Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

q

to dno nie firma dno.. a szczególnie Galicky

zdrajca

firma kant i oszust

josef

dziwne ze firma na olx szuka pracowników a do urzędu pracy ofert nie zgłosi.. bo co? bo temu że zatrudnią i tak kogoś z rodziny Heńka lub bliskiego znajomego Heńka któremu będą donosić.. w ogóle firma tylko na ukłdach działa wiec normalny człowiek nie ma co się starać o pracę tam.. jestem wykwalifikowany ale brak znajomości.. Lepiej zatrudnić gówniarza na majstra który nawet budownictwa nie ma skończonego. takie realia tej firmy..

anymous

tak zwolnić go, tylu ludziom nerwów zepsuł, a w dodatku jeden wielki kłamca

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
aj ja

Przyłączam się Zwolnić Heńka Zwolnić go za te jego samowolki

aa

co usuwacie prawdziwe opinie?? Zwolnić Heńka Zwolnić Heńka ludzie wreśćie przejżyjcie na oczy.. a nie biuro udaje ze nie widzi

tech

podzielam zdanie innych i nie polecam, tylko uważajcie na kierownika kontraktu TK (jest konserwatywnym pisakiem i jeżeli mu się nie spodobasz lub on będzie czuł zagrożenie że jesteś lepszy niż on to wylecisz) ale zawsze możecie się tam zatrudnić i przekonać się na własnej skórze. Szczerze to radzę młodym utalentowanym wyjechać z tego kraju bo jak widać to pisaki rozniosą ten kraj i będzie jeszcze gorzej a przynajmniej jak wyjedziecie to nie wracajcie i wasze dzieci będą miały lepiej (a jak zostaniecie to wasza emerytura będą tak niskie że będziecie zmuszeniu do cwaniakowania aby przeżyć, zresztą piszą o tym i nawet są reklamy w tv) bo polsza to nie jest kraj dla uczciwych ludzi, przekonałem się tego na własnej skórze i spadam stąd na dobre. Nie zrozumcie mnie źle, są dobrzy ludzie tutaj a Polska to piękny kraj ale system i prawo to jest stworzone dla bogatych i cwaniaków.

szef

za 1500 zl

szef

jest super

ono

dobra atmosfera?? czy donoszenie i wsadzanie rodziny kierownika galickiego to jest dobre dla spółki?? raczej nie, i nie ma tam dobrej atmosfery na pewno...

qq

uwierz ze non stop rodzina Heńka i jego znajomi Bagińskie, Osipiuk Falkowskie i wiele innych to ludzie Henia.. wiec trzeba uwarzać komu sie tam cześ mówi

wqqw

jakie testy kwalifykacyjnie?? tu nie ma żadnych testów tylko rodzina itp znajomi którzy nic sie nie znają na rzeczy, nie ma o czym gadac.. nie łudź sie bo kadrowa i heniek to takie same (usunięte przez administratora) dwie.

opinia

aa i pozdrawiam (usunięte przez administratora)pseudonim uszy który donosi na majstrów i ludzi do Henia

opinia

Cezik, tutaj zatrudnia Heniek pan władca kierownik produkcji, a jakuciowa kadrowa zatrudni tego kogoś kto on wskaże z tego wzgledu ze jej męzuś jej na garnuszku i Henia kierownika, ręka ręke myja a prezesowie firmy mają to gdzies i widocznie pozwalają na takie działania.. Cóż kiedyś Heniek poleci i odrazu poleci synek zięć to kwestia czasu, wszyscy czekamy na to..bo juz kazdy ma dość.. i nie jest prawda ze firma ceni pracownika wcale to nie jest prawda, pracuje to wiem jak jest.. Heniek nie powinien pracować w tej firmie muł bagienny, złodziej i który działa na niekorzyść firmy tylko na korzysz swej kieszeni biroąc łapówki

qwaaa

prace mają podpieprzać dla kierwonika heńka byc jego zołnierzem

omelion

Daniel G z montażu donosi!! uwaga uwaga

caf

Drogi Kolego lendo, nie masz co liczyć na jakiś wielki sukces w tej firmie.. Heniek Kierownik pcha tylko swoich, syna zieńciów i donosicieli.. będziesz musiał dużo donieść aby osiągnac sukces, tam tylko żadzi Heniek Pajac i nikt wiecej wiec nie masz co liczyc na wiele chyba ze mu pupke bardzo dobrze wyczyścisz.. nie idż tamm lepij idz do danwoodu...

Masterchef

Z tego co chodzą pogłoski w biurze, człowiek prezesa ma przyjść do pracy, co nic nie umie. Wiec masz rację co do tego, będzie widać kiedy przyjdzie heeheh

fu ck it !!!

Jedyne co mogę polecić zainteresowanym to tylko to żeby trzymać się od tej firmy z daleka. No chyba że ktoś lubi być okłamywany i wykorzystywany przez "rządzących" tą firmą. Pracownicy są straszeni zwolnieniami i zmuszani do nadgodzin a także do pracy w dni wolne. Wprowadzane są jakieś śmieszne akordy za które nie wychodzą nawet stawki godzinowe. Od pracowników wymagają maksymalnej wydajności za "minimalną krajową".

Wykonawca

Bardzo ciekawe rzeczy piszecie. Pracuje dla tej firmy juz kilka lat i jak wypełniam umowę to zawsze dostaje płatności w100%. Poradzicie na co uważać?

Rastaman
@Wykonawca

Wyjaśniam, Jesteś jednym z nich :) pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse