ph pelcowizna

Opinie o ph pelcowizna

d.o.p

Jestem kliientką robię zakupy od lat , ale jestem bardzo oburzona zachowaniem kierowniczek jak traktują pracowników. Zachowują sie jak (usunięte przez administratora) ,krzyczą straszaszą pracoeników Ta sprawa powinnna ujrzec na światło dzennne .

klientka

Nie wiem skąd takie opinie, że traktują Cię jak złodzieja. Może @lolo, ma rację i ktoś trafił na inny sklep niż ten do którego ja chodzę, ale jak dla mnie mega miła obsługa, towary dobrej jakości i przede wszystkim nie naciągają na cenach. Osobiście polecam!

kliientka
@klientka 22.04.2016 14:22

to prawda nie dawno byłam świadkiem jak pani kierownik stala za kasierem i sprawdzała jak nabiia . Torezim stała jak gestapo to miało miejsce przy ul łojewskiej

miki

w pelcowiznie pracuje przeczkole a nie dorosle ludzie jedna na druga donosi do kierownika , a tak sie dzieje przy ul. łojewskiej

lusy

co za totalna padaka. zakupów nie mozna spokojnie zrobic bo chodza za toba jakbys cos ukradl. kazdego maja za zlodzieja, przed chwila bylam w tym sklepie i jedna babka chodzila za mna krok w krok. a na koniec opierdzielila ze nie mam koszyka mimo to ze bralam tylko jedna rzecz.

nikodem

nie polecam pracy w tym burdelu. trzeba sie ostro nazapierdalac zeby zarobic marne grosze. kierowniczka stoi caly dzien z zalozonymi rekami i pomiata tylko toba jak najgorszym smieciem

masz rację z tymi badaniami ale niedociągnięć w stosunku do pracowników jest więcej np.umowy o pracę są korzystne dla pracodawcy tylko a nie dla pracownika i jeszcze jest więcej rzeczy i dużo mozna o tym pisać a personel za taki [usunięte przez moderatora] jest i tak bardzo miły dla klienta

Witam wszystkich sklepy są OK ale ludzie w tej firmie jak wszędzie lepsi i gorsi ale co mnie [usunięte przez moderatora]. to że lecą sobie w kadrach z pracownikami PAMIĘTAJCIE Koszty wstępnych badań lekarskich pokrywa pracodawca - kp.art 229 par 6 A ONI TWIERDZĄ ŻE NIE pierwsze pokrywa pracownik to jest ZŁE TO CO ROBIĄ Ludzią ciężko pracjącym nie dajcie się doić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o ph pelcowizna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ph pelcowizna