Unihouse

Bielsk Podlaski

Opinie o Unihouse

szalówka

dlaczego usuwane są opinie o Kaparoli? to jest opinia o panującej atmosferze w unihouse która jest przydatna ludziom ponieważ niech wiedzą z kim mają doczynienia. Kaparol plotkarz

ojciec wojciech
@szalówka 27.09.2017 19:47

ten caparol cały czas nadal plotkuje, jeszcze się nie nauczył.. ahh szkoda chłopa a takie wielki pseudo katoli. ahh pff pseudoooo kłamca plotkarz

jerzy

masz rację, papla i największy ściemniacz. potwierdzam

qsdsa

ooo usuwają opinie, gdzie opinia o kaparolu co plotkuje?

podwykonawca

chyba nie Ty jeden to potwierdzisz!! a taki strasznie wierzący

guentanamo

heheheehhe w sumie racja

mario

oszukują w Norwegii kierownik Sebastian o to kawał wała

Patola

jakie BHP PIP cały czas SŁOIKI won z Warszawki

gdzie pauza

Brak BHP na bUDowach zwłaszcza Słoikowo Warszawka Kierowca Betoniarki sam podstawia pojemnik GDZIE HAKOWI PIP NA STAŁE

mistrzu

obłuda, chamstwo, pisostwo, buractwo, cebulaki bo tylko takie określenia przychodzą mi na myśl kiedy myślę o dyrektorach i kierownikach (po za 2 kierownikami z polski zachodniej) z unihouse. Naprawdę nie warto. Uwaga na kierownika ( usunięte przez administratora )(czyt. naz. od prawej) tą świnię pisowską, trzymajcie się z daleka od tego ajuch

rycerz omadrenowy

nosiłem Cv do Henia.. to jakiś idiota, niepełnosprawny on czy jaki? kto go zatrudnił.. oj Mikołuszko chyba powiem ojcuzeby wykupił wasze udziały i tego Henia na zbity pysk wyrzucił.. życzę mu żeby nie miał co do garnka włoźyć...

QWER

Inżynier budowy_budowy modułowe. Wady/zalety/wynagrodzenie/atmosfera w firmie. Przybliży ktoś?

Dalmor

Banda oszustow a szczegolnie na stropach. Ludzie tyraja na 3 zmiany a wyplaty 1800

Jdjddj
@obiektywny 23.08.2016 19:50
Stropy to kibel. Wielki majster Troc nalicza wypłaty z czapy. Lizusy i uszaki mają liczone dobrze, a ci co gibają mają 1800. Za...

Co ty pier.. no wiadomo że na ,, Guantanamo" jest tragicznie ale to bogus nalicza wyplati a troc siedzi eraz na cramo . Co do wypłaty muszę ci przyznać rację.

Król Norwegii
@Jdjddj 02.11.2016 19:43

Nie pij jak bierzesz się za pisanie.

q

to dno nie firma dno.. a szczególnie Galicky

zdrajca

firma kant i oszust

josef

dziwne ze firma na olx szuka pracowników a do urzędu pracy ofert nie zgłosi.. bo co? bo temu że zatrudnią i tak kogoś z rodziny Heńka lub bliskiego znajomego Heńka któremu będą donosić.. w ogóle firma tylko na ukłdach działa wiec normalny człowiek nie ma co się starać o pracę tam.. jestem wykwalifikowany ale brak znajomości.. Lepiej zatrudnić gówniarza na majstra który nawet budownictwa nie ma skończonego. takie realia tej firmy..

anymous

tak zwolnić go, tylu ludziom nerwów zepsuł, a w dodatku jeden wielki kłamca

aj ja

Przyłączam się Zwolnić Heńka Zwolnić go za te jego samowolki

aa

co usuwacie prawdziwe opinie?? Zwolnić Heńka Zwolnić Heńka ludzie wreśćie przejżyjcie na oczy.. a nie biuro udaje ze nie widzi

tech

podzielam zdanie innych i nie polecam, tylko uważajcie na kierownika kontraktu TK (jest konserwatywnym pisakiem i jeżeli mu się nie spodobasz lub on będzie czuł zagrożenie że jesteś lepszy niż on to wylecisz) ale zawsze możecie się tam zatrudnić i przekonać się na własnej skórze. Szczerze to radzę młodym utalentowanym wyjechać z tego kraju bo jak widać to pisaki rozniosą ten kraj i będzie jeszcze gorzej a przynajmniej jak wyjedziecie to nie wracajcie i wasze dzieci będą miały lepiej (a jak zostaniecie to wasza emerytura będą tak niskie że będziecie zmuszeniu do cwaniakowania aby przeżyć, zresztą piszą o tym i nawet są reklamy w tv) bo polsza to nie jest kraj dla uczciwych ludzi, przekonałem się tego na własnej skórze i spadam stąd na dobre. Nie zrozumcie mnie źle, są dobrzy ludzie tutaj a Polska to piękny kraj ale system i prawo to jest stworzone dla bogatych i cwaniaków.

szef

za 1500 zl

szef

jest super

ono

dobra atmosfera?? czy donoszenie i wsadzanie rodziny kierownika galickiego to jest dobre dla spółki?? raczej nie, i nie ma tam dobrej atmosfery na pewno...

qq

uwierz ze non stop rodzina Heńka i jego znajomi Bagińskie, Osipiuk Falkowskie i wiele innych to ludzie Henia.. wiec trzeba uwarzać komu sie tam cześ mówi

wqqw

jakie testy kwalifykacyjnie?? tu nie ma żadnych testów tylko rodzina itp znajomi którzy nic sie nie znają na rzeczy, nie ma o czym gadac.. nie łudź sie bo kadrowa i heniek to takie same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dwie.

opinia

aa i pozdrawiam (usunięte przez administratora)pseudonim uszy który donosi na majstrów i ludzi do Henia

opinia

Cezik, tutaj zatrudnia Heniek pan władca kierownik produkcji, a jakuciowa kadrowa zatrudni tego kogoś kto on wskaże z tego wzgledu ze jej męzuś jej na garnuszku i Henia kierownika, ręka ręke myja a prezesowie firmy mają to gdzies i widocznie pozwalają na takie działania.. Cóż kiedyś Heniek poleci i odrazu poleci synek zięć to kwestia czasu, wszyscy czekamy na to..bo juz kazdy ma dość.. i nie jest prawda ze firma ceni pracownika wcale to nie jest prawda, pracuje to wiem jak jest.. Heniek nie powinien pracować w tej firmie muł bagienny, złodziej i który działa na niekorzyść firmy tylko na korzysz swej kieszeni biroąc łapówki

qwaaa

prace mają podpieprzać dla kierwonika heńka byc jego zołnierzem

omelion

Daniel G z montażu donosi!! uwaga uwaga

caf

Drogi Kolego lendo, nie masz co liczyć na jakiś wielki sukces w tej firmie.. Heniek Kierownik pcha tylko swoich, syna zieńciów i donosicieli.. będziesz musiał dużo donieść aby osiągnac sukces, tam tylko żadzi Heniek Pajac i nikt wiecej wiec nie masz co liczyc na wiele chyba ze mu pupke bardzo dobrze wyczyścisz.. nie idż tamm lepij idz do danwoodu...

Masterchef

Z tego co chodzą pogłoski w biurze, człowiek prezesa ma przyjść do pracy, co nic nie umie. Wiec masz rację co do tego, będzie widać kiedy przyjdzie heeheh

fu ck it !!!

Jedyne co mogę polecić zainteresowanym to tylko to żeby trzymać się od tej firmy z daleka. No chyba że ktoś lubi być okłamywany i wykorzystywany przez "rządzących" tą firmą. Pracownicy są straszeni zwolnieniami i zmuszani do nadgodzin a także do pracy w dni wolne. Wprowadzane są jakieś śmieszne akordy za które nie wychodzą nawet stawki godzinowe. Od pracowników wymagają maksymalnej wydajności za "minimalną krajową".

Wykonawca

Bardzo ciekawe rzeczy piszecie. Pracuje dla tej firmy juz kilka lat i jak wypełniam umowę to zawsze dostaje płatności w100%. Poradzicie na co uważać?

Rastaman
@Wykonawca 02.02.2015 17:01

Wyjaśniam, Jesteś jednym z nich :) pozdro

podwykonawca

teraz poniosą, bedą podani wszędzie krd, big, kig, szukam wiecej firm aby unibep zapłącił najwyższą cene viviel@op.pl

carlos

podaj namiary chętnie się przyłącze, ci złodzieje muszą kiedyś ponieść konsekwencję....

podwykonawca

Szukam firm które mają problemy z unibepem odnośnie płatności, szykuje się pozew zbiorowy. Proszę o kontakt.

xxx

witam oszukani, prosze o kontakt na maila viviel@op.pl , czy macie problemy w tej firmie z płatnościami

oszukani

Nie polecam nikomu wybierać się za granicę do pracy w tej firmie bo wiecej stracisz niż zarobisz !! to jest jedno wielkie oszustwo i wykorzystywanie ludzi !!!

łobacz

Witam mam pytanie czy warto wybierać się na za granice z unihausem patrz (Norwegia, Szwecja)???jak z płatnościami??????

waas

Witam oczywiście w tej firmie każdy kabluje szczególnie dla Heńka. Nie polecam pracy w tej firmie, oszukują kłamią, atmosfera w pracy jest bardzo zła. nie warto czytają negatywne komentarze na temat tej firmy potwierdzam ze są prawdziwe. nikt nie robi rekalmy antykonkurencyjnej po prostu czysta prawda. Jedne pan robi co chce, córka syn szwagry.. i wszystko w temacie. Pozdrawiam Heńka mam nadzieje ze jego dni są policzone jak nie w firmie to w życiu aby mu się nie wiodło

byly pracownik

Witam mam pytanko czy Majster (usunięte przez administratora)swoje byc albo nie byc w firmie opiera na kablowaniu pracownikow czy zmienil charakter Prosze o odpowiedz

viviel

Unibep to firma ktora oszukuje podwykonawców, nie płaci.Wymyslają rózne usterki tylko aby nie zaplacic, PRZESTRZEGAM PRZED tą FIRMĄ UNIBEP

ashfash

nick siemanoo ma racje.. zarząd pozwala dla Heńka robić co chce i nic sobie z tego nie robi.. widać ze w firmie panuje totalny absurd.. Heniek Synek zieńce i wszystko to na kierowniczych stanowiskach? Czy to jest normalne? Normalnie ludzie się gnojeni a oni? jeszcze córeczka w dodatku proszę proszę jak się wszystko układa na heńka.. Brata sprzedał to i sprzeda Mikołusze, Ci co wiedzą to wiedzą o czym pisze..

bolo

A u was jeszcze majstruje Gruby Waska

Zgadzam się z Tobą Największy Producent to należy podkreślić

siemano

no i pytałłem Uihouse - czyja to firma czy Heńka ŚLIMAKA czy Pana Mikołuszki. Już WADOMO Unihausem rządzi Heniek: Najpierw kupa zięciów i pociotków, potem synek majsterm, zięciulek kierownikiem i jeszcze córeczka pracuje w biórze projektowym. dlaczego zarząd pozwala na takąobsadę RODZINNA - przecież to jest nie zdrowe dla firmy?

sedzia
@siemano 13.09.2014 21:50

A czy ktos ciebie wzganial do NORDHUSU zazdrosc przez Ciebie przemawia

Heniek cwel
@sedzia 19.09.2014 21:46
A czy ktos ciebie wzganial do NORDHUSU zazdrosc przez Ciebie przemawia

zazdroś? staje w obronie siemano dlatego że ma racje.. zgadzam się z nim.. Zarząd nie jest nic wart po prostu tylko biorą pieniądze nic więcej.. a Henio robi co chce i nikt nie patrzy na to, oczywisice Jakuciowa i Kocowa to dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które męza wsadzają na stanowisko.. proszę bardzo wszystko da się sprawdzić.. Jednym słowem znasz heńka i będziesz mu donosił będziesz pracował w tej firmie a jak nie to zapomnij no chyba ze kocową albo jakuciową jeszcze znasz

Tam jest dobrze gdzie nas nie ma Polecam UNIHOUSE

sędzia

Nie udawaj że nic nie wiesz

Jurek by co wychlał ale nie swoje

Nie no co ty ,wogóle się nie odbiło,jest zajefajnie ,wszyscy są szczęśliwi ,zadowoleni normalnie uśmięchnieta jedna wielka rodzina tańcząca kujawiaka..wyobraz sobie taką scenę...

Rybak Genik sam rybe zjada

peszle pełne,zdejmy nie a tyłek wystaje z szachta

Olek

A my siusiamy w peszle

zarośnięty hydrant
@Elektrycy 02.05.2014 20:00
A my siusiamy w peszle

A mówili norwedzy że ktoś nasikał w niepodłączona rurę kanalizy a kupala w szachcie zostawił..kto wie w desperacji wszystko mozna zrobić,jeszcze zostają zdejmy,też można wykorzystać...

Maciej

Teraz Unihouse a raczej grupa unibep wystawiła 15 ofert pracy, także chyba nie do końca obstawiają stanowiska znajomymi.

Zostaw opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unihouse