Opinie o Compass Group Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Kandydat

Brak profesjonalizmu podczas rekrutacji. Aplikowałam na stanowisko zastępcy kierownika restauracji. Pierwsza rozmowa przebiegła fenomenalnie, Pan kierownik wyraził slowa uznana nt. wykształcenia i wiedzy czy doswiadczenia. Umówił się ze mną na dzień próbny. Zastrzegłam ze jesli chodzi o dojazd to po zatrudnieniu moge jezdzic autem, a tak zostalo mi jechac autobusem godzinkę i przejść sie okolo 2-3km. Zaden problem nadal bardzo chcę podjąć współpracę. Przed dniem probnym poprosił mnie Pan kierownik o zabranie ksiazeczki zdrowia, numeru konta itp. Odebralam to z dystansem ale jednoczesnie wybrzmienie było jednoznaczne... Przyjechalam na dzien próbny i tu zachowanie Kierownika bardzo inne niz wczesniej. Pan naburmuszony wygladal jakby zapomnial ze mam przyjechac. Okej nic nie szkodzi... nie ma problemu. Potem podpisanie bhp i ruszamy na zakład- zakład dla ktorego Compass świadczy wyzywienie. Po co to? Okej trzeba wiedzieć ruszamy. Pan zostawił mnie kompletnie w tyle grzebiac w telefonie po 50 minutach wrocilismy do biura. Zadowolona bo pomimo atmosfery nadal chce pracowac. Mialam byc przyszykowana na około 4h czy nawet wiecej.. Kierownik pyta sie o moje zdanie. Mówię ze fajnie i brak pytań chyba ze o organizację pracy. Po czym uslyszalam ze to nie ten moment i ze dziękuje. Bylam w szkoku wyszlam po 50 minutach bez dowidzenia tylko "w sumie rekrutacja trwa wiec moze bede dzwonic". No (usunięte przez administratora) paranoja. Po co te dokumenty to szykowanie sie z excela i innych. Oczywiscie brak odzewu ani pocałuj mnie gdzies ani dziekujemy ale mamy juz kogos. Nadal szukają... okej moze nie splenilam oczekiwań zdarza sie ale choćby kapke kultury i przyzwoitosci. Moze Pana z Kołbaskowa należy poratowac szkoleniem czy kims z HR

Itor

Praca compass

Njjgndienx

Ta firma to dno! Najniższa krajowa nic poza tym. Nie ma socjalu, chodź obiecują złote góry. Firma ograomna, żerująca na pracownikach, najlepiej na umowę zlecenie. Na umowie o pracę też nie lepiej. Goła wypłata, żadnych premii, wakacyjnego, nie ma nic bez względu na to jak dobrze pracujesz. Praca na produktach najsłabszej jakości, aż wstyd karmić tym ludzi. Od góry narzucone oszczędności. Cała kadra kierownicza z Warszawy powinna już dawno siedzieć za to co robią.

Olek
@Njjgndienx

Szczera prawda. (usunięte przez administratora) jest coraz gorzej, To nie jest praca, to jest harówa, za najniższą średnia. Na podwyżkę nie ma co liczyć. Żadnych dodatków, nic nie ma. Praca ponad siły, bo pracowników jest mało, jedna osoba, najlepiej ,żeby pracowała za trzy. Szczerze nie polecam!!!!

XU
Inne

Skoro o kadrze kierowniczej była już mowa to widziałam ofertę dla kierownika restauracji w zasadzie na kilka miast. cos wam wiadomo więcej o Wałbrzychu? Warto byłoby w tej rejon uderzać? Mieszkam tutaj wiec się orientuje. Była opinia o tym, że jedna osoba robi za trzy, kierownik także? co w praktyce teraz się wykonuje?

TD
@Barbara

To jak to jest z tym zakresem obowiązków? ktoś stwierdził, że mimo wszystko robi się za trzech a tutaj pojawiło się stwierdzenie o lepszej organizacji pracy po prostu. mimo natłoku obowiązków można wszystko zorganizować jak dla jednej osoby? w jaki sposób?

Aneta Nowy wpis

Pracuję już sporo bo 1.5 roku...na początku owszem bylo ciężko ale jak widzę ,że ktoś się stara ma chęci i pomysły to go docenią. Wysłali mnie na szkolenie ...jestem szefową kuchni...dali podwyżke ..premia też jest więc niema na co narzekać!! Pozdrawiam tych którzy nic z siebie w pracy niedali....a wiecznie narzekają

Anna
@?

A czy ten dzień próbny to z założenia miał być bezpłatny? Czy może firma poczuła się odpowiedzialna i zaproponowała chociaż jakieś wynagrodzenie za niego?

@Anna

Widmo
@?

Czekaj dogadują się która lepsza :D

Agnieszka
@Widmo

i po jakim czasie zazwyczaj kończą się dogadywać? ;p to jakie w zasadzie takie konkretne te oczekiwania tu mają, żeby już na zapas wiedzieć? i co cenią w kandydatach dzięki temu na spory plus się jest?

Julita
@?

To prawda mnie tak zwodził kierownik pół miesiąca, to najpierw na rozm owe przyjechałam to zadzwonić po 1 listopada to znowu rozmowa i tu wyszło że pracowałam w Amazon to niby znikome szansę na zatrudnienie bo konkurencjia.ale prosiłam że jak odrzuca moja kandydaturę to proszę o telefon ale cisza.zalosnr tak traktować ludzi

Izabela
@Julita

Ee, ale co z tego w sumie że pracowałaś u konkurencji? Myślałam że takie coś zazwyczaj na plus jest w obrębie branży ;p Jakoś to skomentowali bardziej? Też miałaś taki dzień próbny czy jednak nie jest to normą?

Itor Nowy wpis

Praca compass

XU

asdasfas
@XU

Wszystko, jestes jak jedno osobowa działalność gospodarcza. Robisz wszystko i nic i zgaranisz tylko (usunięte przez administratora) z góry jak cos zle zrobisz.

SA
@asdasfas

I ile się na tym zgarnia kasy tak przy okazji? Jasne, że pracy pewnie trochę jest ale czy wynagrodzenie kierownika opiera się właśnie na samym obrocie? Ile z niego średnio wpada?

Były kierownik
@SA

Wynagrodzenie to pensja zasadnicza + premie. Są widełki, to zależy gdzie trafisz, rozstrzał jest podobno ogromny między różnymi lokalizacjami. Premia zależy od wyrobienia wyników z budżetu, co łatwe nie jest i często nie jest nawet zależne od Ciebie. Zadaniowy czas pracy, więc o nadgodzinach nie ma mowy. Socjal też słaby. Robisz za trzech, dużo pracy fizycznej i obciążenia psychicznego, a pensja jedna.

YM
@Były kierownik

A na podstawie czego zakładana jest ta cala zadaniowość? Piszesz, że nie ma mowy nawet o nadgodzinach, czemu? ciekawi mnie racjonalne uzasadnienie, zwłaszcza gdy zdarza się, że ludzie pracują ponad normę?

Barbara Nowy wpis
@Były kierownik

A ja pracuję jako kierownik i jestem z tym ok. Pracowałam w niejednym miejscu i było bardzo ciężko. Tu jak dobrze zorganizujesz sobie pracę to nie masz nadgodzin i wychodzisz normalnie.

TD Nowy wpis
@Barbara

Zmęczony codzienną praca
Inne

Dzień dobry. Firma Compass Group to niestety potężna korporacja. Mają swoje standardy i procedury. Niestety w praktyce procedury i standardy odchodzą w cień ciężkiej i niekiedy okrutnej prawdy. Praca za najniższa krajowa na zlecenie lub umowę o pracę. Premie uzależnione od wyników pracy ale niekiedy ponad siły. Nic dziwnego że ludzie nie chcą pracować w takiej firmie. Wyzysk na biednych ludziach. Brak świadczeń socjalnych oprócz pączek dla dzieci i bonu do biedry. Jeżeli chcesz podwyżkę to zasłaniają się kierownictwem z Warszawy. A tam sami sobie Nagrody przyznają. Sa też plusy pracy wypłata na czas( jak podpiszesz wszystkie papiery) a i jak kierownictwo placówki się zlituje to można liczyć na wypad na pizzę i piwo ale tylko raz w roku. Średnio polecam pracę w Compass a nawet wcale.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent Kierownika Restauracji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
(173 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Andzia
Inne

Zaciekawiła mnie ta oferta dla asystentki kierownika restauracji. Czy mógłby ktokolwiek się wypowiedzieć na temat tej pracy? co w praktyce się wykonuje i po jakim czasie można czuć się na silach by przejść na jakiś awans? ta praca zmianowa zaciekawiła piszą o przedziałach od 7 do 15 oraz od 19 do 3. Jak godziny nocne są liczone?

@zawiedziona

@Pracodawca ma taktyke poniżania pracowników. Na początku obiecują złote góry a później masakra. Nie wypłacają nadgodzin ani premii tylko żeby więcej było w kieszeni Prezesa. Każdy ma działać wg jego niemoralnych zasad a jak nie pasuje to rowno (usunięte przez administratora). Poza tym (usunięte przez administratora) klientów z którymi współpracują, jedzenie jak najtańszym kosztem ohydne. Najlepiej dla swojego zdrowia i życia unikać tej firmy.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Compass Group Poland w przypadku pracy jako Kucharz?

Szyhm
Inne

Nie wiem jak w firmie ale jedzenie 1/10 pierwszy raz posmakowałem ryżu który był tak tragicznie zrobiony obiady przysyłane do firmy to dni codziennie czuję bóle brzucha ostre gazy. W jadłospisie zielona sałata która zrobiła się czarna zgniły makaron do łazanek ryba po której pracownicy wymiotują i wiele innych smacznego nie polecam

yo
Inne

Ktoś napisał wprost, że można mieć jakieś problemy jeśli cos się źle wykona podczas pracy jako kierownik. Skoro tak to jakie przykładowe błędy można mieć przy tym na myśli? Oraz przede wszystkim czy są tu bardziej doświadczone osoby, które mogłyby służyć poradą jak ich unikać?

Njjgndienx

Olek
@Njjgndienx

XG
Inne

Ktoś pisał ze nie ma socjalu a ja w ofercie dla kucharza widzę opiekę, ubezpieczenie czy tez dofinansowanie do posiłków, czy to zależy od lokalizacji? Zaciekawił mnie ten program rekomendacji, jakie teraz są jego zasady? Ile można zgarnąć za polecenie?

Marina
Inne

Jest nabór na baristę na rondzie Daszyńskiego, co mi pasuje, bo jestem z Woli. Zaznaczę, że mam na koncie liczne szkolenia. Jakie w takim razie mogłabym mieć zarobki i bonusy wynikowe, o których wspomina firma?

xxx

Witam . Chciałabym ostrzec przed tą firmą Firma jest kateringowa i mieści się w zakładzie Lier. Gdyż nas oszukano. Na rozmowę przyszłyśmy z dziewczynami . Już na rozmowie powiedziano mam że pierwszy miesiąc pracy będzie na umowę zlecenie a potem po okresie próbnym odrazu na umowę o pracę . Co było nieprawdą, Powiedziano nam że jest pottrzebnych dużo ludzi bo nawet nie ma kierownika bo został zwolniony dyscyplinarnie a pracownicy którzy tam pracowali poszli za nim . To mnie zaciekawilo. Na następny dzień przyszłyśmy w trzy dziewczyn do pracy . Odrazu dostaliśmy umowę zlecenie i tu uwaga na trzy dni tylko a nie na miesiąc czasu o którym czasie była mowa na rozmowie. To nas zaciekawiło. Potem Pani niejaka xx pokazała nam co mamy robić i mamy pracować jak chcemy . /w sumie to mało nam pokazała a my nic nie wiedziałyśmy gdzie jest czyli chaos. Tragedia nie polecam tam iść . Na drugi dzień przyszłyśmy do pracy . Tam odrazu było dużo ludzi Pani regionalna i jacyś kierownicy z innego oddziału. Pili sobie kawkę i siedzieli na podłogach a my pracowaliśmy aż do godziny 13 Pani regionalna nam oznajmiła że firma się zwija i zostaniemy zwolnione . JA odrazu wyszłam nie pracowałam do końca zmiany nawet bo to śmiech na sali. I tak zostałyśmy zwolnione bo wchodzi nowa firma co nas wcześniej nie poinformowano i nas wykorzystali żebyśmy tylko posprzątały. Ostrzegam i odradzam nie idźcie do tej firmy bo was wykorzystają jak mnie i inne dziewczyny. Tragedia . Firmę omijać szerokim łukiem!!!!!

Łukasz
Kandydat

Bardzo dziwna jest komunikacja z nimi. Aplikowałem przez strone do oferty pracy w moim mieście. Po kilku dniach dostaje zapytanie sms o jakie miasto chodzi na co odpowiedziałem. Po następnych kilku dostałem sms że stawka jest ustalona i żebym się skontaktował z kierownikiem telefonicznie lub przez email i nic więcej. Dzwoniłem na numer z którego dostawałem sms i nikt nie odbiera. na numer z strony nie można się dodzwonić....

Blackjack
Kandydat

Dzień dobry, Na jakie zarobki może liczyć kierownik restauracji? Proszę o podanie widełek płacowych brutto.

MAN
Inne

Jedzenie w Man Niepołomice gorsze niż dla (usunięte przez administratora), (wysokoprzetworzone gotowce najniższej jakości) na hali kabin ziemniaki odgrzewane w bemarach chyba przez trzy dni. Ryż wiecznie pół surowy. Kostki rybne najtańsze niejadalne do tego w połowie zamrożone od góry podopieczne a pod spodem lód. Kapusta tak kwaśna że (usunięte przez administratora) wykręca. Do tego panie obsługujące głównie z Ukrainy nakładają porcje jak chcą jedna nałoży 10 kawalków mięsa w gulaszu druga trzy. Zupy bez smaku gotowane na resztkach. Kanapki zazwyczaj z wczorajszego pieczywa ( bułek). Z mięs w kólko dwa do wyboru przerośnięta karkówka i twardy schab że ciężko go pokroić.

Pani
Inne

Ktoś napisze odnośnie klimatów w Łodzi? Szukają m.in. tutaj asystenta kierownika restauracji. Mam pytanie o zarobki, bo zdanko "wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska" można by równie dobrze zastąpić słowem "jest". Czyli nie mam wyobrażenia, jak sobie liczą. Poza tym ciekawa jestem czasu pracy, realnych godzin.

AS

Pracowałam/em w Krakowie. Jak się ma fajny zespół to jest w porządku - do czasu kiedy skończy się kontrakt. Wtedy firma ma Cie gdzieś. Wypłaty zawsze terminowo, ale Panie z kadr w różnych przeliczeniach często się mylą - warto np. zapisywać sobie dni urlopu. Na wyższych stanowiskach za dużo stresu, znam kilka osób które zrezygnowały. Kadra zarządzającą z Warszawy to porażka. Wynagrodzenie raczej przeciętne, zależy na jakim stanowisku i w jakim kontrakcie.

marzkr41
Kandydat

Witam, mam uprzejme zapytanie ( jakie godziny, czy weekend też praca?)odnośnie pracy na stołówce pracowniczej Amazon w Sądach, czy ktoś z Was się orientuje? Pozdrawiam

Pracodawca
Pracodawca
@marzkr41

Dzień dobry, w tej lokalizacji praca jest od poniedziałku do niedzieli na dwie zmiany w godz. 6.00-14.00 i 17.00-1.00 według grafiku. Zachęcam do kontaktu telefonicznego po więcej informacji.

Anna
@Pracodawca

Chciałabym dopytać czy weekendy są jakoś lepiej płatne? Ile jest zmian i jak często wypada jednej zmianie praca właśnie w weekend?

Czy w Compass Group Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dział HR Compass Group Poland
@Pytanie

Dzień dobry, z dużą uwagą przyglądamy się każdej informacji spływającej od naszych pracowników i Klientów. Każdy problem czy skarga są weryfikowane i wyjaśniane. Pracownicy ze swoimi sprawami powinni zgłosić się bezpośrednio do kierownika, który jest odpowiedzialny za lokalne rozwiązanie sytuacji. Gdyby to nie zadziałało mogą także liczyć na wsparcie kierownika regionalnego lub działu HR, który wnikliwie analizuje każde zgłoszenie. Mamy też wewnętrzną tzw. linię zaufania, gdzie pracownicy (anonimowo) mogą zgłosić swoje obawy i zauważone działania niepożądane - takie zgłoszenia przyjmuje niezależny specjalista.

Paweł
@Dział HR Compass Group Poland

Dzień dobry! Restauracja w Poznaniu. Ostatnio 35-40 stopni na kuchni i wydawce. Nie działająca wentylacja i bluzki z dodatkiem poliestru, więc po pracowniku leje się pot. A powinna być 100 procentowa cieniutka bawełna.

Dział HR Compass Group Poland
@Paweł

Panie Pawle, to bardzo ważne zgłoszenie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem. Potrzebujemy więcej informacji by móc przyjrzeć się tej sprawie i podjąć odpowiednie działania korygujące.

karol
@Dział HR Compass Group Poland

obłuda obłuda najgorsza firma jaką znam HR był e Dębicy i co? zapytał o coś pracowników? banda pajaców

Huba buba
@Pytanie

Nie ..probkemy sa zamiatane pod dywan

Czacha
@Pytanie

Nie problemy są ignorowane, zamiatane pod dywan

Mała Mi
@Pytanie

Zależy o jakich problemach mówisz. Różnie bywa , raz zareagują a drugi raz nie . Jeśli chodzi o np.konflikty między pracownikami to często gęsto ważniejsze jest kogo kierownik lubi bardziej niż skuteczne rozwiązanie konfliktu

Luzak
@Mała Mi

To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, u nas była niedawno pani dyrektor hr, rozmawiała ze wszystkimi pracownikami i każdego wysłuchała. jak wam nie pasuje to nara do innej firmy, a nie bzdury piszecie i oczerniacie w internecie, (usunięte przez administratora) które wstydzą się imienia podać.

karola

zwalniają tego co zgłasza

karola
@Dział HR Compass Group Poland

Czy na pewno są weryfikowane? W Krakowie na googlach kierowniczka robi co chce, ma pełną władzę. Wykorzystuje stanowisko w firmie do celów prywatnych, twierdzi że ma znajomości w Warszawie i niedługo tam będzie pracować. Wychodzi kiedy chce na prywatne obiadki z koordynatorką, która jest koleżanką ze studiów regionalnej Sylwi. Chore powiązania , pod inną koordynatorką pracuję cała rodzina, na zgłaszane problemy była zawsze odpowiedz zostaw to, udaj że nie widzisz

@Anett
@Mała Mi

Zostałam upodlona przez menagerkę za nic tak naprawdę.

Agnieszka
@@Anett

Ok, to jak ujmujesz to w słowa raczej niczego dobrego nie zapowiada. Co się stało, zgłaszałaś cokolwiek komuś?

Karola
@Pytanie

Nie zgłaszaj problemów bo cie zwolnią

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Compass Group Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Group Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Group Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188