Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

mistrzu

obłuda, chamstwo, pisostwo, buractwo, cebulaki bo tylko takie określenia przychodzą mi na myśl kiedy myślę o dyrektorach i kierownikach (po za 2 kierownikami z polski zachodniej) z unihouse. Naprawdę nie warto. Uwaga na kierownika (usunięte przez administratora)(czyt. naz. od prawej) tą świnię pisowską, trzymajcie się z daleka od tego ajuch

Lewy
@mistrzu

Prawda !!!!!!!!

Ewelina

@totem, jak widzisz na forum opinie dotyczące pracodawcy Unihouse są zróżnicowane. Ty, jak piszesz masz dobre stosunki z kierownictwem firmy. Czy zechciałbyś powiedzieć więcej na temat atmosfery i warunków jakie tam panują? Co skłania Cię do tego by tam pracować? Może firma oferuje ciekawe benefity?

totem

Tylko nieroby i zazdrośnicy mogą wypisywać takie bzdury o kierowniku ... wstydźcie się siebie samych!

chlew
@totem

A ty to synek, czy zięć ?

totem
@chlew

Jedtem byłym pracownikiem i nie mogę złego słowa powiedzieć o kierowniku, wiec nie rozumiem skąd tyle jadu i oszczerstw

BI

Ja niestety pracuję w tej firmie jeszcze , Odradzam aplikować do niej, są inne lepsze

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Bielsk Podlaski
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
tomasz

Nie płaca podwykonawcom zaniżają obmiary unibep bielsk podlaski

BI

szkoda się marnować w tej firmie, ludzie z bielska doświadczenia po 10 lat - tempe szczały .......... - kopać doły!!!

julian

ja tez sie zawiodłem na nich nie polecam podwykonawca !

sprawiedliwy

Nie polecam Unipepu unihausu nie płaca oszukują podwykonawców /

Irek

Czy warto starać się o pracę w firmie? Trudno się dowiedzieć coś gdyż piszecie tylko o sobie.

jan niezbędny
@Irek

nie warto starać się o pracę!!. popatrz na takiego co niżej opisują chcesz żeby Ci obrabiali za plecami wciągali w jakieś niezrozumiałe akcje tylko po to aby to on czerpał korzyść Twoim kosztem?? nie warto

taros

cz\y to samo co unibep bo jesli tak to nie polecam

szalówka

dlaczego usuwane są opinie o Kaparoli? to jest opinia o panującej atmosferze w unihouse która jest przydatna ludziom ponieważ niech wiedzą z kim mają doczynienia. Kaparol plotkarz

ojciec wojciech
@szalówka

ten caparol cały czas nadal plotkuje, jeszcze się nie nauczył.. ahh szkoda chłopa a takie wielki pseudo katoli. ahh pff pseudoooo kłamca plotkarz

czesiek
@szalówka

tak racja Caparol plotkara największa na firmie, jacek powiedziałe mu specjalnie coś a sie rozniosła nie prawda po firmie ahh sporo ludzi juz sie przekonało. a taki niepijący wierzący niby....

jerzy

masz rację, papla i największy ściemniacz. potwierdzam

qsdsa

ooo usuwają opinie, gdzie opinia o kaparolu co plotkuje?

podwykonawca

chyba nie Ty jeden to potwierdzisz!! a taki strasznie wierzący

guentanamo

heheheehhe w sumie racja

mario

oszukują w Norwegii kierownik Sebastian o to kawał wała

Patola

jakie BHP PIP cały czas SŁOIKI won z Warszawki

gdzie pauza

Brak BHP na bUDowach zwłaszcza Słoikowo Warszawka Kierowca Betoniarki sam podstawia pojemnik GDZIE HAKOWI PIP NA STAŁE

rycerz omadrenowy

nosiłem Cv do Henia.. to jakiś idiota, niepełnosprawny on czy jaki? kto go zatrudnił.. oj Mikołuszko chyba powiem ojcuzeby wykupił wasze udziały i tego Henia na zbity pysk wyrzucił.. życzę mu żeby nie miał co do garnka włoźyć...

QWER

Inżynier budowy_budowy modułowe. Wady/zalety/wynagrodzenie/atmosfera w firmie. Przybliży ktoś?

Dalmor

Banda oszustow a szczegolnie na stropach. Ludzie tyraja na 3 zmiany a wyplaty 1800

obiektywny
@Dalmor

Stropy to kibel. Wielki majster Troc nalicza wypłaty z czapy. Lizusy i uszaki mają liczone dobrze, a ci co gibają mają 1800. Za takie pieniądze to lepiej w suempolu pracowac.

Jdjddj
@obiektywny

Co ty pier.. no wiadomo że na ,, Guantanamo" jest tragicznie ale to bogus nalicza wyplati a troc siedzi eraz na cramo . Co do wypłaty muszę ci przyznać rację.

Król Norwegii
@Jdjddj

Nie pij jak bierzesz się za pisanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse