Opinie o Compass Group Poland w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Kraków

Sss

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy ale jestem w Dębicy więc nie wiem jak w innych miejscach ;/ stawka ok choiarz moglo zawsze byc lepiej, kierownik super, trochę dużo pracy ale da się wytrzymać. Ladna nowa kuchnia.

Agata

Jeśli chcecie zostać wydymane na ulrop macierzyński to Compass idealnie się do tego nadaje. Nie polecam

Kamex

Czytam te Wasze komentarze i w sumie nie wiem czego się czepiacie. Ja tam jestem zadowolony - pracuje już prawie 2 lata jako kucharz w amazonie i jest spoko. mam stabilna prace, umowe, regularna pensje zawsze na czas + co trzy miesiące premie za wyniki restauracji. czasem bywa cieżko to prawda, ale przynajmniej pracuje a nie to co kumple którym rząd zamknął gastro xD przed tym całym koronawirusem ejszcze były fajne szkolenia dla kucharzy w studio gdzie każdy miał swoje stanoiwsko pracy - fajna sprawa. dużo się tam nauczyłem. jak szukacie pracy to pod warunkiem ze traficie na fajnego kierownika to bedziecie zadowoleni.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Compass Group Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karola Nowy wpis
@Pytanie

Dokłada mu pracy za te same pieniądze

Iks Nowy wpis
Kandydat
@Karola

Jaka pensja dla Pracownika Obsług Klienta w Warszawie?

Dorota

Bardzo trudno rzetelnie odnieść się do wiadomości, skoro nawet nie wiadomo z kim się pisze i na jakiej podstawie zostały wysunięte zarzuty. Nie wiem na jakiej podstawie osądzasz kadrę zarządzającą, ale w moim odczuciu to są właściwe osoby, na właściwym miejscu - rzetelnie podchodzące do swojej pracy, wymagające ale też empatyczne i słuchające gdy zgłosi się do nich z jakaś sprawą. Jeżeli chodzi o infolinie to mamy w firmie program Speak up, który jest analizowany nie tylko na szczeblu krajowym, ale także międzynarodowym - w związku z tym gwarantuję, że żadna sprawa która tam jest zgłaszana nie może zostać zamieciona pod dywan, tylko jest skrupulatnie weryfikowana i rozwiązywana.

Bob

Były pracownik skąd ty człowieku się urwales? Po przegranym przetargu jak się rozchodziliśmy to plakalismy . Byla tak zgrana załoga. Kierownictwo wspaniałe. Gdzie ty człowieku pracowałeś? Wypłata i premia zawsze na czas. Umowa o pracę nawet w pandemi. To chyba jedyna firma która nie zwalnia pracowników w czasie pandemi.

vzv Nowy wpis
@Bob

10 msc pracy a premi brak.

Kucharz

Bardzo polecam! umowa, terminowe wypłaty, szkolenia, normowany czas pracy. dużo się tu nauczyłem.

Czy w Compass Group Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dział HR Compass Group Poland
@Pytanie

Dzień dobry, z dużą uwagą przyglądamy się każdej informacji spływającej od naszych pracowników i Klientów. Każdy problem czy skarga są weryfikowane i wyjaśniane. Pracownicy ze swoimi sprawami powinni zgłosić się bezpośrednio do kierownika, który jest odpowiedzialny za lokalne rozwiązanie sytuacji. Gdyby to nie zadziałało mogą także liczyć na wsparcie kierownika regionalnego lub działu HR, który wnikliwie analizuje każde zgłoszenie. Mamy też wewnętrzną tzw. linię zaufania, gdzie pracownicy (anonimowo) mogą zgłosić swoje obawy i zauważone działania niepożądane - takie zgłoszenia przyjmuje niezależny specjalista.

Paweł
@Dział HR Compass Group Poland

Dzień dobry! Restauracja w Poznaniu. Ostatnio 35-40 stopni na kuchni i wydawce. Nie działająca wentylacja i bluzki z dodatkiem poliestru, więc po pracowniku leje się pot. A powinna być 100 procentowa cieniutka bawełna.

Dział HR Compass Group Poland
@Paweł

Panie Pawle, to bardzo ważne zgłoszenie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem. Potrzebujemy więcej informacji by móc przyjrzeć się tej sprawie i podjąć odpowiednie działania korygujące.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Health Manager / Dietetyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tom
Klient

Chora firma, ludzie którzy tym zarządzają powinni gnić w więzieniu za trucie ludzi. Czy wy matoły próbujecie co gotujecie?

Lisek
@Tom

co za bzdura!!! Jakie trucie ludzi??? To jedna z niewielu firm, która ma jasne procedury i dba o bhp i bezpieczeństwo żywności. Oczywiście, pewnie gdzieś się może przytrafić jakaś pomyłka ale jakim trzeba być burakiem żeby tylko w internatach wypisywać anonimowe komentarze zamiast wyjaśnić wszystko z managerem. ja osobiście już nie pracuję w Compass Group bo w innym miejscu dostałem dużo lepszą ofertę finansowo, ale bardzo miło wspominam te pracę. Było naprawdę fajnie, gdyby tylko były większe pieniądze to nadal bym tam pracował

Kamex

M
@Kamex

zgadzam się. też pracuje w amazonie i jest tak jak napisałeś

Nika
@Kamex

Pierwszy raz tu zajrzałam i trochę jestem w szoku. Nie wiem skąd ta wrogosc. Nie pracuje na terenie Amazona ale jest tak jak napisał Kamex - umowa o pracę, regularne wypłaty i premie ci kwartał. Jestem bardzo zadowolona! A wam maruderzy jak nie pasuje to zmieńcie pracę a nie tylko anonimowo głupoty wypisujecie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Compass Group Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kate
@Pytanie

Z tego co wiem to w firmie obowiązuje kwartalny system rozliczeniowy - czyli w ciągu kwartału powinno się nadgodziny odebrać, a ew. są wypłacane.

@Pytanie

Pracownicy liniowi mogą odebrać - kadra kierownicza mimo pracy „za miskę ryżu” pracuje po nocach za darmo

@Były pracownik

Kierownicy mają zadaniowy czas pracy - to znaczy, że powinni tak zaplanować swoją pracę by móc wykonać powierzone zadania. Nie znaczy to jednak, że w firmie jest przyzwolenie na nielimitowane nadgodziny i "pracę po nocy za darmo". Jeżeli pracując nie wyrabiałeś/ wyrabiałaś się ze swoimi obowiązkami trzeba było omówić to ze swoim przełożonym i poszukać sposobu na zoptymalizowanie czasu pracy / przekazanie części obowiązków innej osobie. Warto też podkreślić, że w naszej firmie obowiązuje prowadzenie listy obecności i ewidencjonowania czasu pracy (również kierowników!) - jeżeli rzetelnie byś odnotował / odnotowywała przepracowane godziny to na pewno dział HR by na to zwrócił uwagę i dopilnował ew. wypłacenia nadgodzin.

Agata

Inspekcja pracy zgłoś

Kasia
@Agata

Dzień dobry, mogłabym prosić o doprecyzowanie problemu? Zachęcam również do kontaktu z działem kadr, który na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wyjaśnić sytuację.

@Agata

Czy udało Ci się porozmawiać z działem kadr i zgłaszana przez Ciebie sytuacja została rozwiązana?

Krystyna
@Agata

Możesz nieco szerzej opisać swoją sytuację? Twój wpis jest lakoniczny i niczego nie wyjaśnia, a jednak potencjalnym kandydatom na pewno zależy na rzetelności opinii. Będę wdzięczna jeśli podasz więcej konkretów i napiszesz coś o pracy w tym miejscu.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Compass Group Poland?

Potoczny

@Pytanie

Bardzo zależy od stanowiska. Jeżeli chodzi o tzw. stanowiska liniowe (np. Obsługa klienta) to raczej potoczny wystarczy, natomiast jeśli wymóg znajomości j. Angielskiego pojawia się na stanowiskach kierowniczych /w centrali to raczej w kierunku biznesowego.

Klaudia

Wymagają znajomosci języków ?

@Klaudia

Raczej nie bo to są przede wszystkim stołówki pracownicze. Ale dobrze jest znać jakiś obcy język.

@Klaudia

Na większości stanowisk nie wymagamy znajomości języka obcego, są jednak takie placówki w których jest potrzebny j. angielski - wtedy taka informacja zawsze jest w ogłoszeniu o pracę.

Sss

Kuba
@Sss

@Sss ja chciałbym Wam bardzo pogratulować pracy jaką wykonaliście!!! Faktycznie jak nastąpiło przejęcie firmy to było ciężko, systemy się wieszały i sam chodziłem wkurzony, że nie można jak dawnej zjeść za karteczki. Jednak teraz gdy otworzyliście już wyremontowaną kuchnie to jest ekstra! Warto było czekać! A te wędzone miesa na święta... super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobiliście dobrą robotę! Dzięki za waszą pracę!!!!

PIOTR

Generalnie nie lubię wypowiadać się na tego typu forach, ale czytam te komentarze i jednak muszę. Wiem że w każdej palcówce może być inacze ale moim zsnaiem nie można narzekać. Stabilna firma, w dobie pandemii podejmują różne działania by nie zwalniać pracowników, jesteśmy w pełni wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, a ostatnio nawet były wypłacone premie! Mega jestem szczęśliwy że tu pracuje. Może stawki są niższe niż w otwartej gastronomii ale przynajmniej legalnie i stabilnie! Moi znajomi nerwowo teraz szukają pracy, a ja nawet premie zgarniam. Na pewno można się do czegoś przyczepić, ale znacie miejsce gdzie nie ma uwag??? W obecnych czasach to najważniejsze z ejest praca.

Magda
@PIOTR

Potwierdzam. Ja też pracuje i cieszę się, że mam w obecnych czasach mam stabilną pracę. Oczywiście, że do bajki to dużo brakuje, ale jest spoko i co dla mnie ważne - w pełni legalnie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Compass Group Poland?

Myszka 629
@Pytanie

Pierwsza jest na UZ 3 miesiace. Później Umowa o pracę na 33miesiace i dopiero następna na stałe. Tak przynajmniej jest na Dolnym Śląsku i u mnie w restauracji. Ale.mozna negocjować :)

Weronika
Kandydat
@Myszka 629

Witam, Jak wyglada wynagrodzenie na start dla pracownika kuchni? Z góry dziękuje za info

Abcde
Klient

Praca ok, ale dobrana kierowniczka w Toruniu to jakieś nieporozumienie!

Anonim
Klient

Firma nie radzi sobie z technika jaka uzywa. Przez pół roku nie potrafia zrobic odbjania karta . Poprzednia firma miala bloczki i nie bylo problemu. Teraz człowiek musi glodny chodzic mimo ze sie posiłek należy. Nie polecam

Nowa

Pracuję w Compass Group w Krakowie to jest bardzo dobra firma ekipa zgrana wypłaty na czas.

Chętny

Wie ktoś może jak wygląda praca na stanowisku kierowca w Dębicy (podkarpackie) potrzebują tutaj. Ktoś coś może pomóc??

@Chętny

Bardzo dobra firma. Wypłaca na czas.

@Bob

Coś więcej? Pracujesz w Dębicy może? Jak praca wygląda co się robi??

@Chętny

Nie,nie pracuję. Ale to jest nowo otwarta stołówka pracownicza. Otwierala ją wspaniała dziewczyna Klaudia z również wspaniałym menadżerem Robertem. Ja pracuję w Krakowie. Nie zamienilabym jej na inną nawet za większe pieniądze. Nawet przez to że pracuję ze zgraną ekipą. Jest naprawdę super. Pozdrawiam

@Bob

Pracujesz na kuchni a mi chodzi o stanowisko kierowcy w Dębicy :)

Manager
@Chętny

Dzień dobry! Cieszę się, że @Chętny jesteś zainteresowany pracą w naszej placówce. Na chwilę obecną mamy komplet pracowników, ale jesteśmy w trakcie otwierania nowych bufetów i niedługo będziemy potrzebowali kolejnych pracowników. Zachęcam byś wysłał CV do działu rekrutacji. Jeżeli chodzi o pracę w naszej jednostce to temat jest rozwojowy - obecnie otworzyliśmy kilka bufetów, jednak niedługo będziemy otwierali następne (które obecnie są remontowane i odświeżane), więc sytuacja się dynamicznie zmienia. Poszukujemy pracowników otwartych na zmiany. Pytałeś o zadania kierowców - muszą oni odbierać zapakowane posiłki z głównej kuchni, rozwieźć je do budynków na terenie fabryki i wnieść do bufetu.

Ula

Jestem zaskoczona zachowaniem kierowników głównych zwalniają ludzi bez powodu i zatrudniają na okres próbny których tez później zwalniają. Co się dzieje z tą firmą?

Ula

MARTA
@Ula

śmiem podejrzewać, że nikt nikogo nie zwalania bez powodu... Skoro Cie zwolnili to może trzeba się dlaczego? Dobrzy pracownicy jakoś się trzymają. U nas w placówce osrsrnio nawet kucharz w nagrodę pojechał na szkolenie.

@Ula

Nikt nikogo nie zwalnia wręcz przeciwnie. Otrzymałam umowę o pracę już w czasie pandemi od 1 kwietnia 2020. Wcześniej miałam umowę zlecenie. Są chyba jedyną firmą która nie zwalnia i wypłaca 100 procent zarobków

Szok

@Anonim a tu normalnie działa stołówka???

Anonim

Czy przypadkiem teraz takie stołówki nie powinny być zamknięte na okres 2 tygodni. Przecież ludzie teraz jedzą po domach a nie po stołówkach. Przychodzą różni ludzie a to przecież jest żywność.

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Compass Group Poland