Opinie o PH Pelcowizna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PH Pelcowizna, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PH Pelcowizna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PH Pelcowizna w Warszawa

mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynie/ sprzedawca i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Wanda Nowy wpis

Nie polecam pracy w sklepach Pelcowizna. Kierownictwo nadaje się do wymiany. Pracownicy przez pierwsze 2 tygodnie zatrudniani są bez żadnej umowy o pracę. Mówią że zarobi się 2780zl do ręki a w rzeczywistości dostaje się 2100 za miesiąc harówki. Pozytym 13h pracując. W sobotę to jest dramat. Nie polecam i przestrzegam

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PH Pelcowizna?

Kamila

@Kupójcy Piszesz jako klient, a znasz może kogoś kto tam pracuje? Chciałbym złożyć CV i liczę na opinię kogoś z wewnątrz

Diki Nowy wpis
@Kamila

Lepiej tam nie pracować (usunięte przez administratora) na stanowiskach praca a kierownictwo wcale nie szanuje pracowników

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PH Pelcowizna?

Kupójcy

Szanowni klieci opinia o kierowniczce tej w okularach jest jak najbardziej słuszna i trafna .Sam kilka krotnie zwracałem jej uwagę jak się zachowuje i źe w czasach pandemii cov19 trzeba zachować ostrożność zakładać maskę a ona jak by nic Taka święta krowa myślę że PIH lub sanepid by ją nauczył . prawo i obowiązek noszenia maseczek w sklepach bez wyjątku

Tomasz

PH Pelcowizna to firma mająca opinię dobrego pracodawcy!!

miki

w pelcowiznie pracuje przeczkole a nie dorosle ludzie jedna na druga donosi do kierownika , a tak sie dzieje przy ul. łojewskiej

Po
@miki

To prawda

Krystyna

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w ph pelcowizna? Interesujące byłyby wpisy z perspektywy pracownika? Jak oceniacie warunki zatrudnienia w firmie? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? A może oprócz stałej wypłaty pracownicy mogą liczyć na profity? Każda rzetelna wypowiedź będzie przydatna osobom zastanawiającym się nad złożeniem swojego CV w firmie.

Dudi

Dzisiaj w godzinach wieczornych byłam w sklepie na zakupach przy ul.lojewskiej ,ale tego widoku to chyba nie zapomnę .Pani kierownik w okularach wyrwała pracowniczy szczoke mało nie złamała jej ręki to zdarzenie zdarzyło się nie raz powtarzało się kilka razy . To jest zgroza jak ta pani kierownik traktuje pracowników to tylko nadaje się do programu uwaga Ja chyba opowiem jak się traktuje ludzi w pelcowiznie

Możecie opisać świeżą sytuację ph pelcowizna? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

d.o.p

Jestem kliientką robię zakupy od lat , ale jestem bardzo oburzona zachowaniem kierowniczek jak traktują pracowników. Zachowują sie jak (usunięte przez administratora) ,krzyczą straszaszą pracoeników Ta sprawa powinnna ujrzec na światło dzennne .

klientka

Nie wiem skąd takie opinie, że traktują Cię jak złodzieja. Może @lolo, ma rację i ktoś trafił na inny sklep niż ten do którego ja chodzę, ale jak dla mnie mega miła obsługa, towary dobrej jakości i przede wszystkim nie naciągają na cenach. Osobiście polecam!

kliientka
@klientka

to prawda nie dawno byłam świadkiem jak pani kierownik stala za kasierem i sprawdzała jak nabiia . Torezim stała jak gestapo to miało miejsce przy ul łojewskiej

lusy

co za totalna padaka. zakupów nie mozna spokojnie zrobic bo chodza za toba jakbys cos ukradl. kazdego maja za zlodzieja, przed chwila bylam w tym sklepie i jedna babka chodzila za mna krok w krok. a na koniec opierdzielila ze nie mam koszyka mimo to ze bralam tylko jedna rzecz.

nikodem

nie polecam pracy w tym burdelu. trzeba sie ostro nazapierdalac zeby zarobic marne grosze. kierowniczka stoi caly dzien z zalozonymi rekami i pomiata tylko toba jak najgorszym smieciem

masz rację z tymi badaniami ale niedociągnięć w stosunku do pracowników jest więcej np.umowy o pracę są korzystne dla pracodawcy tylko a nie dla pracownika i jeszcze jest więcej rzeczy i dużo mozna o tym pisać a personel za taki [usunięte przez moderatora] jest i tak bardzo miły dla klienta

Witam wszystkich sklepy są OK ale ludzie w tej firmie jak wszędzie lepsi i gorsi ale co mnie [usunięte przez moderatora]. to że lecą sobie w kadrach z pracownikami PAMIĘTAJCIE Koszty wstępnych badań lekarskich pokrywa pracodawca - kp.art 229 par 6 A ONI TWIERDZĄ ŻE NIE pierwsze pokrywa pracownik to jest ZŁE TO CO ROBIĄ Ludzią ciężko pracjącym nie dajcie się doić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PH Pelcowizna - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PH Pelcowizna