.zalosnr tak traktować ludzi

Izabela
@Julita

Ee, ale co z tego w sumie że pracowałaś u konkurencji? Myślałam że takie coś zazwyczaj na plus jest w obrębie branży ;p Jakoś to skomentowali bardziej? Też miałaś taki dzień próbny czy jednak nie jest to normą?

Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent Kierownika Restauracji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
marzkr41

Witam, mam uprzejme zapytanie ( jakie godziny, czy weekend też praca?)odnośnie pracy na stołówce pracowniczej Amazon w Sądach, czy ktoś z Was się orientuje? Pozdrawiam

@marzkr41

Dzień dobry, w tej lokalizacji praca jest od poniedziałku do niedzieli na dwie zmiany w godz. 6.00-14.00 i 17.00-1.00 według grafiku. Zachęcam do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

@Pracodawca

Chciałabym dopytać czy weekendy są jakoś lepiej płatne? Ile jest zmian i jak często wypada jednej zmianie praca właśnie w weekend?

Czy w Compass Group Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dział HR Compass Group Poland

Dzień dobry, z dużą uwagą przyglądamy się każdej informacji spływającej od naszych pracowników i Klientów. Każdy problem czy skarga są weryfikowane i wyjaśniane. Pracownicy ze swoimi sprawami powinni zgłosić się bezpośrednio do kierownika, który jest odpowiedzialny za lokalne rozwiązanie sytuacji. Gdyby to nie zadziałało mogą także liczyć na wsparcie kierownika regionalnego lub działu HR, który wnikliwie analizuje każde zgłoszenie. Mamy też wewnętrzną tzw. linię zaufania, gdzie pracownicy (anonimowo) mogą zgłosić swoje obawy i zauważone działania niepożądane - takie zgłoszenia przyjmuje niezależny specjalista.

@Dział HR Compass Group Poland

Dzień dobry! Restauracja w Poznaniu. Ostatnio 35-40 stopni na kuchni i wydawce. Nie działająca wentylacja i bluzki z dodatkiem poliestru, więc po pracowniku leje się pot. A powinna być 100 procentowa cieniutka bawełna.

Dział HR Compass Group Poland
@Paweł

Panie Pawle, to bardzo ważne zgłoszenie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem. Potrzebujemy więcej informacji by móc przyjrzeć się tej sprawie i podjąć odpowiednie działania korygujące.

@Dział HR Compass Group Poland

obłuda obłuda najgorsza firma jaką znam HR był e Dębicy i co? zapytał o coś pracowników? banda pajaców

Huba buba

Nie ..probkemy sa zamiatane pod dywan

Czacha

Nie problemy są ignorowane, zamiatane pod dywan

Mała Mi

Zależy o jakich problemach mówisz. Różnie bywa , raz zareagują a drugi raz nie . Jeśli chodzi o np.konflikty między pracownikami to często gęsto ważniejsze jest kogo kierownik lubi bardziej niż skuteczne rozwiązanie konfliktu

Luzak
@Mała Mi

To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, u nas była niedawno pani dyrektor hr, rozmawiała ze wszystkimi pracownikami i każdego wysłuchała. jak wam nie pasuje to nara do innej firmy, a nie bzdury piszecie i oczerniacie w internecie, (usunięte przez administratora) które wstydzą się imienia podać.

karola

zwalniają tego co zgłasza

karola
@Dział HR Compass Group Poland

Czy na pewno są weryfikowane? W Krakowie na googlach kierowniczka robi co chce, ma pełną władzę. Wykorzystuje stanowisko w firmie do celów prywatnych, twierdzi że ma znajomości w Warszawie i niedługo tam będzie pracować. Wychodzi kiedy chce na prywatne obiadki z koordynatorką, która jest koleżanką ze studiów regionalnej Sylwi. Chore powiązania , pod inną koordynatorką pracuję cała rodzina, na zgłaszane problemy była zawsze odpowiedz zostaw to, udaj że nie widzisz

@Anett
@Mała Mi

Zostałam upodlona przez menagerkę za nic tak naprawdę.

@@Anett

Ok, to jak ujmujesz to w słowa raczej niczego dobrego nie zapowiada. Co się stało, zgłaszałaś cokolwiek komuś?

Karola

Nie zgłaszaj problemów bo cie zwolnią

Jola

Jesli chodzi o Kraków compass grup poland to absolutnie nie polecam (stres i ogromny wysiłek w trakcie pracy.Wynagrodzenie marne przy takim nadmiarze obowiązków,Szkoda nerwów i zdrowia.

@Jola

Kraków akurat mnie nie interesuje ale w sumie ciekawa jestem czemu tam stres jakiś miałby występować. co konkretnie się tam dzieje, każdy z pracujących na to się skarży? czego wymagają, że wysiłek taki spory?

Cześć Pojawiło się ogłoszenie na kierownika regionalnego. Czy osoba która ma doświadczenie roczne jako manager restauracji i regionalny ale w innej branży ma szanse? Na jakie warunki można liczyć? Jakie auto sluzbowe?

@Paweł

Dzień dobry, Wymagania na stanowisko są opisane w ogłoszeniu o pracę, jeżeli spełnia je Pan zachęcam do przesłania do nas CV. Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami i podczas rozmów przedstawimy wszystkie szczegóły.

...

Wypłata ponoć ma być 10 dnia każdego miesiąca, jest 26.10.2022, nadal nie ma. Nic tylko PIP na nich nasłać, centrala opowiada jakieś farmazony, niby coś robią, niby gdzieś dzwonią... Porażka, nikt nerwów nie zwróci.

@...

Pracuje w tej firmie już ponad 5 lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby wypłata nie była na czas. Jest zawsze 10 lub dzień wcześniej. Może po prostu wystarczy zadzwonić do kadr???? Zapytać Kierownika Regionalnego lub Kierownika??? Poprosić o wyjaśnienie??? Może brakuje jakiegoś dokumentu?? Może opisz całą sytuację co CI powiedzieli a nie rzucaj jednym zdaniem, że niby dzwonią niby robią...czyli jednak coś robią. U mnie w zakładzie pracuje nas 8 osób i raz tylko koleżanka nie dostała 10 bo przeoczyła jeden podpis. Jak dokument został uzupełniony natychmiast przelew został wysłany. Przecież kadry nie mogą wypłacić nic jak nie ma wszystkich dokumentów to logiczne chyba.

Dariusz

Widzę jest sporo ofert pracy. Mnie zainteresowało na pracownika kuchni. Przeczytałem że dają darmowy dojazd do pracy. To jest firmowy autobus czy inaczej to rozwiązują?

Ona
@Dariusz

Jeszcze zależy skąd dojeżdżasz.

Renata
@Ona

Ja bym chciała z okolic Warszawy dojeżdżać. Czy tam organizowane są dojazdy, czy tylko na terenie Warszawy?

On
@Renata

Boże to może po rpstu zadzwoń ma numer podany w ogłoszeniu i zapytaj? Jezu jak mnie irytują takie bezsensowne pytania na forum gdzie mało kto ma prawdziwa wiedzę. Szukaj odpowiedzi u źródła, anie na forach!!!

@On

Ja tam lubię jak odpowiedzi są bo przynajmniej każdy nie musi dzwonić skoro info tutaj jest. To nie wiem w sumie po co odpowiadasz, że zależy a potem wyjaśnić nie chcesz. :( No chyba, że wiesz to raczej wątek otwarty i po prostu ktoś inny odpowie? ;)

Smys

Compass w Amazonie w Sosnowcu karmi takim syfem że co tydzień mam biegunkę, po daniu ze starego prawie przeterminowanego składnika za złotówkę. Kierowniczka tragedia !!!!!

Karola

To jest taka firma gdzie koordynatorka bez mojej zgody użyła moich danych osobowych i zarejestrowała mnie na szczepienia covidowe. Zmusiła mnie praktycznie do szczepienia. Kierowniczka nawet nie wyciągnęła żadnych konsekwencji. Robią co chcą

Zofia

Ktoś wspomniał tutaj ze gdyby proponowali większe pieniądze to nadal by tu pracował :D To ile można zarobić w firmie? Najniższa krajowa czy trochę więcej jednak?

Tom

Chora firma, ludzie którzy tym zarządzają powinni gnić w więzieniu za trucie ludzi. Czy wy matoły próbujecie co gotujecie?

Lisek
@Tom

co za bzdura!!! Jakie trucie ludzi??? To jedna z niewielu firm, która ma jasne procedury i dba o bhp i bezpieczeństwo żywności. Oczywiście, pewnie gdzieś się może przytrafić jakaś pomyłka ale jakim trzeba być burakiem żeby tylko w internatach wypisywać anonimowe komentarze zamiast wyjaśnić wszystko z managerem. ja osobiście już nie pracuję w Compass Group bo w innym miejscu dostałem dużo lepszą ofertę finansowo, ale bardzo miło wspominam te pracę. Było naprawdę fajnie, gdyby tylko były większe pieniądze to nadal bym tam pracował

@Tom

trzy dni po rząd makaron kapusta codziennie prokurator powinien się nimi zająć czas ich wygonić

@Lisek

z jakim menagerem chcesz rozmawiać? może z kierownikiem?

@karol

Cza wstać i się przywitać z kanclerzem nowinek ;) jak nowi zarządzający :D

ixinskai

niestety to prawda

Czacha
@Lisek

Nie zgadzam się. Polak jest traktowany jak (usunięte przez administratora) a rządzi Ukraina

Hanna
@Czacha

Jeśli ma dobry pieniądz, to co mu z tego jak jest traktowany. Tylko, czy ma tą dobrą kasę?

Xxx

Nie polecam bardzo !!! Po obiadach rozwolnienie

Byłem
@Tom

Jedzenie jak za taką cenę dobre. Czasem zdarzy się coś mało doprawionego ale to nie jest jakaś zbrodnia. Miła obsługa.

Krzysztof

Kiedy rozpocznie sie rekrutacja do stolowki w mercedesie,bo troche to trwa

@Krzysztof

Witam serdecznie, właśnie zaczynamy proces rekrutacji, będziemy się kontaktować z kandydatami do końca tygodnia.

Krzysztof
@Krzysztof

Jutro juz piatek i nikt nie dzonil

@Krzysztof

Jutro piątek nikt jeszcze nie dzwonił. Będę zmuszony podjąć inna prace

Kuba
@Krzysztof

No skoro jutro piątek to teoretycznie do końca tygodnia mają jeszcze czas, nie? Zresztą w ogłoszeniach masz numer telefonu jak ci tak zależy to zadzwoń a nie piszesz bezsensowne opinie na goworku.

Nat

Już rozpoczęli. Do mnie dzwonili

Brunetka

Ta firma to najlepsze co mnie spotkało w karierze zawodowej! Nareszcie umowa, normalne godziny pracy i terminowe wypłaty. Szkoda że w gastro nadal tak mało porządnych firm

Sekret

Polecam czeladź. Tylko kierowniczka wychodzi o 14 z biura, a wszyscy palą na kuchni papierosy. Jedzenie w dymie papierosowym, może nazwą wędzonym ???? Gruba kobieta w blond włosach, potrafi nauczyć każdego przekleństwa. Są lepsi I gorsi. Jeden po miesiącu zarabia x3 więcej od osoby która jest pracownikiem pół roku. Mówiąc że każdy jest traktowany indywidualnie. Tłumaczenie żeby dać stawkę dla koleżanki. Osoby wulgarne, niewychowane. Ale na plus wyróżnieni mogą mieć wolne i 4h , żeby ciągle pochłaniać kolejne dawki darmowego jedzenia

Śmieszek
@Sekret

Hahhaa a ty tak dobrze wszystko wiesz bo pracujesz w tym miejscu i nie wstyd ci się przyznać że wszyscy palą na kuchni itp? A nie, przecież zapomniałam że przyszła nowa kierowniczka, zrobiła porządki i pozwalniala takich jak ty

ixinskai

znam sytuacje na Olbrachta w W-wie, porazka

@ixinskai

Czemu porażka?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Compass Group Poland?

Myszka 629

Pierwsza jest na UZ 3 miesiace. Później Umowa o pracę na 33miesiace i dopiero następna na stałe. Tak przynajmniej jest na Dolnym Śląsku i u mnie w restauracji. Ale.mozna negocjować :)

Weronika
@Myszka 629

Witam, Jak wyglada wynagrodzenie na start dla pracownika kuchni? Z góry dziękuje za info

Tara
@Myszka 629

Jestem emerytka szukam pracy mój numer 48577014581 widzę że ostro piszą, niewiem niewidzialam jak sprubuje to ocenie ja pracy się nieboje ,lecz wolę jak kierownik mi przedstawi zakres obowiązków,żeby była jasnaytuacja .

PRACOWNIK AMZ POZ1

To co się dzieje w naszym oddziale to już jest parodia! Pracownik wiedząc że nie ma smaku ani węchu przychodzi do pracy i naraża innych pracowników na zachorowania covidem bo w tym dniu akurat ma płacone 100% dzień później dzwoni do oddziału informując że ma potwierdzonego covida, przy wysłaniu innych pracowników na badanie igg oraz igm kolejnych 4 pracowników dowiadują się że zostali zarażeni covidem, głupota ludzka nie ma granic, gdzie cały czas się mówi jak źle się czujemy mamy zostać w domu A tu proszę nie wszyscy tego się stosuja, mam nadzieję że kierownik regionalny podejmie odpowiednie działania..

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Compass Group Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Group Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Group Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Group Poland