Opinie o Nordhus S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nordhus S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nordhus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordhus S.A. w Bielsk Podlaski

Jaka atmosfera jest między działami w Nordhus S.A.?

M Nowy wpis

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Grzesiek Nowy wpis

@Gogol to firma jest zamknięta?

Gogol

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy bo ludzie stracili prace.

ekoele Nowy wpis
@Gogol

a gdzie kasa za grudzień

Firma Nordhus S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
abc

Czy może dostaliście już pity za 2018?

swen

Skoro sprzedali to kiedy wypłaca pozostałym pracownikom kasę.

@swen

Takiego typu pytania należałoby stawiać po prostu Zarządowi firmy Nordhus. To forum służy do dzielenia się doświadczeniami, które są związane z warunkami, a także z samą specyfiką pracy w wspomnianej powyżej firmie. Ale jeśli ten pracodawca od dawna jest Wam winny należne wynagrodzenie, to trzeba byłoby zgłosić ten fakt komuś wyżej usytuowanemu. Co o tym sądzisz?

Rumun

Firma nordhus była (usunięte przez administratora) warta

@Rumun

Takie komentarze jak Twój naprawdę niczemu nie służą, ponieważ nie są zgodne z głównym tematem niniejszego wątku. I w związku z tym, jak pewnie się domyślasz, nie posłużą tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy Nordhus. Pracujesz tam jeszcze, czy już postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą?

Xd

Firma została sprzedana.

xd
@Xd

wiadomo kto zakupił?

Xd
@xd

Firma z Barańskiej

Witam, czy posiadacie jakieś informacje dotyczące wypłat z funduszu świadczeń pracowniczych? Kiedy będzie to miało miejsce?

@były pracownik

Wg pani z funduszu Nordhus dostał pieniądze 23.10 od nich i ma 7 dni na zapłacenie pracownikom

bp

Dzięki, zobaczymy jak będą wypłacać.

Iza

@Ja Wyraźnie widać, że naprawdę wiesz, co się dzieje w firmie Nordhus, wiec bylibyśmy Ci wdzięczni, jakbyś w szczegółach opisała nam tego pracodawcę. Na podstawie jakiej umowy zatrudniani są tam pracownicy - od razu w oparciu o umowę o pracę, czy raczej nie?

@Iza

Tu nie ma co opisywać :) Nie jestem jakoś dobrze poinformowany co się dzieje, jedynie śledzę co jakiś czas internet i dopytuję w funduszu pracowniczym. W sierpniu sądownie zatwierdzono upadłość. Reszta jak napisałem wyżej.

były p

Dostałam dziś 100% kwoty, także dla mnie koniec zabawy z tą firmą.

@były p

Ja również, the end :)

on
@były p

Czy to jest kwota z odprawa i za okres wypowiedzenia bo ja otrzymałem jakies śmieszne pieniadze ,grosze praktycznie.

@on

@on Myślę, że tę kwestię powinieneś już wyjaśnić bezpośrednio z pracodawcą. Tylko on, w tym wypadku, udzieli Ci prawdziwie rzetelnych informacji. A jak długo i na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Nordhus? Udziel nam odpowiedzi w następnym wpisie.

Ja 21

Wyplacili jak chcieli i komu chcieli a reszta dalej siedzi bez kasy a wyngiel leży na placu firmy. Sprzedać firmę ludzi spłacić a nie dalej motac kręcić i sciemniac!!!!

@Ja 21

Widzę, że jesteś bardzo rozżalony tym, co dzieje się w firmie Nordhus. Ale mimo wszystko bardzo bym prosiła, żebyś na forum zachował spokój. Skoro ten pracodawca nie wypłacił Ci jeszcze należnych pieniędzy, to trzeba byłoby zgłosić tę sprawę osobom wyżej postawionym. Nie myślałeś o takim rozwiązaniu?

Iza

W dosyć bezpośredni sposób określasz firmę Nordhus. Jestem ciekawa, skąd właściwie u Ciebie taka niechęć wobec tego pracodawcy. Zdradź Nam na początku, jak długo i na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony?

Iza

Wiele osób przyzna mi rację co do tego, że Twój komentarz tak naprawdę nie mówi nic o firmie Nordhus jako o pracodawcy. Dobrze byłoby, jakbyś powiedział nam najpierw, czym zajmowałeś się w strukturach tego przedsiębiorstwa. Czy wysokość wynagrodzenia była tam adekwatna do wykonywanej pracy?

Iza

To naprawdę bardzo dobrze, że bierzesz czynny udział w dyskusji o Nordhus, ale Twój komentarz jest zbyt lakoniczny. I w takiej postaci na pewno w żaden sposób nie pomoże tym, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą. Proszę, powiedz Nam, jak wygląda tam system wynagrodzenia oraz premiowania?

Iza

@były pracownik Niestety, akurat ja nie potrafię odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Ale z takimi problemami możesz zwrócić się bezpośrednio do firmy Nordhus i dopytać. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz do nich kontakt: http://nordhus.com.pl/ Poinformuj nas później, czy udało Ci się dojść z nimi do porozumienia. Powodzenia!

Iza

@Karol Sugerujesz, że pracodawca, jakim jest Nordhus ma problemy z wypłacalnością? Jak długo, akurat Tobie zwleka z wypłatą? Jeśli sprawa jest na tyle poważna, to powinieneś zwrócić się do wyżej postawionych osób - może one Ci pomogą. A co powiesz o ogólnych warunkach zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie? Jest możliwa umowa o pracę?

Karol

KOŁCHOZ WYPŁACIŁ PRACOWNIKOM WYPŁATY?

Iza

@Ja Czy Twoja ciekawość wynika z faktu, że jesteś pracownikiem w firmie Nordhus? A może dopiero chciałabyś składać tam swoje dokumenty aplikacyjne? Jeśli dysponujesz jakąś aktualną wiedzą, która wiąże się z tym pracodawcą, to podziel się nią z użytkownikami forum.

+48 519 730 786.

Prowadziliśmy kilka postępowań windykacyjnych w stosunku do spółki NORDHUS Chętnie pomożemy kolejnym wierzycielom - windykacja na koszt dłużnika: +48 519 730 786.

@+48 519 730 786.

Z jakim skutkiem

Iza

@pracownik W dalszym ciągu czekasz na zaległą wypłatę? A może postanowiłeś już coś z tym zrobić? Może ktoś jeszcze chciałby poruszyć temat pracodawcy, jakim jest firma Nordhus? Warto poznać różne sposoby widzenia na podobne kwestie, a zatem gorąco zachęcam Was do prowadzenia dyskusji.

Czy dostaliście może zaległe pensje za grudzień/styczeń itp? Czy może ktoś już był w sądzie - jeśli tak to z jakim skutkiem?

@pracownik

Za grudzień dostałem na początku stycznia, potem około 15 lutego 1050zł z podpisem zaliczka. w marcu niestety już cisza. Ktoś coś może wie więcej ?

długo nic

Iza

@Adam Bardzo mi przykro, że w jakiś sposób zostałeś oszukany przez firmę Nordhus, ale pamiętaj, iż na forum należy używać stosownego słownictwa. Czy zgłosiłeś jakiś nadrzędnym instancjom swój problem? Czy ktoś jeszcze chciałby dodać coś o pracy w Nordhus? Czy to odpowiednie miejce pracy dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową?

Zostaw merytoryczną opinię o Nordhus S.A. - Bielsk Podlaski

Nordhus S.A.
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Kleszczelowska 86
    17-100 Bielsk Podlaski