Opinie o Compass Group Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Group Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Compass Group Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Group Poland w Warszawa

Wojtek

W Poznaniu Kierowniczka obiecuje przyszłym pracownikom umowę o pracę po 3 miesiącach umowy zlecenia, a później dalej oferuje jedynie zlecenie. Po co wprowadza ludzi w błąd ? żeby jej stali pracownicy mogli iść na urlop.

Em80

polecan kuchnie w debicy!!! Fajny zespol, kierownik bardzo pomaga. Mam nwdzieje że uda się też podniesc troche stawki. Ale tak to bardzo ok !!!

Czy pracodawca Compass Group Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karola

Dokłada mu pracy za te same pieniądze

Iks
@Karola

Jaka pensja dla Pracownika Obsług Klienta w Warszawie?

Dorota

Bardzo trudno rzetelnie odnieść się do wiadomości, skoro nawet nie wiadomo z kim się pisze i na jakiej podstawie zostały wysunięte zarzuty. Nie wiem na jakiej podstawie osądzasz kadrę zarządzającą, ale w moim odczuciu to są właściwe osoby, na właściwym miejscu - rzetelnie podchodzące do swojej pracy, wymagające ale też empatyczne i słuchające gdy zgłosi się do nich z jakaś sprawą. Jeżeli chodzi o infolinie to mamy w firmie program Speak up, który jest analizowany nie tylko na szczeblu krajowym, ale także międzynarodowym - w związku z tym gwarantuję, że żadna sprawa która tam jest zgłaszana nie może zostać zamieciona pod dywan, tylko jest skrupulatnie weryfikowana i rozwiązywana.

Bob

Były pracownik skąd ty człowieku się urwales? Po przegranym przetargu jak się rozchodziliśmy to plakalismy . Byla tak zgrana załoga. Kierownictwo wspaniałe. Gdzie ty człowieku pracowałeś? Wypłata i premia zawsze na czas. Umowa o pracę nawet w pandemi. To chyba jedyna firma która nie zwalnia pracowników w czasie pandemi.

vzv
@Bob

10 msc pracy a premi brak.

Firma Compass Group Poland szukała nowego pracownika na stanowisko Asystent Kierownika Restauracji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Kucharz

Bardzo polecam! umowa, terminowe wypłaty, szkolenia, normowany czas pracy. dużo się tu nauczyłem.

Kamex

Czytam te Wasze komentarze i w sumie nie wiem czego się czepiacie. Ja tam jestem zadowolony - pracuje już prawie 2 lata jako kucharz w amazonie i jest spoko. mam stabilna prace, umowe, regularna pensje zawsze na czas + co trzy miesiące premie za wyniki restauracji. czasem bywa cieżko to prawda, ale przynajmniej pracuje a nie to co kumple którym rząd zamknął gastro xD przed tym całym koronawirusem ejszcze były fajne szkolenia dla kucharzy w studio gdzie każdy miał swoje stanoiwsko pracy - fajna sprawa. dużo się tam nauczyłem. jak szukacie pracy to pod warunkiem ze traficie na fajnego kierownika to bedziecie zadowoleni.

M
@Kamex

zgadzam się. też pracuje w amazonie i jest tak jak napisałeś

Nika
@Kamex

Pierwszy raz tu zajrzałam i trochę jestem w szoku. Nie wiem skąd ta wrogosc. Nie pracuje na terenie Amazona ale jest tak jak napisał Kamex - umowa o pracę, regularne wypłaty i premie ci kwartał. Jestem bardzo zadowolona! A wam maruderzy jak nie pasuje to zmieńcie pracę a nie tylko anonimowo głupoty wypisujecie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Compass Group Poland? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kate

Z tego co wiem to w firmie obowiązuje kwartalny system rozliczeniowy - czyli w ciągu kwartału powinno się nadgodziny odebrać, a ew. są wypłacane.

Pracownicy liniowi mogą odebrać - kadra kierownicza mimo pracy „za miskę ryżu” pracuje po nocach za darmo

Dorota

Kierownicy mają zadaniowy czas pracy - to znaczy, że powinni tak zaplanować swoją pracę by móc wykonać powierzone zadania. Nie znaczy to jednak, że w firmie jest przyzwolenie na nielimitowane nadgodziny i "pracę po nocy za darmo". Jeżeli pracując nie wyrabiałeś/ wyrabiałaś się ze swoimi obowiązkami trzeba było omówić to ze swoim przełożonym i poszukać sposobu na zoptymalizowanie czasu pracy / przekazanie części obowiązków innej osobie. Warto też podkreślić, że w naszej firmie obowiązuje prowadzenie listy obecności i ewidencjonowania czasu pracy (również kierowników!) - jeżeli rzetelnie byś odnotował / odnotowywała przepracowane godziny to na pewno dział HR by na to zwrócił uwagę i dopilnował ew. wypłacenia nadgodzin.

Agata

Jeśli chcecie zostać wydymane na ulrop macierzyński to Compass idealnie się do tego nadaje. Nie polecam

Inspekcja pracy zgłoś

@Agata

Dzień dobry, mogłabym prosić o doprecyzowanie problemu? Zachęcam również do kontaktu z działem kadr, który na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wyjaśnić sytuację.

@Agata

Czy udało Ci się porozmawiać z działem kadr i zgłaszana przez Ciebie sytuacja została rozwiązana?

Krystyna
@Agata

Możesz nieco szerzej opisać swoją sytuację? Twój wpis jest lakoniczny i niczego nie wyjaśnia, a jednak potencjalnym kandydatom na pewno zależy na rzetelności opinii. Będę wdzięczna jeśli podasz więcej konkretów i napiszesz coś o pracy w tym miejscu.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Compass Group Poland?

Potoczny

Dorota

Bardzo zależy od stanowiska. Jeżeli chodzi o tzw. stanowiska liniowe (np. obsługa klienta) to raczej potoczny wystarczy, natomiast jeśli wymóg znajomości j. Angielskiego pojawia się na stanowiskach kierowniczych /w centrali to raczej w kierunku biznesowego.

Klaudia

Wymagają znajomosci języków ?

@Klaudia

Raczej nie bo to są przede wszystkim stołówki pracownicze. Ale dobrze jest znać jakiś obcy język.

@Klaudia

Na większości stanowisk nie wymagamy znajomości języka obcego, są jednak takie placówki w których jest potrzebny j. angielski - wtedy taka informacja zawsze jest w ogłoszeniu o pracę.

Sss

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy ale jestem w Dębicy więc nie wiem jak w innych miejscach ;/ stawka ok choiarz moglo zawsze byc lepiej, kierownik super, trochę dużo pracy ale da się wytrzymać. Ladna nowa kuchnia.

Kuba
@Sss

@Sss ja chciałbym Wam bardzo pogratulować pracy jaką wykonaliście!!! Faktycznie jak nastąpiło przejęcie firmy to było ciężko, systemy się wieszały i sam chodziłem wkurzony, że nie można jak dawnej zjeść za karteczki. Jednak teraz gdy otworzyliście już wyremontowaną kuchnie to jest ekstra! Warto było czekać! A te wędzone miesa na święta... super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrobiliście dobrą robotę! Dzięki za waszą pracę!!!!

PIOTR

Generalnie nie lubię wypowiadać się na tego typu forach, ale czytam te komentarze i jednak muszę. Wiem że w każdej palcówce może być inacze ale moim zsnaiem nie można narzekać. Stabilna firma, w dobie pandemii podejmują różne działania by nie zwalniać pracowników, jesteśmy w pełni wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, a ostatnio nawet były wypłacone premie! Mega jestem szczęśliwy że tu pracuje. Może stawki są niższe niż w otwartej gastronomii ale przynajmniej legalnie i stabilnie! Moi znajomi nerwowo teraz szukają pracy, a ja nawet premie zgarniam. Na pewno można się do czegoś przyczepić, ale znacie miejsce gdzie nie ma uwag??? W obecnych czasach to najważniejsze z ejest praca.

Magda
@PIOTR

Potwierdzam. Ja też pracuje i cieszę się, że mam w obecnych czasach mam stabilną pracę. Oczywiście, że do bajki to dużo brakuje, ale jest spoko i co dla mnie ważne - w pełni legalnie.

Abcde

Praca ok, ale dobrana kierowniczka w Toruniu to jakieś nieporozumienie!

Firma nie radzi sobie z technika jaka uzywa. Przez pół roku nie potrafia zrobic odbjania karta . Poprzednia firma miala bloczki i nie bylo problemu. Teraz człowiek musi glodny chodzic mimo ze sie posiłek należy. Nie polecam

Nowa

Pracuję w Compass Group w Krakowie to jest bardzo dobra firma ekipa zgrana wypłaty na czas.

Ula

Jestem zaskoczona zachowaniem kierowników głównych zwalniają ludzi bez powodu i zatrudniają na okres próbny których tez później zwalniają. Co się dzieje z tą firmą?

Ula

MARTA
@Ula

śmiem podejrzewać, że nikt nikogo nie zwalania bez powodu... Skoro Cie zwolnili to może trzeba się dlaczego? Dobrzy pracownicy jakoś się trzymają. U nas w placówce osrsrnio nawet kucharz w nagrodę pojechał na szkolenie.

@Ula

Nikt nikogo nie zwalnia wręcz przeciwnie. Otrzymałam umowę o pracę już w czasie pandemi od 1 kwietnia 2020. Wcześniej miałam umowę zlecenie. Są chyba jedyną firmą która nie zwalnia i wypłaca 100 procent zarobków

Szok

@Anonim a tu normalnie działa stołówka???

Czy przypadkiem teraz takie stołówki nie powinny być zamknięte na okres 2 tygodni. Przecież ludzie teraz jedzą po domach a nie po stołówkach. Przychodzą różni ludzie a to przecież jest żywność.

Myszka629

Trzeba wiedzieć że każda lokalizacja jest inna. W każdej restauracji jest inny kierownik. Natomiast firma szkoli wszystkich tak samo. Piszecie że jest mobbing itd ale przecież jest specjalny telefon i możesz zadzwonić anonimowo i to zgłosić. Ja osobiście gorąco polecam tą firmę. Od roku jest inny Dyrektor zarządzający który robi naprawdę dobrą robotę. Kasa zawsze na czas i co najważniejsze wszystko legalnie. Nic pod stołem.

Julka

Pracuje od tygodnia i uważam ze atmosfera jest super. Czytałam jakieś wcześniejsze negatywy i nie zgadzam się z nimi. Fajni ludzie i kierowniczka. Szkołą nas i uczà wszystkiego. Nic nie umiałam a teraz każdy dzień jest lepiej. Ludzie! Grzech narzekać .

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Group Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Compass Group Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Group Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Group Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Group Poland