UNIBEP S.A.

Toruń

Opinie o UNIBEP S.A.

majster

To prawda,atmosfera do bani trzeba by było chyba coś wciągać żeby tam pracować.Robiłem tam ze 2 miesiące i chyba gęby tego Jacusia nigdy nie zapomne,to mało powazny gpść.Ja pracowałem u podwykonawcy to pieniądze mi on płacił,więc na temat płatności przez Unibep się nie wypowiedam,ale zgniła atmosfera,kompletny brak szacunku do ludz dzięki kturym ci pseudo kierowniczki mają co do gara włorzyc ,i kary za byle co po 800-1000 zł powodują że nigdy bym nie chciał wrucić do tej firmy. Pozdrawiam i proponuje omijajcie to szerokim łukiem.

nie pracuje tam
@majster 13.01.2015 06:21

Miałem sporo do czynienia z podwykonawcami.... Mają umowy i mają przestrzegać przepisów BHP - nic sobie z nich nie robią a później wielkie zdziwienie że kary dostają (LOL). Tak samo pewnie niepłatności faktur. Wykonasz rzetelnie pracę to będą płacić - przy odbiorach są warunki techniczne wykonania i odbioru robót. Ale nie każdy to wie, jak wcześniej zamiast np. murować, pracownicy byli rzeźnikami

anonymous
@nie pracuje tam 06.11.2017 20:54

Napewno ?

Miętus

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowiskach zakupowców? i jaka jest tam atmosfera?

Janek

Jak tam po "Dniu Budowlanych" :o)

Marek

Budownictwo to specyficzna branża. Nie jest łatwo dla żadnej ze stron ale ponieważ taka firma jak UNIBEP ponosi odpowiedzialność za podwykonawców to musi mieć się na baczności.

Rewel

Ile wynosi dodatek za pracę poza miejscem zamieszkania? I jakie są zarobki dla kogoś od razu po studiach?

zubo

szukają teraz do roboty,najważniejsze pytanie pada na końcu : ile pan/pani chce zarabiać? przez telefon jednak się nie zapytają tylko trzeba do nich jechać na ten kasting, tak jakby konkurs na najtańszego pracownika? co ciekawe to w wielu firmach tak pytają ale tylko na etat umysłowy,nie wiem czemu,może ktoś wie? rozmowy dwustopniowe najpierw z jakąś hr kadrową psycholożką a później dyrektor...

Agnieszka

@Midon dlaczego uważasz, że nieciekawe? Nie współpracuję z UNIBEP S.A. Jestem pracownikiem Serwisu GoWork.pl, żeby dowiedzieć się więcej o moim zadaniu, kliknij w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

Agnieszka

@Ezi piszesz, że dostałeś zaproszenie na te 'śmieszne' rozmowy kwalifikacyjne. Dlaczego tak uważasz? Dlaczego posłużyłeś się tutaj takim epitetem jak 'śmieszne'?

Ezi

Jakie zarobki dla inż. i majstrów na budowie? dostałem zaproszenie na te śmieszne rozmowy kwalifikacyjne a nie wiem co i kogo i za co szukają...

Rysiek

Ile zarabia kierownik robót i budowy?

Agnieszka

Widzieliście ile ostatnio pojawiło się nowych ofert pracy? Ciekawe stanowiska ;)

Midon
@Agnieszka 01.03.2017 12:44

Nie ciekawe. sama z siebie tak piszesz czy kadry ci kazały?

tomros7

Jestem podwykonawcą sufitów. Chcę podpisać z nimi kontrakt. Czy dalej nie płacą podwykonawcom ????

Nick
@tomros7 25.01.2017 13:07

Płacą. Partaczom może nie ale sam bym badziewiakom którzy ucząc się niszczą towar i zawalają terminy nie zapłaciłbym

maciek j

Jest beznadziejnie, mało płacą. Wymagają żeby robić wszystko za podwykonawcow, to inżynier lub majster za wszystko odpowiada. Kierownik wybiera najtańsze firmy, często z właścicielem który nie zna polskiego.

karol
@maciek j 23.10.2016 17:02

Maciek pracowałeś w U ? Polecasz czy odradzasz ?

Gość

Podbijam pytanie @ mg inż. o zarobkach. Ile z upr. / ile bez Mile widziane także wady/zalety pracy.

Adrian

Mam pytanie jak tam wyglądają warunki pracując jako operator?

drogowy

Zajebista to znaczy ok?

koleś

Atmosfera zajebista.

drogowy

Witam! Chcę zapytać o atmosferę na budowach w oddziale drogowym przy kładzeniu asfaltu. Jak zarobki w grupie bitumicznej, jak kierownictwo i ogólnie jak się robi? Czy kierownicy na drodze są ok i na masie??

mg inż.

ile zarabia inżynier budowy z 10 letnim doświadczeniem?

aplikowałem

etam to nie szczurki tylko myszki może?

glazurnik

Mnie też oszukali. Konkretnie, to Helena G..eś i Michał D. Są kłamcami oszustami. Nie polecam pracy na budowach gdzie ta para grubasków rządzi. To oszuści.

gresiarz
@glazurnik 07.05.2016 12:47

A coś więcej, akurat zamiaruję podpisać umowę i troszkę się wystraszyłem.

Nafibud

Proszę zerknąć na firmę NAFIBUD - założyciel Robert Micał wytwór Unibepu,rozłożył firmę Polbud w 2014 teraz rozłożył firmę Nafibud.Biznesmen z Bielska Podlaskiego.

Zdun

Tynkarzu, który musisz jak piszesz znosić tych młodych z UNI. Czy Ty nie lbisza takich słoików?

Tynkarz

Zatrudniają młodzież bez doświadczenia w nadzorze za niskie stawki. Najczęściej ze wsi lub z Białegostoku bo się nie zbuntują. Mieszkają w po czterech w mieszkaniach wynajętych przez UNI i jedzą słoiki - posiłki regeneracyjne kupione przez UNI. Muszą się wykazać (czyli dojechać podwykonawcę) bo jak nie to co drugi do odstrzału i biorą nowych. W Śledziowie zawsze są i będą chętni. Wyścig szczurków non stop.

asfalt

Dzięki za opinię! Powiedzcie mi jeszcze jak tam u nich od strony pracownika?? Po ile godzin się robi? Jak z wypłatą?

Kolejny wykorzystany

Mam opinię opartą na własnym doświadczeniu. Masakra i porażka, kłamstwa i oszustwa, niewypłacalność. Doświadczenie takie mnie spotkało przy współpracy z P. Heleną G. i jej podwładnym P. Michałem. Oni oszukują, liżą przysłowiową du..., a jak już nie mają z Ciebie czyli podwykonawcy korzyści, to już unikają odbioru zrzucając jedne na drugiego, spychologia. Tak przeciągają miesiącami, po czym potrafią w ogóle faktury nie przyjąć. Nie polecam tych oszustów Heleny G. i Michała D.

asfalt

Hej, jakies opinie o oddziale drogowym ktoś posiada to prosze o rade?? Dziękuję za każdą opinię.

Nafibud

Oszukana firma

Firma Unibep jest ok, pod warunkiem na kogo się trafi. Nie polecam współpracy przy budowach, którymi zarządza Pani Helena G. Jest zupełnie nie w temacie, oszukuje, zwleka z odbiorami i nie chce pózniej przyjąć faktur. Jest zakałą w tej firmie.

oszukany

"Ta statuetka będzie mi przypominała, że prowadząc firmę nigdy nie można zapominać o pracownikach, ludziach z nami współpracujących, najbliższym otoczeniu i o tych, którzy w chwilach słabości potrzebują wsparcia - mówił odbierając nagrodę Leszek Gołąbiecki, prezes zarządu Unibep S.A. " TAAAAAAAAAAAAAAAA WY Pracownika macie głeboko gdzieś i ich problemu, tylko patrzycie Siebie!!! ALe Kłamcy.. jak człowiek ma problemy to go gdzieś macie!!1

wykorzystany

Pracowałem na terenie Niemiec dla tej firmy. Opisywane metody firma usiłowała również stosować na terenie Niemiec (unikanie płatności, niekończące się odwlekanie zapłaty, brak ludzi do kontaktów). Wszystko to było połączone z zaawansowaną ignorancją osób decyzyjnych. Wielokrotnie niemieccy podwykonawcy schodzili z budowy z uwagi na brak płatności. Niestety firmy nie polecam. Chętnie przyłącze się do pozwu zbiorowego.

ktoś

Pracowałam w tej firmie kilka lat....tyle poniżania ile doświadczyłam w tej firmie nie doznałam w żadnej innej ...były wyzwiska, ubliżanie, poniżanie itd ....nie polecam nikomu !!!!! może trafiłam na złą kadrę kierowniczą, ale to i tak niczego nie tłumaczy ....były przeprowadzane ankiety na których wraz z innymi zaznaczałam, iż jest mobbing mimo to nikt nie zareagował.... zarobki nie warte tego stresu !!!

mirek

Chcę ich wynająć. Co mi grozi?

Norbi

Pracuje na stanowisku kierwiniczym juz 4,5roku. Dziwna to troche firma ale nie zamierzam zmieniac do konca kariery . Ogolnie bdb.

tede

Pracuję z nimi już 10 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Owszem jeśli ktoś partaczy to są bezlitośni, lecz gdy szanujesz swoją markę i dobrze wykonujesz powierzoną pracę(terminowo i jakościowo) to szczerze polecam

Stefan Suwałki

Ma podobną sytuacje , złodzieje, co z nimi zrobić??

Marcin

Dokladnie ja miłem identyczna sytuacje z opisu powyzej

Piotr

Moja opinia o pracodawcy jest taka, że tak jak Państwo piszecie to gdy mija termin zapłaty Unibep S.A. , masz pozew na zbliżoną kwotę w którym szafuje jako rzekomymi dowodami nazwiskami swoich pracowników. Pracodawca wykorzystuje więc do swych niecnych celów swoich pracowników, tak więc jeśli jeszcze kolego nie byłeś w sądzie to pracując w Unibep S.A. Masz dużą szansę na takie doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich i przypominam, że zeznanie nieprawdy jest karalne.

Piotr też podwykonawca

Proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego wobec nieuczciwych oszukańczych praktyk Unibep S.A. spółki giełdowej. Wspólnie poradzimy sobie z jego pozaprawnymi działaniami. Proszę o kontakt na adres email: anddzirek@o2.pl

podwykonawca

Szukam firm które mają problemy z unibepem odnośnie płatności, szykuje się pozew zbiorowy. Proszę o kontakt.

AL

Ta firma to masakra .kierownictwo pracowników firm podwykonawczych gnoją i traktują jak debili.Robiłem tam pewnie z miesiąc i nigdy więcej.Jeden z tych majsterków,taki niedołęga w okularach bodajże Jac-- zachowuje się raczej jak klawisz a nie człowiek który powinien pracownikom pomagać i doradzać.kary na każdym kroku,dosłownie za wszystko,strzelają zdjęcia z ukrycia jak jacyś chorzy ludzie.Powiem tak,atmosfera-tragedia,kierownictwo-masakra ,motto firmy karać,karać i jeszcze raz karać.Koledzy ja tam pracowałem u podwykonawcy,to mówię szczerze prosiłem swojego szefa żeby mnie przeniósł z tej budowy bo się bałem że albo coś tam komuś zrobię albo wylonduje w psychiatryku.Jednego czego nie można im odmówić to porządek na budowie,jest naprawdę bardzo czysto ,nie warlają się dechy z gwożdziami,nie ma nakopanych dołów czy innych pułapek.Ja robiłem na Domaniewskiej i nie wiem jak na innych budowach ,ale akurat na tej pod względem porządku było naprawdę o.k no trzeba być sprawiedliwym POZDRAWIAM

xxx

to prawda od kąd zmieniły się władze spółki nie jest ciekawie. Nie polecam!!

heni

Firma jedzie na niskich stawkach na budowach, dlatego maja tyle budów, podpisują nędzne umowy i odbija sobie zarobek na podwykonawcach, prosty przelicznik 30 firm na budowie pracuje, kązdemu na koniec urwą około 50 tys i mają 1,5 ml w kieszenie za darmo z jednej budowy

Przestrzegam

Konkrety: sami wykonawcy odczuwają z praktyki na własnej skórze i oni mogą operować konkretami, wykonawcy zwróccie uwagę na, kompensy, faktury jakie wystawia wam unibep, są to przyważnie takie kwoty na jaką opiewa wasza ostatnia płatność lub na tyle ile macie kaucji gwarancyjnej. Zwróccie uwagę na te odliczenia jakie wam proponuja na koniec aby było ok. Przestrzegam przed UNIBEP

zainteresowany

Brak konkretow przykladow ,ogolnie wyglada na wyssane z palca

wykonawca

Wielka przestroga przed UNIBEPEM -nie współpracujcie z tą firmą , banda oszustow i krętaczy, kierownicy wsiochy z bielska myślą ze złapali Pana Boga za nogi i gnoją podwykonawców okradając ich. Mase firm oszukują na każdej budowie

y7

to sa oszusci! pokoncza budowy w Polsce, nie powyplacaja pieniedzy i przeniosa sie do Niemiec. Bo tam zaczynaja teraz budowy.

viva

Unibep jest to firma która nie płaci podwykonawcom, ich kierownictwo okrada nie tylko swoją firmę ale i podwykonawców, proszę o kontakt firmy które zostały oszukane lub pracowników co mają podobne doświadczenie. viviel@op.pl

Kierownik

Witam wsyzstkich, jak pracuje się w Unibepie? jakie zarobki? bardzo cisną?

piotr

Tolerują na swoich budowach nie płacenie podwykonawcą,a ich majsterkowie najczęściej mówią że jak się nie podoba to za bramę!

Zostaw opinię o UNIBEP S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIBEP S.A.