Opinie o Compass Group Poland w Kraków

Compass Group Poland
3 16 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czym Compass Group Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

Terenia Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki? Jaka umowa jest podpisywana?

Szef Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam ja niestety tez mam negatywne doświadczenie związane z Eurest . Mianowicie będąc na zwolnieniu lekarskim , na OlX znalazłem ze firma szuka nowa osobę na moje stanowisko , nie na zastępstwo tylko chcą wymienić . Trochę nie profesjonalne zachowanie jak na światowa firmę .

Gośka Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Firma jak firma. Ciągną ile wlezie od pracowników. Mieli przez pewien czas zajebistego regionalnego na Śląsk i Małopolskie który dbał o wszystko ale go zajechali bo dali mu ponad 30 restauracji do zarządzania i koleś poległ . P.S Bardzo fajny facet. !!! Więcej takich ludzi a firma byłaby najlepsza na rynku

TakNie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Mira

Dziwne są te wpisy. Firma jest dobrym pracodawcą a pracownicy mają wykonywać swoją pracę tak jak tego oczekuje pracodawca!

TakNie3

Nie polecam pracy w tej firmie.Wymagania z kosmosu.Złe traktowanie pracowników .Lepiej poszukajcie czegos innego.Kierownik strasznie nie miły.Dumny jak paw. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej traktować swoich współpracowników.

Tak5Nie1
MK

Nie polecam poniżenie pracowników zarobki na najniższej krajowej (usunięte przez administratora).

Dariusz
@MK

Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale podpisując umowę, chyba decydowałeś się na konkretne wynagrodzenie. Czy po jakimś czasie jest możliwość negocjacji pensji i podwyżkę? Pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Takie bonusy do pensji często rekompensują postawę wynagrodzenia. Firma szuka pracowników na stanowiska: asystent kierownika restauracji, szef kuchni, koordynator sieci restauracji, dietetyk, technolog i inne. Praca w różnych lokalizacjach.

Lidia342

Jest fatalnie. Dostajesz umowę zlecenie po trzech miesiącach, co już po trzech miesiącach powinna być umowa o pracę a dostajesz umowę zlecenie.

Tak6Nie

Grzegorz

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Jest tak dobrze?

Tak35Nie

Zostaw opinię o Compass Group Poland - Kraków

Chcę opublikować:

Compass Group Poland