Opinie o Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych w Warszawa

Zirytowany Nowy wpis

Praca wydawała się spokojna. Ukraińcy roszczeniowi,sprzedają cie kierownikowi przy każdym błędzie a później zwolnią cie abyś nie zabierał im godzin pracy. Bałagan w firmie straszny. Niby dobra stawka ale jak cie zwolnią to nie wypłacają. Niby wina agencji a agencja zgania wine na firmę. Moje sugestie dla Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych: Omijać szerokim łukiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwolnić ukraińców

Uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych? Podziel się z innymi wiedzą na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Badis Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Zoologicznych
0/5 Na podstawie 0 ocen.