Bricoman

Opinie o Bricoman

Julita

@Gingo, rozumiem twoje niezadowolenie, ale być może kwestia wynagrodzeń zależna jest od doświadczenia i kwalifikacji? Być może ktoś miał dłuższe doświadczenie i dostał inna stawkę, może na innych stanowiskach panują inne kwoty? Ktoś jest w stanie o tym napisać, jak to wygląda?

Gingo
@Julita 11.08.2017 08:18

Kolesia (problematycznego)wywalili z LM i dali do bricomana z tymi samymi pieniędzmi co tam miał bo...ma znajomości i "ciężką sytuację". I oto cała tajemnica

Domas
@Gingo 30.10.2017 12:23

Hehe on nie ma ciężkiej sytuacji a po prostu jest złośliwy i konfliktowy!Każdemu świnie podkładał, donosił na chłopaków z działu i kasjerki aż w końcu skończyło się jego szpanowanie i zaczął się płacz bo doszło do niefajnych sytuacji. Więc się zlitowali i z LM Targówka dali go na bricomana. Także uważajcie na cwaniaczka

Julita

@alex, rozumiem, że Twoja opinia o Bricoman jako pracodawcy nie jest pozytywna. Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mogłabym Cię prosić o opisanie warunków zatrudnienia, na których opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą? A może dysponujesz informacjami o aktualnych ofertach pracy w Bricoman? Użytkownicy forum, który rozważają aplikowanie do firmy, chętnie się o nich dowiedzą.

alex

Do Bricomana przyjmują wszystkich jak leci bo nikt tam nie chce pracować. Przerzucają tam pracowników problemowych oraz nieudaczników z innych sklepów bo tam sobie rady nie dawali. Płacą grosze aż wstyd się pochwalić.Pozdrawiam Połczyńską

Julita

Bricoman prowadzi obecnie rekrutacje do oddziałów w całej Polsce. Pracodawca oferuje swoim pracownikom, np. naukę języków obcych na preferencyjnych warunkach. Czy jakaś część z Was aktywnych na tym forum i jednocześnie będących zatrudnionymi w firmie korzysta z takiej możliwości? Na jakim poziomie jest to kurs? Czy przydaje się Wam to później w pełnieniu obowiązków?

pytek

A może podacie jakieś konkrety? Szukają na kierownika działu sprzedaży, a ja wciąż nie wiem, ile właściwie się zarabia. 2000 brutto dla sprzedawcy, to już ktoś podał. A na innych stanowiskach? Ktoś wie, ile zarabia jakiś kierownik, albo dyrektor marketu? Jaka jest właściwie struktura w Bricomanie i jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach? To chyba nie jest tajne? A jeżeli jest, to znaczy, że zarobki odbiegają od średniej... w dół i dlatego firma nie chce się "chwalić" :-)

Maua
@Skurczybyk 04.05.2016 15:00
Sprzedawcy w zależności od miasta 2100-2500 zł Koordynatorzy 2500-2900 zł Kierownicy 3500+ Dyrektor 5500+ Doradcy do spra...

Netto czy brutto?

na szczęście były pracownik
@Maua 07.07.2016 15:25
Netto czy brutto?

jak pracowałem w tym burdelu to takie stawki brutto były

Jola

/Jakie zarobki w Poznaniu na rekę w biurze obsługi klienta?

Gingo

Nie wszyscy maja 2.500 brutto niektórzy przechodzą z innego sklepu już z kwota 2,800 brutto!!!Taka sprawiedliwość, są lepsi i gorsi

Była pracownica centrali

Kiepska firemka z przerostem formy nad treścią... Ważne że dyrektorzy zwiedzają cały świat! USA, Rosja, Włochy czy Francja - zebrania na koszt firmy rozsiane po całym świecie! Już wiecie czemu zarabiacie 2.500 zł brutto? A kto będzie utrzymywał to towarzystwo z Murmańskiej???

marti

2,5 koła brutto na pol roku, dwie paki wiecej, i bycie robolem do usranej smierci- jesli ktos che to wybrac, to powodzenia kolesiostwo, wazelina i brak kompetencji handlowych to podstawa w tej firmie

bzyku

jest rekrutacja i jestem zainteresowany ...

bzyku

a jakie warunki oferuja na stanowisku magazyniera ?

Agi

Pracowałam w bricomanie dosyć długo i mogę powiedzieć że większych układów to nie widziałam, a szef francuzik to porażka skacze jak piłeczka nie wiadomo o co mu chodzi, jest bardzo podatny na w40. W bricomanie liczy się tylko wazelina, komu i jak głęboko wejdziesz.

sniezka

brikoman - srikoman!!!!

Brikoman

Podzielam powyższa opinie, kierownictwo to nie ludzie tylko zwierzeta, przerost formy nad trescia to malo powiedziane, traktuja ludzi gorzej niz niektorzy zwierzeta...Nie polecam pod kazdym wzgledem, bo i to co sprzedaja to dziadostwa jakich malo !

phil

Jak masz okazję gdzie indziej pracować to nawet nie myśl o pracy w Bricomanie. Organizacja gorzej niż w GS-ie, ciągle opowiadają o przestrzeganiu przepisów BHP mimo, że nie ma do tego możliwości! Stan sprzętu skandaliczny, zagraża zdrowiu i życiu pracowników i klientów! Kierownictwo w celu zapulsowania u swoich przełożonych donosi na wszystkich! Są takie asy którzy robią zdjęcia i filmiki! Wieczne pretensje i to o rzeczy niezależne od ciebie. Pensja marna a warunki tragiczne. Jedyne co można na plus zaliczyć to to, że pensje na czas wypłacają, ale to w sumie ich obowiązek (tak jak zadbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy...). Ogólnie śmieszna firma i śmieszni ludzie, nie polecam.

Sprzedawca

Kierownictwo, poniżej krytyki...no a oni cały czas nad Toba...pieniadze małe a sobota i niedziela czeka w pracy...warto przemyslec

Grzesio z Augustowa

Robota spoko nie idzie się narobić...miło przyjemnie tylko pieniążki słabiutkie, No cóż w końcu to market...jak na początek dla przyjezdnego małolata może być..Pozdrawiam

Zostaw opinię o Bricoman - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bricoman