Betacom

Opinie o Betacom

Tymoteusz

Co słychać w firmie? Taka cisza od miesięcy podpowiada mi, że dobrze. Chciałbym aplikować ale miałem nadzieję na info od pracowników.

Joanna

Pracujesz w Betacom? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Jak wyglądała praca w Twoim dziale? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które rozważają podjęcie pracy w firmie.

legenda

a może mi ktoś napisać jak to u was jest z pracę ww weekendy? chciałbym się dowiedzieć bo różne legendy krążą

Nieznajmomy

Witam, odradzam wszystkim firmę Betacom. Straszą zwolnieniami przy nadarzającej się okazji a do tego praca po 12-14 godzin, [usunięte przez moderatora] nie praca.W szczególności odradzam współpracy z działem storage. tam szczególnie widać brak kultury

Zostaw opinię o Betacom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betacom