Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

Małgorzata

Unihouse szuka Kierownika Budowy. Jakie są Wasze doświadczenia związane z pracą w firmie na tym stanowisku? Kim była osoba wykonująca tą pracę uprzednio i dlaczego pozycja się zwolniła- awans, czy zwolnienie?

?

@... a wiesz może czy za dni w których się odbywa szkolenie nowej osoby dostaje ona normalnie pensje za nie ?

Tenor
@?

Tak

Czy zdarzają się nadgodziny w Unihouse?

...

Tak, w ciągu mojej kariery zawodowej wielokrotnie zdarzyło się pracować w godzinach nadliczbowych.

Jacek
@...

Możesz dodać, czy nadgodziny są ekstra płatne, czy raczej można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Także inne benefity, które mogą podwyższyć pensję są bardzo interesujące, więc warto, żebyś o nich napisał.

Łoś
@Jacek

Na stanowisku umyslowym nadgodziny są, i są nieodpłatne. Nie ma mowy również żeby je odebrać później. Delegacja jest płacona ustawowo 30zl za dzień i ani grosza wiecej. Więc bedac w delegacji tracisz pieniądze bo umówmy się, za 30 zł to ledwo sie wyżywisz przez dzień. Nie ma mowy o zadnych benefitach podwyższających pensję. A jak ci zapłacą za delegacje w ciągu pół roku to mozna powiedzieć ze zadziałała firma szybko. Niestety prezesi szukają frajerów którzy i tak beda pracować bo jest kryzys na rynku pracy i wykorzystują okazję żeby broń Boże nie nagrodzić cie niczym ekstra za ekstra pracę. Ja juz dawno straciłem motywację żeby dawac z siebie 100% bo i po co? Żeby sobie kierownik odebral premie za moją cięższą pracę?

Czy w firmie Unihouse są regularne szkolenia pracownicze?

Bumper

Krotko I na temat. Nie ma! Nowy pracownik musi czuc sie w temacie w ktorym pracuje i liczyc na pomoc kolegów. Kadry i HR istnieją tylko i wylacznie zeby cię zatrudnic, potem radz sobie sam

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
ona

praca jest ok ale moim okiem coraz bardzie dociskają pętle pracownikowi kadry nadzorującej ciągle przybywa a pracowników nie specjalnie .Obecny dyrektor na P.... to najgorszy dyrektor w historii tej firmy ten Pan bierze duże wynagrodzenie a firma coraz gorzej pieniędzy nie ma na wyjazdach na różne materiały( np w kwestii sanitarnej) na materiały wszystko coraz gorzej prosperuje po za kadrą administracyjną wypisz wymaluj Polbud 2 . Szkoda tej firmy . Było by lepiej jak by dyrektor szanował pracowników a nie jak despota typu nie ty to przywieziemy pełno ludzi ze wschodniej granicy

strona pracownika
@ona

Czy w Unihouse działają jakieś związki zawodowe? Jeśli tak - czy jesteś ich członkiem?

2020-12-07

Czy ktoś z Was był lub jest w sporze sądowym z Unihouse?

Zygmunt

Widać że firma się rozwija. Z Dyrekcją idzie się dogadać co do wyjazdów do Norwegii więc i kasa lepsza. Oczywiście jak zawsze lenie, obiboki i tacy co nie potrafią pracować w zespołach będą fakować... Ja polecam. Znam mnóstwo osob ustawionych już dzieki tej firmie (dom fajny samochód, wakacje dwa razy do roku...)

Ona
@Zygmunt

(usunięte przez administratora). Komus hahaha samochody domy dobre za 3500 brutto

Judyta

(usunięte przez administratora) a powiesz co się dokładnie stało? To pomoże przyszłym pracownikom!

viviel

Unibep to firma ktora oszukuje podwykonawców, nie płaci.Wymyslają rózne usterki tylko aby nie zaplacic, PRZESTRZEGAM PRZED tą FIRMĄ UNIBEP

@viviel

Zgadza się , jak ktoś chce się pozbyć firmy i popaść w długi to może z nimi zacząć współpracę (usunięte przez administratora) -!

oszukani

Nie polecam nikomu wybierać się za granicę do pracy w tej firmie bo wiecej stracisz niż zarobisz !! to jest jedno wielkie oszustwo i wykorzystywanie ludzi !!!

@oszukani

Zgadza się (usunięte przez administratora) celowe działania kierownika doprowadziło do tego że front robót był bardzo zakrojony a płatności prawie zerowe, firmy tam pracują za darmo. ponosząc bardzo duże koszta pracownicze , zakwaterowania i inne Oni manipulują , straszą, kombinują ogólnie robią tak że się pracuje jak najdłużej z nadzieją że się poprawi a nigdy się nie poprawia, na koniec zostaje się bez pieniędzy i z DŁUGAMI !!!! te całe kierownictwo powinno iść do PIEKŁA !

Zygmunt

Unihouse wyodrębnił się od Unibep i jest teraz spółką akcyjną. Jak myślicie, czy to będzie sprzyjało rozwojowi firmy?

robercik

@Malenki a może brak odpowiedniej chęci o pracy lub umiejętności sprawił, że nie masz dobrego zdania o dobrej firmie?

Malenki

Zawiodłem sie na tej firmie długo tu nie pracuje i długo w niej nie zamierzam pracować i nie jestem jakimiś zazdrosnym nierobem w tej firmie zauważyłem jedna ciekawa rzecz zeby zarobic trzeba albo jechac do Norwegii albo lizać tyłki i Ci co to lubią zarabiają na wakacje na te auta jak tam niżej pisza zarobki sa super jak na 2013 rok a nie na 2019 . Oszukiwanie nie liczenie dniówek sa tu na porządku dziennym . Obiecanki cacanki a głupi tańczy . Ta firmę mozna określić jako jeden wielki cyrk z pół muzgami ćwierć mozgami i malpkami .

Staszek

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji mógłby ktoś podrzucić na forum?

Arek

Firma ma bardzo dobre opinie więc chyba komuś zabrakło chęci do pracy?

JJ

Cieszę się, że już tu nie pracuję. Czas spędzony w tej firmie to był najgorszy okres w moim życiu. Szczerze nie polecam.

Szlachcic z brańska

Co słychać nowego w tym "k.ołchozie"?

Lubie dojrzałe mamuśki

Dno i wodorosty

Dawid

Praca w firmie Unihouse jest dla pracowitych osób. Mają maja bardzo dobrą opinię.

Walduś

Co słychać w tym KOŁCHOZIE?

Maciek
@Walduś

Stara bida nic sie nie zmienilo! A dokladnie co chcesz wiedziec

Szparka
@Maciek

ludzie dalej zwalniają sie?czy lepiej juz płacą?

Maciek
@Szparka

Nie wiem jak placa ale zatrudniaja nowych pracownilow

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse