Opinie o Bricoman w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bricoman. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bricoman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricoman w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w Bricoman? Można dołączyć rodzinę?

Myszka

Tak , można dołączyć rodzinę od 1 Maja przechodzimy do Medicover

lisica

wyzysk i (usunięte przez administratora) nacisk na zakładanie kart za które nie chcą zapłacić. nie szukajcie tu pracy

Irena
@To prawda

To jak wygląda to dawanie podwyżek? Kierownik sam z siebie je daje czy trzeba się upomnieć? Da się tu awansować?

Bożyszcze

Oferty pracy mają błąd w opisie niby jest premia a tak naprawdę nie ma nawet złotówki stawki parę złoty wyższe niż najniższa krajowa

Patryś 3lektro Nowy wpis
@Bożyszcze

Premie? Kiedy to było patrząc po piętach za poprzedni rok po podwyżkach a rok wcześniej bez podwyżek ale z premią to i tak ten rok. Dużo gorzej ogólnie firma krzak płacą słabo a oczekują nie wiadomo jakiego zaangażowania połowa ludzi siedzi tu bo nie mają wizji na przyszłość i się zasiedzieli czekając na cud i podwyżki a druga połowa to nieogary co mało ogarniają firma to taki przystanek dla tych co chcą chwilę gdzieś się zalapac a w ogłoszeniu z ofertą pracy czego tu nie ma w Bricoman zabrali imprezy integracyjne zabrali premie zabrali dopłaty do posiłków wczasy pod grosza liczą od zarobków jesteś sam masz stówkę masz rodzinę z dziećmi masz 500zl gdzie w innych firmach potrafią płacić po równo każdemu 1500zl.Ogolnie ucięli wszystko masz tylko najniższa opiekę medyczną w Medicover takie to bonusy a i zgodzę się z wcześniejszymi wpisami obslugujesz klientów wyglądasz towar z dostawy a przybiega do ciebie kierownik z magazynu i wręcza plik transportów do zebrania bo akurat nie ma jednego logistyka i nie ma komu zebrać a klienci czekają na dostawę więc zostawiasz klienta i towar do wyłożenia i zbierasz transport bo firma nie. Potrafi zorganizować logistyki mają dwóch logistyków którzy z resztą odchodzą a teraz my będziemy musieli robić ich robotę spoko myślenie my zrobimy oni zaoszczędzą na dwóch osobach

Młody Nowy wpis
@Patryś 3lektro

Pytanie aż tak jest źle? aplikowałem na stanowisko magazynier w Bricoman Wilanów i mam teraz mieszane uczucia patrzą po wpisach

Lublin Nowy wpis
@Bożyszcze

Dokładnie nawet jeśli robisz progresję na dziale to nic nie dostajesz

Łuki Nowy wpis

Bricoman Wilanów to dramat nie aplikujcie tam jako doradca klienta musisz wykładać towar obsługiwać klientów i jeszcze zbierać transporty i odbiory osobiste bo nie komu logistycy odchodzą a my musimy (usunięte przez administratora) za siebie i za nich ucinają wszystko co się da z działu na dział przenoszą aby uzupełnić luki

Czy Bricoman zapewnia kartę multisportu?

Bozyszcze

Na razie tak ale wszystko inne tną najlepiej iść na przedstawiciela lub kluczowego bo sprzedają towar praktycznie z zerową marzą a mają z tego premie za obrót

Dziadostwo
@Bozyszcze

W brico juz dziadostwo siedzieje marne płacę brakpremii (tylko) przedstawiciele maja za obrot Gdzie potrafią na fakturze z marży 25% zjechać do 2.5% dyrektor nie ogarnia tego bo robią marny obrót a w zamian zabiera dopłatę do posiłków pracowniczych Gdzie to raplem tyle co potrafią dać rabatu na jednej fakturze nie tedy droga pora ograniczyć te rozdawanie pieniędzy przez przedstawicieli a nie ciąć szeregowym pracownika czy we wszystkich bricoman ucieli dopłatę do posiłków? Co teraz utna prócz premi dopłat imprezy integracyjne tez ucięte ktoś z centrali powinien dobrze prześwietlić Wilkanów i te ich rabaty

@Wilanowski
@Dziadostwo

Masz miernie pojęcie na temat tego co wypisujesz. Pomijam fakt że ciężko się czyta wypowiedź z taką ilością błędów. Wspominasz o braku dopłaty do obiadów a przepraszam bardzo ile to razy pracownicy pluli jadem że jedzenie jest złe? Teraz gdy skończyły się dopłaty nagle jest wspaniałe, normalnie druga knajpa Modesta Amaro... Wspominasz o tym że należy sprawdzić jakie rabaty są udzielane bo wszystko schodzi na marży 2,5% bardzo precyzyjne wyliczenia, mówiąc szczerze tutaj też mam złe informacje minimalna marża sprzedaży jest znacznie wyższa inaczej trzeba się grubo tłumaczyć jeżeli jest coś sprzedane poniżej pewnego progu %. Zaliczasz się do dość szerokiego grona pracowników którzy tylko oczekują benefitów ale nic nie dają od siebie, może jeszcze warto wspomnieć jak to nikt nic w pracy nie robi tylko zapewne Ty robisz za 2 osoby na dziale zastępujesz niekompetentnego koordynatora a jak trzeba to idziesz na spotkanie z dyrektorem zamiast kierownika. Więcej pokory w życiu nie zaszkodzi. Pozdrawiam

tez były pracownik
@@Wilanowski

Wilanowski !!!!! zacznijmy od tego ,że Bricoman się zmienia . To już nie jest bricoman dla fachowców. To nie jest już "nowoczesna hurtownia" to jest teraz kolejny DIY . Zacznę od kadry kierowniczej . Kierownicy zachowują się tak każe im dyrektor . Staż pracy i doświadczenie nie mają tu znaczenia . Po prostu jak jesteś grzeczny i siedzisz cicho to może damy Ci podwyżkę. Brakuje ludzi na działach !!! Tworzą się kolejki . Co raz mniej fachowców co raz więcej "kowalskich " którzy są absorbują co raz więcej czasu zadając "idiotyczne pytania " Zamiast po prostu wezwać fachowca który na miejscu oceni sytuację . Pracownicy Działu Kluczowego Klienta , nie posiadają wiedzy produktowej , jedyne co dobrze robią to "rabaty " i to jest udowodnione. Twoja Racja byty jako pracownik działu sprowadza się tylko do tego czy w miarę regularnie przychodzisz i co kierownik działu szepnie na twój temat do dyrektora sklepu .. Twój sukces w danym sklepie to co dyrektor myśli o Tobie !!!! to wszystko. i jeszcze jedno !!!. Często jest jest tak ,że pracownik który posiada wiedzę produktową i staż pracy ma niższe wynagrodzenie w stosunku do pracownika który zaczyna pracę i dopiero poznaje dział i produkty . Nie wspomnę o jakimś awansie dla pracownika ze stażem pracy . To Mit !!!

Czy jest możliwość pracy w Bricoman na część etatu?

Brałeś udział w rekrutacji do Bricoman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Jola

Widzę ciągle ogłoszenia na kasjerke na Połczynskiej.Dacie znać jak pensja?Atmosfera?

Damian

@Bricoman Połczyńska Jako były pracownik mogę stwierdzić iż jest to miejsce gdzie nagminnie łamie się prawa pracowników oraz normy etyczne. Kierownicy działów na polecenie dyrektora sklepu łamią prawo i dyskryminują ludzi. To miejsce na które nasyłam wszystkie instytucje kontrolne. Siedlisko bateri i łamania prawa pracowników.

Czy w Bricoman są szkolenia zewnętrzne?

nowe

jak się pracuje w sklepie na połczyńskiej ? czy duża rotacja ludzi?

ABC

A jak się pracuje w centrali? Ktoś może się podzielić opinią?

Jak jest z pakietem medycznym w Bricoman? Można dołączyć rodzinę?

Tak

Maja
@Marta

A ten pakiet dużo rzeczy obejmuje, czy to jakaś najbardziej okrojona wersja?

Kali
@Maja

Pakiet tak biedny, że prawie za wszystko musisz dopłacać

Iwona
@Kali

to nie można przejśc na wyższy i mieć więcej rzeczy w pakiecie gratis?

@Iwona

Podstawowy pakiet jest w pełni opłacany przez pracodawcę i są w nim podstawowe usługi. Pakiet oczywiście można zwiększyć i dołączyć osoby z rodziny. Wszystkie wyższe pakiety są dofinansowywane przez pracodawcę

Dorota
@Anna

To tak naprawdę ile trzeba byłoby dopłacić za partnera i dziecko?

Myszka

Tak , można dołączyć rodzinę od 1 Maja przechodzimy do Medicover

kk

zapraszają na rozmowę... zarzekają się że dadzą znać o wyniku i decyzji prosiłem o to i mówiłem że poczekam... standardowo obiecanki cacanki, mają gdzieś ludzi i nawet sms nikt nie napisał. Nie polecam nawet zawracać sobie głowy i iść na rozmowę. Tyczy się sklepu w Lublinie.

pracownik do Marca 2023

Uciekajcie z tego miejsca . Pracuję na dziale narzędzi . Po pierwsze bardzo zły kierownik który nie przejmuje sie twoim losem . jesteś tylko numerem statystycznym . Apodyktyczny dyrektor ,który w zaleznosci od nastroju moze cię o.....lić lub nic nie powiedzieć . Zakładanie kart VIP jest wyznacznikiem twojej przydatnosci . A co jest jest jeszcze w tym wszystkim najgorsze ? To ,że może przyjść "klient " który ma zły dzień i może na ciebie złozyc skarge (nawet jak nie ma racji ) i wtedy apodyktyczny dyrektor daje Ci taki (usunięte przez administratora) ,o jakim nawet nie sniłeś . tak wiec wszystkim potencjalnym pracownikom życzę powodzenia .

Pracownik narzędzia
@pracownik do Marca 2023

Witam, Z tej strony pracownik działu narzędzi sklepu Warszawa- Wilanów, który odchodzi z dniem 31.03.2023. Twoja opinia bardzo odbiega od moich prywatnych doświadczeń związanych z firmą Bricoman. Od samego początku współpracy nie miałem żadnych problemów z kierownikiem działu bądź dyrektorem sklepu. Zmianę pracy motywuje chęcią zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku jak i wyższymi zarobkami. Współpracę oceniam jako udaną czego życzę również przyszłym pracownikom. Pozdrawiam A.

lisica

Iza
@lisica

o jakie zakładanie kart chodzi? pracowników do tego zmuszają czy o co chodzi ?

To prawda
@lisica

Tak to prawda , jest ogromny nacisk na te karty VIP . SZTUCZNE PROGRAMY ROZWOJOWE. Wszystko zależy od kierownika jak Cię lubi . Może dać wyższą podwyżkę lub wcale to wszystko.

Irena
@To prawda

korba

Tak, moi drodzy w tej firmie liczy się tylko zakładanie kart VIP, nie ważne jest że ktoś ma znikomą wiedzę produktową, nie ważne że ma bajzel na swoim dziale, nie ważne i nie ważne.... ważne żeby zakładał KARTY o to jest doskonały PRACOWNIK i za to otrzymuje stosowną gratyfikację. Przykro :(

Jesli ktos chce konkretow o tej firmie to prosze: Jestem pracownikiem od 3lat nie zdradze w ktorym oddziale. Kiedys firma mogla sie chwalic stabilnoscia w zatrudnieniu i dobra opinia na rynku pracy ale to juz przeszlosc. To co sie dzieje obecnie powoduje zwalnianie sie kilkunastu osob rocznie w tym sa to takze osoby doswiadczone i dobrze pracujace niekiedy od poczatku istnienia sklepu. Rekrutacja to zwykle przyjmowanie znajomych lub kogos z rodziny. Obietnica rozwoju to klamstwo, jakikolwiek awans tylko na zasadzie kolesiostwa a nie doswiadczenia,wiedzy czy zaangazowania w rozwoj dzialu. Premie w zaleznosci od wielu czynnikow finansowych przyznawane sa kwartalnie ale zwykle ich nie ma lub sa niewielkie. Same zarobki nie sa zle jak na prace w markecie nikt tu nie pracuje za najnizsza krajowa gorzej z atmosfera w pracy. Firma niby chwali sie ze jest przejrzysta, ze dzielimy sie wiedza, wspieramy sie nawzajem i jestesmy rowni. Niestety prawda jest inna. Pracownicy sa jak smieci, nic nie znacza nie zwalnia sie ich bo to zle wyglada robi sie wszystko zeby sami sie zwolnili, stanowiska koordynatorskie obejmuja ludzie ktorzy juz maja plecy a nie ci ktorzy naprawde na to zasluguja jeden drugiemu noge by podlozyl zamiast wspierac, swinstwa i hamstwo szczegolnie wsrod koordynatorow i kierownikow. Szkolenia produktowe bywaja 2-3 w roku sprzet ktorym pracujemy czesto bywa zepsuty ale dyrektora to nie obchodzi bo nie chce wydatkow dlatego robimy zdjecia zeby w razie wypadku nie uszlo mu na sucho. Co do kursow na wozki to robia nam uprawnienia ale tylko wewnetrzne. Mamy Multisport i opieke medyczna za ktora placimy sami .Ogolnie pracuje sie tu zeby miec na zycie ale ani to praca ktora daje satysfakcje ani nie jest rozwojowa. Dlatego takie rotacje pracownikow, nikt na dluzej z ta firma juz nie chce sie wiazac.

Edyta

Należy Ci podziękować za ten niewątpliwie wyczerpujący komentarz na temat aktualnej kondycji firmy Bricoman. Poruszasz wiele kwestii, a z niektórymi chyba można byłoby polemizować. Ale powiedz Nam najpierw: czy w takim razie firma ta będzie odpowiednim miejscem pracy dla osób, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia, tj. na przykład dla studentów?

@Edyta

Dla stutenta na wakacje bardzo dobra fucha spoko polecam szczegolnie plytki ciekawy dzial.

Doswiadczony

Hmmmm z tego wynika ze zadowoleni sa tam tylko kierownicy. Hehe norma

Misiek

W Polsce pracujesz taki kraj chcesz awansować i zarabiać to tylko na "swoim"

Jawor

Jeżeli wszyscy traktowani są jak śmiecie to jednak panuje równość.

Dorota
@Jawor

a faktycznie aktualnie też są? to co tu się na chwilę obecną dzieje z ludźmi, że tak piszesz?

Witam. Jak wygląda praca PH? Jakie cele, zarobki, flota? Czy jest baza klientów czy samemu się zdobywa klientów? Jaki to rodzaj odbiorców? Dziękuję.

Połczyńska

Pracował ktoś w dziale kas w markecie na Połczyńskiej? Jaka panuje atmosfera?

kandydat

Dzień dobry, chciałem zapytać o warunki pracy na stanowisku handlowca w terenie.

Gal Anonim
@kandydat

Cześć, Odradzam Ci pracy w Bricomanie. Kasa średnia i brak narzędzi do pracy. Dodatkowo Kadra nawiedzona

aaa

W Bricomanie nie ma systemu 12/12

Aplikowałem na początku roku do Bricomana na Wilanowie. Śmiech na sali. Po rozmowie wydaje mi się, że kierownik był mało kompetentny. Poza tym pierwszy raz spotkałem się z tym żeby dzwonić do byłego pracodawcy o opinie przy zatrudnieniu kogoś na stanowisko doradcy klienta - to jakiś kiepski żart ! Firma powinna się zastanowić, bo coś takiego zniechęca.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Warszawa

• Jak się pracuje w Bricoman?

Zobacz opinie na temat firmy Bricoman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricoman?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042