Opinie o Compass Group Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy w Compass Group Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Chętny

Wie ktoś może jak wygląda praca na stanowisku kierowca w Dębicy (podkarpackie) potrzebują tutaj. Ktoś coś może pomóc??

Em80

polecan kuchnie w debicy!!! Fajny zespol, kierownik bardzo pomaga. Mam nwdzieje że uda się też podniesc troche stawki. Ale tak to bardzo ok !!!

Smys Nowy wpis

Compass w Amazonie w Sosnowcu karmi takim syfem że co tydzień mam biegunkę, po daniu ze starego prawie przeterminowanego składnika za złotówkę. Kierowniczka tragedia !!!!!

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy Compass Group Poland w Warszawa.

Sprawdź
Dariusz

Widzę jest sporo ofert pracy. Mnie zainteresowało na pracownika kuchni. Przeczytałem że dają darmowy dojazd do pracy. To jest firmowy autobus czy inaczej to rozwiązują?

Ona Nowy wpis
@Dariusz

Jeszcze zależy skąd dojeżdżasz.

Renata Nowy wpis
@Ona

Ja bym chciała z okolic Warszawy dojeżdżać. Czy tam organizowane są dojazdy, czy tylko na terenie Warszawy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Compass Group Poland?

Dział HR Compass Group Poland
@Pytanie

Dzień dobry, z dużą uwagą przyglądamy się każdej informacji spływającej od naszych pracowników i Klientów. Każdy problem czy skarga są weryfikowane i wyjaśniane. Pracownicy ze swoimi sprawami powinni zgłosić się bezpośrednio do kierownika, który jest odpowiedzialny za lokalne rozwiązanie sytuacji. Gdyby to nie zadziałało mogą także liczyć na wsparcie kierownika regionalnego lub działu HR, który wnikliwie analizuje każde zgłoszenie. Mamy też wewnętrzną tzw. linię zaufania, gdzie pracownicy (anonimowo) mogą zgłosić swoje obawy i zauważone działania niepożądane - takie zgłoszenia przyjmuje niezależny specjalista.

Paweł
@Dział HR Compass Group Poland

Dzień dobry! Restauracja w Poznaniu. Ostatnio 35-40 stopni na kuchni i wydawce. Nie działająca wentylacja i bluzki z dodatkiem poliestru, więc po pracowniku leje się pot. A powinna być 100 procentowa cieniutka bawełna.

Dział HR Compass Group Poland
@Paweł

Panie Pawle, to bardzo ważne zgłoszenie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem. Potrzebujemy więcej informacji by móc przyjrzeć się tej sprawie i podjąć odpowiednie działania korygujące.

karol
@Dział HR Compass Group Poland

obłuda obłuda najgorsza firma jaką znam HR był e Dębicy i co? zapytał o coś pracowników? banda pajaców

Huba buba
@Pytanie

Nie ..probkemy sa zamiatane pod dywan

Czacha
@Pytanie

Nie problemy są ignorowane, zamiatane pod dywan

Mała Mi
@Pytanie

Zależy o jakich problemach mówisz. Różnie bywa , raz zareagują a drugi raz nie . Jeśli chodzi o np.konflikty między pracownikami to często gęsto ważniejsze jest kogo kierownik lubi bardziej niż skuteczne rozwiązanie konfliktu

Luzak
@Mała Mi

To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, u nas była niedawno pani dyrektor hr, rozmawiała ze wszystkimi pracownikami i każdego wysłuchała. jak wam nie pasuje to nara do innej firmy, a nie bzdury piszecie i oczerniacie w internecie, (usunięte przez administratora) które wstydzą się imienia podać.

karola

zwalniają tego co zgłasza

karola
@Dział HR Compass Group Poland

Czy na pewno są weryfikowane? W Krakowie na googlach kierowniczka robi co chce, ma pełną władzę. Wykorzystuje stanowisko w firmie do celów prywatnych, twierdzi że ma znajomości w Warszawie i niedługo tam będzie pracować. Wychodzi kiedy chce na prywatne obiadki z koordynatorką, która jest koleżanką ze studiów regionalnej Sylwi. Chore powiązania , pod inną koordynatorką pracuję cała rodzina, na zgłaszane problemy była zawsze odpowiedz zostaw to, udaj że nie widzisz

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Health Manager / Dietetyk. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pakowanie lekkich paczek eprezencik.pl
Toxic Shirts Janusz Badełek
Wyślij CV
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zofia

Ktoś wspomniał tutaj ze gdyby proponowali większe pieniądze to nadal by tu pracował :D To ile można zarobić w firmie? Najniższa krajowa czy trochę więcej jednak?

Krzysztof
Kandydat

Kiedy rozpocznie sie rekrutacja do stolowki w mercedesie,bo troche to trwa

Pracodawca
Pracodawca
@Krzysztof

Witam serdecznie, właśnie zaczynamy proces rekrutacji, będziemy się kontaktować z kandydatami do końca tygodnia.

Krzysztof
@Krzysztof

Jutro juz piatek i nikt nie dzonil

@Krzysztof

Jutro piątek nikt jeszcze nie dzwonił. Będę zmuszony podjąć inna prace

Kuba
@Krzysztof

No skoro jutro piątek to teoretycznie do końca tygodnia mają jeszcze czas, nie? Zresztą w ogłoszeniach masz numer telefonu jak ci tak zależy to zadzwoń a nie piszesz bezsensowne opinie na goworku.

Nat

Już rozpoczęli. Do mnie dzwonili

Brunetka

Ta firma to najlepsze co mnie spotkało w karierze zawodowej! Nareszcie umowa, normalne godziny pracy i terminowe wypłaty. Szkoda że w gastro nadal tak mało porządnych firm

Sekret

Polecam czeladź. Tylko kierowniczka wychodzi o 14 z biura, a wszyscy palą na kuchni papierosy. Jedzenie w dymie papierosowym, może nazwą wędzonym ???? Gruba kobieta w blond włosach, potrafi nauczyć każdego przekleństwa. Są lepsi I gorsi. Jeden po miesiącu zarabia x3 więcej od osoby która jest pracownikiem pół roku. Mówiąc że każdy jest traktowany indywidualnie. Tłumaczenie żeby dać stawkę dla koleżanki. Osoby wulgarne, niewychowane. Ale na plus wyróżnieni mogą mieć wolne i 4h , żeby ciągle pochłaniać kolejne dawki darmowego jedzenia

Śmieszek
@Sekret

Hahhaa a ty tak dobrze wszystko wiesz bo pracujesz w tym miejscu i nie wstyd ci się przyznać że wszyscy palą na kuchni itp? A nie, przecież zapomniałam że przyszła nowa kierowniczka, zrobiła porządki i pozwalniala takich jak ty

Compass Group Poland poszukuje osoby na stanowisko Kucharz. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

ixinskai

znam sytuacje na Olbrachta w W-wie, porazka

@ixinskai

Czemu porażka?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Compass Group Poland?

Myszka 629
@Pytanie

Pierwsza jest na UZ 3 miesiace. Później Umowa o pracę na 33miesiace i dopiero następna na stałe. Tak przynajmniej jest na Dolnym Śląsku i u mnie w restauracji. Ale.mozna negocjować :)

Weronika
@Myszka 629

Witam, Jak wyglada wynagrodzenie na start dla pracownika kuchni? Z góry dziękuje za info

Tara
@Myszka 629

Jestem emerytka szukam pracy mój numer 48577014581 widzę że ostro piszą, niewiem niewidzialam jak sprubuje to ocenie ja pracy się nieboje ,lecz wolę jak kierownik mi przedstawi zakres obowiązków,żeby była jasnaytuacja .

Jaki dress code obowiązuje w Compass Group Poland?

PRACOWNIK AMZ POZ1
Kandydat

To co się dzieje w naszym oddziale to już jest parodia! Pracownik wiedząc że nie ma smaku ani węchu przychodzi do pracy i naraża innych pracowników na zachorowania covidem bo w tym dniu akurat ma płacone 100% dzień później dzwoni do oddziału informując że ma potwierdzonego covida, przy wysłaniu innych pracowników na badanie igg oraz igm kolejnych 4 pracowników dowiadują się że zostali zarażeni covidem, głupota ludzka nie ma granic, gdzie cały czas się mówi jak źle się czujemy mamy zostać w domu A tu proszę nie wszyscy tego się stosuja, mam nadzieję że kierownik regionalny podejmie odpowiednie działania..

@Chętny

Bardzo dobra firma. Wypłaca na czas.

@Bob

Coś więcej? Pracujesz w Dębicy może? Jak praca wygląda co się robi??

@Chętny

Nie,nie pracuję. Ale to jest nowo otwarta stołówka pracownicza. Otwierala ją wspaniała dziewczyna Klaudia z również wspaniałym menadżerem Robertem. Ja pracuję w Krakowie. Nie zamienilabym jej na inną nawet za większe pieniądze. Nawet przez to że pracuję ze zgraną ekipą. Jest naprawdę super. Pozdrawiam

@Bob

Pracujesz na kuchni a mi chodzi o stanowisko kierowcy w Dębicy :)

Manager
@Chętny

Dzień dobry! Cieszę się, że @Chętny jesteś zainteresowany pracą w naszej placówce. Na chwilę obecną mamy komplet pracowników, ale jesteśmy w trakcie otwierania nowych bufetów i niedługo będziemy potrzebowali kolejnych pracowników. Zachęcam byś wysłał CV do działu rekrutacji. Jeżeli chodzi o pracę w naszej jednostce to temat jest rozwojowy - obecnie otworzyliśmy kilka bufetów, jednak niedługo będziemy otwierali następne (które obecnie są remontowane i odświeżane), więc sytuacja się dynamicznie zmienia. Poszukujemy pracowników otwartych na zmiany. Pytałeś o zadania kierowców - muszą oni odbierać zapakowane posiłki z głównej kuchni, rozwieźć je do budynków na terenie fabryki i wnieść do bufetu.

Rozczarowana
@Chętny

Dębica hm Nie polecam być może ludzie spoko ale kierownik porażka . Nauczył się formułek i klepie je skor tak lubi. To co mówi na rozmowie o pracę z rzeczywistością nie ma nic wspólnego Same kłamstwa Jeżeli zmienią kierownika to może i praca będzie fajniejsza .Na dzień dzisiejszy z daleka od tego kłamcy

Wojtek

W Poznaniu Kierowniczka obiecuje przyszłym pracownikom umowę o pracę po 3 miesiącach umowy zlecenia, a później dalej oferuje jedynie zlecenie. Po co wprowadza ludzi w błąd ? żeby jej stali pracownicy mogli iść na urlop.

Em80

Czy pracodawca Compass Group Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karola
@Pytanie

Dokłada mu pracy za te same pieniądze

Iks
@Karola

Jaka pensja dla Pracownika Obsług Klienta w Warszawie?

Dorota

Bardzo trudno rzetelnie odnieść się do wiadomości, skoro nawet nie wiadomo z kim się pisze i na jakiej podstawie zostały wysunięte zarzuty. Nie wiem na jakiej podstawie osądzasz kadrę zarządzającą, ale w moim odczuciu to są właściwe osoby, na właściwym miejscu - rzetelnie podchodzące do swojej pracy, wymagające ale też empatyczne i słuchające gdy zgłosi się do nich z jakaś sprawą. Jeżeli chodzi o infolinie to mamy w firmie program Speak up, który jest analizowany nie tylko na szczeblu krajowym, ale także międzynarodowym - w związku z tym gwarantuję, że żadna sprawa która tam jest zgłaszana nie może zostać zamieciona pod dywan, tylko jest skrupulatnie weryfikowana i rozwiązywana.

Bob

Były pracownik skąd ty człowieku się urwales? Po przegranym przetargu jak się rozchodziliśmy to plakalismy . Byla tak zgrana załoga. Kierownictwo wspaniałe. Gdzie ty człowieku pracowałeś? Wypłata i premia zawsze na czas. Umowa o pracę nawet w pandemi. To chyba jedyna firma która nie zwalnia pracowników w czasie pandemi.

vzv
@Bob

10 msc pracy a premi brak.

Kucharz

Bardzo polecam! umowa, terminowe wypłaty, szkolenia, normowany czas pracy. dużo się tu nauczyłem.

Kamex

Czytam te Wasze komentarze i w sumie nie wiem czego się czepiacie. Ja tam jestem zadowolony - pracuje już prawie 2 lata jako kucharz w amazonie i jest spoko. mam stabilna prace, umowe, regularna pensje zawsze na czas + co trzy miesiące premie za wyniki restauracji. czasem bywa cieżko to prawda, ale przynajmniej pracuje a nie to co kumple którym rząd zamknął gastro xD przed tym całym koronawirusem ejszcze były fajne szkolenia dla kucharzy w studio gdzie każdy miał swoje stanoiwsko pracy - fajna sprawa. dużo się tam nauczyłem. jak szukacie pracy to pod warunkiem ze traficie na fajnego kierownika to bedziecie zadowoleni.

M
@Kamex

zgadzam się. też pracuje w amazonie i jest tak jak napisałeś

Nika
@Kamex

Pierwszy raz tu zajrzałam i trochę jestem w szoku. Nie wiem skąd ta wrogosc. Nie pracuje na terenie Amazona ale jest tak jak napisał Kamex - umowa o pracę, regularne wypłaty i premie ci kwartał. Jestem bardzo zadowolona! A wam maruderzy jak nie pasuje to zmieńcie pracę a nie tylko anonimowo głupoty wypisujecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Compass Group Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Group Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Group Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Compass Group Poland?

Liczba opinii klientów firmy Compass Group Poland, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Compass Group Poland